Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Priekšskate

Visus jaunos pavedienus šajā forumā priekšskatīs sadaļas vadītāji. Ja tie tiks atzīti par pietiekami saturīgiem un apspriešanas vērtiem, tad parādīsies kādu laiciņu pēc iesūtīšanas (kad vadītājs apstiprinās), citādi neparādīsies vispār.

> Visinteresantākā vieta kādā no grāmatām
Canadian
iesūtīt 20.04.2004 21:40
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Kā jums visiem liekas, kura vieta ir visinteresantākā kādā no grāmatām. Man šķita visinteresantākā 5. grāmatā pēdējās 70 lappuses un kā jum?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Agija
iesūtīt 20.05.2004 18:29
Raksts #21


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.04



Man vislabaak patika 5.graamataa kaa Dumidors ciinijaas ar Voldemortu! sorcerer.gif

Šo rakstu rediģēja Agija: 20.05.2004 18:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 21.05.2004 15:13
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



oii.... Visforšākā vieta bija 5. daļā kā dviņi aizlidoja no Cūkkārpas uz slotām. Nu plus vēl kapsēta Uguns biķerī. Un tā vieta Azkabanas Gūsteknī, kur Harijs atklāja, ka Siriuss ir viņa krustēvs. To Ambrāžu gan gribēju piekaut. Patika kā Harijs nebaidījās pret viņu cīnīties. Tā rokas skrāpēšana...Baigi atgādina manas attiecības ar vēstures skolotāju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 24.05.2004 18:10
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



lai gan tas nekas ipash, bet man patika vieta Feniksa ordena pirmaja dala, kur Vizlija kundze bija pie bubula un bubulis bijaa kaa beigts Rons!
kad lasiiju biju aizmirsusi bubuli un domaaju ka tiesham Rons beigts!!
grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elepele_b
iesūtīt 27.05.2004 19:37
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 26.05.04



Man vislabaak patika otraa graamata...visa tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione
iesūtīt 28.05.2004 08:17
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 11.03.04
Kur: Kā parasti-pie sava mīļotā...kompja!!!!



Forši, es kā losīte esmu lasījusi tikai 3 grāmatas, drīz dabūšu ceturto, bet man vislabāk patīk lasīt par Vilksonu un Strupu! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ketchup11(she)
iesūtīt 31.05.2004 09:40
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04



Otraa graamata. Vismaz man patiik vislabaak. Neatceros kuraa graamataa ,laikam jaw tajaa pashaa otrajaa man patiik taa vieta, kur Harijs atrod to dienasgraamatu un sarakstaas ar to cilveeku... Nezinu kaa inju sauc blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 31.05.2004 11:43
Raksts #27


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



CITĀTS(ketchup11(she) @ 31.05.2004 10:40)
Neatceros kuraa graamataa ,laikam jaw tajaa pashaa otrajaa man patiik taa vieta, kur Harijs atrod to dienasgraamatu un sarakstaas ar to cilveeku... Nezinu kaa inju sauc  blush.gif

To cilvēku sauc Toms Melsudors,aka Voldemorts huh.gif njaa ermm.gif
Pie tam man arī patīk tā vieta,kur viņi sarakstās,un kur Harijs tiek nosūtīts pagātnē...Vispārībā,tā man liekas vienīgā interesantā vieta NK innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 01.06.2004 21:07
Raksts #28


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



man vislabaak patika taa vieta, kur Dumijs staastiija visu patiesiibu par pagaatni un taas notikumiem!!! tik bija baigi zeel, ka graamata tik tuvu beiaam bija!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 03.06.2004 14:41
Raksts #29


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



Man patika pēdējās grāmatas vieta, kur Harijs iepazinās ar Strupa negatīvajām atmiņām par Harija tēvu, šķiet tas bija mirklis, kad Harijam nedaudz sabruka priekšstats par savu tēvu kā vislabāko, pareizāko un humānāko.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
closs...
iesūtīt 03.06.2004 14:51
Raksts #30


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Starp dūnu spilveniem slēpjoties no ziemas...



