Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Dzeina Eira un citas reaalas gramatas:), kaads ir lasijis? dalamies iespaidos:)
BellaDiva
iesūtīt 12.05.2005 12:49
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Sveiki! smile.gif Nju me te nesen izlasija Dzeinu Eiru, un jaasaka ka esmu sajuusma par sho graamatu izlasiiju divu dienu laikaa( gramtaa 590lpp) blink_a.gif , bet to vnk dievinu....vai veel kaadam ir tapat ka man>> un vel kads ir lasijis Konsuelu ari super iesaku visiem izlasitt...un vai kads vareetu vel pstaastiit par graamataam, kas rada reaalus fiilingus?? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 41)
Liesma narnia HP
iesūtīt 28.10.2010 20:38
Raksts #41


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.10
Kur: Skaistākā vieta uz pasaules



Kaut kad nesen izlasīju Dž. Eiru, bet tikai māsas iespaidu dēļ- tie mani arī ierosināja lasīt. Ļoti emocionāla grāmata. Brīžiem pat uznāca raudiens jūtot līdzi grāmatas varoņiem. crying.gif Filmai redzēju tikai pašu sākumu- tālāk nepaspēju noskatīties un diez vai arī noskatīšos, jo brīžiem grāmata šķita diezgan drūma- nezinu vai spētu turpinājumu noskatīties. nezina.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarlote....
iesūtīt 27.06.2012 10:25
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.10
Kur: kautkur, nezin kur........



Ai grāmata tiešām laba. smile.gif Man ļoti patika. Manā grāmatu topā noteikti pirmajā pieciniekā. Tagad jau vairākas reizes esmu pārlasījusi, bet tikai mīļākās vietas. rolleyes_a.gif Tikai kur Džeina Tornfīldā ir un pašas beigas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:20