Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mēnessērdzība
Eriette
iesūtīt 08.12.2006 22:24
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Kad es biju mazāka, vienmēr vakaros kārtīgi aizvilku aizkarus, jo man bija bail, ka tikai Mēness neiespēd iekšā pa logu, un es varu kļūt mēnessērdzīga. Dzirdēti bija jau ne mazums nostāsti - mēnessērdzīgie izlekuši ārā pa balkonu, nositušies, utt.


Ko tu domā par mēnessērdzību? Vai esi bijusi mēnessērdzīga vai zini kādu, kas ir? (šeit neliels papildinfo no vikipēdijas).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Devils*Little*Si...
iesūtīt 16.12.2006 22:48
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Kad biju maza... Nu, kādi 7 vai 8 gadi, mēdzu naktīs staigāt. Pēc tam neko neatcerējos, bet vecāki stāstīja. Tā gan bija tikai divas reizes. Varbūt mazliet vairāk. Vienu reizi es biju aizgājusi uz vannas istabu un atgriezusi ūdens krānu, pēc tam to aigriezusi un devusies atpakaļ uz gultu. Otro reizi es biju ieslēgusi istabā gaismu.

Taču kopš 9 gadiem man tā vairs neva bijis. Par to esmu droša. Vienīgais pilnmēness naktīs nereti nevaru aizmigt. Pat tad, kad logam aizkari un žalūzijas priekšā.


Taču vienam no maniem vecākiem gadījies tā - nakts laikā uz skolu sataisījies un viņu pamodināja tad, kad jau taisījis vaļā durvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 17.12.2006 12:36
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos





Arī es esmu staigājusi pa nakti un es to arī neaceros. To man tikai pastāsta vecāki. Bet tagad es vairs nekur pa naktīm nestaigāju. Zinu ka nometnē man bija kautkādas dažas meitenes kuras bija mēnesērdzīgas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 17.12.2006 13:29
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



Pati meenesseerdziiga neesmu, bet pilnmeeness naktiis loti slikti gulu...
Paziistu vienu, draudzenes braalis ir meenesseerdziigs. Naktiis meedz staigaat, reiz vins naktii pieceelaas, aizgaaja liidz palodzei, izraava no podina kaktusu, sadaliija to cetraas dalaas laughing.gif uz salika rindinaa...
protams, neko neatceras.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 22.12.2006 12:39
Raksts #24


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Dīvaini gan, ka mēnessērdzīgie pēc tam neko neatceras. viņi ir tādā kā transā, vai? blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 22.12.2006 12:45
Raksts #25


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Eriette @ 22.12.2006 12:39) [snapback]1078317[/snapback]

Dīvaini gan, ka mēnessērdzīgie pēc tam neko neatceras. viņi ir tādā kā transā, vai? blink_a.gif
To sauc par "apziņas krēslas zonu", un tādā stāvoklī neko neatceras. Sīkāks skaidrojoms jāmeklē jau kādā nopietnā medicīnas literatūrā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maugliits
iesūtīt 22.12.2006 13:16
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.06
Kur: nezin.... parasti pie kompja



nju es neatceros kaa tas notika bet mamma teica ka esmu izmetis savu onkuli no guultas un saacis lamaaties blush.gif !!bet tas tik vienu reizi ka naktiis staigaaju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 22.12.2006 15:18
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



Mani arī laikam īpaši neiespaido unsure_a.gif tikai vienreiz atceros, kad naktī pamodos istabas vidū uz grīdas pati no sava kliedziena. bet šaubos, vai tas bija mēness iespaidā laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 22.12.2006 17:54
Raksts #28


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



man jau liekas ka tā mēnessērdzība ir viena šausmīga padarīšana, bet tad kad biju maza biju iztēlojuies cilvēkus kas staiga pa manas mājas jumtu un es ņemu un viņus pasaucu (tātad uzmodinu) un viņi no tā jumta ņem un noveļās un pa galam ir... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 23.12.2006 18:39
Raksts #29


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
šizofrēnija nepavisam nav pievicīga. tā gan ir dzīvošana savā pasaule (kas, acīmredzot, tev ļoti patīk ), taču lielākoties šizofrēniķi "savas pasaules" noteikumus nevar kontrolēt, viņiem tas drīzāk ir kā ļauns murgs - šķiet, ka kāds tevi vajā, dzirdi neesošas balsis utt.

tev bija mēnessērdzība? un kā?


