Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Von-Von
MiniMaus
iesūtīt 30.07.2005 13:03
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.05.05
Kur: Rīga



Visi pavedieni te ir par tādām nopietnām lietām, derētu kaut kas vieglāks. Es tā saprotu, ka Won-Won ir Rona iesauka, bet kurš viņam to iedeva? Pirmā reize, kad grāmatā tas tiek minēts, ir 17.nodaļas sākums:
CITĀTS
But at that moment there was a loud squeal of "Won-Won!" and Lavender Brown came hurtling out of nowhere and flung herself into Ron's arms. Several onlookers sniggered; Hermione gave a tinkling laugh and said, "There's a cable over here... Coming, Ginny?"

Es domāju, ka diez vai tajā brīdī to iesauku izgudroja, jo tad mēs būtu redzējuši, kā citi Ronu apceļ. Pirmo reizi to lasot, man pat nebija skaidrs, kas ar to ir domāts. Gandrīz vai rodas tāda sajūta, it kā Roulinga būtu to pieminējusi kaut kad agrāk un pēc tam izgriezusi kā nesvarīgu. Jeb - tā, it kā es būtu kaut ko palaidusi garām. Un kas to vispār izdomāja? Varbūt Lavendera? Viņai tas noteikti piestāvētu grin.gif Vispār muļķīga iesauka, manuprāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
*RONS*
iesūtīt 30.07.2005 13:09
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.07.05
Kur: Rīga



Īstenībā apceļ jau arī, pēc tam Hermione jautā Harijam "Anyway, how was it at Won-Won's?" vai arī pēc teleportēšanās nodarbības "I expect your trainers are too small, Won-Won."

Ja paskatās, ko Lavendera Ronam uzdāvināja uz ziemassvētkiem tad man ir diezgan skaidrs kas to mīļvārdiņu izdomāja. Pie tam nodaļā par Rona dzimšanas dienu bija kaut kas teikts par "If Ron started calling Lavender "Lav-Lav"...
Pastulbi ir bet diezgan smieklīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rowzee
iesūtīt 30.07.2005 13:14
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



Vārdu spēle jau smieklīga, bet tās ir kārtējās galvassāpes tulkotājiem.

Droši vien Lavendera pati izdomāja Ziemassvētku brīvdienās vienkārši aiz neko-darīt.

Nesaprotama saistība? Grifidors taču uzvarēja spēlē pret Slīdeni, turklāt Rons palika sausā - liels nopelns komandas labā, tāpēc arī Won-won.

Šo rakstu rediģēja rowzee: 30.07.2005 13:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 30.07.2005 13:16
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Vispār arī es nesaprotu, kur, un pa kuru brīdi šī iesauka (kas turklāt ir arī diezgan muļķīga, un ar īsti nesaprotamu saistību ar Ronu) ir radusies... unsure_a.gif
Un, godīgi sakot, nēesmu to sapratis vēl līdz šim brīdim, tā ka pagaidām šajā pavedienā neizpaudīšos, un palasīšu jūsu viedokļus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.07.2005 13:19
Raksts #5


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Varbūt es kaut ko jaucu, bet man šķiet, ka Won-Won ir aizgūts kalambola spēļu dēļ. Precīzāk, Rona ''sasniegumu'' dēļ kalambolā tongue.gif..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*RONS*
iesūtīt 30.07.2005 13:19
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.07.05
Kur: Rīga



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 30.07.2005 14:16)
Vispār arī es nesaprotu, kur, un pa kuru brīdi šī iesauka (kas turklāt ir arī diezgan muļķīga, un ar īsti nesaprotamu saistību ar Ronu) ir radusies... unsure_a.gif
Un, godīgi sakot, nēesmu to sapratis vēl līdz šim brīdim, tā ka pagaidām šajā pavedienā neizpaudīšos, un palasīšu jūsu viedokļus...
*

Man liekas ka diezgan vienkārši - parasts (stulbs) mīļvārdiņš, tāpat kā Ronniekins. Ja nesaproti tad salīdzini anglisko izrunu Ron un Won.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 30.07.2005 13:20
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(ledene @ 30.07.2005 14:19)
Varbūt es kaut ko jaucu, bet man šķiet, ka Won-Won ir aizgūts kalambola spēļu dēļ.
Nu, tas jau tā kā bija skaidrs, bet nesaprašana rodas tieši apstāklī - kādā sakarā Lavendera pēkšņi šito iesauku ķēra?... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.07.2005 13:22
Raksts #8


