Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> Sarunas #128
Mattiass
iesūtīt 04.12.2018 00:59
Raksts #1


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Skaitļa 2 pakāpe ir sasniegta. xD.gif

CITĀTS(Roviela @ 29.09.2018 16:34) *
Man arī žēl, ka LS sadaļu nav, kas turpina. Tur vajag GM! Bez tiem nekas nav.

Tur vajag arī spēlētājus. Pie tam tādus, kas neņerkst, ka redz, šitādas spēles viņiem nepatīk, un tādas lietas spēlēs viņiem nepatīk. Man grūti iedomāties, ka pārskatāmā laikā te varētu veidoties kas lielāks par privātiem projektiem.

CITĀTS((sun) @ 30.11.2018 23:32) *
ka jaunās Brīnumaino zvēreļu filmas nav atkalaktivizējušas foruma biedrus

Tie ir mēsli. Radīti ņaudiņas ģenerēšanai, jo Potija sērija beidzās, bet maizi ēst ar ikriem ta arī turpmāk gribas.

Vēl cita lieta ir tāda, ka forumu ēra pa lielam ir pagājusi, janākajai paaudzei ir pavisam cita vide, kur apgrozīties. Tā kā ar jaunu biedru pieplūdumu var nerēķināties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Mattiass
iesūtīt 29.07.2019 23:15
Raksts #21


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Sveiki. Atā! xD.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 30.07.2019 07:33
Raksts #22


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



grin.gif Kas tad tas - geimera-mazohista komplekts?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 30.07.2019 16:09
Raksts #23


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS
I couldn't agree more with the sentiment that if the player has to justify it, it probably was worthy of the darkside point. All of my comrades who have taken dark side points earned them by torturing and killing incapacitated creatures, even the evil ones, and I agree with every one of them. The one time I ALMOST got one, I wasn't going to argue. I wanted to at first, but then, decided that it was true.

The situation? the second time I had faced a darsider jedi. The big, end of the campaign, save the universe session. I was low on vitality, and things were looking grim, and I got a little too eager to cut the bad guy down. The GM almost gave me one for that. And I started to protest, but of course I had to kill him, it's the fate of the universe! But then I realized, I was scared. I was angry and and scared. And I was about to cut him down, so I deserved it. Plus the last time I ran into him (the first time) I was too shocked and scared to try and change him back. He almost killed me except for a force point used to force push him about 100 meters and a well lobbed stun grenade.

Why am I regaling you guys with this tale? Because both times I was too scared to behave like a Jedi. And if I had gotten a DSP for it, it would have been deserved. That's the spirit I always keep when asked about what should get a DSP.

Anything where you can make a "ends justify the means" argument without rationalizing it. Classic example: Is it wrong if you go back and kill Hitler as a child? Rembering that he has done nothing wrong to anyone yet. In other words can you punish someone for something that they will/might do but they have not yet passed the point where they can back out.


Atceros Noriasa vienīgo nopelnīto darkside point. Tā arī bija, es gribēju toreiz protestēt, ka Aika personāžs taču bija pelnījis to ko dabūja. Ka apdraudeja pārējos, ka riskēja ar mūsu izdzīvošanu, ka sabojāja vienīgo iespēju aizbēgt. Bet taisnība bija, ka es to izdarīju emociju iespaidā, naidā un bailēs. Un tas bija godīgi nopelnīts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 31.07.2019 05:06
Raksts #24


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



CITĀTS(Hermaine @ 30.07.2019 06:33) *
grin.gif Kas tad tas - geimera-mazohista komplekts?


pie tam tur spoguļrakstā uz zilās pogas 'loh'?? ;D:D:D

mm, paldies, Mattias'..



Lomu spēļu atmiņas? pluss, vispār "Is it wrong if you go back and kill Hitler as a child?" labs.

ej, es atceros, 2000o gadu vidū bija sw.lv forums un kas vēl, visi satikās pie rimi, kaut kādā telpā, vai tā vismaz man teica kāds un kaut kāds
zvaigžņu karu pasākums tur norisinājās,

man savlaik bij maziņš besis, ka gandrīz nekad netiku uz vairākums no visām šīm sanāksmēm, gan zvaigžņu karu, gan citu interešu, jo nebiju Latvijā. ;d


kāds šeit spēlēja/spēlējis star wars old republic ?

