Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Asinsbalss: Prologs, [PZP] [R]
Mattiass
iesūtīt 23.05.2008 13:28
Raksts #1


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



ASINSBALSS

 PROLOGS 


Rīga,
2008. gada jūlijs


Rit ikdienas dzīve, valdība, kā parasti, dzīvo cepuri kuldama, parastie iedzīvotāji, kuri nevar atļauties visu laiku sēdēt mājās pie ventilatoriem, pastiprināti patērē saldējumu, dzērienus un citus tamlīdzīgus dzesētājus. Dabas resursi, kā parasti, tiek intensīvi ekspluatēti, magnāti un korporācijas tikpat parastā veidā sapņo par monopolu, zinātnieki patvērušies laboratorijās ar nemainīgu gaisa temperatūru un turpina izstrādāt savus projektus. Vārdu sakot, mūsdienas to visparastākajā atbaidošajā veidolā…

Tikmēr pasaules dziļākajos slāņos ir sākušās pārmaiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
54 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Massacre
iesūtīt 27.05.2008 18:50
Raksts #21


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



"Man bija cita sarkana svītra. Tā gan auga platumā un solīja pārmaiņas pasaulē." Tatjana vairāk neko nevēlējās skaidrot, jo tas, ko viņa pieredzēja bija vairāk par solījumu doties mājās. Tas bija kas pilnīgi cits.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 27.05.2008 19:12
Raksts #22


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Aleksandrs aizvēra acis un koncentrējās. Pēc brīža atvēra acis un dziļi ieelpoja.
"Jums taisnība. Es kļūdijos. Svītra jau bija gara. Liekas, bezgalīgi gara. Tieva un nezināmā attālumā. Un lēnām kļuva platāka, kad atcerējos dažas lietas no savas pagātnes. Un lai kādas šīs pārmaiņas būtu, tad nekādas labas jau nebūs... kaut kas tuvojas..."
Likās ka Alekss ir iegrimis pats savās domās, tad pasmaidīja un papurināja galvu.
"Piedodiet. Parasti sapņus cenšos aizmirst nevis atcerēties. Lai arī nākotnē var notikt kas slikts, tas var atvērt portālu. Tas gan nav īsti sapnis, drīzāk mana intuīcija... Bet tik un tā - portāla jēdzienu es ikdienā nelietoju. Tas ir saistīts ar sapni un sapnis... ar kaut ko citu."

"Bet ar ko jums saistijās svītras palielināšanās? Vai nebija kādas ainas no pagātnes?" viņš jautāja Tatjanai un uzmeta skatu arī somietei.

Šo rakstu rediģēja Elony: 27.05.2008 19:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 27.05.2008 20:36
Raksts #23


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



"Es redzēju daudzas lietas, ko labprāt nebūtu redzējusi. Jā, ar pagātni, turklāt ne savējo. Svītra it kā liecināja, ka pasaulē kaut kas draud notikt, bet, kad tas notiks, nav zināms vai tas būs uz labu vai ļaunu." sieviete bija saņēmusies, lai atbildētu pēc ilga klusuma brīža, kas sekoja pārdomājot Aleksandra teiktos vārdus. Likās, ka viņš kaut ko pamatīgi noklusē vai tiešām ir centies aizmirst, bet Tatjana neko neteica, vien nopētīja viņu ar aizdomīgu skatienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 28.05.2008 08:34
Raksts #24


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Sapņi. Viņi šeit tiešām bija nākuši runāties par sapņiem? Re, re, es sapnī redzēju vienradzi! Pf, un viņi tik vienkārši pieņem to, kas ir noticis. Visus nakts murgus, visas dīvainās sajūtas, pēkšņo alerģiju pret smēķēšanu un tad vēl mobilo telefonu fobija... Ulrika tik vienkārši nevarēja un negribēja samierināties ar to, kas notiek. Visa vienkāršā dzīve bija satricināta un viņai tas nepatika.
Uz vīrieša jautājumu meitene tikai saknieba lūpas un novērsās, sākot pētīt pie sienas esošo karti. Kā gan šobrīd gribējās uzsmēķēt! Bet atceroties iepriekšējās dienās, pār muguru pārskrēja pretīguma trīsas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 28.05.2008 11:36
Raksts #25