Par šizofrēniju tomēr savā ziņā jāpiekrīt, ka ir biedējoša, bet tomēr tā ir pievilcīga. Tas ir kas līdzīgs brīnumiem, ko cilvēki vēlas redzēt, bet šajā gadījumā tie ir neapturami. Parasti apkārtējiem šī slimība šķiet bēdējošāka, nekā pašam slimajam. Un arī no paša slimojošā atkarīgs, kā viņš šo slimību uztvers.

A mēnessērdzība.
CITĀTS
To sauc par "apziņas krēslas zonu", un tādā stāvoklī neko neatceras.


man bija savādāk. Reiz pilnmēness naktī [tas bija vienā pārgājienā] es gulēju teltī baznīcas pagalmā. Naktī pēkšņi uztrūkos un sāku meklēt izeju, tas nebija tā, ka es to neatcerētos, bet vnk es it kā pa pussapnim pusnomodai nekādi nevarēju izkļūt no telts, jo taustījos pavisam greizi un vispār tāds kā šoka stāvoklis iestājās. Kad es sataustīju rāvējslēdzēju - mierīgi gāju gulēt. Vēlāk man no rīta stāstīja, ka uz manas teltsbiedrenes jautājumu naktī :"ko tu dari?" es atbildēju: "es vēlos ar miroņiem dzert tēju." To es gan neatcerējos. Bet mēs smējāmies ilgi.

Bet tas izbīlis naktī man atkārtojās arī citas naktis. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.12.2006 18:49
Raksts #30


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Narciss @ 23.12.2006 18:39) [snapback]1078963[/snapback]
A mēnessērdzība.
man bija savādāk. Reiz pilnmēness naktī [tas bija vienā pārgājienā] es gulēju teltī baznīcas pagalmā. Naktī pēkšņi uztrūkos un sāku meklēt izeju, tas nebija tā, ka es to neatcerētos, bet vnk es it kā pa pussapnim pusnomodai nekādi nevarēju izkļūt no telts, jo taustījos pavisam greizi un vispār tāds kā šoka stāvoklis iestājās. Kad es sataustīju rāvējslēdzēju - mierīgi gāju gulēt. Vēlāk man no rīta stāstīja, ka uz manas teltsbiedrenes jautājumu naktī :"ko tu dari?" es atbildēju: "es vēlos ar miroņiem dzert tēju." To es gan neatcerējos. Bet mēs smējāmies ilgi.

Bet tas izbīlis naktī man atkārtojās arī citas naktis. ermm.gif
laughing.gif Tā nav mēnessērdzība! Un pat ne miega apreibums, lai gan šim, otrajam, tas ir tuvāk. Bet, vienkārši runājot, tie ir murgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 23.12.2006 19:09
Raksts #31


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
Tā nav mēnessērdzība! Un pat ne miega apreibums, lai gan šim, otrajam, tas ir tuvāk. Bet, vienkārši runājot, tie ir murgi.


es jau cerēju, ka esmu mēnessērdzīga. ermm.gif Kā nekrīt, tā nekrīt man tās interesantās kaites. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 23.12.2006 19:16
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



QUOTE(Roviela @ 09.12.2006 15:34) [snapback]1072702[/snapback]

