Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kādā stāvoklī ir tavas HPgrāmatas?
Nu tad, kādā stāvoklī ir tavas HP grāmatas?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 254
Viesi nevar balsot. 
aFēra
iesūtīt 14.07.2004 17:56
Raksts #1


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Hmm... Domāju, ka tas varētu būt kaut kas jauns un nebijis... (Nu ja arī bijis - sorry par SPAM'u :blush2: ) Lūdzu, uz tiesu nevediet, jo pirmā reize, kad taisu aptauju (mans pirmais pavediens galīgi izgāzās laughing.gif crying.gif wink.gif )
Nu man personiski tās stāv kā no veiča... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
jefiniene
iesūtīt 14.07.2004 18:11
Raksts #2


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.04.04
Kur: jauka, skaista koka mājiņa, maza meža viducī



NJā HP grāmatas man ir labā stāvoklī, bet GP 1.grāmta gan krīt ārā no vākiem! māsa šo loka otrādāk, bet nekas tagad salīmēju un turas godam! ( cerams ka uz ilgu laiku) unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 14.07.2004 18:41
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Man iipashi neatbilda neviens variants. Nobalsoju par nu normaali. Bet iisteniibaa vinja izskataas apm. taa kaa no veikala. Tikai kaadi veel vaaki? huh.gif Vai tad kaads liek graamataam vaacinjus? :blink: Nu labi.... Es nezinu ja nu kaads liek? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashly
iesūtīt 14.07.2004 18:48
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.03
Kur: savā nodabā



Es balsoju par variantu "Nu tā, jo bieži pārlasu...". wink.gif Tā arī ir.
Pirmo grāmatu es iedevu drauzenei, viņai ir mazs brālis, un viņš tai grāmatai iekoda... :blink: Nu tādas zobu vietas ir tiešām redzamas...

Otro grāmatu es laimēju radio, pirms tam jau mājās bija viena, to arī lasu, tāpēc mana grāmata ir ļoti labā stāvoklī! grin.gif

Trešā ir manam brālim, tāpēc es par to neatbildu (tas nekas, ka visas es piesavinājos!). silent.gif Bet vāks tāds dīvains izskatās huh.gif Un vidū viena lapa pa pusei ārā. grin.gif

Ceturtā ir ļoti bieza, tāpēc var viegli sasmērēties. Kas arī notika: lapu malas ir sasmērētas, bet iekšā ir rakstīts, pareizāk, labotas kļūdas! grin.gif Šo arī es piesavinājos no otra brāļa...

Piektā grāmata ir mana, tāpēc glabāju kā acuraugu, un stāvoklis ir ļoti labs... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Katerina
iesūtīt 14.07.2004 19:08
Raksts #5


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.06.04
Kur: the dark, evil and deadly forest full of . . . dorks like me :)



Man ir kā no veikala, jo es viņām atvēlu plauktiņu ( HP plauktiņš, kur irburvju grāmatas un tml. ) Es nelieku vāciņus , jo man patīk kā viņas izskatās arī bez vāciņa ! Manuprāt atbilžu varianti Tu man vēl jautā? Ofkos viņas ir perfekto (duh)!!! un
Visi stūrīši kārtīgi, vāki tīri, gandrīz neaiztikti... kā no veiča ir vienādi,bet tā kā tā ir tava pirmā aptauja , tad ļoti labi kurpīt ! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
blue_eyed_devil
iesūtīt 14.07.2004 19:56
Raksts #6


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.04
Kur: nava ne jausmas... kreeslaa



man vairaak paarlasiitaas ira sliktaa staavoklii un dazjas pat vareetu nosaukt par pienjemamaam...
bet taa jau normaali izskataas rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 14.07.2004 20:20
Raksts #7


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es arī balsoju par variantu "Nu tā jo bieži pārlasu!" bet man vēl arī uz grāmatām var manīt kādas ievārījuma paliekas vai klekšus jo citreiz man lasīšsana ievelkas uz stundām 10 un tad es lasot ēdu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 14.07.2004 20:48
Raksts #8


