Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NĀVE, bailes vai prosta negribas
Burunduks
iesūtīt 10.04.2005 18:18
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Hm.....es te meklējot forumā atradu līdzīgus pavedienus taču neko tādu neatradu tāpēc mans jautājums jums ir šāds: Vai cilvēks baidās no nāves, jo beigsies viss kas ar viņu notiek vai vienkārši negribas, jo patīk tas ko tu dari? Bailes no nezināmā ir pašas lielākās bailes vai ne tā? Piemēram man mirt negribās, jo man patīk mana dzīve nevis es tur baidos, jo kas ar mani pēc tam notiks utt. un tajā situācijā manuprāt es spētu saņemties, bet varbūt ir tākā parasti runā, bet kad jādara........

Varbūt tas ir viens un tas pats tikai jāmāk atdalī bailes no negribēšanas. Vai es taisot šito pavedienu pats esmu saputrojies?

Lai nu kā gaidu jūsu domas.

Burunduks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
lithium [ kariii...
iesūtīt 10.04.2005 18:21
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



man arii mirt negribas, jo man ljoti patiik dziiwot. man naw gluzji bail , ka manis wairs nebuus, man tas wienkaarshi liekas ljoti diiwaini.diiwaini ir domaat, ka tu nomirsi un tewis wairs vienkaarshi nebuus. ne atminju ne domu, nekaa.juus ticat peecnaaves dziiwei wai kautkam taadam???

p.s burunduk tu neesi saputrojies, wiss ir pilniigi normaali.

Šo rakstu rediģēja Ēr-mjo-nī-ne: 10.04.2005 18:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 10.04.2005 18:23
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Nav bail, bet dziivot tomeer gribas! Zinu, ka neesmu izdziivojusi dziivu liidz galam, un, ka veel daudz ko vareetu izdariit!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Burunduks
iesūtīt 10.04.2005 18:53
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.05



Pareizi ka tie kas dzīvē nekoneizbauda no nāves baidās, bet ja daudz, kas ir piedzīvots un ir forša dzīve negribas no tās šķirties. Taču būs mums visiem jāmirst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 10.04.2005 19:03
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Cilveeki baidaas no naaves, jo ir pieradushi pie dziives ar visiem taas labumiem un saapeem. Vinji nezina, kas vinjus sagaida peec naaves, taapeec arii izjuut bailes..
Muusdienaas ir daudz cilveeku, kas naavi pienjem un taas nebaidaas, jo pastaav uzskats, ka no nezinaamaa ir muljkjiigi un nepamatoti baidiities. Bet, lai nu kaa- lielaakaa dalja mirt negrib un censhas izvilkt ikvienu savas dziives stundu, lai arii cik mazsvariiga taa buutu! Naave ir nezinaamais un dziivs buudams tu nespeesi to ne izprast, ne taa pa iistam pienjemt..tachju kaadaa jeega beegt no taa, kas beigaas sagaida ikvienu, lai arii kas un kaads vinjsh buutu. Tas ir celjsh, kuru lemts iziet visiem..
Jebkuraa gadiijumaa- bailes ir tikai iluuzija un vai ljauties taam, vai nee ir Juusu pashu zinjaa..

Šo rakstu rediģēja Sbafulo-The Lost Vampire: 10.04.2005 19:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 10.04.2005 23:51
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Naave ir briesmiiga, bet veel briesmiigaak buutu dziivot apzinoties, ka dziivosi muuzhiigi un nekad nemirsi /A. Chehovs/ Ja es runaatu par sevi, tad teikshu, ka nepavisam negribeetu nomirt, turklaat taas bailes, kas man tagad ir pret naavi ir pilniigi normaalas, taa nav ne fobija nekaa, ja runaaaju par liidzcilveekiem... es nevareetu teikt, ka man ir bailes par kaada naavi... par to diendienaa nedomaaju, bet jaa.. kaa jau daudzi sheit ir mineejushi, es zinu, ka vel daudz ko varu sasniegt, mana dziivee tiktiko ir saakusies.... un .. nu jaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 10.04.2005 23:59
Raksts #7


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Es esmu ar mieru mirt.. Vienkārši es neticu , ka cilvēks , kā cilvēks mirst.. kā Dumidors teica ''Cilvēkam kura galvā valda kārtība , nāve ir jauns piedzīvojums .. '' or smth .. tā kā es neticu , ka mees pa visam mirstam nost.. mees paarejam uz labaaku dziivi . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 11.04.2005 07:50
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Godīgi sakot es nebaidos no nāves, bet esmu sapratusi arī to, ka nomirt var tikai vienu reizi un katrs nomirs tikai tad kad viņam ir lemts mirt, respektīvi, ja tev ir lemts pakļūt zem mašīnas, tu nekad nenoindēsies...
Tātad, no savas nāves man nav bail, toties ir bail, ka var mirt kāds man mīļš cilvēks, radinieks, vai arī vienkārši draugs.
Kāpēc? jautājums uz kuru ir dažādas atbildes, bet es uz viņu atbildu tā, ka, ja nomirtu es, tad es zinātu, kur nokļūst visas manas domas, enerģija, jo saprāts vienkārši tā pat nespēj izzust arī pēc nāves. Tomēr ja nomirtu kāds man tuvs cilvēks es visu laiku domātu, kas gan ar viņu ir noticis...
Lūk tā...No sa vas nāves nav jābaidās, bet nav tā jāsteidzina,ir jābaidās no svešas, jo sāp mums vairāk kad mirst cits cilvēks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.04.2005 16:26
Raksts #9


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es domāju, ka, pat ja cilvēki to neapzinās, tad no nāves tomēr baidās lielākā vai mazākā mērā visi, jo tas ir kas neizprotams un nezināms... whistling.gif
Es arī baidos no nāves...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 11.04.2005 16:38
Raksts #10


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Man no nāves nav bail,tikai veids kā es nomiršu. Man ļoti negribētos nomiert mokās vai no nelaimes gadijuma.

