Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paranormālības, Mēs viņus dzirdam un redzam... dažreiz
Vai jus ticat paranormalam lietam???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 176
Viesi nevar balsot. 
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 11:38
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Visā pasaulē cik nav dzirdēts par visvisādām neizskaidrojamām paradībam, tās var notikt jebkurā brīdī, jebkurā vietā…
Es pagājušnakt ļoti vēlu vakarā gāju gulēt. Jau ielīdu gultā, kad pēkšņi kaut ko sadzirdēju: Griestos skanēja klusa vaimanāšana un ūjināšana? Kas gan tas varēja būt? Vai jūs ticat paranormālām parādībām? Vai ar jums kaut kas tāds ir gadījies? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Maardzhastante
iesūtīt 29.12.2004 12:00
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03
Kur: Riiga



Man bija taa. Vienu dienu, kaa jau parasti, pieceelos pusseshos, lai ietu uz darbu. Aizeju uz otru istabu, dzirdu - skan taadi veci cherkstoshi shlaageri, ljoti klusi un ljoti neskaidri. Bet nevis taa, ka taalumaa, bet taa, ka tepat, tikai klusu.
Es paarbaudu radio - izsleegts, kompis izsleegtis TV taapat... Nu man jau biku parauj neomuliiga sajuuta, jo dziivojam 9staavenee 9. staavaa un apkaart vieni vieniigi slaavinji ,un diez vai tie klausiisies agraa riitaa "taureniit, mans taureniit...".
Pilniigi likaas, ka beeninjos kaads speelee ar vecu gramafonu smile.gif (man uzreiz galvaa gjenereeja bilde - veca spoku sieviete, sirmiem matiem, izstaipiitaa paltrakaa, ar zombija seju, klausaas shlaagerus, skumdama peec savas jauniibas) grin.gif
Izgaaju kaapnju telpaa - nee - beeninji aizsleegti un valjaa nav lauzti, taa kaa "bomzhi" nevareetu tur tikt savu gramafonu speeleet.
Tad nu atklaaju iemeslu - kompis bija izsleegts, bet tumbinjas palikushas iesleegtas un agraa riitaa 9. staavaa kaut ko uztver, shkjiet kaadu radiostaciju, kuraa skan shlaageri.
Bet beshuks bija taads, ka gandriiz darbu nokaveeju tongue.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 29.12.2004 19:14
Raksts #3


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Ak dies`. Nē, nu smieklīgi, protams, bet izbeidziet šo marasmu grin.gif Un caps lock arī varētu izslēgt, es cenšos gulēt pie datora, kliegšana nepatīk.
Ja ir vēlēšanās, papēti visas NK sadaļas, tur ir dziļi analizēts neizskaidrojamais un aprakstītas dažādas versijas. Protams, ka ir lietas, ko mēs [vēl] nevaram izskaidrot. Dažreiz tā ir cilvēka neuzmanība, ģenētiskie brīnumi, dažreiz vienkārši nav nekāds pamats, uz kura balstoties visu varētu izskaidrot. Par šo te ir sarakstītas neskaitāmas grāmatas, piemēram, "Pasaules noslēpumi", "Noslēpumainais līdzās" utt. Tā kā varu tevi nomierināt- tu tāds neesi viens. smile.gif
Viss, ko varu ieteikt tev ir palasīt citus pavedienus, ja tev šī tēma interesē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 30.12.2004 17:08
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



man taa naf nekad gadiijies ,_<
es ticu taadaam lietaam, bet neticu ja to man staasta kaada no draudzeneem tongue.gif

man viena meitene staastiija, ka vinjai kaac pa beeninjiem staigaajot... nu neticu es kameer pati neizjutiishu..

bet vispaar ticu spokiem un tadaam lietaam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 20.01.2005 18:12
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Ticu. Labprāt arī kādu piemēru nosauktu, bet ar mani nekā tāds īpašs nav noticis. Nu tikai diezgan bieži tas deja vu efekts. Vēl aizvakar divas reizes piedzīvoju.
CITĀTS
Emily: man viena meitene staastiija, ka vinjai kaac pa beeninjiem staigaajot...

Un vai tad tas ir tik neiespējami?

Šo rakstu rediģēja pelmeniC: 20.01.2005 18:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 21.01.2005 13:50
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Elonors es tavus stāstus neuztveru kritizējoši. Šādām parādībām vispirms ir japieiet no citas puse ,jamēģina izskaidrot un ja nekas tad neizdodas tad var uzskatīt ka tā ir paranormāla lieta vai parādība.