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Aleksandrs vēroja abas sievietes. Mjā, viņs nu gan nebija labākais paraugs valdības aģentam. Varētu pamācīties no viņām klusēšanā.
"Nu, ja jau dažiem ir kaut kas kopīgs, tad tas laikam arī izraisīja pārvērtības." viņš noteica. "Mani protams, tas interesē, tomēr informācijas ir pārāk maz, lai ko secinātu. Bet ja šī kopējā lieta, sapņi vai kas aiz tā stāv - izraisīja pārvērtības, tad pastāv iespēja, ka tas var mūs vēl ietekmēt. Liekas, ka šis viss ir neparasti pat priekš elfiem un rūķiem. Un man negribas pārdzīvot vēlreiz ko tikpat nebaudāmu un riebīgu. Es gribu saprast, kāpēc tas notika. Es gribu zināt, kas notiks. Bet ja kādam te ir vienalga, ja grib nākotni sagaidīt ar pārsteigumu, tad tā ir viņa izvēle." viņs to teica nopietnā un skarbākā balsī. Viņam sāka apnikt sieviešu un arī abi PS darbinieku noslēpumainība. Gan sievieem, gan elfam un rūķim bija informācija un Alekss to gribēja zināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 28.05.2008 12:12
Raksts #26


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Neizskatījās gan, ka komisārs būtu gatavs glabāt sveci zem pūra, ja tā varēja noderēt.
— Īstenībā es stipri šaubos, ka pārvērtības izraisītu sapņi. Tas būtu galīgi neloģiski. Jūs savā misticismā esat mazliet aizrāvies. Tomēr sapņi ir blakus efekts, kurš var kaut ko interesantu atklāt. Tātad, cik noprotu, jūs visi esiet redzējuši arku, tikai katrs citādāku, un vismaz jūs abi — asinssarkanu svītru? Un ar to saistījās negatīvas izjūtas? Vēl kaut kas, ko jūs atceraties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 28.05.2008 13:02
Raksts #27


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Aleksandrs pieklājīgi uzsmaidīja komisāram.
"Es teicu, ka ja sapņi, vai tas, kas aiz tiem stāv," viņš uzsvēra, "izraisīja pārvērtības. Un to droši neapgalvoju. Jums nav jābaidās, ka es būtu iegrimis maldos no šiem notikumiem. Es jau redzu, ka lielākā daļa no mītiem par elfiem arī ir tikai mīti. Vismaz mūsdienās."
Viņš brīdi šaubijās, vai runāt tālāk. Tomēr izlēma. Šobrīd situācija bija tāda, ka lai iegūtu informāciju, tā bija jādod. Un tā informācija, kas bija jāiegūst, bija svarīga.
"Pārsvarā es redzeju ainas kurās kādu nogalinu." viņs to teica auksti, parādot, ka nevēlas daudz par to runāt. "Tādos brīžos pēc ainām svītra kļuva nedaudz platāka."
Iestājās klusums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 28.05.2008 13:38
Raksts #28


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Šīs ainas bija iztēles auglis, vai tas, ko jūs reāli esat pastrādājis? — komisārs nolēma noprecizēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 28.05.2008 14:08
Raksts #29


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Reāli esmu darījis." Alekss klusi, bet tikpat vēsi teica.
Vairāk viņš neko nepaskaidroja. Nevēlējās. Nebija no kā kaunēties, bet nebija arī ar ko lepoties.
"Es jau teicu, tie nebija murgi, bet pagātnes ainas. Manas pagātnes." viņš piebilda un uzsvēra pēdējo vārdu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 28.05.2008 19:30
Raksts #30


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Ir tāda lieta kā asinsupe, — komisārs piesardzīgi iesāka, — tā simbolizē pasaulē pastāvošo ļaunumu un nežēlības, un to tiešām apzīmē kā vertikālu asinssarkanu svītru, tā pat ir Alastora sekotāju simbolikā, kuru jūs redzējāt — sarkanais zīmogs ar elfu zāles lapu. Savā laikā dažs labs it kā bija spējīgs to saredzēt vīzijās, un mēdz teikt, ka tā paliekot platāka un platāka ar katru nelāgu bezjēdzību, ko pastrādā saprātīgas būtnes. Galvenokārt tas, protams, attiecas uz cilvēkiem. Karā godīgi nogalināt pretinieku nav tik ļauni, kā dūriens mugurā, nodevība vai spīdzināšana, jo tiek saglabāta vienāda iespēja abiem — darbojas dabiskā izlase. Tāpat augu un dzīvnieku valsts nobendēšana Alastoraprāt rada disbalansu — viņš ir druīds. Šādas lietas notiek katru dienu. Tomēr asinsupe un pasauļu vārti ir nesaistītas lietas.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 28.05.2008 19:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 29.05.2008 08:31
Raksts #31


