Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Strupa ļaunākā atmiņa, No vecā foruma
Elvira
iesūtīt 20.09.2003 16:37
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.03



Viedokļi, vajag vairāk viedokļu... Raksti no vecā foruma pavediena (aizsāka Vinky)

Vinky: Strupa ljaunaakaa atminja. Kaa cilveeki par shito striidas. Vieni saka, ka Dzheimss ir viens liels kjeems utt., bet citi vinju aizstaav. Es piederu pie aizstaavjiem! Bet ja runaajam par atminju kopumaa... tas bija tieshaam forshi redzeet kaads bija Dzheimss, kad vinjsh bija Harija vecumaa. Man patika, kaa vinsh visu laiku izraadiijaas... Nepaartraukti jauca matus, speeleejaas ar zibsni... jautri! Un, kaut gan es jau to sen zinaaju, Siriuss bija izskatiigs. Hi hi! Es to zinaaju visu laiku! Labi, paliekam nopietni. Tad naaca Snivellius ! Izklausaas peec kaut kaada laasta. Heh.. tas gan nebija jauki, kaa Siriuss ar Dzheimsu vinju laadeeja un mociija, bet Strups savaa zinjaa bija to pelniijis. Siriuss bija jau teicis, ka Strups nekad nepalaida garaam izdeviibu, lai nolaadeetu Dzheimsu. Kaadeelj lai Dzheimss nedariitu to pashu? Lilija... mjaa.... vinja negribeeja iet uz randinju ar Dzheimsu... aww... Un ziniet, kaadeelj veel Strups bija to pelniijis? Taapeec, ka vinjsh nosauca Liliju par drankjasini, kaut gan vinja Strupu aizstaaveeja. Tas bija tik pretiigi no Strupa puses... Principaa, man Dzheimss iepatikaas. Es vinjaa saskatiiju zinaamu liidziibu ar Drako. Nee, vinji nav vienaadi, bet savaa zinjaa mazliet liidziigi. Turklaat man ir attaisnojums vinja riiciibai. Dzheimss bija populaars. Un vinjsh to izciiniija pats, nevis kaa Harijs, kas bija slavens 1 gada vecumaa. Vinjsh taads gribeeja buut, arii taads palika... Tas gan nav attaisnojums, bet...

Nikita03 [Elvira]: Es personīgi nepiederu pie Džeimsa aizstāvjiem, manuprāt viņš rīkojās ļauni. Lai arī ko Strups nedarīja parasti, tajā brīdī viņš vienkārši gāja garām pētīdams SLIMu jautājumus. Ja tas vēl būtu kaut kā izprovocēts, bet viņš taču vienkārši gāja garām. Man štrupa palika žēl. Tas, protams, nav taisnīgi, ka viņš Džeimsa vietā ienīst Hariju, bet es viņu savā ziņā varu saprast. Un kā gan var izaugt par jauku, labu cilvēku, ja viņa vecāki pastāvīgi (cik var spriest) strīdējās, bet skolā visi atstūma un divi labie draugi vēl pastāvīgi terorizēja? Es nesaku, ka viņš to terorizēšanu nebija pelnījis, bet ne jau tik šausmīgi. Tur klāt tas ir tik neglīti - Džeims un Siriuss divatā pret Strupu vienu pašu, es pat teiktu, ka tas bija negodīgi un nevīrišķīgi ...un vēl tik pazemojoši. Tas gan nebija tieši norādīts, bet man liekas, ka Strupam skolā draugu (īstu) nebija (iespējams, arī vēlāk).

eyedam: Es biju ļoti sarūgtināts.
Lai ko arī Siriuss pēc tam teica, lai sevi un Džeimsu attaisnotu, man tomēr domas par viņiem (gluži tāpat kā Harijam uzreiz pēc tam) ļoti pasliktinājās. Jā, lai daudz neskaidrotu, man bija tāpat kā Harijam, tikai atšķirībā no viņa, es joprojām neesmu vairs tik augstās domās par Džeimsu Poteru.
Kā jau Nikita teica, Strups tajā brīdī viņiem necik nemaisīja. Un tas, ka Strups Liliju nosauca par draņķasini, tas viņam vienkārši bija tāds pierasts apvainojums. Turklāt viņš bija dusmīgs uz viņiem visiem kopā, Liliju acīmredzot ieskaitot. Bet, manuprāt, cenzdamies gan to neizrādīt, Strups tomēr bija viņai pateicīgs. To, ka tavu palīdzību, redz, man nevajag, lepni būdami, pasaka daudzi jo daudzi cilvēki.
Un tādu popularitāti – uz vientuļo un pamesto rēķina – es arī necik augstu nevērtēju. Tāda popularitāte, kā Vinky pareizi ievērojusi, ir tāda pati, kā Drako popularitāte viņa "fanu" vidū. Arī Drako cenšas būt ievērots, citus pazemojot. Un arī viņš to dara, draugiem piepalīdzot...
Es tikai domāju vai, nez, Strups tur patiešām gadījās pilnīgi nejauši?...

