Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> rakstīt ar tušu?!, Vai kāds HP iespaidā sācis rakstīt ar senajām metodēm, piem, ar tušu?
Vai rakstīt ar tušu un spalvu ir stilīgi?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 81
Viesi nevar balsot. 
positiv denken
iesūtīt 19.10.2007 11:23
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Pati jau biju reiz rakstījusi ar tušu un spalvu, bet labi sen. Tad nu tā sanāca, ka HP iespaidā, atsāku meklēt vecos, labos piederumus - spalvaskātu, tušu, tintnīcu, spalvas. Tieši pēdējo nopirkt bija visgrūtāk - Rīgā vispār 5 veikalos/grāmatnīcās bija tikai spalvaskāti un tuša, bet spalvas - nē. Pašas pārdevējas tikai noplātīja rokas un atteica - nezinot - kāpēc gan spalvas kļuvušas par šādu deficītu. Tiesa gan - Siguldā un Jelgavā meklēto atradu - cenas atkarīgas no kvalitātes.
Mani priecē pats rakstīšanas process - sveču gaismā uz A4 HP dizainā veidotām lapām - rokraksts arī veidojas interesnts. Katrā ziņā - draugi par šādām vēstulēm priecājas vairāk - tā teikt, ekskluzīva dāvana!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Roviela
iesūtīt 09.11.2007 22:39
Raksts #21


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Visai sīksts smile.gif Tā kā dzēšlapa, ja vien atceries tādu mantu redzējusi. Mazliet puscaurspīdīgs, jo krīta tam nav klāt. Ļoti lauzīt nevajag, bet tik ļoti kā vatmanis nelūst.

Nē, kā laku taisa, to gan es nezinu. Tu domā zīmoglaku vai kādu citu laku? Var arī vaska spiedogus taisīt, bet tām receptēm gan vajadzētu būt atrodamām internetā.

(Bāzele vispār ir forša pilsēta uz trīs valstu robežas. Man tur patika. Papīra dzirnavas nav vienīgais apskates vērtais objekts.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 10.11.2007 10:58
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



PALDIES, mīļie - tik daudz jauna uzzināju!

Jā, ja kāds zin, kur var iegādāties zīmoglaku - informējiet!
Pēdējoreiz to visādu krāsu stienīšu veidolā redzēju Francijā, bet - pataupīju naudu, bet nu - nožēloju, ka neiegādājos...
Domājams, ka Rīgā kaut kur tāda ekskluzīva manta tomēr atrodama! Patiešām, vēlētos atrast!

Un - kā bij ar tiem zīmoggredzeniem?! Vai patiesi vienīgā iespēja ir - veikt pasūtījumu pie juveliera?!!!?! Nu, jā - ne jau gredzenā vien var iestrādāt iniciāļus, ģerboni u.c. - to noteikti pasūta zīmogu izgatavotavā! Būs jāpameklē! Ja kādam tāds jau ir - pastāstiet!

P.S.Par papīra gatavošanu - mums skolā mācīja, ka parastais tualetes papīrs vai salvetes + H2O = sakuļ ar mikseri, ļauj pastāvēt; tad laikam pievieno klīsteri (par tām līmēm neatceros!), izspiež caur sietu vai marli; liek uz galda starp audumiem un rullē ar mīklas rulli - un tā nez cik reizes, mainot lupatiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 10.11.2007 12:47
Raksts #23


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Var var nopirkt zīmoglaku - turpat Ballera kancelejā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skalds
iesūtīt 10.11.2007 14:00
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06
Kur: Visticamāk uz grīdas



essmu rakstījusi ar tušu, bez jebkāda grāmatu iespaida, jo to izmantoju zīnējumos un, ja kaut, ko vajag ātri uzšņāpt . varētu jau rakstīt vēstules un tamlīdzīgas lietas, bet tā padara manu šausmīgo rokrrakstu vēl briesmīgāku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 10.11.2007 14:37
Raksts #25


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Zīmoggredzenus var atrast antikvariātos, bet tad ir jāapzinās, ka to cena būs ļoti augsta.
Principā, ja vēlies zīmoggredzenu ar saviem iniciāļiem vai kādu īpašu zīmi, tad būs vien jāpasūta pie juveliera, savukārt vienkārši kaut kādu jau varēs atrast, ja rūpīgāk pameklēs - arī nepasūtot.


