Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Priekšskate

Visus jaunos pavedienus šajā forumā priekšskatīs sadaļas vadītāji. Ja tie tiks atzīti par pietiekami saturīgiem un apspriešanas vērtiem, tad parādīsies kādu laiciņu pēc iesūtīšanas (kad vadītājs apstiprinās), citādi neparādīsies vispār.

> Visinteresantākā vieta kādā no grāmatām
Canadian
iesūtīt 20.04.2004 21:40
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Kā jums visiem liekas, kura vieta ir visinteresantākā kādā no grāmatām. Man šķita visinteresantākā 5. grāmatā pēdējās 70 lappuses un kā jum?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Endija
iesūtīt 02.07.2004 10:18
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Patika man viss no pirmās grāmatas pirmās lpp-5.grāmatas pēdējai lpp. it īpaši tā vieta kur Dumidora kabinetā Harijs izkliedza visas savas sāpes uz viņu. manas grāmatas lapa samirka crying.gif Tad vajadzēja to izžāvēt pirms nešanas atpakaļ uz bibliotēku sad.gif
bet visumā grāmatas bija grin.gif
tiiiiik labas!


[samazināju vienādo emocijikonu skaitu]

rolleyes_a.gif Man patika daudzas vietas. Visspilgtāk tas kā Pīvzs izdzina Ambrāžu no skolas un Maksūra teica, ka viņa tam labprāt būtu palīdzējusi, ja vien Pīvzs nebūtu paņēmis viņas kruķi. Tāpat man patika arī freda un džordža foršie joki. Man patika viss, katra lapa laughing.gif

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 12.03.2005 17:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 05.07.2004 13:51
Raksts #42


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Man patika tā vieta, kad freds un Džordžs aizlaidušies pasaka Pīvzam, lai viņš tai Ambrāžais sado un viņš ņemas ap lustru, bet maksūra saka:

To skrūvē vaļā no otras puses

Nju... daudz tādu smieklīgu vietu vispār... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 05.07.2004 13:51
Raksts #43


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(Trusite @ 26.06.2004 20:40)
man visjautraak bija tajaa vietaa ar Čo laughing.gif nabaga Haris saņēma pirmo skūpstu wub.gif *ROTFL* laughing.gif

jaa taa bija viena varens vieta!!! izteelojos harija savaadaas izjuutas! nu taadas jau ir visiem peec pirmaa skuupsta... :blush2:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Čo...
iesūtīt 05.07.2004 16:47
Raksts #44


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.07.04



man vislabaak patika taa vieta, kur Harijs izstaasta par skuupstu ar Čo. Rons prasiija kaa bija, bet Harijs atbildeeja, ka slapji! grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif paarsmieties var!!!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 05.07.2004 16:56
Raksts #45


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



Nu man vismieklīgāka vieta bij 3 grāmata kur zirnekļī lika dejot Ronam stepu grin.gif grin.gif
Vēl ilgi par to smējos grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jazz
iesūtīt 06.07.2004 09:35
Raksts #46


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.06.04



Nu tas gan bija foršis,bet Rons to teica kā muļķis,jo tas naėmaz nav labi viņš viņu aizvainoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
riisinjsh
iesūtīt 08.07.2004 10:21
Raksts #47


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Bubulju buudaa



Njaa lapi tas nebija kaa HP teetis iztureejaas pret strupu, bet graamataa tas likaas interesanti (diez kaa buus filmaa). Teikshu smiegliigi bija 2. graamataa kad rons sev uzlika Gliemju laastu filmaa tas izkatiijaas pa pirmo silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 08.07.2004 12:27
Raksts #48


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Vel bija smieklīgi, kad 4. grāmatā visi grifidori sprieda, kas jādara ar to olu.

