Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Harija Potera gaitas, nakotne
Annjuks
iesūtīt 19.01.2007 21:18
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Ka jums skiet kas gan varetu notikt 7. gramata? Izskiroshaja cinja, kursh uzvares Harijs vai Voldemorts? Biezi ari esmu domajus par to ka gan Harijs varetu satikt to R.A.B? Es uzskatu ka viss atklasies un notiks Godrika grava.... Cik ljoti gan es gibu izlasit 7. gramatu! Starpcitu varetu but ka tas R.A.B varetu ari but jau miris jo neviens jau nezina cik sen atpakalj vinsh to horkrustu bija panjemis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Flightless Bird
iesūtīt 19.01.2007 22:02
Raksts #2


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Man liekas, ka Harijs uzvarēs šajā izšķirošajā cīņā, jo šķiet, ka Roulinga nevarētu ielikt tādai grāmatai, kuru lasa tik daudz bērnu, nelaimīgas beigas. Iespējams viņam būs morāla trauma, vai arī viņš atkal zaudēs kādu dārgu cilvēku...
CITĀTS
Starpcitu varetu but ka tas R.A.B varetu ari but jau miris jo neviens jau nezina cik sen atpakalj vinsh to horkrustu bija panjemis...

Manuprāt viņš noteikti būs dzīvs, jo nejau par velti viņu iesaistīja grāmata. Viņš varētu būt Harija jaunais aizstāvis un sabiedrotais two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 20.01.2007 00:48
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



grin.gif biski smiekliigi, tu esi pastaastiijusi/is visu to pashu, ka sjau ir ticis atrunaats citos pavedienos... bet ja veelreiz runaajam, tad domaaju, ka Voldijs un Haris abi mirs, kaadaa seciibaa e snez, bet nedomaaju, ka kaads paliks, bet protams, JKR var daudz ko izdomaat un var buut gluzhi preteeji, so.... un btw, vai patieshaam tev ir tik lielas alkas dabuut 7 graamatU, taa tak buus peedeejaa un vairaak nebuus graamat?! es labaak pat gribeetu, iisteniibaa, lai to graamatu izdotu, taa uz gada beigaam, lai JKR buutu sarakstiijusi daudz lapaspushu un staasts graamatas beigaam, buut vnk fanstastisks... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 20.01.2007 01:38
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Man domāt 7. grāmatas nobeigums būs šāds
smile.gif

Šo rakstu rediģēja berserks: 20.01.2007 01:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pirats
iesūtīt 20.01.2007 11:06
Raksts #5


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.01.07
Kur: Latvija,Cesis



man ir skaidrs kas notiks 7gramata parlasiet otro gramatu kur harijs bija dumidora kabineta tur skaidri ir teikts kad voldemorts ielika dajinu sevis harija tad sanak kad harijs ir dzivs hurijoskops un voldemortam nau dveseles un kad harijs bus iznicinajis visus hurijoskopus vins dosies cina ar voldemortu un nezinas kad atliek tika nogalinat sevi voldemorts vinu nogalinas hariju vins ari nogalinas pac sevi tad mes varam teikt ata harijam sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 20.01.2007 12:25
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



njaa ko lai saka varianti ir dazadi bet tad jau redzesim kuriem bija taisniba... Starpcitu tik tiesham ja jau Harijs ir staigajosh horkrusts un ja visi horkrusti bus atrasti un iznicinati tad jau sanak ka lai nogalinatu Voldemortu tad bus vispirms janogalina Harijs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 20.01.2007 19:09
Raksts #7


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Man ari sāk likties, ka Harijs ir horkrusts, no sākuma likās neticami un ja tā padomā tad vēl jo projām šķiet, bet tas būtu interesants sižeta pavērsiens. Kaut gan man arī ļoti gribētos grāmatai laimīgas beigas....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 20.01.2007 19:12
Raksts #8


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



nav nejausmas kas notiks, bet ceru ka beigas būs laimīgas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 20.01.2007 21:58
Raksts #9


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Tik ļoti gribad septīto gāmatu whistling.gif lasa_a.gif blushing.gif , tikai ceru ka tā būs riktīgi bieza!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 20.01.2007 22:20
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



nja es ari gribu atrak izlasit 7. gramatu bet saka ka vija bus tikpat bieza kaa 6...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 21.01.2007 16:14
Raksts #11


