Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Ziemassvētku anketas
Labākā anketa bija…
Labākā anketa bija…
1. anketa - Jonass Hollijs [ 4 ] ** [44.44%]
2. anketa - Vienrocis Frīģeris [ 3 ] ** [33.33%]
3. anketa - Hanss Beobahters [ 2 ] ** [22.22%]
Kopā balsis: 11
  
Kalevale
iesūtīt 25.02.2011 16:23
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Ziemassvētki jau sen pagājuši, bet anketu iesūtīšana beidzās tikai pirms neilga laika. Šeit var izlasīt konkursa noteikumus, bet šeit var dalīties ar saviem ieteikumiem konkursu uzturēšanā.

Šeit kā ierasts tiks publicētas iesūtītās (trīs) anketas, visas anonīmi. Anketu veidotāji tiks atklāti pēc balsojuma beigām un rezultātu apkopošanas. Šoreiz balsosim šajā pašā pavedienā, tomēr esiet tik laipni un izlasiet anketas kārtīgi pirms balsojuma.

Kā ierasts, centīšos atrast arī locekļus žūrijai, kuri nav piedalījušies konkursā.

Visas tēlu anketas iesūtu es - Kalevale, lai saglabātu dalībnieku anonimitāti.

1. anketa.


1) tēla vārds: Vienrocis Frīģeris

2) vecums: 20

3) izskats: visai neizteiksmīgs, pateicoties maisīgiem T-krekliem un džemperiem, padilušiem džinsiem, vienmēr nonēsātām botām. Uz ielas garāmgājēju skatiens pārslīd pāri, ilgāk neaizkavējoties pie izspūrušajiem gaiši brūnajiem matiem un ūdeņaini pelēkajām acīm, kas slēpjas aiz labas kvalitātes briļļu lēcām šķietami lētā un neglītā ietvarā, jo kuru gan interesē puisis, kurš sakumpis slāj pa ielu, it kā pasaule viņam neeksistētu. Drīzāk gan izskatās, ka viņam vajadzētu atrasties kādā iestādē, kas pieskata ar prātu apdalītos.

4) izcelsme, ģimene: abi vecāki amerikāņi, tēvs ģimeni pameta, kad puikam bija pieci gadi. Kopš tā laika puika dzīvo ar māti nelielā divistabu dzīvoklī Talahasijā, kas atrodas Floridas štatā. Māte strādā par apkopēju kādā advokātu birojā, aizraujas ar lubeņu lasīšanu (dēlam vārds tika dots par godu viņas mīļākā romāna "Sadragātā klints" galvenajam varonim). Vecmamma no tēva puses dzīvo kaut kur Ņujorkā, par mazdēla eksistenci neko nezin. No mātes puses radu nav. Draugu nebija ne skolas laikā, ne arī tagad ir.

5) pasaule (max 200 vārdi): mūsdienas, 2011. gads.

6) biogrāfija (max 200 vārdi): Vienrocis Frīģeris, īstajā vārdā Jonass Hollijs, visu skolas laiku tika atstāts vairāk vai mazāk savā vaļā un agri iemācījās būt patstāvīgs, galvenā mātes prasība bija, lai viņš tiek galā ar mācībām. Jonasam tas arī veiksmīgi izdevās, jo puika no tēva bija mantojis interesi par eksaktajām zinātnēm. Tā kā draugu viņam īpaši nebija, zēns bieži mātes atstāto kabatas naudu notērēja vietējā datorzālē. Iesākuma viņu aizrāva spēles, bet vēlāk Jonass nekautrējās arī uzlauzt pa kādai mājaslapai. Paralēli mācībām un izklaidēm, viņš piestrādāja grāmatveikalā par pārdevēja palīgu, kur arī tika pie attiecīgās literatūras lasīšanas. Cītīgi krādams nopelnīto naudu, Jonass 14 gadu vecumā tika pie lietota datora. 15 gadu vecumā puisis tika Floridas štata datorspēļu turnīra finālā, kur pamanījās sīvā konkurencē uzvarēt. Naudas balvu izmantoja, lai nopirktu sev labu datortehniku un ķertos pie nopietnas hakošanas.
Pēc skolas beigšanas iestājās Floridas Šata Universitātē studēt informāciju tehnoloģiju. Paralēli strādā nelielā datorveikalā un cenšas bieži apciemot māti, tā kā viņu ļoti mīl un sieviete vienmēr ir iespēju robežās par dēlu rūpējusies.

7) raksturs (max 100 vārdi): Jonass ir kluss un parasti nemanāms, ja ieslīgst kādā darbā, tad var aizmirst par visu citu uz pasaules, kamēr tas nav padarīts, līdz ar to viņš rada savā pasaulītē vienmēr dzīvojoša cilvēka iespaidu. Patiesībā puisis ir ļoti vērīgs un ar asu prātu, pamana lietas, kas citiem paslīd garām nemanītas un savu panāk maskējoties aiz izklaidības. Cilvēkus, kuriem uzticas un mīl (pagaidām tā ir tikai viņa māte), aizstāvēs, kā vien spēj.

