Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai esi redzējis kādu pārdabisku būtni?
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 02.06.2005 16:33
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Daudz esmu lasījusi un arī dzirdējusi par cilvēkiem,kas sastapušies ar pārdabiskām būtnēm.Pašai par prieku man nav nācies kaut ko tādu redzēt grin.gif .Vai esi kādu būtni,vai kaut ko tam līdzīgu redzējis....???? rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Inx: 07.12.2005 16:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Heksina
iesūtīt 02.06.2005 17:18
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.04.04



Es privāti neesmu redzējusi nevienu pārdabisku būtni, bet no visas sirds gribētu. Man ir tikai gadījies tāds atgadījums, ka pamostos, jo mani kāds sauc vārdā. Kaut mājās neviena nebija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 02.06.2005 17:21
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



neesmu.. bet mamminja gan ir smile.gif , kad vinja gaaja mani barot.. BUU...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 02.06.2005 17:57
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Es tos moskus neesmu redzejusi, tatad ari neticu. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 02.06.2005 20:13
Raksts #5


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Savu mirusho kaji,kas runaaja ar mani laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ģitārmeiča
iesūtīt 02.06.2005 20:15
Raksts #6


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04



dzirdeeti jau ir visaadi staasti par paardabiskaam buutneem, bet pagaidaam(un par laimi) neesmu nevienu redzeejusi un nemaz negribu.... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 02.06.2005 20:42
Raksts #7


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Nē neesmu gan. Un ceru, ka nesastapšos. Vēl gribu dzīvot ar saprātu, ka es esmu normāla, citādi pēc tādas "satikšanās" diezko tā būs pagrūti domāt.

Pluss vēl, kāds pareizi rakstīja vienā pavedienā "cilvēks redz ar smadzenēm nevis ar acīm". Ja tu skaidri sev ieskaidrosi, ka redzi kādu pārdabisku būtni, tad tev arī tā liksies. Bet galu galā, tā var būt koka zaru ēna.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 02.06.2005 20:52
Raksts #8


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Nē, neesmu redzējusi un neesmu pārliecināta vai vēlētos.

Tieši tā, ja cilvēks sev iestāsta, ka redz, ko pārdabisku, tad viņš to arī redz! Man arī gadījās tā pārprast, tomēr tā izrādījās tikai manas rotaļlietas - suņa - pakaļpuse. Komisks gadījums, vispār.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mērija
iesūtīt 02.06.2005 20:54
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05



Es neēsmu redzējusi. tomēr būtu interesanti kautko tādu ieraudzīt. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 02.06.2005 20:56
Raksts #10


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Neesmu un patiešām nevēlētos sastapties. Kaut gan tad, kad esi palicis viens mājās, visādas domas nāk prātā.. tad cilvēks jūtas kā pa karstām oglēm staigājot -- un visu laiku atskan neizskaidorjamas skaņas un būkšķi, tad kāds tevi saķer aiz rokas (bet īstenībā tā ir piedurkne, kas ieķērusies durvju rokturī) blink_a.gif.. fuj, man negribētos pinch.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 02.06.2005 22:10
Raksts #11


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



jaa, jaa... tie buukshkji ir vislabaakie. kad biju mazaaka, bija vairaak briiva laika, un es shad un tad nevareeju aizmigt. njam tad arii buukshkjeeshana bija saasinaajusies. tagad gan tikai retu reizi virtuvee noshkjind trauki. (nu, bet nedomaajiet, ka dzirdeeju vienaa laidaa buukshkjus. vnk ja ieklausaas, katra mazaakaa skanja paartop soljos, vaidos utt. laughing.gif )

redzeejusi gan neko neesmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 03.06.2005 00:29
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Noup, sastapis neesmu, bet, runājot par tiem būkšķiem, paliek tā neomulīgi. Piemēram, kad nakšņoju kādreiz pie omas, kaut vai tas, ka ledusskapis sāk rūkt, man šķiet, ka kāds grib ielauzties iekšā, jo tas tāds rajons ne visai labs. Arī mājās, ejot dažreiz naktī pa gaiteni, liekas, ka gaiteņa galā aiz drēbju skapja kaut kas ir, un tas parādīsies, tiklīdz es aizgriezīšos prom. Bet sastapis neesmu un arī negribu, citādi dabūtu sirdstrieku. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 03.06.2005 12:36
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 02.06.2005 20:13)
Savu mirusho kaji,kas runaaja ar mani laughing.gif
*

Labi, es taa kaa negrasos apshaubiit to, ka kakjis sazinaas ar tevi, bet Alucard - vai tad kakji prot runaat?

