Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi šo, pirms iesūti!

Jautātājiem
* Pirms jautā, pārliecinies, vai uz tavu jautājumu nav jau atbildēts.
* Virsrakstā īsi apraksti jautājuma būtību. (Neizmanto vispārīgas frāzes, kā "Palīdziet!", "Kāpēc?", "Vai kāds man nevar pateikt?" u.tml.)
* Sūti jautājumus tikai par šī foruma lietošanu. Citiem tematiem paredzētas citas sadaļas.

Atbildētājiem
* Esi pieklājīgs, gan jautājot, gan atbildot. Esi izpalīdzīgs, neesi iedomīgs.
* Šajā sadaļā iesūtītās atbildes priekšskata regulatori. Apstiprinātas tiek tikai pareizas, pilnīgas un objektīvas biedru atbildes, kā arī papildjautājumi un papildetaļas par attiecīgo tematu.
* Atkārtotiem jautājumiem ar saiti parādi, kur ir pieejama atbilde. Neliec saites uz pavedieniem pašā atkārtoto jautājumu sadaļā.

> Daži jautājumi
Veronika
iesūtīt 21.07.2005 21:16
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



  • Kas ir PG-13 ?
  • Un kas ir topics, offtopic??
  • Kā jāsaprot Valinoras noteikumos ierakstīto, ka daiļdarbiem obligāti nav jāatbilst PG-13??
  • Un vai man visi savi jautājumi ir jāraksta vienā pavedienā? Nu piemēram, ja man pēc mēneša rodas cits jautājums man viņš jāraksta šitajā pašā pavedienā?
  • Un vai man var piespriest soda procentus iepriekš mani nebrīdinot?
  • Un vai man liks soda procentus, ja Valinorā ieliktajos stāstos nebūs nevienas pareizas pieturzīmes un būs daudz kļūdu? Jēziņ, es jūtos duma... sad.gif
  • Ā, vēl kas... Kur es varu uzzināt par gaidāmajiem pasākumiem, vai pareizāk sakot esmu pazaudējusi forumieši&pasākumi(laikam tā bija...) sadaļu/forumu whistling.gif .
  • Un vai lai no photobucket dabūtu avataru man tur jāreģistrējas?? Tā lapa man ir galīgi sveša un nesaprotama... blush.gif


Šo rakstu rediģēja Siriuss: 22.07.2005 12:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
mazā peciņa
iesūtīt 21.07.2005 21:35
Raksts #2


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



*Forumieši un pasākumi ir te, klikšķini
*Lai photobucket ielādētu avataru (un tad vēlāk arī dabūtu) ir jāreģistrējas. Bet šeit imageShack tu to vari izdarīt bez reģistrēšanās.
*PG13 - seksualitāte (seksuāls kailums utt), vardarbība, aizliegtu vielu lietošana. Tas ir tas, kas nedrīkst būt, bet Valinorā tam ir īpaši noteikumi.
*Par soda % -> parasti jau brīdina, ja ir SPAMs, vai kas tāds, bet ja redzams, ka pārkāpj noteikumus, zinot tos - tad mēdz arī ielikt nebrīdinot.
*Par gramatikas kļūdām % neliek.
Topic - nozīmē topiks (pavediens, kā tamlīdzīgi)
Offtopic -> ka aiziet pilnībā ne pa tēmu.

Cerams, ka tev tas kaut ko palīdzēja smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 21.07.2005 22:23
Raksts #3


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



CITĀTS
Kas ir PG-13 ?


