Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SLS3 joki, uh, taadu bija daudz, vai ne?
eziic_miglaa
iesūtīt 11.07.2004 22:52
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Saakt vareetu ar to, ko sobriid pilskungs diktee:
Dialogs pirms speeles.

Naakamais pilskungs: Goldliider, atnes akmeni!
Goldliideris: Kaapeec?
pilskungs: Lai buutu, ar ko tev mest.
Peec laika Goldliideris tiesaam ierodas ar diviem, tiesa loti siikiem akmentinjiem un nodod tos pilskungam.

Tad taadi izteikumi kaa:
- Klusee, liikji! (Peec tam kad nobeigtais liibietis pieprasa, lai vinju apbediitu, palaizot koka laivaa guldiitu pa upi)
- Vismaz, kad esi beigta, smejies klusinjaam... (Kad pilskundze, jau mirusi, nespeej valdii histeeiskus smieklus par apkaarteejo komentaariem utml. lietaam)
- Barbaru izpriecas... - noteica araabs, kad veeroja pilskundzes gimenes seeras.
- Vai tad Kurzemee arii senlatviesi bija? - pa upi garaam braucosie tuuristi, kas aatri aizaireeja, izdzirdeejusi speeleetaaju histeeriskos smieklus par so jautaajumu.
- Kur ir tas mans keems no maacekla? - kriivs par savu maacekli. Sis vaards vinjam taa arii palika liidz speeles beigaam (reizeem saiisinaats liidz "keems")

- Dzer kameer kriit un tad dzer veel. - krietni iereibusa pilskunga teksts. Ar laiku tas skaneeja
- Dzer, kameer kriit un tad bulj!
- Dzer, kameer bulj!
- Bulj!

Dialogs. Nedaudz veelaak.
Pilskungs: Bulj?
Dzalktis: Bulj!
Pilskungs: Bulj, bulj?
Dzalktis: Bulj, bulj, bulj!

Peedeejaa dienaa pirms dosanaas noskaidrot attieciibas, pilskungs suuta karakalpus vienu peec otra, kaa arii kriiva maacekli (kuram nebija ne jausmas, kur dziivo vinja skolotaajs...), modinaat kriivu, lai sanjemtu sveetiibu. Bez rezultaatiem. Situaaciju glaaba vecais Uupis ar senteevu metodeem - kriivs aiz kaajas tika izvilkts no buudas. Atliek tikai mineet, kaadu sveetiibu UUpis vareeja sanjemt...

Vai piemeeram, luugsana 5 no riita Allaaham (starp citu, god. Allah, vai tu dabuuji kafiju no sava iisteni ticiigaa???)
Un protams luugums araabam, lai vins pie dievu telts luudzot savu Alluhu nepamodina Shaitanu (ap to laiku, ne tikai Allahs, bet jebkursh no speeleetaajiem bija gatavs par Shaitanu paartapt.)

Vai piemeeram islams senlatviesu izpratnee.
Allahu pieluudzot araabs paklaaj dublos savu paklaajinju un saak klaniities pagales prieksaa. Vinjam jautaa, kaapeec vins pagali pieluudz, araabs pazinjo, ka taa vins ne pagali, bet savu dievu pieluudz. Peec tam so pagali araabs aukstasiniigi iemet ugunii. Senlatviesi taa arii nesaprata - vienubriid pagalee mitinaas dievs, bet jau naakamajaa to sauc par stulbo pagali. (muusu dievi gan to nepielautu...)