-Taisi ciet!- Freds nobrēcās, aizspiedis ausis.
-Kas tas bija?-ieprasījās Šīmuss Finigens, blenzdams uz olu, ko Harijs tikko bija aizcirtis. -Izklausījā pēc spīganas....Varbūt tev vajadzēs tikt garām kādai no tām, Harij?
-Tur kādu spīdzina!- ierunājās Nevils, kurš bija nobālis kā līķis izkaisījis pa grīdu desmaizes.-Tev būs jāstājas pretim Mokum lāstam!
-Neēsi nelga, Nevil, tas ir pretlikumīgi,-Džordžs aizrādīja.-Pret censoņiem Mokum lāstu neviens neizmantos. Man gan šķita, ka tas izklausās tā kā pēc Persija dziedāšanas...Varbūt tev, Harij, vajadzēs uzbrukt Persijam, kamēr viņš mazgājas dušā.

Ai vispār jā grāmatas ir pilnas ar smieklīgām vietām...katru otro lappusi ir par ko smieties... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lussy
iesūtīt 11.07.2004 15:07
Raksts #49


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.04



Man patika tas, ka Tad kad Strups skatījās laupītāju karti tur parādījās tie tekstiņi no Ķepaiņa, Žubura, Mēnestiņa un Tārpasta. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 10.03.2005 15:43
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



Noteikti Jums ar ir kas taads paveestams. Ir bijushi briizi kad lasot HP (vai jebkuru citu) graamatu gribas skalji smieties.(Bet tas arii atkariigs no rakstura) Graamataam ir taada laba iipashiiba ,ka taas speej rosinaat un veidot muusu fantaaziju. Tad nu jaasaka ka man ljoti patika gr. HP un NK, taa vieta,kur Harijs bij Viizliju maajaas un Rons ar braaļiem gaaja kjert daarza ruukjus. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Dinii: 10.03.2005 15:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bezastis
iesūtīt 10.03.2005 16:26
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.05
Kur: šūpoles



aina, kur HP un NK Hagrids atgriežas no Azkbanas, un valda vispaareeja jautriiba, jo grifindors ir ieguvis kausu u. tml. kad Harijs pats nesprata, kurš briidis ir bijis vislabaakais., ka Hagrids atbrauca un uzsita viņam un Ronam pa plecu taa, ka abi esot iegaazusies savo trifeļu šķiivjos, vai (ee, kas veel tur bija) Grifindora uzvra kalmbolaa, par spiiti tam, ka Harijs bija slimniicaa... varbuut bija citaadaak. eh, sen neesmu lasiijusi HP un NK, taapeec piedodiet, ja kļuudos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.03.2005 13:59
Raksts #52


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



CITĀTS(anarhija @ 21.05.2004 15:13)
oii.... Visforšākā vieta bija 5. daļā kā dviņi aizlidoja no Cūkkārpas uz slotām. Nu plus vēl kapsēta Uguns biķerī. Un tā vieta Azkabanas Gūsteknī, kur Harijs atklāja, ka Siriuss ir viņa krustēvs. To Ambrāžu gan gribēju piekaut. Patika kā Harijs nebaidījās pret viņu cīnīties. Tā rokas skrāpēšana...Baigi atgādina manas attiecības ar vēstures skolotāju...
*


Man arī tā vieta patika,man vispār vislabāk patīk tās vietas kur notiek,kas labs,tad rodas tāda pacilātības sajūta arī man... rolleyes_a.gif Piemēram HP un NK man ļoti patika pašas beigas,kur Harijs nevarēja izšķirties,kurš ir bijis pats satraucošākais mirklis. Vai tad,kad Harijam pretī,saucot''Jūs to sapratāt!'',metās Hermione,vai tad,kad no elšpūšu galda pie viņa piesteidzās Džastins,satvēra harija roku un vairākas minūtes atvainojās par to,ka turējis Hariju aizdomās,un tad atgriezās Hagrids,un Dumidors atcēla exāmenus.
Vēl laba vieta bija HP un AG,kur Harijs un Grifidora kalambola komanda ieguva skolas kausu. Un ir bijušas vēl pāris saviļņojošas vietas,un tās man ļoti patīk... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eiše
iesūtīt 17.03.2005 08:59
Raksts #53


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Kur teka Daugava līčotiem krastiem



Man patika taa vieta, kur AG Hermione iemauca Drako pa degunu... Un veel taa nodala FO kur dviini straadaaja visus tos nedarbus un aizlaidaas... xe xe

Šo rakstu rediģēja Eiše: 17.03.2005 09:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZuZe
iesūtīt 17.03.2005 09:15
Raksts #54


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: ...kaut kur...