Šo rakstu rediģēja Laushi de Lychan: 31.07.2019 05:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 31.07.2019 07:55
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Mums Kuldīgā bija HP klubiņš, un tad regulāri pulcējāmies vietējā bibliotēkā. cool.gif

Starp citu runājot par visādām spēlēm (man gan nebija pleisis, bet tikai PC), bērnībā daudz spēlējos savā nodabā spēli Heroes of Might and Magic 2. un 3. versiju. Varbūt kāds no jums arī tādu ir spēlējis un gribētu izmēģināt multiplayer? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 31.07.2019 20:42
Raksts #26


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Spēlēju SW TOR (bet nesmu kādu gadu ielogojies manā F2P kontā) un arī SW galdaspēles. SW EDGE derētu pamēģināt, kauliņi speciālie man ir. https://starwars.fandom.com/wiki/Star_Wars:...e_of_the_Empire

Tikai laiks augustā jāatrod.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 31.07.2019 21:40
Raksts #27


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Es skatos Heroes of might & magic 3 tieši, 12.99, bet tur uzrāda, ka 2015. gadā izdots? haha. kaut kāds uzlabojums laikam. Ā, jā, HD versija. kur tu spēlē? tu spēlē iekš Steam?


Aiv, iespaidīgi, galda spēles! cerams, atradīsi kādu brīdi. laba laika pavadīšana.



Šo rakstu rediģēja Laushi de Lychan: 31.07.2019 21:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 31.07.2019 22:34
Raksts #28


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Laushi de Lychan @ 31.07.2019 06:06) *
pie tam tur spoguļrakstā uz zilās pogas 'loh'?? ;D:D:D

mm, paldies, Mattias'..

Nē, auksta (Хол.) un karsta (Гор.) slēdži, pat atbilstošā krāsā īpaši attapīgajiem.

CITĀTS(Hermaine @ 31.07.2019 08:55) *
Varbūt kāds no jums arī tādu ir spēlējis un gribētu izmēģināt multiplayer? laughing.gif

Ir spēlēts, bet nav labi veicies. Ir arī tāda Heroes 5, tā ir sataisīta līdzīga trešajai.

CITĀTS(Laushi de Lychan @ 31.07.2019 22:40) *
Steam

Pirkt no Steam parasti ir slikta ideja. Tādā ziņā, ka tu kļūsti atkarīgs no viņu servera/servisa, un interneta pieslēguma. Šī iemesla dēļ, un arī tādēļ, ka esmu idejiski pret DRM, izvēlos pirkt DRM-free versijas (ja vien tās ir pieejamas), tā teikt, balsojot ar maku par pieņemamāko variantu.

Jebkurā gadījumā, pirkt bez "tirgus izpētes" pamatlīmenī ir stulbi. Teiksim, Humblebundle dažkārt var dabūt spēles, kurām tev uzreiz nāk gan Steam-key, gan DRM-free arhīvs, par to pašu cenu, par kuru Steam tirgo tikai no sevis atkarīgu versiju. (Turklāt viņi daļu no samaksātā ziedo labdarībai, tā vietā, lai tas nonāktu Geibuča naudas baļļā.) Bet tur katru reizi ir jāskatās, ko tieši viņi konkrētā gadījumā tirgo. No otras puses, ja tas ir GOG.com, tad tur tas vienmēr būs DRM-free. Un, ja tik ļoti patīk spēļu menedžeri, tad tas pats GOG Galaxy ir labs ar to, ka ļauj atritināt spēli atpakaļ, ja tev nepatīk pačs, kuru caur to nupat uzliki.

Ir tāda PC Gaming Wiki, caur to var apskatīties gan dažādas relīzes, un kāda veida aizsardzība tām piemērota, gan tehniskus risinājumus problēmu gadījumiem.

