Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Domu spēks
Northwatch
iesūtīt 30.05.2004 20:41
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Vai mazums buutu dzirdeetas taadas "nenormaaliibas", "novirzes no normas" kaa piemeeram priekssmetu paarbiidiissana ar domu (?) speeka paliidziibu?

Man nesen radaas taada ideja - ja cilveeks par kaadu lloti speeciigi domaa, tad vai ir iespeejams ka otrs cilveeks to sajuut? Un kas notiek tad, ja abi reizee domaa viens par otru? Glluki saak raadiities?

Vai ir iespeejams speeciigi piedomaajot, piemeeram, izraisiit autokatastrofu? Piesaucot pie sevis visu laiku "Kaut nu vinnss/vinna nospraagtu reiz, tas kaa vinnss/vinna nesas ar to auto ir viens nepraats!"...

Domas...idejas...ieksseejais miers un liidzsvars, visas ssiis lietas manupraat butu apvienojamas zem vienas pamatidejas, ieskatam devu jums dazzus piemeerus, taalaak - juusu domas.

NW two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Fijusska
iesūtīt 28.07.2005 01:38
Raksts #41


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



es esmu parak izklaidiiga, lai pamaniitu, ja kaut kas ir saistiba ar domu speeku, bet es ticu, ka tads ir!
wink.gif
es kdreiz odmaju, ja btu baiga nepieciešamība, varētu ar domām kaut ko kādam patiekt, bet parasti ir slinkums meginat, nu es jau zinu, ka nesanaks, ebt varbut tieshi tur ta vaina, ka zinu, ka doaju, ka nesanaaks... cilveki vispar parak zemi attistiti, lai spetu sarunaties ar domaam, varbut tikai bistamas situācijas, kā minētajaa unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.07.2005 01:50
Raksts #42


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Diez vai būs gudri bīstamā situācijā paļauties uz absolūti nepārbaudītu lietu, kas balstās tikai uz tavu ticību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 28.07.2005 12:27
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Es patiešām ticu, ka domu spēkam ir ļoti liela nozīme cilvēka dzīvē! Man pašai ir nācies izmantot domu spēku un parasti tas arī izdodas. Tikai vajag būt atvērtam lai tu varētu uztvert un izmantot šo spēku!!!

Es uzskatu, ka domu spēks ir gandrīz tas pats kas intuīcija un ka tam noteikti vajg uzticēties. Pēc manām domām, tā nemaz nav nepārbaudīta lieta! Domu spēku cilvēki ir izmantojuši jau gadsimtiem ilgi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 16.08.2005 21:39
Raksts #44


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Ui domam ljoti liels speeks (taa pat kaa vaardam), tas speeks ir "redzams" dazhaadaas situaacijas. Jau raksta autores mineetais piemeers, taa pat maates saikne ar savu bernu...ar taa ir domforma, tas ta pat kaa tad,ja kko ljoti ljoti veelas, tad tas piepildaas- tas arii ir domu speeks. Peec viena ,ja godiigi,man joprojaam ne iipashi patiikama gadiijuma, censhos piedomaat pie taam domaam,kas tiek izteiktas dusmaas...diemzheel kads cilveeks no taa ir ljoti cietis un man ir ljoti zheel.
Tas taa pat kaa, tad ja zvana telefons vai tiek atsuutita sms uzreiz ieshaujas praataa (piem. suuta mana draudzene- un toch), vai arii, kad doma par kaadu cilveeku un she ku reku tas cilveks atnk, piezvana vai atsuuta sms.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 18.08.2005 15:47
Raksts #45


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu nezinu tas viss ir jokaini un par to var runaat un diskuteet ilgi un bezgaliigi, bet es domaaju ka ja ljoti veeleeties ko labu tad to var panaakt, bet ar taam ljaunajaam domaam es shaubos ka var notikt, tyachu dazhreiz taa it kaa speciali notiek ja iedomaajies kaut ko sliktu lai kaadam cilveekam notiek un tad tam cilveekam tas notiek. Tad visa vaina ir tava pashapzinaa un tu juuties kaa nelaimes piesauceejs, un tad ir baigi suudiigaa sajuuta! Domas ir speeciiga lieta ko nevisi cilveeki ir pratushi pareizi pielietot negribu izklausiities kaa kaut kaads bazniickungs, bet patiesiibaa lai nekas ljauns nenotiktu jo ar domaam ir taa kaa ir, tad labaak domaat tikai labas domas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 19.08.2005 10:48
Raksts #46


