Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāda ir tava Elle
Kāda ir tava Elle?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 97
Viesi nevar balsot. 
Seila
iesūtīt 01.11.2006 11:58
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



T†ad kāda ir pēc jūsu domām jūsu elle, jo kā jau saka, ka katram cilvēkam ir sava elle. manējā viss drīzāk ir pelēks, vientuļš, lauks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
evija
iesūtīt 01.11.2006 12:03
Raksts #2


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.06



melnbalts tuksnesis. bez cilvēkiem. tā tiešām būtu elle - dzīvot bezkrāsainā vidē bez cilvēkiem. tur nebūtu nakts un dienas. un nekādi debesu spīdekļi.neviena ūdens krātuve. tikai smiltis un tie zāles kumšķi, kas lidinātos vējā, kā rāda filmās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 01.11.2006 14:43
Raksts #3


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Manējā neatbilst nevieniem elles priekšstatiem.

Ar ko lai sāk?
Pirmkārt, tur ir sarkana un melna krāsa interjerā. (Jūtat? Tur ir interjers... laughing.gif ) Nu jā, droši vien melni ādas dīvāni un krēsli, bet tas tā.
Tur ir dators. Pats jaudīgākais, aprīkots ar visu, ko vajag, respektīvi Internets (ellē), Dc++ , Photoshop jaunākā versija, nu laikam Ofiss arī vajadzīgs. Tildīte noderētu, bet nez vai ellē būs.
Tas bija par datoru.

Kas vēl.
Ā, tur ir karsti, tāpēc mēs nesatigājam kažokos, respektīvi [o, man pielipis jauns vārds], īstenojot arī Džūnas fantāzijas, tur noteikti ir zēni. Puiši. Vīrieši. Daudz. Vēlams kāds futbolists vai kas tāds. Nu jā, bet ar humora izjūtu. Man šķiet, ka velniem ir laba humora izjūta.

Nu nezinu, visa dzīve vienās izklaidēs - diskotēkas, narkotikas un sekss. grin.gif
Ak jā, man gribētos, lai tur ir (kā nu to sauc), vārdu sakot tās trases, kur ar formulām brauc. Man noteikti vajag kādu F-1 trasi ar mašīnu.
Ātrums happy.gif

Elles vārtus sargā kaut kas Cerberam līdzīgs, un te vergo sarģeņģeļi, kas nomaldījušies/nolaupīti paradīzē.

Vārdu sakot, man ir ļoti samaitāta elle, kas drīzāk atgādina paradīzi. Droši vien velni mani ļoti mīlēs par visu šito.



Patiesībā jau noteikti tā nebūs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 01.11.2006 15:26
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



tur buutu noteiktu ljoti vientulji, jo ellee itkaa tevi soda, un mans viens no lielaakajiem sodiem butu vientuliiba, nevienas dziivas radiibas, peleeks tuksnesis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 01.11.2006 16:14
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



es teiktu, ka manējā elle - tāda, kas tiešām man nepatiktu, ir ar velnu, kas mani bāž katlā. šķiet, īpaši patīkami tas nevarētu būt. turklāt, es neciešu karstumu - manā ellē jābūt vismaz +30 grādiem. ><
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 01.11.2006 19:05
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Iedeomājos, tur uguni, kurā tu mokies un dedz jeb strādā kaut kādu vergu darbu bez atpūtas un tevi visu laiku kontrolē velni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 01.11.2006 19:17
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Pirmkārt, tādas elles nav, tāpat kā paradīzes. (eh...jāsaka jau laikam - manuprāt)

Bet vispār mana elle ir garlaicīga dzīve!


Šo rakstu rediģēja Dark Phoenix: 01.11.2006 19:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 01.11.2006 20:01
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Elle ir viss tas kas man nepatīk. Piemēram atvērts kanalizācijas lūkas vāks kurā var nolauzt automašīnai riteni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 01.11.2006 20:06
Raksts #9


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



manā ellē noteikti dziedātu Kārlis Zariņš un Sproģis... moška vēl trīs tenori. tas būtu drausmīgi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 01.11.2006 20:30
Raksts #10


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Spēlēt zoli ar velniem uz naudu.
Tas jau nekas.
Bet ar GALDIŅU, omgomgomgomg!!!!!111oneoneoneeleven
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 01.11.2006 22:16
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Pelēcīgā un nomācošā ikdienā klīstoši cilvēki kas zaudējuši cerību ieraudzīt savā dzīvē ko krāsainu,tā ir elle....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 01.11.2006 22:26
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



CITĀTS(maichestera @ 01.11.2006 22:16) [snapback]1058315[/snapback]

Pelēcīgā un nomācošā ikdienā klīstoši cilvēki kas zaudējuši cerību ieraudzīt savā dzīvē ko krāsainu,tā ir elle....

Es biju šajā ellē nedēļu vai divas un vēl joprojām neesmu atguvies, bet jau sāku. Tas bija drausmīgi... Es patiešām nekam neredzēju jēgu un man nekas nebija interesanti.

Šo rakstu rediģēja Dark Phoenix: 01.11.2006 22:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 26.11.2006 16:31
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Nedomāju, ka ir tāda Elle, tātad man tādas nav. Es domāju, ka nomirstot ķermenis sadalīsies, bet gars vai dvēsele izplūdīs izplatījumā un pārveidosies par visuaptverošo enerģiju, jeb dievu. Tomēr ļoti ceru, varbūt kaut kas aizmaldīsies uz, kā mēs to saucam, Paradīzi (ja vien tāda ir). Tad var uztaisīt diskusiju "Kāda ir tava Paradīze?".