CITĀTS(foruma noteikumi)
Kas attiecas uz seksualitātes, vardarbības, aizliegtu vielu lietošanas u.tml. attēlošanu filmās, grāmatās un citos daiļdarbos, visam publiskajam materiālam (piem., rakstiem, profila informācijai, parakstiem, avatariem) šajā forumā jāiekļaujas kategorijā PG-13:

Daļa no darba var būt nepiemērota bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Vecākiem jābūt īpaši uzmanīgiem, ļaujot darbu lasīt/skatīties.
Nav rupjas vai ilgstošas vardarbības, pamatā nav arī seksuāli orientēta kailuma, lai gan var tikt norādīts uz seksuālu aktivitāti. Uz seksualitāti neorientēts kailums ir pieļaujams, ja tas netiek aprakstīts vai attēlots grafiski. Iespējamas seksuāli orientētas norādes, kas atbilst skolu veselības mācības programmām. Iespējamas dažas ainas ar aprakstītu narkotiku lietošanu un izmantoti daži skarbāki ar seksualitāti saistīti vārdi (piemēram, Rona joks par Urānu Uguns biķerī).

Tiek uzskatīts, ka Noslēpumu kambaris, Azkabanas gūsteknis un Uguns biķeris atbilst kategorijai PG-13. Filozofu akmens tiek vērtēts ar PG (viena pakāpe zemāk).


CITĀTS
Un kas ir topics, offtopic??


topics- runa iet par konkrētā pavediena tēmu (ja posto pavedienā, iekšā gandrīz noteikti jābūt topicam)
offtopic - pretēji topic. Rakstītais, kas netabilst pavediena tēmai.
Tiesa gan, topic un offtopic butu jānorāda tikai LS. Parasti nenorāda kas ir kas. Btw, parasti postos neiekļauj offtopicu.

CITĀTS
Kā jāsaprot Valinoras noteikumos ierakstīto, ka daiļdarbiem obligāti nav jāatbilst PG-13??


Valinorā darbs var neatbilst PG13. Ja tā, tad jau darba nossaukumā, vai aprakstā jānorāda, ka tas atrodas šādā kategorijā. Piem.

"Kailais Karambola mačs" (PG-13, par valodu)
aut Anya & Karen, tulk Aiva


CITĀTS
Un vai man visi savi jautājumi ir jāraksta vienā pavedienā? Nu piemēram, ja man pēc mēneša rodas cits jautājums man viņš jāraksta šitajā pašā pavedienā?


Jautājumi nav jāraksta vienā pavedienā. Tiesa gan, vispirms der pārlasīt noteikumus, utt. rolleyes_a.gif

CITĀTS
Un vai man var piespriest soda procentus iepriekš mani nebrīdinot?


Pēc idejas ir jābrīdina. Praksē tā dažkārt nenotiek, tāpēc jāmēģina izvairīties no gadījumiem, kad % var tikt piešķirti. Protams.

CITĀTS
Un vai man liks soda procentus, ja Valinorā ieliktajos stāstos nebūs nevienas pareizas pieturzīmes un būs daudz kļūdu?


Nedomāju vis, bet padomā - Valinorā cilvēki liek darbus, lai citi varētu par tiem papriecāties, apskatīt/izlasīt un izteikt kritiku. Nedomāju, ka kādam varētu būt liels prieks lasīt kļūdām pilnu darbu. Arī tev pašai tas nepatiktu. Tāpēc, labāk, protams, pārbaudīt savu rakstudarbu vairākas reizes, pirms iesūtīt forumā.
CITĀTS
Kur es varu uzzināt par gaidāmajiem pasākumiem, vai pareizāk sakot esmu pazaudējusi forumieši&pasākumi?


Caurajā Katlā, kur vispār ir viss, kas nav saistīts ar foruma pamattēmu - HP un GP. Apakšforums - Forumieši & Pasākumi

CITĀTS
Un vai lai no photobucket dabūtu avataru man tur jāreģistrējas?? Tā lapa man ir galīgi sveša un nesaprotama...


Nu tad labāk mēģini kādā latviešu lapā, tur tomērt vielāk visu saprast.
Piem. Tvnets:

http://www.tvnet.lv/resources/albums/my/albums.php
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 21.07.2005 22:24
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tev jau ir 266 raksti, kur tu dzīvo?

Vispirms ir jāizlasa foruma noteikumi, ko tu neesi darījusi, tātad tev faktiski nav tiesību atrasties šajā forumā, jo reģistrējoties tu piekriti šiem noteikmiem un "parakstījies", ka esi tos izlasījusi.