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Komisāra teiktais bija piesaistījis uzmanību. Es ceru, ka arkai nav nekāda sakara ar to drausmīgo asins daudzumu. Man tomēr tā arka patika, kaut arī vēl nebija pienācis laiks.
- Komisāra kungs, bet kāds tam visam sakars ar sniegu? Cik es noprotu, tad divi no šeit telpā esošajiem sapņotajiem redzēja visu parastā gadalaikā. Man tur bija sniegs. Ziema, - varētu teikt, ka viņa neko nesaprata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 29.05.2008 08:38
Raksts #32


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



"Tā paliek platāka un platāka." Tatjana atzinās par redzēto, "Un es to redzēju paliekam tādu ne reizi vien. Kopā ar visām pagātnē notikušajām nejēdzībām."
Palūkojusies uz Ulriku, Tatjana ieinteresēti klausījās viņas jautājuma. Arkas jautājums noteikti pats par sevi bija pietiekami interesants.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 29.05.2008 22:14
Raksts #33


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Asinsupe..." Alekss atkārtoja.
Tas ko viņš redzēja... atcerējās...
Viņam nepatika komisāra vārdi.
pasaulē pastāvošo ļaunumu un nežēlības... paliekot platāka un platāka ar katru nelāgu bezjēdzību, ko pastrādā saprātīgas būtnes...
Galvenokārt tas, protams, attiecas uz cilvēkiem... dūriens mugurā, nodevība vai spīdzināšana...


Ko viņi zināja? Tāpat kā vienmēr... Neko.
Aleksandrs ievilka elpu un centās atgūt garīgo līdzsvaru.
"Man rodas iespaids, ka tas ko redzēju, ir tā Asinsupe." viņš mierīgā tonī teica. "Sakrīt daudzas pazīmes. Kā saistīts ar portālu - nezinu, bet gribu atgādināt, ka es agrāk nebiju sastapies ar šādiem jēdzieniem, kas zināmi jums. Ja tie parādās šādā neparastā veidā, caur sapņiem cilvekam vai elfam, kas par tiem neko nezina, tad kaut kāda saikne tomēr ir." secinājusm bija vienkārš bet loģisks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 31.05.2008 01:50
Raksts #34


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Protams, ka tā paliek platāka, — komisārs atteica un-ko-tad-jūs-citu-mūsdienās-gaidījāt tonī un pievērsās Ulrikas jautājumam.

— Cik noprotu, katrs no jums šo arku redz citādāku. Pat, ja šie tiešām ir pasauļu vārti, patiesībā neviens no mums nezina, kā tiem būtu jāizskatās, un katrai rasei ir tuvāki savi priekšstati par to. Tas, ka viena no variācijām atrodas sniegotā klajumā, varētu tikpat labi būt saistīts ar jums pašu. Piemēram, tas, ka esat atceļojusi no ziemeļiem. Vai arī… tomēr aizejiet uz tām analīzēm.

— Cilvēkiem portāli sapņos nerādās, — komisārs vienkārši noteica, — es ar to domāju reāli pastāvošus. Jūsu gadījums ir citādāks, jo neviens no jums vairs nav cilvēks. Kā jau minēju, neesmu nekur manījis liecības, ka saikne pastāvētu. Tomēr jūs esat tie, kam rādās šādi sapņi, un ja šāda saikne pastāv, tieši jums tas būtu jānoskaidro. Protams, ja vien jūs pašus tas interesē. Esmu dzimis elfs, nekad neesmu pārveidojies, tādēļ nevaru jums neko sīkāk ieteikt attiecībā uz pārvērtību laikā redzēto. Tomēr atzīšos, ka arī man pāris reizes pēdējā laikā ir gadījies skatīt asinsupi.