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 30.07.2005 14:20)
Nu, tas jau tā kā bija skaidrs, bet nesaprašana rodas tieši apstāklī - kādā sakarā Lavendera pēkšņi šito iesauku ķēra?... wink.gif
*


Gadījumā nebija pieminēts, ka viņa ieradās uz kalambola pārbaudēm un skatījās uz Ronu ar mirdzošām actiņām wink.gif ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 30.07.2005 13:22
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(ledene @ 30.07.2005 14:22)
Gadījumā nebija pieminēts, ka viņa ieradās uz kalambola pārbaudēm un skatījās uz Ronu ar mirdzošām actiņām wink.gif ?
Klau - iesaku drusku paplašināt pavediena tēmu - Kopš kura laika Lavenderai ir paticis Rons?

Šo rakstu rediģēja .: ARTANIS :.: 30.07.2005 13:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Janzizs
iesūtīt 30.07.2005 13:50
Raksts #10


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Slīdeņa bulvāris 14a



kopš tā laika kad viņš kļuva slavens ar rakstu dienas pareģī par notikumiem noslēpumu nodaļā, un domāju arī tāpēc ka viņš ieguva kalambola kausu 'feniksa ordenī......
nu un to Won-won Lavendera izdomāja drošvien tāpēc ka viņš superīgi nospēlēja pret slīdeni..???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MiniMaus
iesūtīt 30.07.2005 13:56
Raksts #11


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.05.05
Kur: Rīga



CITĀTS
Kopš kura laika Lavenderai ir paticis Rons?

Kopš šīs grāmatas sākuma. Agrāk nekas tāds nebija manāms, vismaz es nemanīju. Roulinga kādā intervijā izteicās, ka Ronam vispirms vajadzējis iegūt fizisko pieredzi, kur emocijas nav iesaistītas pārāk daudz, lai viņš saprastu, ka tas nav īsti tas, ko viņš grib. Nu, cerams, ka viņš pie šāda secinājuma tiešām nonāca. Viena grāmata jau vairs tikai palikusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.07.2005 14:02
Raksts #12


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 30.07.2005 14:22)
Klau - iesaku drusku paplašināt pavediena tēmu - Kopš kura laika Lavenderai ir paticis Rons?
*


Tas būtu apmēram tas pats, kas sākt prātot, kāpēc pēkšņi Harijam [negaidīti] iepatikās Džinnija u.tml.

Galu galā autorei vajadzēja paizcakināt sižeta līniju ar romantiskām muļķībiņām. Tā nu arī Lavendera laikam izrādījās vispiemērotākais personāžs, lai iemīlētos Ronā happy.gif.

Iepriekšējās grāmatās es to nemanīju, taču, jau pirms viņu randiņu sākšanās, es ievēroju, ka Lavendera vienmēr grozās tuvumā un ķiķina. Varētu pat teikt - kopš šīs grāmatas sākuma unsure_a.gif .

Un -- vairāk vai mazāk jāpiekrīt arī *Ronam* -- ''Won-Won'' ir vienkārši jauks mīļvārdiņš, kas angliski ir arī vārdu spēle wink.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 30.07.2005 15:39
Raksts #13


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Šis jautājums man tāds mazliet sekls liekas. Kā jau teica *RONS* un ledene piekrita, manuprāt tas ir acīmredzami.

Iesauku Von-Von Ronam iedeva Lavendera, domādama to kā mīļvārdiņu (iedomājieties, skatāmies viņu sapņainām acīm uz savu mīļumiņu, pēc līdzīga principa varētu nosaukt kādu mazu, pūkainu zvēriņu, vēlams mazuli). Tā pat nav īsti iesauka, jo to Lavendera ne tikai pati iedeva, bet tikai viņa arī Ronu tā sauca. Hermione to minēja, tikai kaitinoši, domādama par Ronu kā Lavenderas "rotaļlietu".