No šīs varenās zinību krātuves var viegli noskaidrot, kas ir PG - 13:
CITĀTS(Foruma noteikumi)
Daļa no darba var būt nepiemērota bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Vecākiem jābūt īpaši uzmanīgiem, ļaujot darbu lasīt/skatīties.
Nav rupjas vai ilgstošas vardarbības, pamatā nav arī seksuāli orientēta kailuma, lai gan var tikt norādīts uz seksuālu aktivitāti. Uz seksualitāti neorientēts kailums ir pieļaujams, ja tas netiek aprakstīts vai attēlots grafiski. Iespējamas seksuāli orientētas norādes, kas atbilst skolu veselības mācības programmām. Iespējamas dažas ainas ar aprakstītu narkotiku lietošanu un izmantoti daži skarbāki ar seksualitāti saistīti vārdi (piemēram, Rona joks par Urānu Uguns biķerī).

Tiek uzskatīts, ka Noslēpumu kambaris, Azkabanas gūsteknis un Uguns biķeris atbilst kategorijai PG-13. Filozofu akmens tiek vērtēts ar PG (viena pakāpe zemāk).
*īsāk sakot, muļķības, lai netraumētu garā vājos.

"Topics", cik saprotu, domāts pavediens, kāda konkrēta tēma, kuru apspriest.

"Offtopics" - atkal ņemam talkā foruma noteikumus:
CITĀTS(Foruma noteikumi)
Novirzīšanās no temata
Tīšām vai atkārtoti neiesūti pavedienus neatbilstošos forumos! Katram rakstam ir jābūt atbilstošam konkrētajam pavedienam un forumam. Pavedienam jānorāda tā saturam atbilstošs un skaidri saprotams nosaukums. Neiesūti atkārtoti vienu un to pašu vai līdzīgu informāciju! Pirms veido jaunu pavedienu, pārliecinies, ka šo tēmu jau neapspriež citur forumā!
Sarunas gaitā nemaini pavediena tematu! Ja vēlies turpināt apspriest kādu citu tēmu vai runāt ar konkrētu biedru, izmanto privāto ziņnesi vai aizsāc jaunu pavedienu!
Pie reizes paķer klāt arī Spama skaidrojumu.

Ja norādīts, ka nav jāatbilst PG - 13, tad, paskatoties uz to, kas PG - 13 ir, var arī saprast, ka var rakstīt ko tādu, kas to pārkāpj.

Katram jautājumam savs pavediens. Ja tev rodas cits jautājums, tad tas jau būs offtopiks, tāpēc par to ļoti ieteicams apspriesties jaunā pavedienā.

Mīļos soda procentus, protams, var piešķirt arī iepriekš nebrīdinot. Būtībā šie procenti jau paši par sevi ir brīdinājums, jo tie taču saucas "Brīdinājuma procenti".

Par pieturzīmju nelietošanu neviens tev % neliks.

Ja tu esi pazaudējusi Forumiešus & pasākumus, tad tie ir šeit.

Jā, lai Photobucketā varētu ko ievietot, tev ir jāreģistrējas.


Visbeidzot, ieskaties arī bieži uzdotajos jautājumos, īpašu uzmanību pievēršot teikumam "Lai rastu atbildes uz citiem jautājumiem iesaku vispirms izskatīt foruma palīdzību un tad izmantot funkciju Mekleet.". Tātad - izmato meklēšanu, pirms radīt apšaubāmu pavedienu, lai gan viss nepieciešamais jau vairākas reizes ir bijis izskaidrots iepriekš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 22.07.2005 10:40
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Nu gan es dabūju pa mici... whistling.gif Foruma noteikumus esmu izlasījusi, tikai tas bija veselu mūžību atpakaļ. blush.gif Labs i, pārlasīšu vēlreiz! Un paldies par atbildēm, es gandrīz visu gandrīz sapratu... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 03:10