Pašlaik neredzu nevienu rakstu ,vai tā faktu ,ka tajā būtu apstiprinats un senjau pieradīts ,ka tā ir paranormāla lieta ,vai parādība. Kādēl gan neizskaidrot ko tu dzirdēji guļot gultā. Es teiksim vakar skatoties televīzoru dzirdē ,ka ārā uz ielas kautkas kauc un itkā zāģētu. Mašīnu nekādu nebija ,bet es jau uz reiz nesaku ka tā ir paranormāla leita. Vai tad mazums skaņu uz pasaules tas varēja būt jeb kas ,tādēļ es par to neuztraucos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 21.01.2005 14:03
Raksts #7


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es nemēdzu domāt par šādām lietām, jo tās mani biedē huh.gif . Man nav bijuši, tādi gadijumi, it kā, būtu kaut kādas skaņas vai vēl kaut kas... Bet ticēt, es ticu... whistling.gif

Šo rakstu rediģēja zakkite: 21.01.2005 14:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 21.01.2005 14:12
Raksts #8


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Kas var būt briesmīgāks par paranormālībām :blink:

Reiz es izdomāju uzspēlēt kādu spēli,neatceros kuru, kad es iegāju pirmajā istabā. Atjēdzos,ka man visapkārt pletās akmens sienas kurās bija iecirstas koka durvis ar kāškrustiem. No tām durvīm skanēja briesmīgi kliedzieni,bet kad es uzspiedu "/noclip" un iegāju iekšā,tur neviena nebija.Pēc tam es naktī nespēju gulēt un 2 ned pēc tam nerādijos pie sava datora..Mistiskas tās ietaises

Šo rakstu rediģēja Air Spirit: 21.01.2005 14:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 21.01.2005 14:43
Raksts #9


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Ak jā... Un kā ar to pulksteni kas pēkšņi sāk tik-tak iekš tavas mājas sienas? Uii, kā es bērnībā baidījos palikt mājās... Jo parasti neviena TV Programma nestrādāja [jā, jā, ja atceraties, tad ap 1994-1995. gadu pa TV dienas programmu nebija...], radio mums nepastāvēja [vecs "Abava" kurš neko izņemot šļurpstēšanu neķēra pinch.gif ] , tāda datora vispār man nav bijis un sēdēju es mājās pilnīgā klusumā.
Un te pēkšņi sāk tas pulkstenis tikšķināt kkur. Sienā unsure.gif Nē, godīgi. Un vairākas reizes & katru dienu. Muļķīgi, bet 5 gadīgam bērnam strjoms, jo vienīgie pulksteņi mājā bija vecāku rokaspulksteņi, un vecāku mājās nebija. Man pat bija bail staigāt pa māju huh.gif Pēc tam mani mamma vēl piebaidīja pilnu, ka tā sitoties mājas sirds wacko_a.gif ... getlost.gif un tad gan man ts likās kaut kas paranormāls [ kaut gan tādu vārdu bērnībā es pat izrunāt vēl nepratu tongue.gif ]

A vispār, es tā arī nepratu rast tam pieņemamu izskaidrojumu huh.gif Tagad mums mājā vairs nemēdz būt klusums, tapē arī neko tml nedzirdu. Varbūt tas bija atbalss kaut kam, kas ārā notiek? pinch.gif Piemēram, mašīnai durvis aizcirtās... hmm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 22.01.2005 14:12
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Principā ticu, bet pats neesu sastapies. cool.gif Mani ļoti aizrauj raidījumi par paranaormālībām, piemēram, bija kaut kāds raidījums par NLO, viens gadījums bija, kad lidmašīna ielido mākonī, bet ārā izlido jau cita lidmašīna. w00t.gif Un tas bija notilmēts. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elronda
iesūtīt 24.01.2005 17:26
Raksts #11


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



[COLOR=#c723c7]ja par spokiem..es domaaju, ka vinji ir miermiiliigi un daudz muus iipashi netraucee...bet, ja saakam runaat par vienkaarshi gariem...nu, mans teevs vienmeer man saka, lai es uzticos instinktiem(kaut arii paar mani valda logjiskais sapraats), un es to arii censhos dariit...reiz, ejot guleet, dzirdu- shljuucinaas kaads pa manu istabu: kaa vecs viirs ar filca ciibinaam kaajaas, soljus vilkdams; paraleeli gar sienu iedams, no vienaam durviim uz otraam(caurstaigaajama istaba).....bishki kaa peec pusnakts...man vaarda tieshaa niziimee bija auxtas kaajas(lai gan taadas man ir vienmeer:))
par manu veco dziivesvietu vispaar nerunaasim, tur pat mana mamma reiz gandriiz dabuja sirdstrieku, kad zem pienaglotas griidassegas saaka raapot kas liidziigs ezja apveidiem:) es to reiz biju paraak maza, lai to atcereetos, tatcu man tas tika atstaastiits.......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raganiņa
iesūtīt 14.02.2005 16:50
Raksts #12


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



es tik tiesam ticu jo ar mani ir ta noticis ka ar mani notiek dazadas divainas lietas piemeram es vakar pastaigajos pa mezu un man par galvu nobrauca koka zars un man skita ne es esmu parliecinata ka dzirdeju savu vardu ...... varbut domasiet ka esmu divaina bet ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 02.03.2005 16:55
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



