Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Sātanisms. Kā mēs to saprotam?, dažādas domas, definīcijas un attieksme pret to
Susuris
iesūtīt 21.04.2007 18:54
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



Es sāku interesēties par sātanismu, un atradu daudz ko interesantu...

Sātanisms dalās vairākos novirzienos, bet tam par kuru izplatīti šausminoši stāsti par cilvēku upurēšanu un mocīšanu visvairāk atbilst tikai viens novirziens, pie kam interneta lapās tiek noliegta vardarbība šajos rituālos. Man patika La Veja virziens, kas par 4/5 (labi, varbūt 4/6) atbilst maniem uzskatiem un manis izveidotajai reliģijai (tā gan nav oficiāla).

Taču visvairāk man patika zemākminētās adreses saimnieka Timothy rakstītais par moderno sātanismu (laikam citur tas ir arī neosātanisms, katrā gadījumā arī par tādu esmu dzirdējis). Iesaku tiem, kas grib uzreiz izlasīt par sātanismu iet uzreiz uz sadaļu "SATANISM".

www.modernsatanism.com

Attēls



Šo rakstu rediģēja Susuris: 21.04.2007 18:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Roviela
iesūtīt 20.07.2007 22:17
Raksts #61


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Perversā komjauniete_Adars @ 20.07.2007 23:03) *
Tieši tā. Tas ir viens no iemesliem manuprāt kāpēc rodas negatīvs iespaids par sātanismu. Tomēr tas ir pastavejis kopš cilvēces rašanās un tikai cauri laikam mainījies.

smile.gif Tas neattiecas tikai uz sātanismu. Cilvēki par visu ko ir muļķojušies vienmēr. Kas tad pastāvējis kopš cilvēces rašanās? Sātanisms? Nea. Tas ir jaunāks izgudrojums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 20.07.2007 22:38
Raksts #62


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Neteiktu, ka jaunākais. Drīzāk tas ir jauns termins. bet pastāvējis ir vienmēr. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.07.2007 22:49
Raksts #63


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tas atkarīgs no definīcijas. smile.gif
Es neuzskatu, ka sātanisms būtu pastāvējis vienmēr. Ja mainām tā nosaukumu, tad tas ir bijis kaut kas cits. Jeb kāds ir papūlējies un salīdzinājis visus iespējamos paveidus no laika sākumiem un konstatējis, ka tas ir viens un tas pats? Diezin vai. Vai arī - kur var izlasīt, kāda ir šī reliģiju ķēdīte, nu, to, kas būtu tas pats sātanisms, tikai ar citu nosaukumu?
Tas, ko es saucu par sātanismu, ir tas, kas radās kā pretmets kristietībai, un pat ne gluži reizē ar to, bet tad, kad kristietismā parādījās duālisms. Un tas pat nebija no pašiem kristietisma pirmsākumiem. Lai būtu sātanisms, vispirms ir jābūt izdomātam sātanam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 20.07.2007 23:57
Raksts #64


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(bellinda @ 20.07.2007 22:51) *
arī. tiešām domā, ka kāds tev tieši pateiks ?
Principā to pašu var jautāt arī par pārējiem. Vai kristietis tev pateiks, ka ir kristietis? Vai ateists apstiprinās savu neticību? Vai arābs obligāti teiks, ka ir musulmanis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Chris69_*
iesūtīt 19.09.2007 20:06
Raksts #65