Vinky: Man gan kaut kaa skjiet, ka Dzheimss bija forshs. Ljauns, bet forshs. Atziistu - uzvedaas kaa kretiins, bet tik un taa forshs! Un juus, manupraat, bijaat tik shokeeti tikai taadelj, ka domaajaat - Dzeimss ir labs, taads pats kaa Harijs. Bet, redziet, vinjsh ir savaadaaks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 78)
spitfire
iesūtīt 11.01.2004 21:26
Raksts #61


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.03
Kur: pashlaik seezhu uz kreesla



njaa iespaidiigi laikam esi daudz mekleejis.

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 12.05.2004 13:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 12.01.2004 16:43
Raksts #62


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



CITĀTS(spitfire @ 11.01.2004 21:26)
njaa iespaidiigi laikam esi daudz mekleejis. mosh to visu wareetu dabuut latwiski lai naf ilgi jaatulko? taa jau texta tur daudz...

Nu, vispaar jau te tikpat kaa nav ko tulkot, ja vien angleni zini vismaz cieshami grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beebiic
iesūtīt 12.01.2004 18:47
Raksts #63


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04



Es uzskatu, ka Harijs saprata to, kaads bija vinja teevs, Strupam nevajadzeetu ilgi ljaunoties, un es domaaju ka vinjam paaries, bet tomeer – dzheims patieshaam riikojaas, kaa peedeejaa cuuka, lai gan jaa...Strupam nav tieisibas izgaazt naidu paar Hariju, bet man liekas, ka Harijs tomeer ir liidzigs Dzheimsam...tikai vinaj augstpraatiiba ir nedaudz sleepktaaka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 12.05.2004 13:18
Raksts #64


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



ssaada iztureessanaas no abu kruto puses siriusa un dzzeimsa ir pilniibaa neattaisnojama ja un vieniigi ar stuulbumu varbuut arii strups pirmajaa gadaa saaka pirmais bet dzzeims un siriuss ir pillniigi taadaa passaa liimenii
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 12.05.2004 22:23
Raksts #65


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Beebiit, kā tu zini, ka Strupam nav dārgu cilvēku? Varbūt viņš ir laimīgi precējies un viņa dēls/meita mācās Durmštrangā? Roulinga atklāja, ka turpmākajās grāmatās mēs varēsim uzzināt vairāk par Strupu. Jau pirmajā grāmatā bija pārsteigums, ka viņš neizrādījās ļaunais, kādēļ lai neatklātos kaut kas šokējošs arī tagad?

Runājot par James vs. Snape variantu...
Džeims un Siriuss ir sliktie-labie tēli, bet Stups labais-ļaunais tēls.
Tā bija paskaidrots vienā mājaslapā, kuras adresi diemžēl neatceros.
Ideja ir laba, tomēr tā neattaisno nevienas puses rīcību.
Manas pašas domas:
Uzbrukt divatā Strupam ir gļēvi.
Lavīties gar stūriem un pa kluso laist lāstus Džeimsa virzienā ir stulbi.
Pazemot Stupu ir malfojiski.
Nosaukt Liliju par dranķasini ir ````iski, bet viņu toties neķircinās par to, ka viņs nostājās aiz meitenes muguras.
7 gadus pēc kārtas morāli spīdzināt Strupu ir sadistiski.
Braukt virsū Harijam P. ir slīdeniski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 12.05.2004 22:32
Raksts #66


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Njā,mani arī šāda rīcība no Džeimsa un Siriusa puses nepatika.Tiešām,viņu tēli manās acīs uzreiz pasliktinājās.Kāpēc piesieties cilvēkam?Varbūt viņi tiešām gribēja izskatīties kruti?Bet vai ņirgāšanās par cilvēku padara mūs krutus?
Vismaz es tur nekā smieklīga un apbrīna vērta neredzu...Tas tiešām ir...gļēvi..uzbrukt divatā vienam...Vai tiešām Džeimsam vecāki tā arī nav neko iemācījuši?Piemēram,uzvedības normas...
Slavenā Poteru dzimta...