Šo rakstu rediģēja Sbafulo-The Lost Vampire: 03.06.2005 12:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 03.06.2005 15:46
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Nu es īsti neesmu pārliecināta- redzēju vai nē pārdabisku būtni... Es viendien apmaldījos Teikā un piegāju pie kāda sirmjgalvja, lai pajautātu ,kur atrodās pietura. Vīrietis(man tā vismaz likās) bija īsa auguma un ar baltiem, kupliem matiem, tātad vecs. Bet kad viņš pagriezās pret mani es gandrīz zaudēju valodu, kaut kas viņā mani fascinēja, vai pareizāk sakot hipnotizēja. Viņa seja bija tik jauneklīga un gluda, acis lielas, lielas. Un man prātā palicis tāds kā gaišums, kas apņēma viņu. Un viņš šausmīgi izskatījās pēc tādas kā lelles. Tik nedabīgs... Es pat nezinu, ko tobrīd jutu, it kā bailes un pārsteigumu reizē. Un balsi es neatceros, vien zinu, ka tas bija kas īpašs. Atskatoties uz šo atgadījumu es apsveru iespēju, ka esmu redzējusi elfu vai rūķi, vai kaut ko tādu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.06.2005 09:31
Raksts #15


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Diemzzeel vai par laimi, es ar taadaam buutneem saskaarusies pati personiigi neesmu, taccu zinu cilveekus, kuri ir un vinni nemelo. Kaut vai mans draugs viens ir saskaaries ar ssitaadaam lietaam lloti daudzas reizes. Vinnams ir veca lauku maaja, kurai nepatiik dazzi konkreeti cilveeki un tapeec tajaa reizeem meedz spokoties. Buutiibaa, taam maaja sevi aizsargaano briesmaam... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 08.06.2005 09:35
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



es personīgi nē bet mans vectētiņš gadu nogulēja slimnīcā un teica ka bija redzējis mazu vīriņu ar garu baltu bārdu....gan jav ka es redzēšu ar kādreiz kaut ko...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hinata
iesūtīt 10.06.2005 14:28
Raksts #17


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04



Man visu laiku rādās grāmatas Ulabella meitene, ka uz vāka. Ik pa brīdm. Varbūt beidzdot jāizlasa tā grāmata, lai viņa liek mani mierā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 10.06.2005 15:01
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Nez, vai tā bija mistiska būtne, vai drīzāk, kāds savādnieks, bet Tajā pašā Teikā dzīvojot, ar draudzeni bieži vien pastaigājāmies pa Pēkšēna ielu. Viņa dzīvo uz garākās ielas daļas, bet pāri Bajāru ielai ir turpinājums, kas beidzas strupceļā. Uz tās ielas ir kādas četras mājas un otrā no Bajāru ielas puses, balta, kādreiz degusi.

Otrajā stāvā dzīvoja vīrietis ar ārkārtīgi spicām ausīm, neparastas formas galvu (tādu kā pagarinātu) un melnām acīm. Bieži viņš sēdēja pie loga un smēķēja, turklāt vienmēr pavadīja mūs ar tādu pretīgu skatienu. Pēcāk tieši tas dzīvoklis nodega un es viņu vairs neesmu redzējusi.
Mēģinu sev iegalvot, ka viņš lietoja pilienus vai lēcas, lai padarītu acis viscaur melnas un izdarīja operāciju, lai pagarinātu ausis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 12.06.2005 09:39
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Hmmm...pašai nekad sastapties nav nācies vismaz aci pret aci ar kādy pārdabisku būtni, bet jāsaka, ka mistiskuma dzīvē kaut kā nav trūcis. Piemēram kaut vai šis atgadījums: Pirms pāris gadiem sēdēju ar tēvu divatā mājās (toreiz vecāki vēl nebija izšķīrušies) virtuvē diezgan lielā augstumā man atrodas Skapis, kura durvis ļoti stingri uz knikšķa taisās ciet un vaļā viņas ir pagrūti dabūt pat ar roku raujot aiz roktura. Tad lūk tieši tāpēc, ka durvis bija tik grūti skapitim dabūt vaļā- tajā glabājām nevajadzīgos traukus. Nu lūk un tad vienā jaukā dienā es pārbijos līdz nāvei, kad virtuvē atskanēja drausmīgākais troksnis un kad mēs ar tēvu aizgājām paskatīties, kas noticis atklājās, ka tieši no tā skapīša kuram bija cieši aiztaisāmās durvis ir izkritušas divas bļodiņas...Nu labi izkritušas izkritušas...ja vien bļodiņu plauktā viņas nebūtu bijušas tikai divas. Pārējās plauktā bija glāzes un durtiņas jau sen neviens nebija virinājis. Laikam būtu lieki piebilst, ka pēc diviem mēnešiem mani vecāki izšķīrās...Lūk tā gadās dzīvē un netici vēl pēc tā visa mistiskām lietām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 14.06.2005 11:51
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



es nekad neesmu redzēju neko pārdabisku, bet tik ļoti gribētu! es jau kopš mazotnes ticu spokiem, poltergeistiem, sniega cilvēkiem un kam tik vēl nē, bet man nekad nav gadījies redzēt kaut ko tādu savām acīm...
nu labi, ja es redzētu kaut ko savādu, es droši vien pārbītos līdz nāvei, es esmu šausmīgi bailīga whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:43