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Man skiet,ka visi zina,ka domaam ir liels speeks!Taapat arii vaardam/iem.
Pashai man skiet,nav naacies piedziivot kaut kaadu tur dizho 'domu speeku'..kaut gan ja taa reaali padomaa, tad tas ko esmu veeleejusies taa ljoti,ljoti,ljoti un ilgi,ilgi domaajusi arii piebildaas....
Piemeeram es vairaakus gadus no vietas domaaju par to,kaa dabuut kaut kaadu balvu [ nav svariigi kaadu laughing.gif ] nu un sapnii man vinja arii paraadiijaas.Pat vairaakas reizes no vietas..protams figureejot laughing.gif...nu,bet tas taa...diezgan mulkiigi izklausaas!
Man dazreiz shiekt,ka mamma speej lasiit manas domas... tikai taapeec,ka vinja ir 'spiritual'.!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tutanhamons
iesūtīt 27.08.2005 10:54
Raksts #47


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.05



To sauc par telekinēzi un tā ir iespējama...Jā un arī pārsūtīt attēlus ar domu palīdzību ir iespējams tādējādi arī sazināties tikiai ar domu palīdzību ir iespējams...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 04.09.2005 14:35
Raksts #48


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



CITĀTS(vientuļniece @ 16.10.2004 20:31)
Ne tikai bīstamās situācijās un ne tikai ar tuviem cilvēkiem. Vienkārši vajag ieklausīties savā sirdsbalsī! Ņeviena balsi gan neesmu dzirdējusi, bet citu domas ir sasniegušas mani. Tas ir diezgan bieži, tāpēc mani vairs neizbrīna tas, ka man kāds saka to, ko domāju, vai izdara to pašu, ko es (kaut arī tas liktos neiedomājami).
*




precizi tas pats notiek ar mani! sakuma tiesam biju nenormali parsteigta, bet tagad jau saku pierast. visbiezak tas ar mani notika sajos dejusvetkos....................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freya
iesūtīt 06.09.2005 12:46
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.05
Kur: jūras viļņu šļakatās



Domām ir spēks! Ļoti bieži nākas atklāt, ka ar draudzeni domājam vienas domas, vai arī zinām ko otra domā. Manuprāt, tā nav vienkārši sagadīšanās! Zinu, ka ir iespējams ar domām vien otru nolādēt un sāpināt! Tāpēc jau saka, ka reizēm vissāpīgāk ievaino vēl neizteikts vārds jeb doma... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 09.09.2005 18:36
Raksts #50


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Tas ir fantastiski ! Man gan nav gadījies , bet ... super vienkārši ! blink_a.gif Turpmāk biežāk uzmanīšu ko īsti domāju ... ka tikai nesanāk kaut kas slikts tieši dēļ manis ... aizdomājos ... ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 12.09.2005 10:34
Raksts #51


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Neticu šādām lietām un nekad neesmu ticējusi, lai arī cik ko dažādi nesaka.
Mana vecmāmiņa ir stāstījusi, kad viņa bija jaunāka, tupēja virutvē pie krāsns un skatījās ugunī. Un kāds viņai itkā esot teicis, lai paejot malā. Un daudz esot teicis. Uzreiz, kā viņa pagājusi malā no krāsns izšļākusies darva (a sazin ar ko tur vecos laikos krāsnis taisīja). Un tagad laukos - virtuvē puse virtuve ir ar citu linoleju noklāta.

Un pluss vēl, ja man kaut ko teiktu tāda balss, tad es pimrāmkārtām nodomātu, ka es neesmu izgulējusies un esmu saskatījusies pārāk daudz šausmu filmas.

