Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mans mistiskais notikums
Ledene
iesūtīt 20.10.2004 07:41
Raksts #1


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Vakarnakt es pamodos, jo man skjita, ka kaads klauvee pie istabas durviim. Es atveeru acis un savaa priekshaa ieraudziiju kautko spociigu-tas bija kaads reegs vai kas tamliidziigs, kas mainiija izskatu un es tajaa uz paaris sekundeem noluukojos. Biju paaraak paarsteigta, lai nobiitos. Tagad domaaju, varbuut es to nosapnjoju... bet nee, es tachu peec tam veel pieceelos un izdzeeru glaazi udens, par to liecina tukshaa glaaze!
Ko juus par to sakaat? Esat redzejushi ko tamliidziigu??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Immortal
iesūtīt 20.10.2004 14:17
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Nu man pēc šausmenēm arī šad tad viskautkas izliekas un rādas. Bet tu cik sapratu neskatījies šausmeni. Nju, nez nez...varbūt tavā mājelē dzīvo kāds spociņš... grin.gif nezini kautko par savas mājas vēsturi? Vārbūt tur ir kāds novākts... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 20.10.2004 15:11
Raksts #3


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Tukšā glāze liecina, ka tu izdzēri ūdeni, nevis par to, ka tavs nosapņotais spoks būtu bijis īsts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 20.10.2004 16:31
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Esi pārliecināts, ka vispār kaut ko tādu redzēji?? Tas gadījumā nebija kāds priekšmets tavā istabā? Piemēram krēsls, jaka, bikses, palags, skapis vai plakāts? Un var gadīties, ka tev tikai rādījās...jo kad pamožās reizēm pie acīm ir tāda migliņa un tu varbūt to noturēji par rēgu! laughing.gif Skaidri zini, ka nebiji pārēdies pirms gulētiešanas?? happy.gif innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nata
iesūtīt 27.10.2004 14:14
Raksts #5


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Neapstiprinātie
Pievienojās: 10.03.04



shausmenes ietekmee zemapzinju un taadeelj ja skataas shausmenes uz nakti var raadiities paaraakie murgoi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shalle
iesūtīt 27.10.2004 14:17
Raksts #6


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04
Kur: istabas kakc..weel meedzu uztureeties zem diiwaana mekleejot wakardienu wai metaala saspraudes..nja=)



he,he..es piem. wienreiz iedomaajos ku shausmiigi buutu ja pie manas gultas seedeetu trollis..tur gan bij tikai dreebes..bet taz tieshaam buutu shausmiigi..=)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.10.2004 16:56
Raksts #7


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Mjā...kotādu savā savādajā dzīvē vēl neesmu piedzivojusi...esi opārliecināta,ka tas nebija dzīvais sapnis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.10.2004 15:00
Raksts #8


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



hmm, iespejams, tu vienkarsi pamodies, pirms tam redzeji kadu sapni, un sapnja iespaidaa, tas radijas, var but ta ka tu to sapni nemaz neatceries. vai tev bija karsti. nu varbut tu dzivo uz vecam kapenem, un vienkarshi tur kads noklidis regs klist! nu vis var but!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 16.11.2004 19:56
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



Tas bija spoks. Nav divu domu.
Nopietni, papēti mājas vēsturi, droši, ka uzzināsi kaut ko interesantu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.11.2004 19:59
Raksts #10


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pārdomā vispirms visus racionālos izskaidrojumus - varbūt tu dzīvo kopā ar kādu, kas tevi nes cauri ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 19.11.2004 22:14
Raksts #11


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



ehh varbuut tev radijas, iisti nebiji pamodusies!?
man bija veel diivainaak, man mana maasa stasta ka pazaudejusi mobiilo, bet es to visu zinaju un jautaju kadel vina man to stasta atkal????? bet tikai pec 2 dienam sapratu, ka vina bija uz iisu briidi majas nolika somu un ātri matei to izstatija, taa vismaz man vina centas izskaidrot shito misekli... (lai gan par to neesmu parliecinata, jo iisti taa neatceros vai tiesham es dzirdeju vinu sarunu...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 21.11.2004 20:32
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



man wienu nakti bija tā ka es pamodos un arī redzēju itkā spoku.wiņš bija atstutējies pret mūzikas centru un skapīti,izskatījās apmēram kā rīgas sargu karavīrs.tas nebija sapnis.es atri aizgriezos un pec 30 sekundēm paskatījos-newiena tur nebija.warbūt tas saistīts ar uztraukumu jo man bija jāceļas 5un jabrauc uz spēlem,bija bail nokawēt autobusu.jāņem wērā arī fakts ka manu māju cēla karawīrī unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 22.11.2004 15:16
Raksts #13