Viens ir somnambulisms jeb lunātisms, mēnessērdzība, kad cilvēks to dara tā saucamajā apziņas krēslas stāvoklī. Un otrs ir miega apreibums, kad galvenokārt bērni, kam ir paaugstināta uzbudināmība, atrodoties fizioloģiskā miega stāvoklī, nevis aptumšotas apziņas stāvoklī, ārēji izturas gandrīz tāpat.

nu cik es sapratu no tava teikta tad menessardzigiem ir jabut problemam ar psihi, tatad visi kam nav garigas problemas (lai kadas tas but- kaut nezheligi vaji nervi) nevar but menessardzigi, bet gan tas otrais...

un vai tad nav ta ka menessardzigs ir visu muzhu?
un kas tas vel par zalem?
kas diezin notiek ja menessardzigo piemeram piesledz pie gultas?


ak, jā man ir daudz ko jautat...happy.gif

p.s. un, jā, šizofrēnija ir skaista. tikai pasakat ka diareja ir pievilcigaka. laughing.gif
Narciss, es ar gribeju/gribetu ar kko tadu slimot, bet ja ta labi padoma- nav vajadzibas ta jau esmu parak divaina un visadi burtiski slima.

Šo rakstu rediģēja resella: 23.12.2006 19:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Casandry
iesūtīt 23.12.2006 20:21
Raksts #33


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.06
Kur: Tur pat...



Tie mēnesserdzīgie ir funny ļaudis grin.gif lai gan ar mēnesi tam visam ta isti nav sakara sakars ir ar miegu. lai nu ka, man bralens agrak bija menesserdzigs miega gaja pie ledusskapja uztaisija maiziiti atstaja tad centas uzliist uz loga(neizdevās)
un vinja tēvs kad bija aptuveni tajā pat vecuma cēla nost no galda vāzi uzcēla uz galdz čības un gaja atpakalj gulēt!
Pashai ar ir gadijies no rīta puses piecelties, izbazt galvu pa durvim aprunaties ar mammu un pēc tam neko neatcereties rolleyes_a.gif nez vai es velaizvien miegā runāju(ha ha tikai neviens nesaprot ko es saku) whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.12.2006 20:25
Raksts #34


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nu jau gan... drīz viens otrs sāks uzskatīt ka būt slimam ar diloni - tā ir īpaši smalkas dižciltības pakāpe. Jāatgādina, ka vienu laiku tā bija. Tas bija tad, kad pret to nebija zāļu, un cilvēks varēja uzskatīt, ka ir nolemts nāvei, ja saslima ar šo kaiti. Tagad tikai kaiti nomainījuši! Nu šizofrēnija (lai gan vispār neviens īsti nezin, kas tas ir!) ir kļuvusi par modes slimību. pinch.gif Mjā... es teiktu, ka kādam, kas no tā neko nejēdz, un kas ir vesels, nav ko darīt.

Mēnessērdzība ir slimība. Ar to viss izteikts. Sīkāk un smalkāk prasiet kādam mediķim, es tā neesmu.

CITĀTS
kas diezin notiek ja menessardzigo piemeram piesledz pie gultas?
Un kas notiks, ja pie gultas pieslēgs slimu ar gripu? Vai tik smagu karsoni, ka rādās halucinācijas un cilvēks lec ārā no gultas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 24.12.2006 15:19
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



CITĀTS(Roviela @ 15.12.2006 19:13) [snapback]1074955[/snapback]

Pat ļoti daudzi cilvēki, kas nebūt neslimo ar mēnessērdzību, pilnmēnesī cieš no bezmiega un slikti guļ.


hmmm... man šķiet, ka tieši pilmēness laikā es vislabāk izguļos blink_a.gif ja logā spīd mēness un apkārt tumšs- istabā tāda puskrēsla. tas tač forši, uz miegu velk happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.12.2006 17:18
Raksts #36


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
un vai tad nav ta ka menessardzigs ir visu muzhu?


baigi bieži tāda parādība ir bērniem ,bet vēlāk nez kur pazūd.

