Kurbijkurne forums

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi – par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> Ko jūs gribētu visvairāk?
Elony
iesūtīt 04.09.2007 10:06
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Diemžēl šeit nav iespējams taisīt aptauju, tādēl jāsamierinās ar to, kas ir. silent.gif

7. grāmatā ir daudz visādu foršu mantiņu, kurām ir liela nozīme stāstā. Gribētos uzzināt, kuras no tām jums gribētos visvairāk?

Elder zizlis - Ļoti spēcīgs zizlis, tā saimnieku divkaujā uzveikt ir ļoti grūti. Zizlis palielina citu vēlmi jūs nobeigt.
Augšamcelšans akmens - Ļauj ieraudzīt un runāt ar mirušu cilvēku gariem.
Paslēpnis mūžīgais - Paslēpnis, kas dara pilnīgi neredzamu un nekad nenodilst.
Grifindora zobens - Zobens, kas spēj iznīcināt gandrīz visu, ar gadiem paliek tikai stiprāks.
Kraukļanagas diadēma - Palielina prāta spējas.
Elšpūtes kauss(biķeris) - Domāju, ka tam ir kāda loma pavārmākslā smile.gif , jo Elšpūte bija šajā jomā izcila.
Slīdeņa medaljons - Nezinu kādas tam spējas. Iespējasm, ir kāds sakras ar čuskām, to kontroli.
Izslēdzis - Ļauj sagūstīt gaismu un atrast draugus.

Man personīgi gribētos dabūt Elder zizli, Kraukļanagas diadēmu un Izslēdzni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Sviests
iesūtīt 18.02.2008 15:38
Raksts #21


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06
Kur: Kaut kur kaut ko čakarēju... xD un kādam krītu uz nerviem.



Noteikti elšpūšu biķeri, un beidzot mans vēders taptu lamīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 21.02.2008 12:23
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



Augšamcelšanas akmeni un tikai. Pārējie dod varu vienā vai otrā veidā būt pārākiem pār citiem, bet tas jebkuram draud kļūt despotam vai augstprātīgam, taču īstās briesmās reti kad var uzvarēt tikai ar kādu varas spēju palīdzību. Savukārt, ja iespējams runāt ar mirušajiem, tad tikpat labi var prasīt viņiem padomu vai lūgt sava veida palīdzību, manuprāt tas dod daudz lielākas iespējas atrast gan patieso sava sdzīves ceļu, gan kritiskā brīdī saņemties drosmi un rīkoties prātīgi vai cēlsirdīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morfins' Mes...
iesūtīt 22.02.2008 15:44
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.07
Kur: Liepāja



Paslēpni (tā ir brīvība) un Izslēdzni (vienkārši forša mantiņa). Bet arī diadēmu gribētu kādu nedēļu panēsāt, lai paskatītos, cik gudra varu būt wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tējas lapa
iesūtīt 22.02.2008 17:46
Raksts #24


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.07
Kur: Turpat kur vienmēr.



Es gribētu Elder zizli, paslēpni (Kurš gan negribētu kļūt neredzams?) un Izslēdzni (Forša lietiņa.).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ota
iesūtīt 23.02.2008 16:26
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.08



Esam divi, un abi domājam vienādi - gribam akmeni. Iedomājieties, cik daudz noslēpumu atklātos, cik daudz lietu būtu iespējams vērst par labu, un, iespējams, arī mazināt sāpes. Kā sauca to filmu, kurā galvenā varone spēj redzēt un sarunāties ar mirušajiem?
Nu, jā Kraukļunaga diadēma ar mums patiktos smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 23.02.2008 16:33
Raksts #26


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



Ahā, izvēle liela...

Labprāt pastaigātu pa Vajadzību izstabu, kur viss bija sakrājies, tur daudz kā laba būtu.

Izvēlētos, Paslēpni, jo noderīgs taču!

Noderētu arī Jauktasiņu Prinča mikstūru grāmata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bad_Enny
iesūtīt 26.02.2008 09:33
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.06
Kur: Kkur starp zemi, ūdeni, debesīm un elli...