Bet, atgriežoties pie varoņu tēmas:
Heroes of Might and Magic
Heroes of Might and Magic 2: Gold
Heroes of Might and Magic 3: Complete
Heroes of Might and Magic 4: Complete
Heroes of Might and Magic 5: Bundle

3. un 5. ir labākie, bet visprātīgāk būtu sagaidīt atlaides, ja ir vēlme pirkt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 01.08.2019 07:23
Raksts #29


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Sajūsmināja šoirīt spameris ar google tulkotāju:

CITĀTS
Steidzams PAZIŅOJUMS PAR MIKROSOFT
Tagad 10 jūsu ienākošo ziņojumu darbība ir apturēta, jo jūsu e-pasta lodziņa kontam ir jābūt Verificēt tūlīt. Pārbaudiet savu e-pasta kastītes kontu tagad, lai saņemtu šos ziņojumus, kuru darbība ir apturēta.
Microsoft verifikācijas komanda
Microsoft © 2019 Webmail .Inc. Visas tiesības aizsargātas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 01.08.2019 08:00
Raksts #30


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Laushi de Lychan @ 31.07.2019 22:40) *
Es skatos Heroes of might & magic 3 tieši, 12.99, bet tur uzrāda, ka 2015. gadā izdots? haha. kaut kāds uzlabojums laikam. Ā, jā, HD versija. kur tu spēlē? tu spēlē iekš Steam?


2015. gads ir kaut kas pārāk jauns. grin.gif 3. Heroes man ir kaut kāda Mattiasa minētā pilnā komplektētā versija (pirātiska) un esmu mēģinājusi dažas reizes spēlēt multiplayer caur GameRanger. Ir cilvēki, kas tur 3. Heroes diezgan aktīvi spēlē, bet Multiplayer ir kaut kas pavisam cits, nekā kad spēlē viens pats un man nebija īsti apņēmības veltīt milzīgu laiku, lai iepraktizētos multiplayer režīmā, tāpēc jau arī nemaz tik labi nespēlēju. laughing.gif

Pie tam Wiki saka, ka 2014. gada versija tiešām ir pārizdota HD versija no Ubisoft, bet citādi komplektētā spēle ir no 2000. gada.

Štīmī man ir tikai priekš puišeļiem braukšanas spēle DIRT3.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 01.08.2019 19:25
Raksts #31


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Starp citu, mazliet ne pa tēmai, bet šitā ir forša spēle, gan pati, gan bonuss (spēle, kura bija pirms tās), kas nāk klāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 02.08.2019 14:36
Raksts #32


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Steam, laikam lietoju kā spēļu 'bibliotēku'. Kāds laikam, tā ir. ;dd
Tās spēles arī citur pērku.

Es laikam pieminēju, jo tas multiplayer.
Ja ir multiplayer, tad pašā spēlē sazinās, vai kur

Jo cilvēki lieto discord un teamspeak, un visus šitos te, arī.

Paldies par linkiem.

Hermaine, kādi citi hobiji tev pašlaik ir?

Ak, Dievs, es te tik ilgi drukāju, visur bija jāsaliek lielie burti, tad es ēdu cepumus un tad es sāku domāt par žargonvārdiem.
Kādus jaunus vārdus lieto tagad LV ikdienā, ko tie nozīmē?
Šogad, šomēnes aprit 10 gadi kopš tur biju. Vispār pastāstat kaut ko jaunu par valsti.

Pirms pāris gadiem man vēl bija viena paziņa Latvijā, tagad vairs nav, nesanāk runāt ne ar vienu latviski.
Saka, ka Anglija pilna ar cilvēkiem no Latvijas, bet es nekad viņus nekur neredzu/nedzirdu ;d

Pagājušogad netā uz brīdi sanāca parunāt ar vienu, kas nesen bija atvākusies uz Angliju. Vēl viens, kas aizbrauca uz Vāciju dzīvot, arī diezgan nesen.