Arii Jorga pretsumpurnu vainadzins, kurs vinjju it labi sargaaja no meza sumpurnjiem galvenokaart taapeec, ka taadi mezaa nedziivoja. (Vainags apmeeram 1,5 m diametraa, darinaats no papardeem)
Tam sekoja UUpja pazinojums par zaaliiteem, kas taalu uz galdinja saliktas zaaveeties un ko drosi vien tur nolicis kaads, kas vareeetu arii laba neveeleet. Uupis sagaida savu eskortu, dodas celjaa, veiksmiigi samet visas svesaas zaaliites upee un pat atnaak atpakal sveiks un vesels, kas protams ir liela veiksme utt.
Vakarpuse Jorgis dzildomiigi saaka aptuveni saadu monologu:
- Es te domaaju un nevaru saprast. Gribeeju sev otru pretsumpurnju vainagu, nu taadu kaartiigu viju noviit, no sunuburkskiem, biju jau savvacis sev zaaliites un pusi vijas jau novijis, kad bija pusdienu laiks. Peec pudienaam eju un skatos - nav manu zaaliisu, nav manas vijas vairs...

Protams, gaidam Goldliidera pieziimes "Kaa mushumaanis No Sulas Dullais Ibnis Tumsas zemes barbaru izklaides luukoties brauca.", kaa arii zinjojomu par savu celojumu, kura deel tika riikota mekleesanas ekspediicija.

Noteikti ir veel daudzas peerles. Lai citiem arii tiek priecins se kaadu ierakstiit. Uz prieksu!!

Šo rakstu rediģēja Eredia: 11.07.2004 23:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Gvarvins
iesūtīt 13.07.2004 14:21
Raksts #21


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



taas spozhaas ripinjas tu mieriigi vareeji atdot viiram un vinjsh zinatu kur taas likt lietaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 13.07.2004 14:26
Raksts #22


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



nee, nee, labaak pankuukaas nekaa alus kausos. seviski, kad pasam alus pagrabins.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 14.07.2004 10:35
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



pankuukas vismaz ir bezalhokoliskas. atrshkiriibaa no riekstalus (kolas) grin.gif

es tajaa naktii biju izskreejusi basaam kaajaam uz "sveetvietinju", atpakal skrienot pamaniiju ka pie silta ugunskura seez maate ar teevu un aktiivi ar kaadu sarunajas (vismaz maate). pieskreeju pasildiities un man veel pusaizmigushai jautaa vai es sho par viiru gribu nemt? laughing.gif
protams ka tai briidii man bija dzili vienalga turklaat es patieshaam nebiju damaajusi ka maate mani tik viegli pie viira izdos laughing.gif
aciim redzot kluudiijos ... sad.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.07.2004 11:51
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vēl šo un to atcerējos:

Vīri stiepj nokauto virsaiša meitas līgavaini. Prasa "kur liksim?"
Austra: "pagrabā, kur parasti!"
"Līķis" gandrīz tika nomests zemē...

Virsaiša māsa, saimniece Gundega, kādu brīdi raustīgā vējā maisījusi katlu, pieceļas, pakāpjas nostāk, izslauka asarojošās acis un no sirds nosaka: "Lai svētīts tas cilvēks, kas izgudros gāzes plīti!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 14.07.2004 12:15
Raksts #25


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



Zanete: tavai maatei speelee bija divi meerkji 1 - izdot meitu pie viira un 2 - sakrist visiem uz nerviem. 1 vinja arii steidziigi realizeeja (nebija sevishkji daudz briivu labieshu tuvumaa, taapeec tikai izmantota pirmaa iespeeja), un otrais vinjai arii shkjiet izdevaas, jo ne jua velri vinju beigaas nogrieza.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pet
iesūtīt 14.07.2004 14:41
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Rīga



Nez, lai sakristu visiem uz nerviem, vinjai liidz tam veel bija taalu.
Tad jau pat kriiva maaceklja paliigam vai kaa vinju tur tas sanaaca labaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 14.07.2004 22:19
Raksts #27


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



no vinjas viedokla skatoties - savu plaanu vina patieshaam bija godam arii realizeejusi uz paareejo speeleetaaju reekina ...

bet iisteniibaa buutu jaapriecaajas par to ka vinjai tas otrais plaana punkts tik labi neizdevaas ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 15.07.2004 11:08
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



zinaamaa meeraa es arii par to priecaajos.
viirs, bija jau arii tresais punkts, kas arii diez ko tomeer neizdevaas... (kaa nu tur tas vaards bija mat.. mut... matr....) laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 15.07.2004 14:37
Raksts #29