CITĀTS
Nu šizofrēnija (lai gan vispār neviens īsti nezin, kas tas ir!) ir kļuvusi par modes slimību. Mjā... es teiktu, ka kādam, kas no tā neko nejēdz, un kas ir vesels, nav ko darīt.


Man riebjas, ka šo slimību tā dēvē [modes slimība] un besī arī, ka daudzi cilvēki sev piedēvē šo slimību, tāpēc, ka tā ir it kā kaut kas foršs un dīvains un tādā garā. ermm.gif
Varbūt tu esi redzējusi filmu "A beautiful mind"? tur bija par šizofrēniķi, tikai es nezinu cik "pareiza" ir tā filma. Vismaz pēc tās spriežot, šī slimība man sāka šķist pievilcīga.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 24.12.2006 20:54
Raksts #37


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Narciss @ 24.12.2006 17:18) [snapback]1079307[/snapback]
baigi bieži tāda parādība ir bērniem ,bet vēlāk nez kur pazūd.
Un kā būtu, ja pārlasītu VISU pavedienu? Tā NAV mēnessērdzība, kas ir bērniem! Lielāko tiesu gadījumu NAV. Tā ir pavisam cita slimība.
CITĀTS
Man riebjas, ka šo slimību tā dēvē [modes slimība] un besī arī, ka daudzi cilvēki sev piedēvē šo slimību, tāpēc, ka tā ir it kā kaut kas foršs un dīvains un tādā garā. ermm.gif
Varbūt tu esi redzējusi filmu "A beautiful mind"? tur bija par šizofrēniķi, tikai es nezinu cik "pareiza" ir tā filma. Vismaz pēc tās spriežot, šī slimība man sāka šķist pievilcīga.
Ja kāds vai kādi sāk saskatīt idejā - "esmu šizofrēniķis" (lai gan tādi nav un pat nezin, kas tas ir!) ideju - "vai, cik tas ir pievilcīgi un jauki!", tad savādāk kā par modi, to nevar nosaukt.
Ja esi slims, tad esi slims, ja neesi, tad ilgoties saslimt ar kaut ko, un kur nu vēl ar garīgu kaiti - tas jau ir, piedodiet, pilnīgs stulbums. Nevienā slimībā nav nekā pievilcīga. Par "ak! es gribētu būt ar to slims!" var prātuļot tikai tie, kas ir veseli un kam, kā teicu, nav ko darīt. Aiz totālas nezināšanas par tēmu un aiz garlaicības.

Labāk ilgojaties saslimt ar masaliņām vai cūciņu, ja kāds nav to jau izslimojis. Ja bērnība to neizdara, tad, slimojot vēlākos gados, var būt krietni nepatīkami sarežģījumi. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.12.2006 21:12
Raksts #38


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Mana mamma arī saka, ka gribēt būt slimam ir diezgan stulbi.
CITĀTS
Ja esi slims, tad esi slims, ja neesi, tad ilgoties saslimt ar kaut ko, un kur nu vēl ar garīgu kaiti - tas jau ir, piedodiet, pilnīgs stulbums.

Nu bet viens ir ilgoties ar to saslimt, bet otrs - domāt, ka šī slimība ir interesanta un savdabīga, līdz ar to pievilcīga.
Es par otro.

Offtopics jau sanāk. Nu bet. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 20:38
Raksts #39


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



cik man vecāki saka ka man bija vienu brīdi mēnessērdziba, jo miegā staigāju pa dzīvokli un slēdzu uguņus bez poņas un runāju muļķibas kkadas! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eskuela
iesūtīt 28.08.2007 18:45
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.01.07



Man parasti ir tā, ka man naktīs vēlu [kad es jau labu laiku guļu] zvana, bet no rīta es to neatceros! Vienīgais, kā es to uzzinu, pārbaudu mobilo no rīta - norunātas kaut kādas 2-30 min, bet par ko, nav ne jausmas.. Tiesa nezinu, vai tā skaitās mēnessērdzība..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:37