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Manaam graamataam nez kapee pliist aizmuguriites otro dalju part saskocoju. Patiesiibaa dereetu saskocot arii pirmo un tresho. Doties piektaa gan ir ideaalaa staavoklii. cool.gif Nu jaa un vispaar jau man skjiet, ka tie, kas to graamatu izdeva vinju ir nekvalitatiivi ieseejushi, jo tik aatri kaa shii neviena cita graamata man nav skjiiduisu turklaat, piemeeram, veeviem liidzi es esmu lasijusi krietni vairaak nekaa Hariiti unj taj skočs noteikti nav vajadziigs. Un tad veel tas papiirs, kas tuvojas kartona bieezumam ar nevisai jauki apgriestaam lapaam- nu vismaz saliidzinot ar citaam graamataam. Tikai nesaliidziniet ar GP, Moniku, Sabrinu un taam visaam. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 14.07.2004 21:09
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



maneejaas taa kaa no veikala, lai gan biezhi paarlasu, graamatas nebojaaju, jo nav neviens, kas taas bojaa, mazaaku braalju maasas nav ir tikai lielaaka, kas nelas taadas graamatas, ir kakjis, bet vinjsh ir paaraak resns, un slinkas, lai kaut ko dariitu. neviens no maniem draugiem nelasa ne HP, ne GP, taa kaa viss ir ok.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 14.07.2004 21:28
Raksts #10


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



Manējās ir kā no veikala, jo smuki stāv plauktā, bet tas nenozīmē, ka es tās nepārlasu nepārāk bieži, be tomēr pārlasu...., tās ir tik kārīgas, jo tās lietoju tikai es.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~eviic~
iesūtīt 15.07.2004 18:09
Raksts #11


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.03



Nu normālas bet nesen biju devusi tās izlasīt savai māsīcai,krustmātei,mammai un divām tantēm no mammas darba un tagad vairs tās grāmatas neizskatās tik labi getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 15.07.2004 19:58
Raksts #12


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Manējā vienīgā HP grāmata tiek turēta kā lielākais dārgums... grin.gif ne skrambiņas rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 15.07.2004 21:42
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Manas HP grāmatas ir labā stāvoklī, ja neskaita dažas ieplēstas lapas un lapas, kas ir brāķis. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pīka
iesūtīt 20.07.2004 20:09
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04
Kur: Hmm... iespeeams ka te pat pie datora



nu tā, jo bieži pārlasu - tas būtu par maigu teikts lasu visu laiku, bet tās ir diezgan labā stāvoklī smile.gif wink.gif grin.gif tongue.gif laughing.gif cool.gif

Šo rakstu rediģēja Pīka: 20.07.2004 20:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 21.07.2004 22:06
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Mna nav HP maajaas un gadus divus veel nebuus, dziivoju no biblioteekaam, man tas lielas probleemas nerada, jo esmu tur vismaz reizi nedeeljaa, tad arii njemu, ko vajag un Hariishi tur vienmeer ir. smile.gif Taa luuk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 22.07.2004 14:35
Raksts #16


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Īstenībā,manas grāmatas ir normālā kārtībā. Nav gan perfekti, taču...
Ja tās būtu perfektas tad šķistu,ka es tās pat aiztikusu neesmu ,kur nu vēl lasījusi!
Ar tām viss ir o.k. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Luna
iesūtīt 23.07.2004 20:10
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Kraukļanaga koptelpa



Nu... 3 grāmatā dažas lapas ir nosmērētas ar šokolādi... Grāmatas muguriņa drusku saplēsta. Jau trešo reizi līmēt nāksies...
1 grāmata ir kārtībā...
2 grāmatu es draudzenei aizdevu... viņa laikam grauzusi grāmatas vākus... getlost.gif
Ar 4 grāmatu viss normāli.
... Taču 5 HP abas grāmatas ir pilnīgā kārtībā un es esmu gatava uzbrukt ikvienam, kas tās aiztiks. laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Luna: 23.07.2004 20:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 25.07.2004 16:17
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



Manējās ir ļoti labā stāvoklī, tikai vienai drusku nejauši ieplēsu muguriņu huh.gif (~ 1,5 mm no augšas, pārāk ātri no pārpildītā grāmatplaukta raujot ārā), bet arī tā vaina ja nezina nav pamanāma wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kachinja
iesūtīt 25.07.2004 20:35
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Rīga



Visa graamatas staav istabas plauktaa! skaisti saliktas nevienam nedodu jo bail ka sapleessiis raadishu saviem beerniem! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 26.07.2004 20:40
Raksts #20


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Cienu gramatas grin.gif censos tam pārak nenodarīt pari grin.gif tapat ar hp gramatu, un izdodas grin.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 17:58