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Matriarhātu pilnā formā dabūt tev nebija nekādu izredžu... un arī turpmākās spēlēs, ja vien spēlēsim to pašu laika periodu, nevis ģints kopienu, neizdosies.
Varu to apsolīt kā viens no spēles vadītājiem. Var jau visādi ar vēsturi eksperimentēt, bet ir zināmas robežas.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 15.07.2004 14:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 15.07.2004 14:42
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



nesatraucies, saada meerka man nav.
i naakosais personaazs top dikti atskiriigs no Madaras.
un iisteniibaa taapeec vien es netaisiitu (t.i. necenstos taisiit), ka ar sataisiitu matriarhaatu nemaz laaga nezinaatu ko dariit... un tas krietni vien vareetu apdraudeetu Daugmali kopumaa..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 15.07.2004 14:48
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



nu re! kaa jua es teicu: taa ar tiem sievieshiem ir, ka skalji bljaustiities un skraidiit apkaart, bet kad reaali darbi dariimi, tad - "nemaz laaga nezinaatu ko dariit..." wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 15.07.2004 14:56
Raksts #32


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Nu nu! Neesi tik pārliecināts! Ja vajadzētu - i' kā darīt izdomātu, i' izdarītu! Un labi izdarītu! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tumshiba
iesūtīt 15.07.2004 16:18
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.03.04



CITĀTS(Eredia @ 15.07.2004 14:42)
nesatraucies, saada meerka man nav.
i naakosais personaazs top dikti atskiriigs no Madaras.
un iisteniibaa taapeec vien es netaisiitu (t.i. necenstos taisiit), ka ar sataisiitu matriarhaatu nemaz laaga nezinaatu ko dariit... un tas krietni vien vareetu apdraudeetu Daugmali kopumaa..

Nu, nu, nu!!!!
Vecais Ū```` jau nu ļaus tev matriarhātu taisīt????
Kur ir mana stibiņa????? grin.gif cool.gif cool.gif

Tomēr prieks, ka nākamā dēla sieva taisās būt nopietnāka un vīrpaklausīgāka grin.gif
Tādu laulību varēs no sirds svētīt grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 16.07.2004 22:52
Raksts #34


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Taaaaaks, lasot te sito visu visos tentajos pavedienos, man saak rasties veelme AIZLIEGT speeleet te dazam labam savu nobeigto personaazu KLONUS IV-tajos "Senlatvieshos"!!! Kur juusu izdoma? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gvarvins
iesūtīt 17.07.2004 07:34
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.04
Kur: Starp kreeslu un klavieri!



cik zinu tiem dazhiem labiem domas galiigi nav ap savu nobeigto personaazhu kloniem, bet topot jauns spraadziens, veel lielaaks, veel skaljaaks, veel blondaaks un veel dullaaks. tiesa patiesiibaa kas top es nezinu, jo tas ir nosleepums (iipashi no manis), bet katraa gadiijumaa vinja pati par to ir sajuusmaa (taapat kaa par visu paareejo).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 17.07.2004 11:24
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



taaks - zinjas no malas:
goldliidera pieraksti tiks publiceeti shiis nakts laikaa (informaacijas avots - goldliders)

ja es palieku virsaisha meita - tadu nelaushu vis estaa jaunajau maatei te uzdarboties. veel blondaaka jau tu vari buut - tachu njem veeraa ka es tava meita vien biju un tevii atsitusies ar drusku esmu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 21.07.2004 15:42
Raksts #37


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



GL jautā: Vai arābiem suņi arī bija?
Atbilde – jā, no kaut kāda šakāļa uzkrustojuši jau bija!

Arābs pierakstījis novērojumu: Uldis guļ uz Evijas. (Normāli, dienas laikā guļ ) kā to izdzird Gvarvins atskan skaļš sauciens Paparacci!!!