Viesi




Cilveeki miiljie, mees dziivojam briivaa, neatkariigaa valstii kuraa ir atljauta ticiibas briiiviibaaaa!!!! Katrs cilveeks var izveeleeties sev vairaak saistosho ticiibu, vai ary vispaar atmest jebkaadu religjiju!! Es personiigi neatbalstu kristietiibu, taas austrumu ticiibas un ary tos jaunos pakaljdarinaajumus un sektas. Tas ir pilniigs bullshits! Kam tas vajadziigs? Tas ir teaatris un bizness un viss! Kapeec man buutu jaatic Jeezum, pie tam ebreju tautas cilveekam. Esmu latvietis un atbalstu seno latvieshu ticiibu - pagaanismu. Pagaanisms man liekas vis sakariigaakaa ticiiba - sheit nav jaaluudz Dievs, vinsh (kjipa) paliidzees kad buus nepiecieshamiiba un vis, nav jaaiet uz bazniicaam, nav sev jaaizliedz dazjaadas riiciibas un lietas, nav jaadod nauda bazniicai, utt. Saatanisms ir nedaudz liidziigs - vieno kopiigs uzskats - pret kristietiibu!! Iisti patrioti atbalsta pagaanismu, es taads esmu un man pilniigi pie d***s paareejaas ticiibas... Kristietiiba nodara nopietnu kaiteejumu smadzeneem. Necenshos nevienu paarliecinaat, kaa jau teicu - ticiibas briiviiba, bet nevajag norakt citu uzskatus!! Neviens vel nav nolicis karoti deelj taa ka vinjsh ir neticiigais! (iznjemot veesturiskus faktus, kad KRISTIESHI NOGALINAJA VISUS SAVAADAAK DOMAAJOSHOS..)
Paldies par uzmaniibu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rovers
iesūtīt 25.12.2007 19:04
Raksts #66


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.06
Avatars 2007



Paldies. Tu mani ļoti ieintriģēji, vai es varu pievienoties tavai reliģijai? Vai man būs jādzer asinis? Vai es varēšu taisīt diplomus citiem? Man ļoti patīk filma Konstantīns. Atsūti man pa PZ savu emailu un visu sarunāsim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 25.12.2007 23:21
Raksts #67


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Es esmu kristietis un mans labākais draugs ir sātanists. Bet true La Veja sātanists, kam nav nekāda sakara ar jūsu leimo Devil-Vorshippingu.

Un mēs abi uzskatām ateistus par idiotiem.


Stulbie reliģiskie fanāti, ja jūsu reliģija saka, ka reliģijas nav, tas nepadara to ne drusciņas patiesāku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 26.12.2007 02:34
Raksts #68


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Esmu lasījis to La Veja sātanistu bībeli (vienreiz bija vienā torrentā). Un jāsaka, ka vairākas lietas bija tīri sakarīgas un loģiskas - par sevi pastāvēšana un atbildība par savu rīcību, kaut kas tādā garā. Tā, priekš sevis, informācijai, bija interesanti palasīt ... kaut kas savādāks, nekā (gadsimtu laikā daudzkārt pārrakstītā un izmainītā) kristiešu bībele ...
Just for the record. Pieskaitu sevi pie kristiešiem, bet ar baznīcā iešanu neaizraujos. Ja jau dievs ir visur esošs, tad jau ar viņu aprunāties var jebkur, un ne tikai, lai kautko lūgtu, prasītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
coffee
iesūtīt 28.12.2007 19:59
Raksts #69


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.07



sausmas blink_a.gif blink_a.gif satanisms!!!nepatik sii lieta,,,,esmu lasijusi,ka italija ir loti daudz satanistu,,,tik divaini valsts,kur laikam visvairak katolticigo ir ari visvairak satanistu unsure_a.gif unsure_a.gif unsure_a.gif baismigi blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif man satanisms asociejas ar sektam,domaju,ka tie,kas vienkarsi nezin kur iesaistas pec tam nezin,kaa tikt no taa visa ara blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Silver_*
iesūtīt 01.01.2008 15:42
Raksts #70





Viesi




La Veja dibinātajai sātana baznīcai sātans ir dabas spēks cilvēkos un citās radībās. Tā ir saikne ar dabu, tas ir tas, kas liek cilvēkam bezizejas situācijā cīnīties par savu eksistenci. Visi, kuri pasludina savu saistību ar sātana baznīcu un dara šausmu darbus ir vienkārši slimi cilvēki, kuriem ar to nav nekāda sakara. Ja kāds tā vispārina, tad var paņemt par piemēru jebkuru kristieti slepkavu un teikt, ka viņi visi tādi ir. Vispār, pirms izteikties par sātanismu, izlasiet sātanisma bībeli. Visa pārējā kritika ir nepamatota, no gaisa izgrābta, vai balstās uz kristiešu sludinātajiem priekšstatiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 01.01.2008 17:02
Raksts #71


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



CITĀTS(Silver @ 01.01.2008 15:42) *
Tā ir saikne ar dabu, tas ir tas, kas liek cilvēkam bezizejas situācijā cīnīties par savu eksistenci.


