Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mārcis Jencītis, Dieva sūtīts dziedinātājs?
Margo
iesūtīt 14.05.2006 10:48
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Šo pavedienu iedvesmojos no 10.maija "Ievas" nummura, kur bija intervija ar Mārci. (Iesaku izlasīt!)

Raksts uz vāka izskatījās daudzsološs:
Cietumā tualetes papīra vietā bija Bībele. Tad arī uzzināju par Dievu.

Mārcis Jencītis ir bijušais cietumnieks, taču tagad ir baznīcas un Dieva ticības sludinātājs. Pievēršanās Dievam un ticība sākās tieši cietumā:
Cietumā uzzināju par Dievu. Tur es sāku lūgt. Cietums bija drausmīgs, pēc neoficiālām ziņām, tur katru dienu kāds mira. Pat nevaru izstāstīt ko tur redzēju...Un kad gāja uz toleti jeb parašu, tur nebija papīra,bet papīra vietā bija Bībeles lapas.
Viens no mums kāju izdziedināja,-uzlika rokas uz savām kājām un teica-dziedini mani!...

Viņš brīnumainā kārtā ir izdziedējis vairākus cilvēkus savu dievkalpojumu laikā. Viņš ir izdziedinājis arī alkohola un dažus atkarīgus cilvēkus. Viņš izdzen arī nelabos garus, kas ir alkoholistos un narkomānos:
[Par garīgi slimiem] Nāk arī tādi, un piedzērušies arī nāk,visādi. Bet brīnumi notiek tik un tā. Un notiek dažreiz pat pārdabiskas lietas. Kad no cilvēkiem ārā nāk ļaunie gari...
[Par meiteni, kas bija atkarīga no "kaifa" spiežot uz artērijām] Un tajā reizē es teicu šos vārdus, kas Bībel\e rakstīti:" Jēzus vārdā,Sātan, ej ārā!" Meitene nokrita un sāka spiegt, pēc tam šņākt.Tas notika kādas divas minūtes. Meitene piecēlās un tagad ir pilnīgi brīva, viņa to vairs neatceras. Lasa Bībeli, lūdz Dievu, tāpat palaidnības dara kā visi bērni, bet ir brīva.


Sīkās skatīt žurnālu "Ieva".

Ko jūs domājat par šo cilvēku? Šarlotāns vai tiešām dziedinātājs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
utiks
iesūtīt 21.06.2006 02:49
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: nav tava daļa
Lecīgākais forumietis 2006



visi cietumnieki smird. sorcerer.gif

bet cietumā aikam brangi dzīvo, ka var atļauties ar bībeli slaucīt ````u.

un es gribētu, lai no manis izdzen kādu nelietīgu garu. pavārtīties pa zemi, pašņākt, pačurāt izklausās tīri jautri happy.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 24.06.2006 01:03
Raksts #3


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS(utiks @ 21.06.2006 02:49) [snapback]659071[/snapback]

un es gribētu, lai no manis izdzen kādu nelietīgu garu. pavārtīties pa zemi, pašņākt, pačurāt izklausās tīri jautri happy.gif


jaa, es arii gribeetu, bet cik es sapratu, peec tam visu laiku jaalasa biibeli un jaaluudzaas. booooring!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 27.06.2006 12:34
Raksts #4


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



neeticu. neneneneneticu.parādiet , varbūt tikai tad xD
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_kiki_*_*
iesūtīt 13.09.2008 17:04
Raksts #5





Viesi




CITĀTS(North_see @ 14.05.2006 10:48) *
Šo pavedienu iedvesmojos no 10.maija "Ievas" nummura, kur bija intervija ar Mārci. (Iesaku izlasīt!)

Raksts uz vāka izskatījās daudzsološs:
Cietumā tualetes papīra vietā bija Bībele. Tad arī uzzināju par Dievu.

Mārcis Jencītis ir bijušais cietumnieks, taču tagad ir baznīcas un Dieva ticības sludinātājs. Pievēršanās Dievam un ticība sākās tieši cietumā:
Cietumā uzzināju par Dievu. Tur es sāku lūgt. Cietums bija drausmīgs, pēc neoficiālām ziņām, tur katru dienu kāds mira. Pat nevaru izstāstīt ko tur redzēju...Un kad gāja uz toleti jeb parašu, tur nebija papīra,bet papīra vietā bija Bībeles lapas.
Viens no mums kāju izdziedināja,-uzlika rokas uz savām kājām un teica-dziedini mani!...

Viņš brīnumainā kārtā ir izdziedējis vairākus cilvēkus savu dievkalpojumu laikā. Viņš ir izdziedinājis arī alkohola un dažus atkarīgus cilvēkus. Viņš izdzen arī nelabos garus, kas ir alkoholistos un narkomānos:
[Par garīgi slimiem] Nāk arī tādi, un piedzērušies arī nāk,visādi. Bet brīnumi notiek tik un tā. Un notiek dažreiz pat pārdabiskas lietas. Kad no cilvēkiem ārā nāk ļaunie gari...
[Par meiteni, kas bija atkarīga no "kaifa" spiežot uz artērijām] Un tajā reizē es teicu šos vārdus, kas Bībel\e rakstīti:" Jēzus vārdā,Sātan, ej ārā!" Meitene nokrita un sāka spiegt, pēc tam šņākt.Tas notika kādas divas minūtes. Meitene piecēlās un tagad ir pilnīgi brīva, viņa to vairs neatceras. Lasa Bībeli, lūdz Dievu, tāpat palaidnības dara kā visi bērni, bet ir brīva.


Sīkās skatīt žurnālu "Ieva".

Ko jūs domājat par šo cilvēku? Šarlotāns vai tiešām dziedinātājs?



Mans viedoklis ir tāds, ka šis cilvēks NAV dziedinātājs, un šarlatāns ne tik, tas vienkārši nav iespējams! Tie, kas tā domā, nemaz patiesībā nezina, kas tad īsti ir dziednieks vai šarlatāns... un kāds patiešām viņš ir... Es uzsveru, ka viņš ir vienkāršS CILVĒKS, kurš ir paklausījis Dieva aicinājumam un kalpo Viņam un, arīdzan, cilvēkiem, savā ziņā, tā ir liela PRIVILĒĢIJA!!! Ne katarm tāda ir dota, un ar savu stipro raksturu Mārcis ir TUR, kur Viņš IR-DIEVA KLĀTBŪTNĒ. Vnk tas šķiet neparasti, mums, kas esam parasti mirstīgie, arī Mārcis tāds ir, bet atšķirība ir tāda, ka Dievs viņam ir atklājis Sevi, un Mārcis Jencītis ir TO paņēmis!... Un, es zinu, ka Viņš TO NEATLAIDĪS. MŪŽĪGĀ DZĪVĪBA IR VAJADZĪGA MUMS KATRAM. IEMANTOSIM TO, BŪSIM GUDRI!!! www.marcisjencitis.lv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 02:05