Pie tam, kas tāds nevar notikt ar cilvēku, kurš netic nekam tādam.

CITĀTS
Vienkārši vajag ieklausīties savā sirdsbalsī!
Kas tad ir tā sirdsbalss? Tās ir tās tavas domas, kuras spēj dzirdēt tikai tu pats, un neviens cits? Fantāzijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angry
iesūtīt 12.09.2005 12:35
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Jauka, klusa vieta , kur neviens tevi netraucē!



es jau nezinu man ir bijis taa ka mani kaads lusaa balsii sauc bet neviene ne araa ne kur! Skowij tev teisniba kas tedaam lietaam net tam arii nekas taads neatgadaas smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Baltuss
iesūtīt 12.09.2005 13:31
Raksts #53


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.09.05
Kur: Sezh pie rakstam galda un censas izdomat turpinajumu savam staastam.



nu es nevis ar domu speku esmu dzirdejis citus bet kustinajis prieksmetus.
to sauc par telekineezi - speja ar domu palidzibu kustinat lietas...ta es daudzreiz meginu un lieta sak taa kaa raustities.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 13.09.2005 19:47
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



es patiessiibaa nezinu.. protams var jau taa buut. piemeeram man viena pzinja nesa kaut kaadus matrachus vienaa nometnee un vinja nogura un uz mirkli apstaajaas. bet vinja teica,ka tieshi tobriid vinjai bisj taada jushana ka vajag paiet malaa it kaa kaads vinju briidinaatu. un tad kad vinja pagaaja malaa momentaa ir nokritis apmetuma-taads riktiigs gabals. maybe taa ir tikaj sakritiiba,bet dazreiz es taadaam lietaam ticu... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 29.09.2005 22:24
Raksts #55


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Kad cilveeks nonaak dziiviibai biistamaa situaacijaa vinja praats ienjem citu formu un tad starp diviem praatiem izveidojas saite gandriiz taa kaa pa telefonu. Kad briesmas ir garaam cilveeka praats ienjem saakotneejo formu. Shii saikne var notikt tikai uz dazhaam sekundeem... Protams ir cilveeki kas shiis speejas var izmantot apzinaati tikai tas prasa koncentreeshanos un gadu ilgus treninjus, kaa arii otru cilveeku kas to pieprot...
Man pasham sarunaaties pa domaam ir gadijies vienu reizi un tikai uz dazhaam sekundeem... protams esmu dzirdeejis diivainas lietas un gar aciim man daudzreiz pasliid kaukaada nesaprotama bilde ko nevar aatri ieraudziit jo tas notiek pus sekundee...

Šo rakstu rediģēja Chukonens: 29.09.2005 22:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoneWolf
iesūtīt 04.10.2005 16:53
Raksts #56


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.05



Chukonen tā ir tikai teorija...Btw mans komentārs:"Cilvēka prāts un apziņa ir neizmērojams/a un mums ir jāizpēta apziņas dzīles lai atklātu daudz vairāk par sevi!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 04.10.2005 19:23
Raksts #57


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Es zinu ka taa ir teorija tachu visticamaak ka taa ir!!!!!!

Hmm lai izpeetiitu manu praatu vajadzees 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
00000000000000000000.......................... gadu un taa ir jebkuram cilveekam............. cilveeka praats ir neizejams tas i kaa bezgaliigs labirints!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.10.2005 19:25
Raksts #58


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tava prāta izpētei man pietika ar 5 minūtēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chukonens
iesūtīt 04.10.2005 19:37
Raksts #59


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.05
Kur: Uz Zemeszs



Jaa un tev vispaar nav praats!!!!!!! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 04.10.2005 19:50
Raksts #60


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Mums angļu valodas učene par to stāstija...Liekas,ka šādas pardības nosaukums ir domu transmissija caur kosmosa instancijām (vai kaut-kas tml un parāk gudrs) <---pati nesaprotu,ko uzrakstīju
Bet jau sen ir zināms,ja tu domā,ka kaut-kas notiks,domā ilgi un TICI,tad tas tiešam notiek... Baltuss- bet telekinēza šeit toč ne pričom smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 15:17