Ņifiga. Tas, par ko tu runā, ir viens no pagānisma pamatprincipiem, bet La Veja sātanisms ir pavisam kas cits- cilvēka saikne pašam ar sevi, ar savām vēlmēm. Absolūtā egoisma filizosija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 01.01.2008 17:18
Raksts #72


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Muļķīgi pielūkt to, ko nepazīsti - Dievu, dievus, svētos, senčus via ko nu tur pielūdz, bet ar kuru saistās lieta, ko sauc par svēto noslēpumu.

Kas ir Sātans? Vai viņi paši zina?
Dieva ienaidnieks, kas reiz bijis enģelis. Nogāzsts uz zemes, kritušais.
Tātad vājāks. Pielūgt Sātanu nozīmē nostāties vājākā puse, tas viens.
No šitā izriet, ka lai ticētu Sātanam, jātic Dievam, tas divi.

Kāpēc viņu nogāza? Nepatika, ka visi pielūdz Dievu, sagribēja pielūgsmi. Pats gribēja būt dievs.
Tādēļ atdeva visu, tika nolemts nāvei.
Tātad aukstakā mērā egoistiska personība, kas vēlas, lai viņu pielūdz. Tas trīs.

Būt sātanistam nozīmē pielūgt Sātanu, tas četri.

Tātad būt sātanistam nozīmē nostāties zaudētāja pusē, turklāt tāda audētāja pusē, kas domā tikai par sevi, ir augstākā mērā nodevīgs un melīgs.

Kam Sātanam kaut ko dot saviem pielūdzējiem? Viņi nepielūdz Dievu un tas ir viņa mērķis. Viņs nedos nedz dārgas mašīnas, nedz naudu, kam tas? Cilvēks jau tāpat viņu pielūdz. Bet dēmoniem pamocīt atdos gan.

Sātanisms - kārtējais pierādījums, ka idiotu joprojām ir daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 01.01.2008 18:21
Raksts #73


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Ikviens, kas reiz bijis eņģelis nezaudē jušanas spēju un mīlestību pret savu Radītāju.

CITĀTS
Sātanisms - kārtējais pierādījums, ka idiotu joprojām ir daudz.


Jā. Sātans pats sevi nekad nepielūgtu, vismaz to nožēlojamo būtību, kas viņš ir. Saskatīt pievilcību īsti ļaunajā, sāpīgajā, perversajā un pretīgajā ir ļoti cilvēcīgi, tikai cilvēks var pielūgt kaut ko tik zemu pats savā nožēlojamā pazemībā, kas izpaušas kā liels, akls, egoistisks lepnums. Sātana galvenais pārspēks un mīlestības objekts ir Dievs, tikai cilvēki dara sātanu spēcīgu, pašlepnu un ļoti lielu.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 01.01.2008 18:44
Raksts #74


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(Perfumer @ 01.01.2008 18:21) *
Ikviens, kas reiz bijis eņģelis nezaudē jušanas spēju un mīlestību pret savu Radītāju.


Intersanti.
Iespējams tā apgalvo arī daļa sātanistu, kas Sātanu cilvēcisko, padara mazāk ļaunu. Piemēram, viņš nostajās pret Dievu kāda iemesla dēļ, nemaz nevēlot ļaunu, vienīgi aizstāvot savu ideju.

Principā no Bībeles trešās nodaļas izriet, ka Sātans apgalvoja, ka cilvēkiem būs labāk bez Dieva vadības. Ka nevis Dievam jādot savi likumi un principi, bet cilvēkiem pašiem jāļauj tos izdomāt un labprātīgi jāpakļaujas.
Tomēr aiz tā slēpjas savtigi nolūki. Tiek izmantoti klaji meli.