ēsticu paranormālībām,tikai zināmā mērā. Jo man,laukos reiz gadījās, ta'-ar draudzeni uzkāpjam bēniņos kaut ko tur palūrēt,karoche kā izskatās. Piepeshi dzirdaam suņa rējienu, k'das 2 reizes. NU ok,bet suņa mums nav! Turklāt suņa balss bija tāda metāliska.... Būu cik baisii... grin.gif


Turklāt kāda 2.klasē man un vēl dāžām trakam meitenemēm uznāca visi tie trakumi ar Pīķa dāmu,zaļo rūķīti. šis jau isti par tēmu,bet saistīts gan,jo tajā laikā'mēs saskatījām visādas muļķības,visādās vietās. Tagad gan nāk smiekli,bet toreisz viss bija nopietni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 10.04.2005 09:51
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



jaa... veco labo piikja daamu es atceros... muusu skolaa gan tas paraadiijaas, kad es biju kaadaa ceturtaa klasee... un mees baidiijaamies iet uz pagrabu (nu tjipa nelielas trepiites, cjetri pieci pakaapieni, un durvis. un tur vienmeer tumsh, tapee, ka nviens tur neiet tongue.gif ), jo tur vinja "ir". un dazhas meitenes tur viskautko sastaastiija, bet vinjas protams meloja... staastiija, ka znjaugtas u.t.t. nu, tikai vieniigaa lieta, kam bija lietiskie pieraadiijumi, bija, ka pukjupods sapliisa... vnk nokrita zemee, kad tur neviena nebija (pilniigi droshi, ka tur nebija neviena, iznjemot to, kursh atrada to pukjupodu)... laikam tak vainiigais, bija tas kursh atrada, kai kaac cic... es nez...

bet taa nopietni, ir jau daudz staastu dzirdeeti par taam trepiiteem u.t.t., lai gan avoti ir apshaubaami...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 10.04.2005 11:18
Raksts #15


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es tām ticu ar rokām un kājam... laughing.gif
Es pati esmu pieredzjusi dažu labu neiskaidrojamu notikumu, bet mans draufgs vēl vairak, taka, es nevaru neticet tadām lietam... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 13.04.2005 09:09
Raksts #16


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Eh...kā nu kurai...spokiem? Jā, atzīšos, ka ticu gan, bet vai citplanētiešiem? Nu nē, negribas īsti viņiem ticēt, nezinu, kāpēc spokiem ticu, varbūt tāpēc, ka tie ir biežāki fantāzijas grāmatu elementi??? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 17.04.2005 09:36
Raksts #17


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu jaa... un ir baigi diivaini, ka es piem naktii gulju. jau veels, bet es nevaru aizmigt, un virtuvee nezinaamu iemeslu deelj kaut kaa nograb trauki... zemes svaarstiibas (nu ziniet, ja garaam nobrauc kaut kas smags tad dazhreiz taa vaaji nodreb zeme...) huh.gif ? bet it kaa jau garaam neviens nebrauca ,un maaja ir diezgan taalu no ielas... nu nez... bet man patiik visaadas shitaadas lietas, jo taa arii vnk ir interesantaak...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 20.04.2005 11:55
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Laikam jau buutu jaatic, vismaz es ticu. Zinu dazhaadus gadiijumus, kas saistiiti ar t.s. spokoshanos, bet es to taa nesauktu. mana mamma straadaa eekaa, kur kaadreiz bija slimniica, cilveekus, kas tur nomira un kam nebija radinieku apglabaaja turpat blakus. tur ir beeninji, kur agraak bija biblioeteeka, tur biezhi var dzirdeet staigaajam cilveekus, mana mamma domaaja, ka taa ir bibliotekaare, bet tad vinja ieraudziija, ka bibliotekaare tikai tagad naak no pusdienas paartraukuma. Tajaa eekaa vispaar notiek ljoti diivainas lietas, pazuud priekshmeti, virinaas durvis (tas nav caurveejs, jo durvis ir noi smaga metaala), ir dzirdami chuksti, nopuutas, reizeem liekas, ka telpaa kaads ir, staigaa (dzirdami solji, ieliecas griida), bet mama mamma saka, ka no mirushajiem neesot jaabaidaas, es gan tur vien nevaru noseedeet, amn beil...
Sanaaca jau kaa baigais spoku staasts, bet es tikai gribeeeju pateikt, ka manupraat ir pietiekoshi daudz pieraadiijumu, kas ljauj shiim leitaam ticeet.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 23.04.2005 16:20
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CIlveeks par nedabisko saak domaat tad,kad ar pashu noticis kaads paranormaals atgadiijums jo citaadi stress in ikdienas dziive neljauj par to domaat
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.04.2005 19:24
Raksts #20


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nē, man nekas tāds, ko nevarētu izskaidrot racionāli, nav atgadījies. Pat visi "mistiskie pārdzīvojumi" noteikti ir saistāmi ar prāta neapgūto daļu un tā. Paranormālības par laimi neesmu uz savas ādas izbaudījis, tur visur vaina meklējam paša slimajā prātā un tā neveselīgajās izlādēs laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 24.04.2005 19:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:09