Domāju, kā savlaik man piekasījās par gramatiku. Ok, "piekasījās" izklausās diezgan nelāgi. "Aizrādīja". Bet šitie te, lai vispār... nevarēju nejust kaunu. Nedz tur sakarīgas sarunas, nedz kaut ko paburtot mācēja. Bet es te ļoti ilgi jau rakstu, beigšu tagad ;d

P.S. par to microsoft spamu, man līdzīgs bijis outlook/hotmail. tādi ceļojot apkārt, pluss vēl: dodiet naudu, mums ir jūsu privātās detaļas, tad vēl, ko jūs darījāt webcam. - ej d... man nav webcam ;d

Šo rakstu rediģēja Laushi de Lychan: 02.08.2019 15:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bunny
iesūtīt 02.08.2019 15:43
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.06
Kur: Kamelotā.
Biedrs 2009



Katru reizi noskatoties GP filmas vai izlasot grāmatas, rodas vēlme ienākt forumā. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 02.08.2019 16:10
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



CITĀTS(Laushi de Lychan @ 02.08.2019 15:36) *
Hermaine, kādi citi hobiji tev pašlaik ir?


Ujj, par šito mēs ar kaivu jau sataisījām to pavedienu "sarunas par tēmu" grin.gif Man to hobiju ir daudz par daudz. Tagad esmu stipri (iespējams pārāk stipri) aizrāvusies ar tulkošanu - mans jaunākais projekts ir Harijs Poters un Racionālās domāšanas metodes. Rēcīgs gabals, ja drusciņ ko zini par zinātni.
Tad nesen izgāju kursus pedagoģijā, rudenī plānoju sākt strādāt par skolotāju, tad lēnām štukoju, ko tiem nabaga skolēniem iemācīt tajās fizikas stundās.
Kaudzēm lasu grāmatas, un, ja ziemā uznāk galīgs trakums, tad vēl kaut ko uzadu.

Par Latviju šobrīd ir apmēram tā - manuprāt, dzīve iet uz augšu, jo, piemēram, Kuldīgā vienkārši nav, kur dzīvot, īres dzīvokļu cenas ir kā Rīgā, un arī Rīgā viena gada laikā cenas pacēlās apmēram par simts eiro. Tajā pašā laikā katrā puslīdz jēdzīgā darbavietā ir mazākais vismaz 1 vakance. Pati teorētiski strādāju šobrīd 2 vietās un varētu vēl 2, ja viens spētu pārplēsties uz pusēm. grin.gif

Man vīram arī brālis izklejojās pa Angliju, tā arī laimīgo zemi neatrada, atbrauca atpakaļ, tagad ir patstāvīgs darbs, līgava, dzīvoklis un jūtas gana laimīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 14.08.2019 00:20
Raksts #35


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Oho, lai viss izdodas ar m... apjeedzos, ka shai datoraa nav garumziimju! grin.gif:D
Lai viss izdodas ar maaciishanu!

CITĀTS
Man vīram arī brālis izklejojās pa Angliju, tā arī laimīgo zemi neatrada, atbrauca atpakaļ, tagad ir patstāvīgs darbs, līgava, dzīvoklis un jūtas gana laimīgs.


Shis biezhi nenotiek. Man prieks, ka vinjsh laimiigs Latvijaa.
Vienu briidi taisiijos atgriezties, arii, bet viskaut kas notika un veel nav sanaacis. Man mamma liela patriote, arii grib atgriezties pensijas gados. Mees piedzimaam sheit, vairaakumu dziivi nodziivojaam aarvalstiis, bet vienmeer velk atpakalj uz Latviju.

Skatiijos tai otraa pavedienaa, aizvakar, vai kad gribeeju uzzinaat kaa saka 'butternut squash'. vaardniicaas nav un 'kabacis' tas gluzhi nav. Zini?
Skatiijos taas militaaraas fraazes, ko tur piemineejaat, ka arii gruuti atrast kaadu, kas zina un taa nu pieliek sveshvaardus reizeem.