Šo rakstu rediģēja Siriuss: 12.05.2004 22:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 19.06.2004 18:29
Raksts #67


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



Pieseedos un izlasiiju sho pavedienu no saakuma liidz galam un pamazaam man galvaa uzausa kaada aina:
*Lilija izturas taa kaa Hermione (Lilija aizstaav Strupu, lai gan vinsh vinju apsaukaa, bet Hermione aizstaav Mokshki, lai gan arii vinsh visu laiku izsaka dzeeliigas pieziimes)
*Džeimss izturas tā kā Drako (vinsh kacina vaajos un nepārtraukti ziimeejas)
*un Taarpastis.. itkaa vinsh bija tajaa Džeimsa&Co banda, bet man vinsh likaas kaa sestais ritenis (gluzi taa pat kaa Krabe un Goils Malfojam)

nu iespeejams var atrast veel shaadas taadas liidziibas, un pilniigi iespeejams, ka velkot shiis paraleeles esmu kaut ko palaidusi garaam, bet man aizvien vairaak un vairaak saak likties, ka veesture kaut kaadaa veidaa atkaartojas wink.gif man intuiicija saka priekshaa, ka taas sakritiibas ir paarlieku diivainas getlost.gif

bet iisteniibaa ir par maz info, jo ir tikai viens avots - Strupa atminja, bet visaadi jav var gadiities wink.gif

Šo rakstu rediģēja Trusite: 19.06.2004 18:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 23.07.2004 14:57
Raksts #68


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es piederu pie Džeimsa aizstāvjiem un godīgi sakot man Džeims šajā vecumā patīk labāk nekā Harijs jo ir vismaz interesantāk lasīt! Bet mēs taču lasījām ka arī Strups neesot bijis nekāds enģelītis un brucis šiem virsū katru reizi kad varējis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 26.07.2004 19:41
Raksts #69


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Jā. Labs ir, lai nu tā arī būtu. Protams, ka grāmata, kurā būtu cilvēki, kas ir tik ne-egoistiski, drosmīgi un perfekti, ka tādi nemaz nevar būt reāli, būtu ārkārtīgi aizraujoša. Protams, Jūs visi arī esat perfekti un bez jebkādiem trūkumiem... Jums nav nekā, ko nožēlot - viss, ko esat darījuši, ir bijis pareizi un tā, ka visiem cilvēkiem ir labi. Phe!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 26.07.2004 23:09
Raksts #70


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



es esmu Dzheimsa aizstaavju pusee. man bija shox, kad uzzinaaaju, kaads bija Dzheimss, visi vinju vienmeer slaveeja u.t.t. bet forshi. man liekas, ka pat to buutu interesanti lasiit. Harijs ir apdomiigaaks, vinjsh neizraadaas, savukaart Dzheimss izraadas, buzhina matus, nu tas vismaz ir interesantaak, bet man arii patik Siriuss, ja vinji atradiis lau aktieri "mazajam" Sirusam, tad buus forshi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 27.07.2004 00:06
Raksts #71


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Manuprāt ļoti daudzi cilvēki pusaudžu vecumā pret citiem uzvedas kā ````i!Es nenoliegšu ka pati tā nekad neesmu uzvedusies pret saviem vienaudžiem! Mēs neviens neesam ideāls to pašu pierāda Džeimss jo vēlāk taču viņš izauga par jauku cilvēku! Un es šaubos vai ir kāds kurš var pateikt ka nav kādu citu aizvainojis kaut vai tikai ar vārdiem! Turklāt mums katram ir savas intereses un cilvēki kuri kaitina un ja šim cilvēkam tas laicīgi nepielec tad sorry!

Šo rakstu rediģēja bruīna: 27.07.2004 00:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
faniite
iesūtīt 09.08.2004 12:12
Raksts #72


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.07.04
Kur: Valmiera



Shad tad paliek Strupa zjeel, bet vinjsh pats vienmeer uzprasaas, ko dariit? Taads vinjsh ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eowena
iesūtīt 13.08.2004 16:27
Raksts #73


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: On the back of Your minds... ^^



He! Nu šitā situācija ir ļoti divdomīga! grin.gif

No vienas puses: Ja jau Strups Džeimsu nolād pie katras izdevības, tad tiešām kāpēc gan, lai Džeims nedarītu tāpat. Un vēl Strupa attieksme pret Lilliju vnk nav pieļaujama. getlost.gif Džeimss viņu savā ziņā aizstāvēja, kaut arī pati Lillija to neatbalstīja. whistling.gif

No otras puses: Tomēr Strups tajā brīdī neko ļaunu Džeimsam nebija izdarījis... huh.gif Sou tā bija vnk personiska nepatika.