Sevi Sātans iemilēja vairāk par Dievu, tik ļoti, lai nostātos pret viņu. Vai vecākiem nesāp, ja bērni nostajas pret viņiem? Sāp. Vai Dievam nesāpēja, kad viens no viņa dēliem sāka tīkot tēva godu un nostājās pret viņu, sējot nāvi un ciešanas cilvēkiem? Sāpēja. Vai Sātans to zināja. Zināja. Tomēr gāja uz to. Sevis dēļ.

Nemāku teikt, vai kas no mīlestības pret Radītāju viņā palicis. Varbūt mazliet, atmiņas par senām dienām. Tomēr tas netraucē viņam darīt tieši to, ko Radītājs ienīst, nodarot viņam sāpes. Jau vairāk kā 6000 gadu, katru dienu...

Sātanisti, kuru saka, ka viņos ir mīlestība arī pret Dievu, melo. Ne vien citiem, bet ari sev pašiem.

Šo rakstu rediģēja Elony: 01.01.2008 18:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 01.01.2008 19:13
Raksts #75


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Man tagad šķiet savādi tas, ka sātana mērķis bija tikai būt augstākam par Dievu. Un šī augstākuma pozīcija nozīmē būt Dieva pretmetam. Un tas pats notiek ar jebkuru cilvēku, kurš vēlas nostāties augstāk par Dievu, vai pār citu cilvēku. Viņš kļūst pretmets. Tam, kuram jau ir savs Dievs.

CITĀTS
Sevi Sātans iemilēja vairāk par Dievu, tik ļoti, lai nostātos pret viņu. Vai vecākiem nesāp, ja bērni nostajas pret viņiem? Sāp. Vai Dievam nesāpēja, kad viens no viņa dēliem sāka tīkot tēva godu un nostājās pret viņu, sējot nāvi un ciešanas cilvēkiem? Sāpēja. Vai Sātans to zināja. Zināja. Tomēr gāja uz to. Sevis dēļ

Sātans tik ļoti vēlējas, mīlēja un apbrīnoja Dievu, kā viņš varēja nostāties tam pretī? Viņš gribēja būt līdzās, viņš gribēja būt kā Dievs. Tādēļ tika padzīts. Sāpēja Tēvam, sāpēja bērnam.
Viņš bija skaistākais eņģelis, apzināti radīts skaistāks par citiem.


CITĀTS
Sātanisti, kuru saka, ka viņos ir mīlestība arī pret Dievu, melo. Ne vien citiem, bet ari sev pašiem.


Īsteni saprotot, ir zināms, ka nevar mīlēt daļiņu no kaut kā, mazliet nemīlot arī tā veselumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 01.01.2008 19:19
Raksts #76


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



Visi šie sātanisma paveidi man tikai pierāda to, cik dažādi cilvēki uztver vārdu nozīmi, jo vārds 'sātans', visbiežāk ir lietots kristīgajā ticībā, labojiet, ja es kļūdos, taču tā nozīme ir šis egoistiskais, kritušais eņģelis, kuram par cilvēkiem būtībā ir pilnīgi vienalga. Nezinu gan kā sātanisms pēkšņi ir kļuvis par 'dabas reliģiju'. Un protams, ka katrs sātanismu interpretēs savādāk, tā jau cilvēki parasti dara. Tāpat arī ir ar simboliem, katram ir sava nozīme, stila dēļ valkāt kaut ko, kā nozīmi nezini vai neatbalsti, manuprāt, ir muļķīgi.
Esmu lasījusi sātanisma likumus, godīgi sakot,saistoši un pievilcīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dayns
iesūtīt 01.01.2008 19:22
Raksts #77


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.05
Kur: in da smitty.



jebkādas sātana romantizācijas par tēmu mīlestība padara vārdu mīlestība perversu.

milestiba ir lenpratiga,
milestiba ir laipna,
ta neskauz,
milestiba nelielas, ta nav uzputiga.
ta neizturas piedauzigi, ta neskaistas, ta nepiemin launu.
ta nepriecajas par netaisnibu, bet priecajas par taisnibu.
ta apklaj visu, ta tic visu, ta cer visu, ta panes visu.
milestiba nekad nebeidzas...