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



To jau vēl nevar zināt!! Bet septītajai grāmatai vajadzētu izskaidrot visus natbildētos jautajumus par komēs te strīdamies un to nu reiz es gaidu ar nepecietību!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 21.01.2007 22:10
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



par to biezumu es to4na zinu jo es kautkur lasiju ka vinja bus tikpat bieza ka 6. tapec tur man ir taisniba!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cooolnyx
iesūtīt 29.01.2007 20:31
Raksts #13


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: Trijos slotaskaatos kopaa ar Hariju un ronu



CITĀTS(pirats @ 20.01.2007 11:06) [snapback]1093468[/snapback]

man ir skaidrs kas notiks 7gramata parlasiet otro gramatu kur harijs bija dumidora kabineta tur skaidri ir teikts kad voldemorts ielika dajinu sevis harija tad sanak kad harijs ir dzivs hurijoskops un voldemortam nau dveseles un kad harijs bus iznicinajis visus hurijoskopus vins dosies cina ar voldemortu un nezinas kad atliek tika nogalinat sevi voldemorts vinu nogalinas hariju vins ari nogalinas pac sevi tad mes varam teikt ata harijam sad.gif


Nee. Man liekas ka mees Harijam neteiksim ataa jo paregojumaa teikts ka Beigaas kautkursh otru piebeigs. Un man neliekas ka Roulinga peedeejo graamatu uzraxtiis taadu kuraa uzvar sliktie utt. utjpr. Vienkaarshi taa nevar buut!

Nu es nezinu varat man nepiekrist, bet nevareetu samierinaaties ka Harijs tieshaam mums pateiks ataa. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 29.01.2007 21:41
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



Hmm..nu to jau neviens nezin,,bet es kaadā ašizdomaataa staastaa lasiiju kaR.A.B.vareetu buut Siriusssa braalis Reguluss!!!Un es domaaju,ka taa arii buuss,,,bet mees jau to nevaram zinaat..tikai mineet tongue.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazza
iesūtīt 29.01.2007 21:52
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.07



CITĀTS(Annjuks @ 19.01.2007 21:18) [snapback]1093365[/snapback]

Ka jums skiet kas gan varetu notikt 7. gramata? Izskiroshaja cinja, kursh uzvares Harijs vai Voldemorts? Biezi ari esmu domajus par to ka gan Harijs varetu satikt to R.A.B? Es uzskatu ka viss atklasies un notiks Godrika grava.... Cik ljoti gan es gibu izlasit 7. gramatu! Starpcitu varetu but ka tas R.A.B varetu ari but jau miris jo neviens jau nezina cik sen atpakalj vinsh to horkrustu bija panjemis...


izlasot šo es sāku domāt par noslēpumaino vīru no sākuma es domāju ka viņš būs sen jau miris bet tagat domāju ka viņš būs dzīvs. es nedomāju ka vņš būs harija aistāvis visticamākāis tā kā padomdevējs sakarā ar voldemortu ieteiks ko darīt ko ne.


CITĀTS(kriSSa @ 29.01.2007 21:41) [snapback]1097623[/snapback]

Hmm..nu to jau neviens nezin,,bet es kaadā ašizdomaataa staastaa lasiiju kaR.A.B.vareetu buut Siriusssa braalis Reguluss!!!Un es domaaju,ka taa arii buuss,,,bet mees jau to nevaram zinaat..tikai mineet tongue.gif grin.gif


neepiekrītu [font=Fixedsys] jo teics ka viņš ir miris (vimaz man tā šķiet ) tas varētu būt kāds nepazīstams burvis vai nu vīņš pazina dumidoru vai arī hariju tēvu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 30.01.2007 15:03
Raksts #16


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nē, nu protams, ka ir skaidrs, ka Hrijs uzvarēs Voldemortu. ļoti šaubos, ka Roulinga atstātu pār pasauli valdīt Voldemortu. Tomēr no otras puses tas būtu negaidīts pavērsiens.
Runājot par R.A.B. un pieņemot, ka tas ir spēcīgs burvis, kurš spēj dzīvot ilgāk nekā parastā cilvēka mūžu. Pieņemu, ka viņi ar Hariju patiešām varētu satikties. Cits jautājums ir par to cik Rab būs draudzīgs priekš Potera cilvēks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 30.01.2007 15:55
Raksts #17


