Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SLS4, Nu tad pie lietas..
eziic_miglaa
iesūtīt 12.07.2004 09:41
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Aiziet lautinji, ja reiz mums soliija...
keramies pie lietas, ja?

1. Jaapabeidz maaja
2. Jaapabeidz smeede
3. ... (daudz un dikti kas)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
15 Lapas V  « < 13 14 15  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (280 - 292)
Lia'angia
iesūtīt 18.08.2004 21:16
Raksts #281


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu nabaga virsaitim vispār sūras dienas - sieva pagalam, meitai vējša galvā, māsa jukusi, māsasmeita noplaupīta... grin.gif neiet tev ar tiem sieviešiem, brālīt! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 18.08.2004 21:23
Raksts #282


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nevar man kaads pieshkirt vai dabuut rokaa rovielu?

cik dzirdeeju vinja riit brauc, bet es jau biju galiigi aizmirsusi ka pagaajusho reiz vainagu un jostu no vinjas dabuuju sad.gif

plees help ... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 19.08.2004 09:57
Raksts #283


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



MEITA!!!!

tavs uzdevums no manas puses - esi nu kaartiiga savas maates meitinja un paraadi vinjiem visiem, ka Madaras iztruukums nenoziimee visaadu citu lietu iztruukumu!!!

seviski tiem zemniecinjiem ar polstereetajiem kapliisiem, kas te visaadus pazinjojumus taisa.

ja vajag konsultaaciju, zvani, manu numuru zini!!!

bet veelreiz jums visaadas veiksmes noveelot luudzu - atskaitiites un galvenais - speeles humoru, cik nu aatri varat forumaa ieksaa- lai s arii dabonu papriecaaties, ok???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 19.08.2004 10:21
Raksts #284


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



laughing.gif Mirone runaa. Shausmas, shausmas! Muus zemniekus apmelo! Par polstereetajiem kapliishiem bljaustas... uz ko iet Daugmale... ai ai ai laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.08.2004 10:29
Raksts #285


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



laughing.gif nekur neiet ... uz vietas staav - laigan shifty_a.gif iet gan ... pa labi attiistiibaa no sunpurniem un vilkaciem jau esam tikushi liidz savam spokam happy.gif vai tas nav progres? smile.gif

labi maat ... buushu laba maates meita ... kaa nekaa man tachu veel ir aukle getlost.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 19.08.2004 10:42
Raksts #286


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



laughing.gif Vai vai vai! Meitas atkal valdiis daugmalee.. nekas labs no taa nebuus! laughing.gif Sveju riebekle bljaustiisies, spoki raustiisies... uz ko iet Daugmale... aiaiai laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.08.2004 10:56
Raksts #287


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



taatad liibieshi ir izbraukushi pirms 5. min no autoostas ... tur vinji buus ap 14 - 15.00 un saaks iekaartoties smile.gif lai veicas ...

ai aiki ... kaa tu miili taas daugmales sieviete laughing.gif
gluzi vai preiks lasiit tavus postus laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 19.08.2004 13:46
Raksts #288


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(Aikis @ 19.08.2004 10:42)
Sveju riebekle bljaustiisies, spoki raustiisies... uz ko iet Daugmale... aiaiai laughing.gif

Tāāāā....Kas vēl nebūs!'Lūgšu neapsaukāties! Ko es Tev apēdusi būtu, ka tu šitā?
Ragnholde tikai darīja un darīs to kas viņai jādara
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 19.08.2004 14:20
Raksts #289


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Eredia @ 19.08.2004 09:57)
MEITA!!!!

tavs uzdevums  no manas puses - esi nu kaartiiga savas maates meitinja un paraadi vinjiem visiem, ka Madaras iztruukums nenoziimee visaadu citu lietu iztruukumu!!!

Neuztraucies!
Nevienam neļaušu savu mīļo mazmeitiņu apbižot!!! mad.gif mad.gif mad.gif

Atceries, ka viņai esmu ES, kā arī AUKLE, kura arī nav ar pliku roku ņemama un kura ļoti labi līdz šim ir tikusi galā ar saviem pienākumiem!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.08.2004 09:19
Raksts #290


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nu paldies smile.gif par mani ruupeesies crying.gif *aiz laimes

ok es skrienu uz daugmali - cahu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 20.08.2004 09:46
Raksts #291


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



CITĀTS
Lūgšu neapsaukāties!

Nevajag tā kliegt. Es pieņemu, ka ar to vārdu Aikis domāja, ka pilskunga sveju auklei ir spējas riebt, t.i. ragana vinja ir. Izteikums varbūt nepamatots, bet pilnīgi normāls tam laikmetam. No otras puses varbūt nevajag te visiem traci celt un vienam otru provocēt.

No savas puses varu piebilst, ka netālu no Daugmales dzīvojošie zemnieki zina tikumus un likumus. Katrs noguris (vienalga, no ceļa vai trokšņa) ceļinieks radīs uzņemšanu mūsu sētās un var cerēt dzīvs un pie mantas doties projām, ja vien pats neuzprasīsies uz kašķi. Tiesa nabadzīgi esam, ar karašām un medu necienāsim, bet rupjmaizes rieciens izsalkušam un malks ūdens izslāpušam atradīsies.

Šo rakstu rediģēja Urdrunir: 20.08.2004 09:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 22.08.2004 21:36
Raksts #292


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



CITĀTS(Urdrunir @ 20.08.2004 09:46)
CITĀTS
Lūgšu neapsaukāties!

Nevajag tā kliegt. Es pieņemu, ka ar to vārdu Aikis domāja, ka pilskunga sveju auklei ir spējas riebt, t.i. ragana vinja ir. Izteikums varbūt nepamatots, bet pilnīgi normāls tam laikmetam. No otras puses varbūt nevajag te visiem traci celt un vienam otru provocēt.

No savas puses varu piebilst, ka netālu no Daugmales dzīvojošie zemnieki zina tikumus un likumus. Katrs noguris (vienalga, no ceļa vai trokšņa) ceļinieks radīs uzņemšanu mūsu sētās un var cerēt dzīvs un pie mantas doties projām, ja vien pats neuzprasīsies uz kašķi. Tiesa nabadzīgi esam, ar karašām un medu necienāsim, bet rupjmaizes rieciens izsalkušam un malks ūdens izslāpušam atradīsies.

par nabadziigumu sevishkji neizteikshos, bet parcienastu gan gribeetu iebilst. medus un karashas gan nebija, bet teiktu ka bija pat veiraak wink.gif ne velti zemnieku seeta bija iecieniita vieta kur iegriezties gan pasham pirskungam, gan arii vinja teevam un veel atsevishkjiem citiem viesiem.

bet ko nu par to. to ko gribeejaat, es domaaju arii dabuujaat. taisniiba vien jums bija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 30.08.2004 10:31
Raksts #293


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



CITĀTS(Urdrunir @ 20.08.2004 09:46)
CITĀTS
Lūgšu neapsaukāties!

Nevajag tā kliegt. Es pieņemu, ka ar to vārdu Aikis domāja, ka pilskunga sveju auklei ir spējas riebt, t.i. ragana vinja ir. Izteikums varbūt nepamatots, bet pilnīgi normāls tam laikmetam. No otras puses varbūt nevajag te visiem traci celt un vienam otru provocēt.


Taadaa gadiijumaa vajadzeeja saukt vinju par sveju RIEBEEJU nevis RIEBEKLI, vai ne?
Bez tam shaadu speeju vinjai gan nebija. Bet ko nu vairs... ir jau viss OK
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

15 Lapas V  « < 13 14 15
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 11:50