Uguns bikerii...labirints!!! Piedziivojumiem pilns un nosleepumaa tiits!!! grin.gif Bet arii beediigs... unsure.gif

Šo rakstu rediģēja raingirl: 03.06.2004 15:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 03.06.2004 16:36
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



Bet es nevaru iedomāties ko aizraujošāku par 5.grāmatu, sevišķi beigas- kur Dumijs cīnās ar Voldiju. Ui, es degunu no grāmatas ij atraut nevarēju... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
seerga
iesūtīt 21.06.2004 12:09
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: mhm. šit'e.



tagad par ko prieciigu, nevis mistiku, nu jaa varbuut arii par mistiku.

taatad, kaifojam par HP.


man vienas no funniigajaam vietaam graamataa likaas par strupa ljaunaakajaam atminjaam (28.nodalja) njaaa (es esmu launa vai ne??? ) lai nu kaa liekas, ka citiem arii tas patika. taalak, veel par - noziimiites "glaabshanas misija" grin.gif tas tik bija, vareeju jau vinjus iedomaaties, ar sauleneem un melnos garos apmetnjos...

tachu bija arii ljaunas vietas, kaa "peecstundas" kursh gad nenodrebeetu no shii vaarda, ja zinaatu kas vinju sagaida pie profesores Ambraazhas... ak, nabaga Harijs, kas tik vinjam nebija jaapaarciesh. tas nu patieshaam ir ljauni!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy200
iesūtīt 21.06.2004 20:27
Raksts #33


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Apmaldījies... (atkal)



Nu man vislabāk patīk vietas kur viņi mēģina nomierināt kādu.
Piemēram 1. grāmatā kad Džinnija gribēja braukt uz Cūkkārpu viņi solījās viņai atsūtīt Poda vāku no īsta Cūkārpas poda. sorcerer.gif

Šo rakstu rediģēja crazy200: 21.06.2004 20:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harry
iesūtīt 25.06.2004 23:47
Raksts #34


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Nu, nezinu man likās jautra tā vieta 5. grāmatā, kur Freds un Džordžs uztaisīja Ambrāžai purvu un aizlaidās no Cūkkārpas. grin.gif

Šo rakstu rediģēja harry: 25.06.2004 23:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 26.06.2004 10:31
Raksts #35


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Pag, uzrakstīšu Latviski tongue.gif

- Kas tev lēcies Figiņ? - viņš noprasīja, uzmezdams skatienu vispirms Figa kundzeu, tad arī Harijam ar Dūdiju. - Kur tad tā visa pagrīdes būšana?
- Es tev parādīšu pagrīdi! - iebrēcās Figa kundze. - Atprātotāji, tu nekam nederīgais, slīpētais, blēdīgais zagli!
- Atprātotāji? - atkārtoja apstulbušais Mahorks. - Atprātotāji te?
- Jā, te tu štruntīgā kaku čupa! - spiedza Figa kundze. - Atprātotāji uzbruka puikam tavas maiņas laikā!
- Johambā, - Mahorks vārgi novilka, pārmijus noskatīdams Figa kundzi, tad Hariju. - Johambā es...

Pār Vīzlija kundzes lūpām izspruka Hermiones spiedzienam visai līdzīga skaņa.
- Es nespēju tam noticēt! Es nespēju tam noticēt! Ak, Ron, cik burvīgi! Prefekts! Kā visi šajā ģimenē!
- Kas tad mēs esam ar Fredu, nāburgi no blakus mājas? - aizkaitināti vaicāja Džordžs, kad māte pastūma viņu sāņus un abām rokām apskāva savu jaunāko dēlu.

Protams, par to purvu arī bija jautri, un visu citu, tomēr šitie man šķita visai jauki citāti tongue.gif grin.gif cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel
iesūtīt 26.06.2004 20:30
Raksts #36


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Riiga



nu es īsti nezinu...varbūt trešajā HP kur Nevilam no bubuļu kastes izkāpa strups ar viņas vecmāmiņas kostīmu. nu es tiešām nezinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 26.06.2004 20:40
Raksts #37


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



man visjautraak bija tajaa vietaa ar Čo laughing.gif nabaga Haris saņēma pirmo skūpstu wub.gif *ROTFL* laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jeanne
iesūtīt 26.06.2004 21:00
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Filmējoties HP un GP



Man patika tas par nāburgiem no blakusmājas, vēkl mēnesi par to kopā ar draudzenēm smējos. Bet man 1. book patika tā vieta, kur Freds un Džordžs spriež par Rona džemperi. Pareizāk sakot, par to sprieda Džeds un Frordžs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Murrr...:)
iesūtīt 30.06.2004 00:34
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.04



man patika tass pashass vietass ka kurpiiteii..... njuu ja laikam jau visass iraa tiiirii labass... okii man vell no 1 gramatass patikkaa akurr tass 3 galvainais moskiiss turr elpoojaaa un siekaloojass... iedoomajietiess o skatuuu... sviests
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pansy
iesūtīt 30.06.2004 11:37
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.04



Mosh es atkaartojos, bet man vislabaak patika ( varbuut ne vislabaak, bet patika) 5 graamatas beigas (nu taa nosleepumu nodalja utt.) un vieta kur Harijs iegremdeeja galvu strupa atminaas un vinjam mainijaas priekstats par savu teti! Bet vispaar visas graamatas ir forshas!!!! grin.gif Vai ta ne? rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 02:44