Sviest, liki man iesmieties. xD.gif

Hmm.. Ko gribētu es?
bez visām šīm mantām lieliski var iztikt, bet.. ja būtu iespēja - paslēpnis derētu gana labi, lai gan man pēc tā nav īpaša vajadzība.
Izslēdzis, gana praktisks, bet mūsdienās ir elektrības slēdži un mobīlie telefoni..
Zobens.. nu nav man ko nodurt, diemžēl. xD.gif
Biķeris? ja reiz ar pavārmākslu, būtu tā nekas.
bet kraukļu diadēma - liekas prāta spējas nevienam nav nākušas par sliktu, tākā.. domājams, izšķirtos par diadēmu.. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kety
iesūtīt 04.03.2008 21:21
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05



Nu man vairāk gribētos:

Paslēpnis mūžīgais - Paslēpnis, kas dara pilnīgi neredzamu un nekad nenodilst.

Kraukļanagas diadēma - Palielina prāta spējas.

Elšpūtes kauss(biķeris) - Domāju, ka tam ir kāda loma pavārmākslā smile.gif , jo Elšpūte bija šajā jomā izcila.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 05.03.2008 15:31
Raksts #29


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



Paslepni - man beidzot dazs labs liktu mieru mad.gif
Izsledzni - varetu atskirt ISTOS draugus no daza laba pielideja tongue.gif
bet visvairak Krauklanagas diademu - tad gan jau pati saprastu, kurs ir draugs, kurs nav, ka un kur noslepties utt. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līgjuks
iesūtīt 05.03.2008 15:55
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.07



Kraukļnagas diadēmu.. Nekāda vainiņa būt gudrai. tā ir vērtīga lieta.happy.gif
Man tā ļoti noderētu, tad, kad jāliek komatus, un jāraksta kontroldarbi matenee.

Šo rakstu rediģēja Līgjuks: 05.03.2008 15:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 16.03.2008 21:03
Raksts #31


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Elder zizlis -Kāds gan būtu labums no tā, ja visi mani censtos nogalināt, lai iegūtu šo zizli?
Augšamcelšans akmens - Kāda jēga no mirušajiem, ja nav tie nav laimīgi?
Paslēpnis mūžīgais - Kāda jēga paslēpties, ja tevi neviens nevar atrast?(Kaut gan šim patiešām ir pāris noderīgas īpašības)
Grifindora zobens - Ar gadiem paliek ar vien stiprāks un, kad būs spējīgs iznīcināt apsolūti visu tad var iedomāties iznīcināt savu īpašnieku? (Pozitvi, ka darbjas labo spēku pusē)
Kraukļanagas diadēma - Mācīties vajag pašam, neviss izmantot maģiju. Citādi kāds diādēmu nozags un atkal paliksi muļķis
Elšpūtes kauss(biķeris) - Ja nezin ko spēj dot, tad kāda jēga no šī artefakta? Gatavot mēs katrs tā pat varam iemācīties.
Slīdeņa medaljons - Glīta greznumlietiņa
Izslēdzis - Ļauj sagūstīt gaismu un atrast draugus. NAv ko piebilst. Draugus atrast vajag vienmēr.

Galu galā nonāku pie slēdziena, ka vienīgais, ko patiešām gribētu savā īpašumā ir Izslēdzis. Otrs par ko padomātu ir Grifidora zobens un Slīdeņa medaljons, bet bez tiem es pilnīgi noteikti arī varētu iztikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 16.03.2008 21:45
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



mūžīgais paslēpnis. pārējie nevilina, jo manuprāt tik ļoti uzkrītošas spējas kā iznīcināt lietas, kļūstot neuzvaram vai runāt ar mirušiem cilvēkiem vairs nerada dzīvi interesantu, manuprāt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līze
iesūtīt 08.05.2008 12:12
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.08
Kur: māja



Elder zizlis - Ļoti spēcīgs zizlis, tā saimnieku divkaujā uzveikt ir ļoti grūti. Zizlis palielina citu vēlmi jūs nobeigt.
Grifindora zobens - Zobens, kas spēj iznīcināt gandrīz visu, ar gadiem paliek tikai stiprāks.
Elšpūtes kauss(biķeris) - Domāju, ka tam ir kāda loma pavārmākslā , jo Elšpūte bija šajā jomā izcila.
Slīdeņa medaljons - Nezinu kādas tam spējas. Iespējasm, ir kāds sakras ar čuskām, to kontroli.



nu ko, vispirms jau ar Slīdeņa medaljonu, jo tas mani pirmais piesaistīja, vienkārši patīk šāda "kontrole" pār radībām, vēl jo vairāk- pār čūskām. dzīvot, runāt, elpot ar viņām... eh, tas ir jāizbauda. Taču, ja dodiet, tad dodiet man to bez horkrusta.