Par tām lapām, ļoti interesanti. Es šaubos, vai man kas dižs sanāktu, bet pamēģināšu. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 10.11.2007 14:53
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



nu tur jau tā lieta- man domāt tur vajag baigi labi zināt proporcijas un no kādiem miltierm tieši taisīt klīsteri lai viss iznāktu pietiekami netrausls- un ne jau katru sintetičku var izmantot audumam, man domāt

(cik varu iedomāties tad Berga bazārs nav nekāda tirgus bodīte- nu APM tās cenas varētu?)

tā. pavediens ir izvērsies par padomu došanu māksliniecēm un rokdarbniecēm. lol

tādā gadienā pastāstīšu kā var ātrumā uztaisīt zīmogu kas drīgs vienai dienai

pārgriež uz pusēm lielu kartupeli
ļauj biku notecēt sulai
uzzīmē kas vajadzīgs un ar adatu it kā "izgriež"tad sanāk precīzi. pēc tam ar nazīti vai skalpeli
jāatcerās protama ka sanāks spoguļrakstā grin.gif
mērcēt var gošā ļoti labi. sanāk dikti smuki un lietojams ir kādas padsmit reizes.
jā u gošu var arī nomazgāt un pēc tam mērkt citā krāsā

(kartupelis pēc tam jāapēd zaļš lai krāsas labi turētos)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 10.11.2007 17:17
Raksts #27


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Berga bazārā - skatoties, ko meklē.
Ja tušu, tad četri - desmit lati. Ak, bet kas to lai zin!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 11.11.2007 21:40
Raksts #28


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Jauki , Antaress - nu tikai tagad kraat naudu - un - shaujam uz Berga bazaaru!!!

Kaiva - par to kartupelja apeeshanu - sasmiidinaaji - un, ja kaads naivais arii to sadomaa apeest?!!!!

Bet par ziimoggredzenu skaidrs - ja veelas ekskluziivi, jaapasuuta pie meistara, jo - ko tad tas dotu, ja lietotu kam citam piedereejushu, ar ne tiem iniciaaljiem esoshu gredzenu?!! Nee, tad jau labaak izveidot savu! Un - vai tad obligaati - sudraba?! Kaut gan nezinu - ir vai nav noziime metaalam... Ja ieveero stilu un kvalitaati - tad, jaa - tam jaabuut VISMAZ sudraba!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 12.11.2007 21:52
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



grin.gif ...rakstiijusi esmu, taču tikai tādēļ, ka gribējās zināt kā tas ir, tomēr ikdienā tā rakstīt es nevēlētos grin.gif:D:D:D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ansis xD
iesūtīt 16.11.2007 18:36
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.11.07



Bet protams, ka esmu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 20.11.2007 16:05
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Vakar rakstīju pamīšus ar melnu un sarkanu tušu - saķēpājās rokas (jo 1 spalvaskāts ir riktīgi sens - un tuša mēdz ieplūst papīra tapā, kas notur spalvu iekš kāta, un, neadekvāti izpilēt, kad to negaida!!!), loģiski - bet tikai sarkano tušu nevar atmazgāt - dīvaini!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paplavskis3
iesūtīt 20.11.2007 18:27
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Visur, bet ne uz zemes



Esmu rakstījis. Diezgan forši. Māku uzrakstīt daudz ko. Iesaku visiem kaut reizi pamēģināt. Nenožēlosiet! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 20.11.2007 19:56
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



Man pašlaik mākslas skolā jāraksta ar tušu..
Nebūtu jaievēro tas specifiskais šrifts, būtu daudz vienkāršāk, tomēr man patīk..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristiina
iesūtīt 28.11.2007 18:04
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.07
Kur: Ogres raj.



Raxtīju, un man iepatikās, žēl kad skolās tā nevar raxtīt.. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 28.11.2007 19:44
Raksts #35


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Ar spalvu rakstot, ir mazliet savādāks rokraksts - sakarā ar to ka spalvu jātur pirkstos nedaudz savādāk kā lodīšu pildspalvu. Un kas teica, ka šodien skolā nevar rakstīt ar tušu un spalvu? Var. Aizliegts nav. grin.gif Cita lieta, ka tas būs lēnāk, un ka pārējā klase visticamāk tevi vilks uz zoba kā izlecēju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 04.02.2008 18:09
Raksts #36


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



protams, ka esmu, bet diezgan šmucīgi un tā... bet ja tā vajadzētu rakatīt ikdienā, tad jau loģiski, ka ietrennētos un viss būtu o.k. interesanti... lai gan arī par pildspalvu būtu praktiskāk... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 04.02.2008 19:04
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Ar pildspalvu ir daudz ērtāk.
Vienu reizi pamēģināju, tikai ne jau ar spalvaskātu, bet ar to ````ķīti, diezgan nepraktiski. Grūti rakstīt, iespējams, tas tāpēc, ka neesmu pieradusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 04.02.2008 19:25
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



Ar tušu&spalvu rakstot ir savs šiks. Kur nu vēl uz ķūnēta papīra&stuff. Bet mūsdienu steidzīgajā pasaulē to var atļauties tikai retais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 04.02.2008 20:29
Raksts #39


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



esmu rakstijusi ar tušu, bet ar spalvu nē... Gribētos pamēģināt smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 04.02.2008 20:33
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



varētu pamēģināt! grin.gif

bet diez vai kkas prātīgs sanāktu.. jūtu, ka man būtu melni tintes traipi vairāk nekā kārtīgi burti!! laughing.gif
ar tušu mākslenē taisīt darbus man nepadevās..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 20:41