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



ne es arii shaubos vai Rolinga atstaas dzivu tieshi Voldemortu tad jau sanaktu ka pienaktu pasaules gals! Pietam man shkjiet ka beigas mirs gan Harija gan Voldemorts jo ja Harijaa ir dalinja Voldemorta, tad jau sanaak ka Harijs ir horkrusts, tad lai nogalinatu Voldemortu naksies nogalinaat Hariju vispirms sad.gif . Savu versiju es veel pastiprinaashu kad izlasishu Feniksa Ordenu, to vietu par to paregojumu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.01.2007 13:23
Raksts #18


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Tas man atgādina, ka tu tikko izteici to teoriju priekš kuras apspriešanas es izveidoju veselu pavedienu, jo arī pēc manām domām, ja Harijs ir Horkrasts tad viņi abi ar voldemortu kopā tikai var aiziet bojā, bet tagad tā domāsim loģiski, ja Harijs ir Horkrats un voldemorts grib nogalināt hariju. Tas nav loģiski. Tātad Harijs tomēr nav Horkrasts, jo priekš kam Voldemortam iznīcināt savu Horkrastu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Annjuks
iesūtīt 31.01.2007 15:02
Raksts #19


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.07
Kur: Zemes centrs



Jo Harijs Voldemortam ir parak draudiigs ienaidnieks! Voldemorts lieliski apzinaas ka Harijs budams dzivs vienmeer meginaas apstadinat Voldiju un vienmer izjauks vinja planus! Voldemorts labaak riskee zaudet vienu horkrustu un turpinaat ticet ka visi parejie ir droshi noslepti, nekaa visu laiku noskatities ka vinja plaani izjuuk. Pietam Voldijs zina ka horkrusts Harijs kadu dienu bus pagalam jo atshkiribaa no Voldija Harijs nav nemirstigs. Butu tikai logiski novakt no celja Hariju. Bet te ir viens caurums- Kapeec tad Voldijs meginaaja sakumaa nogalinaat Hariju(tad kad vinjsh veel bija zidainis)? Kautgan varbuut vinjsh apjedza briesmas kas draudees vinjam ja vinjsh atstaas Hariju dzivu un varbuut vinjsh gribeeja par horkrustu pataisiit Harija liikji? Vai tas vispaar ir iespejam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.01.2007 15:24
Raksts #20


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(Annjuks @ 31.01.2007 15:02) [snapback]1098282[/snapback]

Jo Harijs Voldemortam ir parak draudiigs ienaidnieks! Voldemorts lieliski apzinaas ka Harijs budams dzivs vienmeer meginaas apstadinat Voldiju un vienmer izjauks vinja planus! Voldemorts labaak riskee zaudet vienu horkrustu un turpinaat ticet ka visi parejie ir droshi noslepti, nekaa visu laiku noskatities ka vinja plaani izjuuk. Pietam Voldijs zina ka horkrusts Harijs kadu dienu bus pagalam jo atshkiribaa no Voldija Harijs nav nemirstigs. Butu tikai logiski novakt no celja Hariju. Bet te ir viens caurums- Kapeec tad Voldijs meginaaja sakumaa nogalinaat Hariju(tad kad vinjsh veel bija zidainis)? Kautgan varbuut vinjsh apjedza briesmas kas draudees vinjam ja vinjsh atstaas Hariju dzivu un varbuut vinjsh gribeeja par horkrustu pataisiit Harija liikji? Vai tas vispaar ir iespejam?

Nu, nu, nu nebrauc auzās grin.gif mēs tak labi zinām par piektajā grāmatā izteikto pareģojumu. Te arī ir atbilde uz to, ka Voldemorts gribēja nogalināt Hariju. Bet, ja padomājam loģiski tad viss pareģojums uz to tieši balstījās, jo, ja Voldemorts nebūtu mēģinājis nogalināt hariju tādā gadījumā pareģojums nevarētu piepildīties, jo Harijam nebūtu tādu spēju kādas tās ir pēc tam. Nez, nedomāju, ka Harija līķis būtu Horkrasts labs. Un vēl es šaubos vai Voldijs vispār gribēja padarīt Hariju par Horkrastu. Drīzāk tas, ja ir noticis tad ir noticis netīšām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 15:27