/kor. 13: 4-8/

turpretī par sātana nodarijumu ir teikts pavisam vienkārši - viņš sacēlās pret Dievu. un tamdēļ tika padzīts kā ienaidnieks kopā ar saviem piekritējiem. piekam "gribēja būt kā Dievs" ir tieši tie vārdi ar ko sātans pieviļ. kas tad ir tas ko cilvēki ir centušies vienmēr un visos laikos panākt - kļūt varenāki un varenāki lai būtu kā dievi. un ja ēnm `verā ka eņģeļi tika radīti pirms laika a cilvēki jau laikā, tad pirmais ar šādām domām nevarēja būt cilvēks lai spētu sātanu stiprināt iedomībā...

piekam eņģeļiem vairs nav iespējas mainīties - tie ir nemainīgas būtnes. ārpus laika. kas tad ietekmē kuru - nemainīgais mainīgo, vai mainīgais nemainīgo?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 01.01.2008 19:41
Raksts #78


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
piekam eņģeļiem vairs nav iespējas mainīties - tie ir nemainīgas būtnes. ārpus laika. kas tad ietekmē kuru - nemainīgais mainīgo, vai mainīgais nemainīgo?


Ja eņģelis ir nemainīga būtne, tad viņi visi ir Dieva radītas skaistas, cēlas un dievišķas būtnes. Kā tad kāds eņģelis varēja kļūt par zemiskāko bezdibeņu pavēlnieku, ja viņš ir nemainīgs?
Pietam sātana uztveršana mainās līdz ar laikiem, jo tālāk, jo šausmonīgāku viņu ir iespējams iztēloties caur visām cilvēku radītajām šausmām.
Manā skatījumā sātans ir elles dievs, bet Dievs ir visa Dievs. Un ja Dievs ļauj rīkoties cilvēkam, kā viņš vēlas, tad sātans ļauj tieši to pašu. Bet par sātana kārdinājumiem cilvēks sauc pats savas cilvēcīgās vēlmes, kuras rada viņš pats, cilvēku izveidotā pasaule un citi cilvēki apkārt. Šeit nav Vadītāju.

Šo rakstu rediģēja Perfumer: 01.01.2008 19:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 01.01.2008 19:42
Raksts #79


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Ja mēs runājam par sātanismu, tad savu viedokli vajadzētu pamatot ar pirmavotu, šajā gadījumā- ar Sātana Bībeli. Sātanisms ir tikai viens no pastāvošajiem –ismiem, un nevajag tik ļoti pieķerties viņa nosaukumam. Jo, ja palasīt uzmanīgāk, sapratīsiet, ka īstie sātanisti pat netic Sātana eksistēšanai, Sātans ir tikai tēls, ideju atspoguļojums. Sātanisms ir protests pret reliģijas stereotipiem, kurš māca cilvēkam dzīvot saskaņā ar paša cilvēka gribu, nevis saskaņā ar Dieva gribu.

CITĀTS
jebkādas sātana romantizācijas par tēmu mīlestība padara vārdu mīlestība perversu.

Nē! Sātanisms atzīst mīlestību, bet, atšķirība no kristiešiem, atzīst un praktizē arī naidu. Te būs viens citāts, krieviski, jo slinkums tulkot.

"Любите друг друга", - сказано в высшем законе, но что за смысл вложен в эти слова? На каком рациональном основании покоится этот стих любви? Почему я не должен ненавидеть врагов моих; ведь если я "возлюблю" их, не отдаст ли это меня в их власть?
Ненавидь врагов своих всем сердцем, и, если кто-то дал тебе пощечину по одной щеке, СОКРУШИ обидчика своего в его другую щеку! Сокруши весь бок его, ибо самосохранение есть высший закон!
Удар за удар, ярость за ярость, смерть за смерть - и все это с извлечением обильной выгоды! Глаз за глаз, зуб за зуб четырехкратно и стократно! Стань Ужасом для противника своего, и, идя путем своим, он обретет достаточно опыта, над коим следует поразмыслить - этим заставишь ты уважать себя во всех проявлениях жизни и дух твой, - бессмертный дух твой будет жить не в неосязаемом раю, а в мозгах и сухожилиях тех, чьего уважения ты добился.