Kopš kura laika Lavenderai paticis Rons? - tas arī ir diezgan tiešs jautājums, lai gan par to varētu parunāt. Es tomēr ieteiktu izvēlēties kādu vispārīgāku tematu, piemēram, par romantiku vispār vai "Rona izaugšana" vai kaut ko tādu, par ko, starp citu, es arī, izlasot pavediena virsrakstu, domāju, ka šeit būs runa...

eyedam
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 01.08.2005 14:30
Raksts #14


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu bet paklau lietojiet fantaaziju
gan rons gan lavendera nebuut nav goblini abi ir tiiri izskatiigi lavendera ir smukaakaa meitene klasee (taa atzinis diins) un rons speelee kalambola komandaa kaadeell lai lavenderai neiepatiktos rons un kaadeell lai rons nesaaktu saieties ar lavenderu ja nevar vai nav speejiigs saiet kopaa ar hermioni un kur ta teikts ka viss notika tik aatri rons taccu teica ka vinns to nedara atklaati domaaju ka atklaati vinnss to saaka dariit tikai peec dzzinnijas uzbrauciena...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Scorpse
iesūtīt 01.08.2005 14:58
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Manupraat, Ronam nav nekaadas iipashaas miilestiibas pret Lavenderu - domaaju, ka vinjsh vienkaarshi alkst pieredzes, ko veel stipri saasina striids ar Dzhinniju (patiesiibu jau vinja teica, jaaatziist). Taapat arii vinjam noteikti glaimo shaada uzmaniiba - kaapeec? Jo agraak taadas nav bijis.
Secinaajumi- Rons saiet kopaa ar Lavenderu, lai 1) zinaatu, kaa tas ir - buut ar meiteni; 2) "paraadiitu" Dzhinnijai un, iespeejams zemapzinjaa arii Hermionei, ka vinjam viss ok, vinjam ir meitene - galu galaa visasaako reakciju striidaa ar Dzhinniju izraisiija maasas piemineetaa Hermiones un Vikuciisha neapstriidamaa buchoshanaas, kas iisteniibaa nemaz nav pieraadiita; 3) vinjam Lavendera mazuliet arii patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.08.2005 07:56
Raksts #16


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



paklau tagad taccu ir pieraadiits ka hermija ar viktoru skuupstiijaas
un protams ka rons lavenderu patiesi nemiil beigaas tak vinnss saiet kopaa ar hermiju....

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 11.08.2005 07:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vinky
iesūtīt 11.08.2005 19:51
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



aivvv, vispār Dīns (vai arī Šīmuss? neatceros) teica, ka Parvati un Padma ir vissmukākās viņu gada meitenes. Tass bija 4. grāmatā, tad, kad viņi uz to balli gāja...

Par to Won-Won gan es smējos. Super! grin.gif Tāpat man patika arī Lavenderas Ziemassvētku dāvana Ronam - jauki.

Domāju, ka Lavenderai Rons nozīmēja aptuveni tik pat daudz kā Ronam viņa. Nu, vai arī mazliet vairāk. Jebkurā gadījumā, izskatījās, ka Ronam bija svarīgi tas, ka viņš bija kopā ar kādu meiteni, kas izskatījās un uzvedās daudz maz normāli. Droši vien, lai pierādītu Hermionei un Džinnijai, ka arī viņš sev var dabūt meiteni, tāpat kā Harijs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 17.08.2005 14:59
Raksts #18


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



au velns laikam klluudiijos gan nu labi bet lavendera jau bija nocopeeta atsskkiriibaa no patilaam smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 13.02.2006 14:07
Raksts #19


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Eu, vai jums neliekas, ka Lavendera to pateica netīšām???
Tas "Von-von"izklasās pataikts ar pilnu muti vai kaut kā tā.
Varbūt Lavendera kaut ko ēda, atnāca Rons, un viņa priecīgi sauca "Von-von", un tas tā skanēja, jo viņai bija pilna mute...Pēc tam droši vien vienkārši iepatikās.
Bet Hermione Ronu par to izsmēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 13.02.2006 14:21
Raksts #20


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Diez vai Lavendera izdomāja ko tādu. man viņa liekas pastulba, bet nu tā iesauka jau nav nelāda spīdošā! NU nez, kāpēc vairāk jau man liekas

CITĀTS
Varbūt es kaut ko jaucu, bet man šķiet, ka Won-Won ir aizgūts kalambola spēļu dēļ. Precīzāk, Rona ''sasniegumu'' dēļ kalambolā


Vispār jau man liekas, ka Braunai tas Rons iepatikās tikai kalambila sasniegumu dēļ. Aizraušanās silent.gif

Bet kā es smējos par to vietu, kur harijs domāja
(Viss, ja Rons pateiks, ka Lavendera sāks saukt par Law Law tad gan es cirtīšu kāju pie zemes laughing.gif)
Citāts jau tas nav, bet manas atmiņas gan happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 07:50