Grifidora zobens ir apbrīnojama vērtība manās acīs. Iedomājies, saulē mirdzošs Zobens tavās rokās un ar to šķeļ visu lieko un nīsto, kas maitā tavu dzīvi... Fantastika. Es gribētu šādu Grifidora Zobena nēsātājas titulu.

To smieklīgi kruto zizli es labāk saukšu latviski, pat ja tas ir tikai neveikls tulkotāja darbs, Plūškoka zizlis - labprāt iesaistītos jebkādās afērās un riskantos pasākumos, tā teikt,- spēlēt klasītes uz bezdibeņa malas, nebaidoties mirt jaunai no zižļa kārotāja rokas... *

Elšpūtes kauss, ak tad viņa esot bijusi izcila pavāre... Nu tātad- viss draugu mīlestības labums iet caur vēderu. Kārdinošas smaržas, gards ēdiens, apetītlīgs skats- kurš ienaidnieks tad no tāda vēderprieka atteiksies? Ja vien neesat azartisks pulverīšu piesviešanas metodes atbalstītājs.

Tā lūk. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smaidīgā.
iesūtīt 14.05.2008 15:18
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.03.08
Kur: Pasaule.



Es visvairāk gribētu Paslēpni, jo a to varētu kļūt neredzama, noklausīties sarunas rolleyes_a.gif kas uz mani attiecas, bet es nedrīkstu dzirdēt. Uzzinātu kontroldarbu pareizās atbildes.
Vēl gribētos Elder zizli, jo tas ir tik varens. Es uzņemtos to risku, bet kaut kā panāktu, lai mani nenobeidz. grin.gif Un tās divkaujas varētu nemaz nebūt tik sliktas, neliela izklaide garlaicības kliedēšanai, ja vien es nebūtu zaudējusi savu vēlmi meklēt piedzīvojumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Claire
iesūtīt 17.05.2008 21:29
Raksts #35


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.08



paslēpnis! citi man liekas mazsvarīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CityCat
iesūtīt 17.05.2008 21:35
Raksts #36


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.08
Kur: rokas stiepiena attālumā



Laikam jau Kraukļanagas diadēmu, jo šķit, ka tā ir ļoti vērtīga ar to, ka palielina prāta spējas un tas ir ļoti noderīgi. Un tas zizlis, nu es negribētu visu laiku baidīties no ta, ka man kads šo zizli var atņemt... tad jau labāk diadēma. Augšāmcelšanās akmens - nu, ja cilvēks ir zaudēt, tad negribas viņu pusdzīvi raut atpakaļ dzīvē. Un pārējie man ir tīri vienaldzīgi priekšmeti
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 18.05.2008 14:21
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



katrā gadījumā katra no nosauktajām lietiņām ir vilinoša.
ja man tiktu dota izvēles iespēja, es izvēlētos :
  • kraukļnagas diadēmu
  • paslēpni
  • augšāmcelšanās akmeni
bet primārais būtu diadēma, jo tad man pietiktu zināšanu, kā savā īpašumā iegūt paŗējās tīkotās mantas.

fui, cik mantkārīgi. shame on me.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gold fish
iesūtīt 23.05.2008 11:31
Raksts #38


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.08



nu ja man būtu jāizvēlas, tad drošvien diadēmu, jo man šķiet, ka tā ļoti noderētu man mācībās
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 04.07.2008 19:13
Raksts #39


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Es neatteiktos no paslēpņa, diadēmas un izslēdža. Tās ir interesantas mantiņas, kuras varētu palīdzēt visādas muļķības sastrādāt. Lai cilvēku atceras un neiazmirst.
Protams, ar noteikumu, ka diadēma būtu nonākusi manās ķepiņās pirms to būtu apčamdījis mūsu visvarenais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 04.07.2008 20:05
Raksts #40


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



Ļoti gribētu paslēpni, tas noteikti noderētu. Un vēljovairāk gribētu diadēmu, jo tad to varētu izmantot dažos priekšmetos, kā piemēram matemātiku. grin.gif Un protams Elder zizli. Tas ir visnotaļ spēcīgs un tam ir liela vara. Vēl varētu arī izslēdzi. Sasodīti noderīga mants. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 07:52