Sātanisms aicina vērtēt gan mīlestību, gan naidu, kā vienās būtības pretējās izpausmes. Ja tu, pēc Dieva norādījuma mīlēsi visus, vai mīlestība nezaudēs savu jēgu?

Tā ir vienkārši ideāli cilvēciskā mācība par cilvēku. Un ļaunais romantizētais Sātans tur galīgi ne pri čom. Pielūdzot Sātanu, cilvēks pielūdz sevi.

CITĀTS
Sātanisms - kārtējais pierādījums, ka idiotu joprojām ir daudz.


Nē, tas ir pierādījums tam, ka cilvēks nevēlas iedziļināties konkrētajā „–ismā”, jo viņu baida nosaukums.

P.S.: Es neesmu sātaniste.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dayns
iesūtīt 01.01.2008 20:01
Raksts #80


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.05
Kur: in da smitty.



CITĀTS(Perfumer @ 01.01.2008 19:41) *
Ja eņģelis ir nemainīga būtne, tad viņi visi ir Dieva radītas skaistas, cēlas un dievišķas būtnes. Kā tad kāds eņģelis varēja kļūt par zemiskāko bezdibeņu pavēlnieku, ja viņš ir nemainīgs?
mmm - ja nemaldos šis solis arī bija tas, kas noteica, kapēc šīs garīgās būtnes tika padarītas nemainīgas. principā - sātanam un kompānijai zuda jebkāda iespēja atgriesties, bet Dieva pulkiem novērsties.ka arī nevajaga skatīties uz eņģeļu esamības būtību kā uz cilvēka esamības būtību - tās ir pavisam dažādas būtnes, ar pavisam dažādu nozīmi. piekam eņģeļi ir lai kalpotu Dievam viņa nodomos, kā arī cilvēkiem, kad pienāks laiks. tas protams par nekritušajiem eņģeļiem. kalpošana eņģelim un tā pielūgšana ir novēršanās no kunga uz kalpu - tas aizvaino kungu un to kas ir paredzēts lai kalpotu cilvēkam tu padari par ko augsrtāku par cilvēku...un diemžēl cilvēks nav spējīgs domāt ārpus laika - pat ja viņš mēģinās saprast, kādā secībā viss notika, viņš to sakārtos laika plūsmā un uztvers tas bija tad, un tad. bezgalība un bezlaika vienības cilvēkam ir zināmans, bet ne aptveramas.
CITĀTS(Ēnu Leģionāre @ 01.01.2008 19:42) *
Tā ir vienkārši ideāli cilvēciskā mācība par cilvēku. Un ļaunais romantizētais Sātans tur galīgi ne pri čom. Pielūdzot Sātanu, cilvēks pielūdz sevi.
nevaru nepiekrist. tapēc jau cilvēkam irdota isvēle. viņš izvēlas to,kas viņam pieņemamāks un ērtāks. tas ka viņš ar kko mēģinā kkādā vēzītī attaisnot tā ir cita runa.principā jau pēc uzbūves ir tikai 2 puses. Dievs un sātans ar visiem saviem ntajiem ideoloģiskajiem veidojumiem, un kāda ir starpība kā to veidojumu sauc, ja mērķis ir viens - būt pret Dievu.ari ja tu mīlēsi sevi - tu nepiepildīsi pirmo daļu no zelta baušļa.tev būs mīlēt Dievu vairāk par visu un tev būs mīlēt savu tuvāku kā sevi pašu.sekojoši - tu mīli sevi vairāk par Dievu - JESS - mērķis ir panākts...

Šo rakstu rediģēja Dayns: 01.01.2008 20:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 17:54