8) dzīves uzskati, reliģija, pārliecība (max 100 vārdi): Jonass ir racionāli domājošs, tomēr tic Ticības spēkam, kas reizēm liek notikt brīnumu lietām, piemēram, sākt darboties šķietami galīgi "nomirušam" cietajam diskam, uz kura palikusi svarīga informācija.

9) kā viņš tika pie šāda vārda? (max 300 vārdi): bērnībā Jonasam patika ļoti patika viss, kas saistīts ar pirātiem, viņš mēdza sevi iztēloties par vienu no tiem, kurš bezbailīgi burā pa jūrām bagātības meklējumos. Tieši tāpēc viņš arī sāka nodarboties ar hakerēšanu, jo tā ir sava veida sapņa piepildīšana, tikai viņš burā pa bezgalīgajiem binārā koda plašumiem…
Frīģeris tika aizgūts no kāda mātes lasītā romāna (kur bija aizskarta arī pirātu tēma) un "Vienrocis" pievienots, lai izklausītos iespaidīgāk. Pirmo reizi šis vārdu salikums tika lietots uzlaužot savu pirmo mājas lapu un atstājot tajā vēstījumu — baltu galvaskausu ar sakrustotu zobenu un pistoli zem tā uz melna fona un parakstu "Sveiciens no vecā Vienroča Frīģera un nākamreiz sataisiet ko baudāmaku!"


----------------------------

Visas tēlu anketas iesūtu es - Kalevale, lai saglabātu dalībnieku anonimitāti.

2. anketa.

1) tēla vārds: Vienrocis Frīģeris
2) vecums: uzprasiet manai māmuļai viņa labāk zinās
3) izskats: nuuu... ehehehe... (sāk piedauzīgi smaidīt, tā kļūst labāk redzami dažādā garuma rugāji uz vaigiem, tabakas traipi un vaļīgā pazode) riktīgs mužiks va ne?
4) izcelsme, ģimene: Jaunzemos es dzīvoj māzās dienās, pēc tam pārgāj uz Ramuļām tapēc ka māsai bij kaukāds zobs uz manim. Vel trīs brāļi, Rižais tepat gaterī a tie pārējie jau kaukur aizklīduši nezin kur.
5) pasaule (max 200 vārdi): Pasaule? Kād nu ir tād nu ir. Pāri ceļam Lapsaskrogs tas jau vel turēsies. A ko man pateikt pa pasauli? Viņā pusē var redzēt Milzkalnu, pa labi ir vecā muiža un šitas ceļš aiziet uz Rīgu beigās.
Nu?... vel kauko gribas zināt? ... āāā šitanī mājā vienreiz uzņēma skatus kaukādai filmai. Pats redzēju kā sabrauca ar uzpariktēm. Kas pa filmu? Velviņzin. Klāt jau nelaida
6) biogrāfija (max 200 vārdi): kas kas? Āāā... nu Jaunzemos es piedzimu to es jau jau teicu. Gāju tepat Zelemeņa skolā, tagad jau sen kā ciet. Tur iedraudzējos a Robi un kopš tā laika mēs turas kopā. Nu un pēc tam gaterī.
Ko tur vel stāstīt. Ko es esu darijis? Nu visādi pigori jau ir bijuši ar Robčiku kopā. Gan vecās granātas metām uz ledus dīķī gan ````ķi spērām ka atbrauca kolhozam žogu taisīt. Vienreiz no Pūcēm uz Jaunzemiem sūtij sivēnu. A es jau teicu ka māsai bij uz mani zobs tā nu es domāj bišku atkosties. Par vedēju jau bij mūsu Janka ta ka mēs a Robi šim iešķiebām drusku un ieslēdzām lai izguļas klētsaugšā. a pa to laiku ar visu vezumu cauri mežam otrā pusē un palaižam lai zirgs ganās. Paši mudīgi atpakaļ . tāpat jau vēlāk zināja kas to zirgu tur aizveda bet tā kā Janka klusēja pierādīt neviens nevarēja.
7) raksturs (max 100 vārdi): tas i kā. Labs vai slikts? Labi jau tā darīt nebija bet galīgi neko nedarīt jau ari nevar.Kā tu dzīvosi.
Vel savādāk? Kādas īpašības. Nu es nez, ko tu tik dikti prašņā? Ko teiktu citi. Robčiks jau pateiktu ka puika uz goda. Parādos es ar pārāk bieži neiedzīvojas.
8) kā viņš tika pie šāda vārda? (max 300 vārdi): ee nu... vispābā jau tas nav man īstais vārds, nu kas pasē, to ko māte dev...
... nu kā nu kā! Gadijās un viss. Va zinies.
nu ko tur daudz. Kājs jau vel ir...