Kā jau Dumidors teica nāve ir tikai jauns piedzivojums
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 11.04.2005 16:43
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es arī protams baidos no nāves...un lielākoties tapēc, ka nezinu kasbūs pēc tam...es piemēram negribu nomirt un vienākrši pazust..bez domām, emocijām un sajūtām...tā vienkārši izgaist bez pēdām es negribu..jau doma par to ir drausmīga...un protams arī tas, ka man patīk dzīvot...labi, nav man tu nekāda ideālā tā dzīve, taču man patīk! Vienīgi, ja es zinātu kas ir pēc nāves...un ja tas nebūtu nekas slikts, bet piemēram dzīe citā pasaulē vai realitāte vai vēl sazin kur, bet tomēr laba un inčīga, tad jau es dabiski, ka nebaidītos.
Jocīgi iedomāties, ka es varētu pazust..bez domām un saprāta... :blink: huh.gif
cerams, ka tā nav... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.04.2005 16:58
Raksts #12


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Tuziks @ 11.04.2005 16:38)
Man no nāves nav bail,tikai veids kā es nomiršu. Man ļoti negribētos nomiert mokās vai no nelaimes gadijuma.

Kā jau Dumidors teica nāve ir tikai jauns piedzivojums
*

Es piekrītu, es arī nevēlētos nomirt nelaimes gadījumā... sad.gif Tas būtu drausmīgi... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 08.05.2005 16:05
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Pāris reižu ir gadījies nosapņot, ka man pēc pāris stundām vai dienām jāmirst, un nevis dēļ kādas slimības, ievainojuma vai nezinu teroristiem, bet vienkārši tāpat un neizbēgami (vienreiz pasaules gala dēļ, otrreiz vispār tā pat vien) Un abas reizes reakcija bija viena: ''Viss pārējais ir štrunts, bet ir vēl dažas (konkrētas) lietas ko es gribētu izdarīt." Godīgi sakot es pat īpaši plaši atvadīties necentos... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 08.05.2005 16:13
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



man nav bail no nāves, jo pēc budisma tradīcijām, nāve ir daļa no pastāvēšanas. cilvēka piedzimšana ir ieelpa, bet nāve ir izelpa, un šis process turpinās nepātraukti...
reizēm man ir bail no tā, ka nemācēšu nomirt, tas ir, nezināšu, ko darīt, kad nokļūšu Tajā Citā pasaulē....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 08.05.2005 22:20
Raksts #15


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Man ir līdzīgi kā Immortal. Man ir bail nomirt. Man ir bail no tā, ka es vairs nespēšu domāt, ka es vairs neko nejutīšu, ka es nekas vairs nebūšu. A ja nu nomirstot vēl var domāt? Cik tad tas būtu briesmīgi.

Mirt es arī negribu, tāpēc, ka man ir bail no nāves. Un negribu, lai nāve skar arī man tuvus cilvēkus. Jo es par viņiem varētu vēl domāt, bet viņi? Viņi izgaisīs. Viņi vairs nespēs neko izdarīt. Bail no tādām lietām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anchi
iesūtīt 09.05.2005 16:35
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.04.05
Kur: @ my PC, Rīga, Kuldīga



ir kaads laiks, kad domas par naavi aiznjem lielu praata dalju.tad mirt biezhi vien nav zheel.
tad kaut kas mainaas(var teikt, ka atrod dziivei jeegu) un par naavi vairs nedomaa liidz briidim, kad taa te pat vien ir un tad ir zheel mirt, loti zheel.
taa vismaz ar mani
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 09.05.2005 16:38
Raksts #17


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



man naw tik ljoti bail, ka nomirshu es pati , wiswairaak man ir bail ka nomirs kaads ljoti tuvs un daargs cilveecinjsh....taas ir manas lielaakaas bailes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 09.05.2005 16:58
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Nevarētu teikt, ka es baidos no nāves, bet mirt man ļoti negribās, bet mani interesē, kas ir pēc nāves. Paradīze vai pīšļi? Kas to lai zina. Bet dzīvot ir forši. Tā kā es spirināšos līdz pēdējam, lai paliktu dzīvs laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 09.05.2005 16:59
Raksts #19


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Vai ir bail? Diez vai. Agri vai vēlu mirsim mēs visi un kaulainā neprasīs vai tev ir bail mirt vai nav..Es domāju ja cilvēks nebaidītos no nāves, viņš arī nomirtu bez ciešanām, kaut tiktu sarauts gabalos. Nāve nav nemaz tik nepatīkama kā mēs to iedomājamies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 09.05.2005 17:04
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Patiesībā, lai cik dīvaini tas neizklusītos, es absolūti nebiados mirt!

Vienīgais, par ko aizdomājos, ir tas, kā jutīsies man tuvi cilvēki.. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 19:49