Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Amuleti, Vai jums ir???
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 09:43
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Iedomaajos pajautaat jums, vai kaadam ir savs personiigais amulets???
Ja ir, tad kaa tas izskataas???
Kaa juus to neesaajat???
-----------------------------------------
Man pashai taads ir - moneetinja ar cauru vidu, ko man paarveda no Norveegijas kalniem, man tas lielaakoties karaajas kaklaa, paaraak biezhi netiek nonjemts...
Nezinu, vai to tieshaam var uzskatiit par amuletu, bet man tas ir ljoti miiljsh un nes veiksmi!!!
----------------------------------------- :blink: :blink: :blink:

Šo rakstu rediģēja wEbberly: 14.03.2005 09:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Nestors Grems
iesūtīt 14.03.2005 10:19
Raksts #2


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



Es par savu amuletu varētu uzskatīt Ēģiptiešu amuletu - Ankh(krustu ar cilpu galā)-mūžīgās dzīves un nemirstības simbolu. Es viņu noņemu tikai tad, kad mazgāju matus.[img]http://www.tvnet.lv/resources/albums/martins.maskalis/4062114/thumbs/images[8].jpg[/img]

Man ar patīk, es gribētu, tādu kā šajā atēlā, bet man ir zelta un bez hieroglifiem.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 25.07.2005 01:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 18.03.2005 12:58
Raksts #3


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Man arī ir amulets blush.gif.Sudraba sirsniņa no Amerikas.Viņu man iedeva tante,kad atbrauca no Amerikas.Viņa(mans amulets)man nesa veiksmi.

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 18.03.2005 12:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 18.03.2005 13:08
Raksts #4


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Man ir am,ulets ar ļoti spēcīgu aizsardzību. Tas ir vectētiņa laulības gredzens. Itkā jau nekas īpašs, taču ļoti spēcīga mantiņa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
red_chicken
iesūtīt 18.03.2005 13:09
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Man bija.......bet laikam jau nekas iipash...taads koka shtruntinjsh...ar dzintaru pa viu, nu ne jau taads kaa omem, bet smuks...NU MAN PATIKA....tikai vinju sagrauza suns, bet taa amuleta nav, tikai es nekad nenonemu vienu metaala keedii.....nju maybe amulec:) Bet laikam jau nafa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 18.03.2005 13:57
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Man nav nekaada amuleta un nejuutu pec ta vajadziibu. Nevar tachu gala aiziet un nopirkt ta uzreiz amuletu veiksmei utml.
Tas vk rodas ta, ka ta ir tev ljoti miilja mantinja un shkjeit, ka tieshi zemapzinja tu nostaadi to ta, ka vinja tevi aizsarga, nes veiksmi utml.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 18.03.2005 14:02
Raksts #7


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



mans amulets ir kkaads mazs triisturrweidiigs akmentinjsh.. ar uzziimeetu apalju aci.. kaarsainu.. tas man nes weiksmi.. smartass.gif aa.. un weel amn ir laimes kastanis.. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 18.03.2005 14:43
Raksts #8


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Es lasīju, ka īsts amulets esot jāpērk no zintniekiem un jāiesvēta. Tie, kas ir mums, ir talismani, kas spēku nes, pateicoties pašsuģestijai !
Man bija dažas kaklarotas, kas nesa veiksmi (reizēm), bet es tās pazaudēju. Tad jau drīzāk man veiksmi nes apģērbs (zili zaļa jaciņa) un manis pašas galva grin.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 18.03.2005 14:51
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Man diemžēl nav, bet gribētos... Bet, bet, bet... Ja man kādreiz izdosies dabūt kādu amuletu, es noteikti uzzināšu, ko viņš man dos. Vai nesīs laimi, gudrību, drosmi utt. Atrastu amuletu man kaut kā negribētos katru dienu nēsāt uz kakla. Kas zin, ko viņš man nodarīs? Varbūt visulaiku nesīs nelaimi? Varbūt pat nāvi ohmy.gif Nu negribu iedziļināties tēmā, ko darītu, ja atrastu amuletu, jo iespēja, ka es kādreiz atradīšu īsu amuletu ir 1 pret 100000 varbūt nedaudz lielāka grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 18.03.2005 15:55
Raksts #10


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Nu jaa, tas jau nu nav gluzhi amlulets, bet man ir viena miilja sudraba kjeediite ar taadu pat eegjiptieshu simbolu kaa Nestoram Gremam, tikai taa centraa ir arii skarabejs (krustmaates daavana, vesta tieshi no Eegjiptes). smile.gif To valkaaju tik biezhi, cik vien varu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 18.03.2005 16:00
Raksts #11


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Laimes amuletu spēkam un amuletu spēkam kā tādam es neticu, tomēr pastāvīgi nēsāju kādu pašdarinātu kaklarotu- diedziņu, kurā uzkārts ir pašas šūts melns maisiņš. Maisiņā iekšā ir 1 santīms un zīmīte ar laimes novēlējumu ēbreju valodā. Tas man nenes laimi, bet ir mīļš un domājams, ka kādreiz, kad pietrūks 1 santīma- noderēs. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
piretta
iesūtīt 26.03.2005 11:44
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Rīga



amulets ir Mēness akmeņa krusts....
Mia Mirra, kas tad tajā ebreju novēlējumā rakstīts? tongue.gif

Šo rakstu rediģēja Hermy: 26.03.2005 11:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 26.03.2005 11:47
Raksts #13


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Hermy @ 26.03.2005 11:44)
man ir daži akmeņi ar caurumiem...
Man pāris barankas...