Katrā gadījumā Es pie deru pie Džeimsa aizstāvjiem! grin.gif Kaut arī gribētos lai Džeimss un Strups būtu bijuši draudzīgāki- bet tomēr atšķirīgi turņi un atšķirīgi uzskati... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 13.08.2004 21:37
Raksts #74


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Mani varat pieskaitīt pie Strupa atbalstītāju pulciņa... es nespēju izteikt savas domas vārdos, bet es piebiedrojos viņiem.. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 10.09.2004 17:29
Raksts #75


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



man ar palika strupa žēl. me domaaja ka harija teevs bija taac pats paklausiigais kaa viņš. bet laikam jau nee. un vispaar me ir strupa pusē. viņš nemaz nav ļauns. cik reižu viņš nav hariju izglābis no visādiem suudiem????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daimorte
iesūtīt 11.10.2004 15:24
Raksts #76


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



NU man dzeimsa riiciiba nepatika bet taakaa vins bija taads tikai 1 vaI 2 gadus vecs it iipasi tapeec ka vinam bija iemesls taadam buut kaapeec Haris knapi puslaastu var sagrabinaat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 11.01.2007 17:23
Raksts #77


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



CITĀTS(Vinky @ 22.09.2003 17:02) [snapback]23532[/snapback]

Es tikko izdomāju, kāpēc tā un šitā.

Kurā grāmatā tas bija, neatceros, bet atceros, ka bija kaut kas tāds, ka Siriuss (laikam) teica, ka Strups piederēja pie tās Slīdeņu bandas, kas teju visi kļuva par nāvēžiem. 1. gadā Strups esot zinājis vairāk lāstu nekā dažs labs septītgadnieks. Domājiet, ka viņš nevienu no savām zināšanām neizmantoja pret Laupītājiem? NETICU! Un vispār, atmiņa ir ļooooti subjektīva, jo tā ir redzēta no Strupa viedokļa. ermm.gif Mēs taču nezinām, kas notika tālāk!!! Varbūt Džeimss nemaz vairāk neko neizdarīja un Strups viņu nolādēja. Varbūt viņš vienārši apstājās. Varbūt... Tomēr es neticu, ka tam, ko viņi izdarīja nebija nekāda iemesla. Jo tomēr Harijs esot līdzīgs Džeimsam (labā nozīmē) un Harijs neko tādu nedarītu bez iemesla...

+ Vismaz ir apstiprināts, ka Džeimss izauga no savas tīņa iedomības, bet Strups vēl joprojām uzvedas kā bērns uzveļot visu vainu Harijam. VOT TĀ. mad.gif

baigais juceklis, bet es ceru, ka jūs sapratāt!

No CoMenTs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 11.01.2007 17:49
Raksts #78


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



Īsteniibaa man arii palika NEDAUDZ žēl Strupa,,bet es zinu kaa tas ir,,kad nu taakaa teica Džeimss:
Pietiek ar to , vins eksistē.. silent.gif Skarbi jau skan,bett!!!
Strups arii nebija labaaks ed arii domaaju,ka vins daudz reiz nolaadeeja Laupiitaajus..!!Un tas nu nebija godiigi,ka Strups taa iztureejaas pret Hariju..dēļ ""veca naida pret viņa vecēkiem''''
unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 04.05.2007 19:16
Raksts #79


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS(Vinky @ 24.09.2003 23:02) [snapback]24150[/snapback]

Es tomēr domāju, ka tas nav nekāds video fragments - tomēr tā ir Strupa atmiņa un Strupa domnīca. Tātad - viss, kas tur ir, tas ir ņemts no Strupa galvas un atmiņām. Tātad - viņš to visu dzirdēja.


tā nebija strupa domnīca!!!! , bet gan dumidora.

CITĀTS(browncat @ 21.11.2003 22:07) [snapback]59544[/snapback]

Man ir žēl Strupu. Viņš nav tikai tas, kādu viņu redz Harijs&co, tam, ka viņš ir tāds nelietis, noteikti ir iemesls. Džeimss gan ir uzmanības izlutināts labais puisis. Bet Strupam vienkārši dzīve grūta.


vispatiesākis koments....

džeimss nāca no bagātas ģimenes, bija vienīgais dēls, jau no mazotnes bija pieradis, ka ir populārs

strups nāca no ģimenes, kur vecāki nemitīgi stridējās, tādēļ koncentrējās uzmācībām, un visur gāj viens pats, viņam vienkārši skauda džeimsa panākumi, tādēļ viņi naidojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 22:45