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Ja spoki paraadiitos dienas laikaa un ilgi uzkaveetos, tad tachu nebuutu jaastriidas vai taadi ir vai nav...
Nu nez, vai bija vai nebija spoks, bet piekriitu, ka tavas maajas veesturi buutu interesanti uzzinaat (vai pat veesturi tam zemes plekjiitim uz kura ir tava maaja) un tad te uzrakstiit ko atklaaji... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 22.11.2004 21:41
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Man i jautaajumc...Vai tu neesi saskatiijusies shausmenes?grin.gif
Nu labi jau labi,varbuut ari,ka tu esi kaac iipashs gadiijumc bet tomeer..
Nezinu gan,pasham nekad taa nau gadiijies... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skeiteriite
iesūtīt 01.12.2004 18:22
Raksts #15


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.04
Kur: kautkur... nezin' kur...



man noteikti ir taa bijis": pieturaa, seezu uz kreeslinja kaut kaa ilgi nenaak autobuss.... aizveru acis...tad atveru un peeksni redzu sarkanu roku kas pasliid man gar aciim, roku veel redzeeju skaidraak par skaidru un tuvumaa nebija nevienas sarkanas gaismas bet taa roka izskatiijaas peec spoka vai kaa taml. baisi.....brrrrr unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silvestrs
iesūtīt 02.12.2004 19:27
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Vienmēr Te.



Parasti vistuvākie notikumi kaut kam mistiskam man robežojas ar De ja vu sajūtu kas mani apciemo itin bieži.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 04.12.2004 21:06
Raksts #17


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



zin,ja tew neizradiijas tass droshi wien bija kautkads spocinjs vaj kac polttergejstinjs,kursh dziwo tawa maja,jo mana piemeram ari dziwo.... jo notiek dazhadas lietas...piemeeram,ka elektriska tejkanna pati uzvaras un tml. whistling.gif 8 gadu wecuma esmu to redzejijsi,bet negribu vajrs to atkal izstastit,jo esmu viena pati majas un skatos Mumiju 1 crying.gif kados divos pavedienos tas jau i raxtic wink.gif
aniwaj naw ko bajdities ta ir vnk dveseliite,kura newar atrast miera un nekas cits wink.gif takhsto vis ok
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fianka
iesūtīt 16.12.2004 14:01
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.10.04



Iisteniibaa gruuti tam visam noticeet...Maybe tieshaam esi skatiijusies shausmeni vai pirms guleetieshanas kaut ko baisu lasiijusi? Tas vareetu buut iespaids..Bet varbuut arii tas ir spoks..Interesanti..Kaa jau daudzi teikushi - papeeti savu maajas veesturi,maybe kaads tavaa dziivoklii/maajaa pakaaries vai nomiris kaut kaadaa shausmiigaa veidaa..Brr, es te baigi samuldeeju...grin.gif
Jana, izstaasti please.. tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Fianka: 16.12.2004 14:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 16.12.2004 17:57
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



Ir vairāki izskaidrojumi:

1. Māja celta uz kapiem/(vai uz kapa)
2. Mājai ir savs gars
3. Tev ir sargātājgars(lai gan tos parasti piesauc)
4. tas ir poltergeists kas tikai viņam zināmu iemeslu dēļ bija ieradies pie tevis, un, tā kā stikls ir sava veida durvis caur kurām gari netiek cauri līdz tu to neatļauj, viņš netika pie tevis
5. tūkstošiem citu teoriju

un racionalais izskaidrojumi
1. tas bija zaglis kuru tu iztraucēji
2. tas bija kaads tavs pazinja kursh tevi izjokoja
3. Fantaazijas auglis kursh peec shausmenes materializeejies tikai tavaa redzes lokaa!

PS: man arii liidziigi bijis! Tikai man bija taa ka dazs labs saaka dziedaat tas liidz shai dienai nezinu kas tas bija tacu teoriju man ir daudz! un ir skaidra viena lieta tas nebija dziivs cilveeks jo dziivoju es toreiz 8. staavaa un biju viena pati dziivoklii!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 23.01.2005 18:21
Raksts #20


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Nu nez, vai bija vai nebija spoks, bet piekriitu, ka tavas maajas veesturi buutu interesanti uzzinaat (vai pat veesturi tam zemes plekjiitim uz kura ir tava maaja) un tad te uzrakstiit ko atklaaji... laughing.gif
Īpašas vēstures manai mājai nav. Un šausmenes es pirms tam neskatījos, ēst vispār vakaros nemēdzu smile.gif Esmu reāliste, atšķiru sapņus no īstenības... tāpēc arī biju tik pārsteigta. Beigās nospriedu, ka tā varētu būt kāda zīme.. nuja, veiksmīga tā nedēļa man nebija. Taču izskaidrojumus jau vienmēr var atrast wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 20:17