CITĀTS(Hermy @ 26.03.2005 11:44)
Mia Mirra, kas tad tajā ebreju novēlējumā rakstīts?  tongue.gif
"Tev būs zagt."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeltiņš
iesūtīt 27.03.2005 19:33
Raksts #14


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05
Kur: Kaut kur starp zemi un mākoņim...



Man ir amulets. To es dabūju Londonā. Viņš ir no sudraba ar tādu jocīgu rakstu(kā mersadesam). Nekad es to nevelku nost.
P.S.Foršs pavediens thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 07.04.2005 08:52
Raksts #15


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu lielākoties tie visi pirktie ir lēti grabuļi un mūsu pašu domas ir tās, kas kaut kādu efektu arī rada - vistīrākā pašsuģestija tā teikt un viss! Atliek par kādu lietu tā stiprāk sadomāties un sāk jau likties, ka kautkas sāk piepildīties no iedomātā. Un neapzinīgi sākam meklēt sakarības un sakritības, lai tiešām sanāktu tā, ka tas grabulis kaut ko dod...wacko_a.gif

Šitā bija II karā un arī agrāk ar tām lapelēm ar citātiem no bībeles utt. buramvārdiem - tipa pret ievainojumiem un nāvīti. Ir zināmi gadījumi, kad cilvēks iziet karu un tic ka tā lapele viņam palīdzējusi palikt dzīvam, atnāk mājās pie vecmuteres, saka - ui, vecmāmiņ, tu man tāaāādus stiprus vārdus iedevi - a šī atsmej, saka: muļķis tāds, es tev uzskricelēju tur kauko nesakarīgu, lai tev būtu kam ticēt laughing.gif

Ja grib tai lietai pieiet nopietni, tas šītādas mantiņas ir jātaisa katram pašam priekš sevis un tas nav vienkārši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 07.04.2005 10:59
Raksts #16


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Bet tā jau IR amuletu jēga. Mums ir nepieciešams kaut kas, kam ticēt. Ja cilvēks patiešām tic, ka viņam palīdz kādi ārpusszemes spēki, tad viņam pieaug pašapziņa, viņš spēj koncentrēties un paveikt iecerēto.

Saka jau, ka visstiprākie amuleti ir tie, kas saņemti dāvanā no kāda tuva cilvēka.

Bet man pašai amuleta nav, jo uzskatu, ka man tāds nav vajadzīgs. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 07.04.2005 20:31
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nope, labaak nepiekjerties kaut kaadiem bljembakiem.
Taa jau, protams, jauki pashsugjesteejamies, ka tas mums paliidz, pashsugjestija tieshaam ir varena fiicha. No otras puses mirklii, kad pazaudeesiet savas miilestiibas krekles un trushu kjepinjas liksies ka kaut kas ir baigi pakaasts, lai gan patiesiibaa tikai nieka mantinja, kurai bijaat piekjeerushies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dragon-Girl
iesūtīt 08.06.2005 15:15
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<



Ja man ir amulets:
Mana tante no Egiptes atveda sudraba amuletu ar egiptiesu rakstiem un skarabeju pavidu. Skarabeju vajag magi noglastit tad vins nesis laimi. Esmu ieverojusi ka sis amulets man pat diezgan biezi ir palidzejis smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 12.06.2005 12:04
Raksts #19


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



Man arī ir amulets:
To man atveda no Somijas mana mamma un mammas draugs. Laikam arī mammas māsa un viņas draugs. smile.gif
To var apskatīt šeit!
Espati īsti nezinu vai ticu amuleta spēka, bet nu...es to nēsāju. Nekad to nevelku nost.
Un ziniet..es tešām jūtos laba...bet varbūt tas nemaz nav amuleta dēļ. Varbūt tikai galvā vasara! tongue.gif grin.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 12.06.2005 17:46
Raksts #20


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Nē. silent.gif Bet ko tad mēs uzskatām par amuletu? huh.gif Ir man piekariņš ar lauvu, kas es arī esmu pēc horoskopa, bet vai to var uzskatīt par amuletu...? - Šaubos. To vispār bieži nenēsāju - tikai tad, kad sagribas! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:44