Nju man patika taaie wisi kalambola matchi...
Un weeu forsha bija taa wieta , kur dwiinji sastraadaaja wisus tos nedarbus...
Nju wisp man patika wiss , iznjemot Hagrida staastu par Gruupu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 17.03.2005 09:17
Raksts #55


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



CITĀTS(Lussy @ 11.07.2004 15:07)
Man patika tas, ka Tad kad Strups skatījās laupītāju karti tur parādījās tie tekstiņi no Ķepaiņa, Žubura, Mēnestiņa un Tārpasta.  wink.gif
*



Piekrītu happy.gif "Ķepaiņa kungs iesaka profesoram Strupam izmazgāt matus, lai viņš neizskatītos pēc gļotgalvja" laughing.gif Šitas ieteikums man patika vislabāk
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 17.03.2005 13:11
Raksts #56


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



CITĀTS(Eiše @ 17.03.2005 08:59)
Man patika taa vieta, kur AG Hermione iemauca Drako pa degunu...
*

Varbūt tu vari konkretizēt – tieši kura reize no visām, kad Hermione iemauca Drako pa degunu? Varbūt vari pateikt lappuses numuru?
CITĀTS(-=Rons=-)
Nu man vismieklīgāka vieta bij 3 grāmata kur zirnekļī lika dejot Ronam stepu

Ak, Ron, tas pats. Es tiešām esmu mazliet apjucis – kuru lappusi tu tieši domā, kur tu pārsmējies? unsure.gif

Bet par interesantumu grūti spriest. Pārskatot nodaļu nosaukumus, par katru var atcerēties kaut ko, ko ir bijis interesanti lasīt; katrā kaut kas cits. Turklāt – par cik garu "vietu" ir prasīts? Man, piem., patika UB-ī viss sākums no brīža, kad viņi devās uz kalambola kausu, līdz pārnākšanai atpakaļ Midzeņos.

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinii
iesūtīt 22.03.2005 16:21
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: cūkkārpā preperē ņurcragu šņākakšus



man patika hermiones un Kruma iznaaciens. MMMMM tas tik bij ko veerts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 23.03.2005 11:32
Raksts #58


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(Dinii @ 22.03.2005 16:21)
man patika hermiones un Kruma iznaaciens. MMMMM tas tik bij ko veerts
Kāds iznāciens? Ko tieši tu ar šo domāji? Hermione un Krums tika daudz pieminēti grāmatās. Nu tikai pēdējās, bet šā vai tā. Uzraksti tuvāk rolleyes_a.gif .


Un kāds jau iepriekš minēja, ka vislabākās esot grāmatu beigas. Jā, man arī patīk grāmatu beigas, jo tad viss ir izlasīts, un nu - intriga - kas sekos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 23.03.2005 11:35
Raksts #59


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Man patikā Uguns Biķeris.
Bet ļoti palika atmiņā tas, kā Hermione piespieda Ritu Knisli pie zemes un kā piespieda viņai rakstīt interviju ar Hariju. two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 23.03.2005 22:54
Raksts #60


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



nju no graamataam notikumu zinjaa man ar vislabaak patika uguns bikjeris.. bet veel man patiik taas smiekliigaas vietas ar viizliju dviinjiem, taas veel vairaak pieshkjir graamatai to interesantumu.. nju vispaar man vairaak patiik nevis notikumi bet atsevishkji teikumi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 23:30