Garāmbraucošs tūrists no laivas : Kā!? Vai tad Kurzemē arī senlatvieši dzīvoja?

Virsaitis saka sievai: Kamēr esi beigta smejies klusiņām!

Virsaiša meitai nogalinājuši līgavaini. Kad prasa kur ir atbild – Ai, uz pagrabu aiznesa. Kā parasti!

Es jau naglu iedzinu. Un izvilku. (Par nāves pienaglošanu!)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 22.07.2004 04:45
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Zanete @ 17.07.2004 12:24)
taaks - zinjas no malas:
goldliidera pieraksti tiks publiceeti shiis nakts laikaa (informaacijas avots - goldliders)

ja es palieku virsaisha meita - tadu nelaushu vis estaa jaunajau maatei te uzdarboties. veel blondaaka jau tu vari buut - tachu njem veeraa ka es tava meita vien biju un tevii atsitusies ar drusku esmu

Ja tev tas tiesamm izdosies, un savukaart man viss izdosies - uh, tad ies karsti, bet traki jautri!!! (varbuut veelies patrenneet saadas taadas intonaacijas??? ek nee, labaak tiec pie savaam... nav ko citus atdarinaat)

ak jaa, veltiijums cien, kedrikam

nu akm gan var patikt taisiit jaunu teelu ar domu, ka vecajam teelam tikai vaardinju nomainam un gatavs... tur jau zuud puse speeles garsas un fantaazijas moments pavisam! (plagiaats pasam no sevis...)
un ja reiz es speeleeju lomu speeli, tad tacu es gribu iejusties
1. ne savaa aadaa
2. arvien jaunos raksturos
arii taados, kaadi man realitaatee nepavisam nebuus raksturiigi.
un vispaar nesatraucies - kaa jau mineeju tev ari klaatienee - es itin labi zinu, ka arii 10. gs. sievieteem pavisam noteikti bija looti dazaadi raksturi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 22.07.2004 16:20
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Ese ceru, ka tas jaunais person aazs buus tik pat sulllliigs ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 26.07.2004 02:09
Raksts #40


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Eredia @ 22.07.2004 04:45)
CITĀTS(Zanete @ 17.07.2004 12:24)
taaks - zinjas no malas:
goldliidera pieraksti tiks publiceeti shiis nakts laikaa (informaacijas avots - goldliders)

ja es palieku virsaisha meita - tadu nelaushu vis estaa jaunajau maatei te uzdarboties. veel blondaaka jau tu vari buut - tachu njem veeraa ka es tava meita vien biju un tevii atsitusies ar drusku esmu

Ja tev tas tiesamm izdosies, un savukaart man viss izdosies - uh, tad ies karsti, bet traki jautri!!! (varbuut veelies patrenneet saadas taadas intonaacijas??? ek nee, labaak tiec pie savaam... nav ko citus atdarinaat)

ak jaa, veltiijums cien, kedrikam

nu akm gan var patikt taisiit jaunu teelu ar domu, ka vecajam teelam tikai vaardinju nomainam un gatavs... tur jau zuud puse speeles garsas un fantaazijas moments pavisam! (plagiaats pasam no sevis...)
un ja reiz es speeleeju lomu speeli, tad tacu es gribu iejusties
1. ne savaa aadaa
2. arvien jaunos raksturos
arii taados, kaadi man realitaatee nepavisam nebuus raksturiigi.
un vispaar nesatraucies - kaa jau mineeju tev ari klaatienee - es itin labi zinu, ka arii 10. gs. sievieteem pavisam noteikti bija looti dazaadi raksturi.

Tas priecē, ka saprati wink.gif Tikai kā to rāda prakse, par ļaunu nekad nav ko lieku reizi atgādināt..... rolleyes_a.gif

Nu tad savlaicīgi vēlos redzēt DETĀLU Tava jaunā "es" aprakstu! Maksimāli! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 10:18