----------------------------

Visas tēlu anketas iesūtu es - Kalevale, lai saglabātu dalībnieku anonimitāti.

3. anketa.


Vārds: Vienrocis Frīģeris jeb Hanss Beobahters ir 64 gadus vecs un pavisam nesen atklājis larpošanas priekus. Tā kā viņa pirmais tēls bija vienrocis andelmanis, kurš izlikās, ka ir no Frīges pilsētiņas, tad spēlē viņu sauca Vienrocis Frīģeris. Ar tādu pašu niku viņš vēlāk piereģistrējās kādā larpu cienītāju forumā, un tagad visi "turienes" paziņas viņu tā arī sauc. Saskaņā ar tēla leģendu Frīģeris roku bija zaudējis pēc kāda kulināra incidenta ar sarūsējušu dakšiņu un impulsīvu galdabiedru, kas noveda pie gangrēnas un rokas amputācijas.

Biogrāfija:

Hanss piedzima tūlīt pēc kara nabadzīgā pilsētelē Frīgē, un pirmais arods, ko viņš apguva, bija šūšana, jo viņa tēvs bija skroderis. Tā kā māsas un brāļi pieteicās viens pēc otra, puikam jau agri nācās sākt strādāt, lai palīdzētu uzturēt ģimeni. Skolai laika atlika maz, bet Hanss par to pārlieku nebēdāja. Viņš iemācījās piegriezt, sadiegt, lāpīt, labot drēbes, pēc tam arī iznēsāja avīzes, vāca stikla pudeles, pārdeva paštaisītus vizuļus, izlīmēja afišas, strādāja par galdnieku un par kapraci, vēlāk arī par naktssargu, žonglieri, autoatslēdznieku, sīklietu tirgoni, ielu muzikantu, kokgriezēju, suņu dresētāju, dzejnieku, fotogrāfu, ugunsdzēsēju, un tramvaja vadītāju. Kaut kur pa vidam viņš pamanījās divreiz apprecēties un četrreiz apbērnoties.
Nu jau trīs gadus viņš ir dārznieks kādas muižas parkā un pensijā iet vēl nepavisam netaisās.

Raksturs:
Vienrocis Frīģeris ir apbrīnojami daudzpusīgs un zinātkārs cilvēks. Nav daudz tādu lietu, ko viņš savā dzīvē nebūtu izmēģinājis, pagaršojis, izdarījis vai pastrādājis. Vislielākais lepnums, protams, ir viņa ģimene: četras meitas, kas viņu labprātāk redz ejam nekā nākam, deviņi mazbērni, kas par viņu ir stāvā sajūsmā, un sieva Nellija, kas šobrīd ir budistu klosterī Nepālā. Svešiniekiem viņš apgalvo, ka pirmā un trešā meita ir no pirmās sievas, bet otrā un ceturtā no tagadējās.
Formālas skološanās trūkums viņam nekad nav bijis šķērslis — visu nepieciešamo viņš ir spējis apgūt praksē vai pašmācības ceļā. Pašreiz, piemēram, viņš studē selekciju un eksperimentē ar narcisēm savā parkā, kā arī aktīvi šiverē dažādos forumos un domubiedru vietnēs.

Uzskati:

Frīģerim dzīves un politiskie uzskati ir visai haotiski, liberāli, anarhistiski un viegli kaitnieciski. Pēdējo desmit gadu laikā viņš ir izbūries cauri visiem valsts normatīvajiem aktiem un tagad ķer kaifu, izgudrojot visneiespējamākās shēmas, kā izvairīties no nodokļu maksāšanas, flirtējot ar sociālajām darbiniecēm, kas domā, ka viņam vajadzētu dzīvot pansionātā, naktīs zīmējot narcises uz māju sienām un brīvdienās piepalīdzot suņu patversmē. Sevišķu prieku sagādā tēlot prātu izkūkojušu veci un ar artrīta saliektu pirkstu čerkstošā balsī draudēt jaunuļiem, ko pieķer apķēpājam māju sienas. Reliģiskie uzskati aprobežojas ar atziņu, ka visa dzīve ir viens vienīgs joks un ir grēks kaut ko uztvert pārāk nopietni.


Izskats: sirmbārdains hipijs džinsās, kedās un sportiskā jakā. Lūk, bilde, kur Vienrocis Krīģeris redzams savā parkā kāda brīvdabas koncerta laikā.




Konkursā uzvarēja Ungaarijas Ragaste! smile.gif Otrajā vietā palika kaiva, bet trešajā Beppo!

Šo rakstu rediģēja Kalevale: 21.11.2011 23:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:46