Ko tu adi? Es maaku adiit tikai vienkaarshas lietas, piem. shalli grin.gif

Šo rakstu rediģēja Laushi de Lychan: 14.08.2019 00:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermaine
iesūtīt 14.08.2019 07:32
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Paldies! Gan jau, kur tad es palikšu. grin.gif Pirmajām nodarbībām jau domās scenāriju esmu uzmetusi. Mazliet iedvesmojos arī no Feinmana lekcijām, viņš sākumā dikti forši uzrakstījis, kā viņš izprot, kas īsti ir zinātne. Un atceros pati, kā man bija 10. klasē, kad it kā liekas, ka visu vairāk vai mazāk saproti, bet tad mehānikā uzreiz - nu tad lielgabala lodes balastikas uzdevums, divi ātrumi pa x un y asi, tie ir parametriskie vienādojumi, aiziet, maucam. Tāpēc gribu šo savu sāpi izskaidrot skolēniem, lai viņiem nav tāda smaga piezemēšanās uz cieta betona. laughing.gif

Varbūt kādu reizi vajag vienkārši paciemoties? wink.gif

"Butternut squash" nav īsts kabacis. Tas ir sviesta ķirbis. Vismaz tā saka Wiki.
Nezinu, kā tev, bet man tulkošana ir ļoti iepatikusies. Man šķiet, ka ir ļoti labi jāizprot abas kultūras, lai varētu labi pārtulkot kaut ko, un tas ir interesanti, ka vienmēr vari uzzināt kaut ko jaunu. cool.gif

Šalle jau dikti grūta, tur taisnas malas jānotur. grin.gif Nu labi, nav jau tik traki. Saviem mazuļiem adu cimdus un zeķes. Noadīju arī segu no tādiem kvadrātiņiem 15x15cm. Vīram džemperi uzadīju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bunny
iesūtīt 25.08.2019 19:52
Raksts #37


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.06
Kur: Kamelotā.
Biedrs 2009



Klau, varbūt kāds zina, vai latviski tulkoto Hobitu vēl ir iespējams iegādāties grāmatnīcās?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 25.08.2019 19:56
Raksts #38


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Veco izdevumu visticamāk vairs nevar dabūt, kā ir ar otro, nezinu. Nekur neesmu manījusi. Ibook.lv ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bunny
iesūtīt 26.08.2019 11:57
Raksts #39


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.06
Kur: Kamelotā.
Biedrs 2009



Paldies, atradu ibook kādu, kurš ir ar mieru pārdot jau šodien. ^^

Vienmēr likās, ka pietiek ar anglisko versiju, latisko tā arī nenopirku, bet bērniem, protams, šobrīd vēl padodas lasīt tikai latviski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 26.08.2019 13:05
Raksts #40


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Hobits ir trīs izdevumi, 1991. gada "Sprīdītis" izdevums, un 2002 un 2011 gada Zvaigzne ABC izdevumi, visos izmantorts Zanes Rozenbergas tulkojums. Grāmatnīcās domājas vairs nebūs, pēdējais bija 2011 gada izdevums, bet antikvariātos varētu būt. Ja Amazon palaidīs to seriālu un spēli par Viduszemi starp Hobita un Gredzenu pavēlnieka laiku, iespējams atkal pārizdos, jo būs popularitāte.

Ar latvisko Poteru ir tā ka Jumavai , kas izdeva, tiesības bija tikai uz laiku nopirktas (10 vai 15 gadi, liekas), un termiņš bija beidzies jau pasen, un Zvaigznei ABC pirms diviem , liekas, gadiem, , kad viņi izdeva Bloomsbury izdevniecības jaunās grāmatas, tad pārstāvji piedāvāja arī izdot latviski poteru, bet nu kaut ko kaut kas tur laikam nesadalīja... Tulkojuma (Ingus Josts, Sabīne Ozola, Māra Poļakova) tiesības ir Jumavai, tiesības izdot Poteru laikam nav nevienam...

Šo rakstu rediģēja Aiva: 26.08.2019 13:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:03