— Arī man dažas reizes ir gadījies, —
sardzes priekšnieks norūca. Šie bija pirmie vārdi, ko viņš bija bildis kopš sasveicināšanās, ļaudams uz jautājumiem atbildēt kolēģim. Arī tagad viņš saglabāja bezkaislīgu, neitrāli nopietnu sejas izteiksmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 31.05.2008 15:23
Raksts #35


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Tie ir tikai pieņēmumi, bet man rodas iespaids, ka tuvojas liela nelaime. Kaut kas, kas padarīs to Asinsupi vēl platāku. Iespējams ka sapņos izpaužas mūsu intuīcija. Kopš kļuvu par elfu, tā ir kļuvis krietni jūtīgāka. Bet vienalga, tas kas man zināms, neļauj saprast, kā Asinsupes pieaugums ļautu atvērt portālu." Aleksandrs runāja.
" Patiesībā man jau pietiek ar šīm pārvērtībām, lai domātu par došanos uz citu pasauli, pat ja tas būtu iespējams. Bet es gan vēlētos noskaidrot kas tieši tuvojas un kāds tam sakars ar mums un portālu."
Viņš paskatijās uz sievietēm, lai saprastu, ko viņas par to domā.
"Domāju, ka būtu jāparunā ar ceturto, kas pārvēršas. Liekas, ka mums ir atšķirīga informācija sapņos. Iespējams, ka viņam atklājās kas tāds, kas nebja mums."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 31.05.2008 15:47
Raksts #36


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Sardzes priekšnieka ierunāšanās piesaistīja Tatjanas uzmanību un viņa aizdomājās par šī vīra klātbūtnes iemesliem, kad parasti viņam nebūtu jāliekas ne zinis. Viņa vairs neklausījās citu teiktajā, prātā bija tikai viena un ļoti netipiska doma:

"Jūs uzsvērāt, ka mēs esam īpašs gadījums, jo četri uzreiz, turklāt neparasti īsā periodā. Varbūt tas izklausās pārāk episki, bet vai tas, ka mūs konkrēti visus brīdina asinsupe par notiekošo un mūsu parādīšanās nav saistītas? Piemēram, mēs aizstājam kaut kādu nepieciešamo devu šo problēmu atrisināšnai vai seku, lai arī kādas tās būtu, kontrolēšanai?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 31.05.2008 16:58
Raksts #37


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Mēs to nezinam. Asinsupe rādās ne tikai jums. Savukārt četri vienā efekts varētu nozīmēt pasaulē pieaugošu disbalansu, iespējams, kaut ko vēl. Pilsētas sardze nenodarbojas ar šādiem jautājumiem. Mēs jūs sapazīstinājām, jo tajā brīdī likās, ka tā būs labāk, un arī jums kā jauniņajiem vieglāk pierast, ja nebūsiet katrs par sevi. Mūsu rīcībā vienkārši nav nekādu ziņu par to, kas starp pasaulēm šobrīd notiek, — pacietīgi skaidroja komisārs, taču tad ierunājās sardzes priekšnieks:
— Īstenībā, ja jūs tik ļoti interesē šie jautājumi, varbūt jums derētu parunāties ar elfu Alastoru — vecāko druīdu. Atšķirībā no Pilsētas sardzes, cik man zināms, viņam nav daudz vairāk nekā cita, ar ko nodarboties, tad nu, jādomā, vismaz šos jautājumus būs papētījis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 31.05.2008 17:10
Raksts #38


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Noklausījusies kārtējo, nu nekā savādāk kā ar nicīguma pieskaņu, komisāra neko nedodošo paskaidrojumu, Tatjana pievērsās sardzes priekšnieka teiktajam:
"Un, kur mēs viņu varam atrast? Alastoru."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 31.05.2008 17:36
Raksts #39


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Viņiem ir mainīga atrašanās vieta. Tomēr, iespējams, mēs spēsim sadabūt kādu, kurš jūs pie viņa aizvedīs, — Krāmers palūkojās uz komisāru un pēdējais pamāja ar galvu, — vai jūs domājāt doties tagad?

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 31.05.2008 17:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 31.05.2008 18:02
Raksts #40


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



"Nezinu kā pārējie vēlas, bet, kas attiecas uz mani, jo ātrāk, jo labāk. Un, protams, ja mums nav paredzēts šeit kaut kas vēl." Tatjanai gan gribējās iepazīties ar pārējiem diviem, kas atradās šajā telpā, nedaudz tuvāk, bet kamēr bija iespēja, vajadzēja uzzināt pēc iespējas vairāk par visu neskaidro, ko šeit īsti nevarēja paskaidrot un izprātot, lai vēlāk nebūtu jānožēlo, ka kaut kas palaists garām, pārāk ilgi gaidīts vai tamlīdzīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

54 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:02