Āāā... Ir jau tāda dskusija par paradīzi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 26.11.2006 16:43
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Mana elle?

Tukšums. Absolūts tukšums. Nekam nav jēga. Nekam nav nozīmes. Nekādas skaņas, nekādas krāsas, nekādas domas, neviens cilvēks, nekādas sajūtas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 28.11.2006 21:59
Raksts #15


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Mana elle - nepārtrauktas mokas, viss izplūdis, gluži kā sapnī, vai zemapziņā. Viss neizprotams, mūžīgs, bezcerīgs. Kroplas sejas un ķermeņi, dažādas riebeklības, saprāta trūkums, asaras, žēlabas, vājprātīgo smiekli, maza bērna spiegšana, daudz pretīgu radību.
Vidēja tumsa un pelēcība, biedējošs klusums, vientulība, visas iespējamās sāpes.

Tas noteikti ir vāji aprakstīts. Noteikti elle nav tā elle, kuru iedomājas cilvēks un tā kur gribētos būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lionlife772
iesūtīt 03.12.2006 15:24
Raksts #16


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.06
Kur: In darkness



Mana elle:

Visapkārt melna tumsa... Deg daudz uguns...(tas nav ugunskurs... kautkas savādāks) Tur ir arī citi. Kas ir vainīgi un kautko šausmīgu izdarījuši.



Vaina tāda, ka es tajā stāstījumā neiederos grin.gif es nemaz neesmu ļauna rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Christina
iesūtīt 03.12.2006 15:38
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



CITĀTS(RavenBlack.Denija @ 01.11.2006 14:43) [snapback]1058086[/snapback]



Pirmkārt, tur ir sarkana un melna krāsa interjerā. (Jūtat? Tur ir interjers... laughing.gif ) Nu jā, droši vien melni ādas dīvāni un krēsli, bet tas tā.
Tur ir dators. Pats jaudīgākais, aprīkots ar visu, ko vajag, respektīvi Internets (ellē), Dc++ , Photoshop jaunākā versija, nu laikam Ofiss arī vajadzīgs. Tildīte noderētu, bet nez vai ellē būs.
Tas bija par datoru.

Kas vēl.
Ā, tur ir karsti, tāpēc mēs nesatigājam kažokos, respektīvi [o, man pielipis jauns vārds], īstenojot arī Džūnas fantāzijas, tur noteikti ir zēni. Puiši. Vīrieši. Daudz. Vēlams kāds futbolists vai kas tāds. Nu jā, bet ar humora izjūtu. Man šķiet, ka velniem ir laba humora izjūta.

Nu nezinu, visa dzīve vienās izklaidēs - diskotēkas, narkotikas un sekss. grin.gif
Ak jā, man gribētos, lai tur ir (kā nu to sauc), vārdu sakot tās trases, kur ar formulām brauc. Man noteikti vajag kādu F-1 trasi ar mašīnu.
Ātrums happy.gif

Elles vārtus sargā kaut kas Cerberam līdzīgs, un te vergo sarģeņģeļi, kas nomaldījušies/nolaupīti paradīzē.

Vārdu sakot, man ir ļoti samaitāta elle, kas drīzāk atgādina paradīzi. Droši vien velni mani ļoti mīlēs par visu šito.




Mana elle būtu kas tāds, kautkas ļoti līdzīgs. BEt tad tā jau būtu kā mana paradīze! whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kikjo
iesūtīt 03.12.2006 15:41
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.06
Kur: somewhere beyond your happiness and sadness.



Ja spēlējam spēli, kā būtu, ja būtu, tad:
manuprāt, to, ka ellē ir jābūt karsti noteikti ir izdomājuši kaut kādi spāņi, itāļi, vai vēl tur kādi, kuri dzīvo pieitekami karstā zemē, dzīvojot piemīlīgi vēsajā Latvijā, elle ir aukstums, tātad manā ellē būtu auksti.
Varētu būt kautkāda mīlzīga taiga, bez tā viņu īsā pavasara, noteikti auksti un vientuļi.
Esmu pilnīgi pārliecināta, ka spētu samērā ātri pierast pie cepināšanas, jo tas būtu tāpat kā tad, ja tevi katru dienu piekautu, no sākumu sāpētu nežēlīgi, bet ar laiku sāpes notrulinātos.
Reiz kāds cilvēks teica, ka vientulība ir ļaunākais, kas var būt, un es viņam piekrītu. Tā ir elle zemes virsū.
Manā ellē droši vien, es būtu viena, bet man būtu jāskatās uz tiem kuri ir kopā, aka, rādītu man bildītes no paradīzes.( laughing.gif )
Un tāds jauks velniņš varētu man sēdēt uz pleca un atgādināt, ka nevienam mani nevajag un, ka visiem par mani nospļauties.
Lūk, pat nebija grūti iztēloties elli, tikai pārnesām dažus savus dzīves gadus uz nosaukumu elle un voila.
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 03.12.2006 16:18
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



manā ellē noteikti valdītu mūžīgā pirmdiena, kā ēdienu pasniegtu tikai griķus un tur būtu vai nu pārāk karsts, vai arī pārāk auksts. un kā sabiedrība būtu tikai vecas tantiņas. tās patiešām būtu mocības visa aizsaules mūža garumā. ja, protams, tāda aizsaules dzīve vispār pastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 09.12.2006 10:29
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Vecas tantiņas ir stilīgas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 06:08