Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Absolventi dzelteno štrumbanšu gaumē - ATD, [HP] [PZP]
Beppo
iesūtīt 15.01.2009 18:23
Raksts #1


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Absolventi dzelteno štrumbanšu gaumē


Spēles pasaule ir Dž. K. Roulingas radītā Harija Potera burvju pasaule desmit gadus pēc Voldemorta sakaušanas. Jūsu tēli visi ir nule kā beiguši septīto gadu un grasās uzsākt ko nu kurš. Nekādas tuvējas kataklizmas nav it kā zināmas. Spēle sāksies brīdī, kad jūs pēc izlaiduma ballītes esat sakāpuši Cūkkārpas Ekspresī, lai pēdējoreiz veiktu ceļu līdz Londonai.

Ņemiet vērā, ka jūsu tēli ir mācījušies vienā gadā, tātad, ir pazīstami cits ar citu. Kādi ir draugi, kādi ienaidnieki, kādi slepeni mīļākie… To visu saskaņosim pirms spēles, savstarpēji vienojoties. Ja jūs teiksiet "mēs abi sarunājām, ka mūsu tēli ir labākie draugi", mākslīgus šķēršļus ceļā nelikšu.

Papildus parastajiem lomu spēļu noteikumiem, šajā spēlē jums būs jāievēro vēl šādi īpašie noteikumi:
  • Spēlētājam no brīža kad viņš piesakās spēlei līdz tēla nāvei/spēles pabeigšanai/spēles pārtraukšanai, tobiš, visu laiku, kamēr viņš spēlē, jābūt iespējotai PZ kastei un jāpieskata, lai tā nebūtu pilna.
  • Lai varētu spēlēt, spēlētājam OBLIGĀTI ir jānopērk dzeltenas štrumbantes, jānofotografējas ar tām un fotogrāfija jāpiesūta man.
Potenciālajiem spēlētājiem jāiesūta man ar privātā ziņneša starpniecību šādas ziņas par tēlu un sevi:

Vārds un uzvārds:
Ģimene:
Izcelsme:
Dzimšanas datums:
Izskats (ļoti vēlams attēls, anime attēli netiks pieņemti):
Tornis:
Reputācija un sekmes mācībās:
Raksturs:

Un, protams, pirms spēles uzsākšanas vēl būs nepieciešama fotogrāfija ar dzeltenajām štrumbantēm. Es kā GM apzvēru, ka bildes bez spēlētāja piekrišanas nekad netiks publiskotas.

Tas arī tā kā būtu viss. Tēli ar superspējām netiks pieņemti (he-he — ja prot pārliecinoši argumentēt, tad visu var sarunāt), spēles vadītājs manā personā patur tiesības noraidīt tēlu, nepaskaidrojot iemeslu.

Pareizrakstības ievērošana ir obligāta. Pie kritiska kļūdu daudzuma, kuru nosaka mana subjektīvā izpratne par gramatiku, kā arī garstāvoklis un laika apstākļi, spēlētājs var netikt pieņemts.
Ja tēls neizrāda nekādas dzīvības pazīmes ilgāk par divām nedēļam un tas nav saskaņots ar GM, spēlētājs tēlu var zaudēt. Vai tā tiešām notiks, atkal ir atkarīgs no vairākiem apstākļiem, tai skaitā laika.

Ak jā, spēle nesāksies, kamēr nebūs vismaz septiņi spēlētāji, tiks pieņemti ne vairāk kā divdesmit trīs spēlētāji.

Ja ir kādi jautājumi — lūgtum tos uzdot tepat pavedienā vai pa PZ.


– Atļauja –


HP pasauli drīkst izmantot līdz tajā neiesaistās/netiek pieminēti Dž. K. Roulingas radītie tēli. Pretējā gadījumā attiecīgais raksts tiks dzēsts vai spēle slēgta.

Pūķēns Sāra


Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 15.01.2009 20:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Mattiass
iesūtīt 15.01.2009 20:45
Raksts #2


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



IMO, nesavāksies tādi septiņi cilvēki, kas tagad skries pirkt bikšturus (kas ir visai nepopulārs apģērba gabals mūsdienās), valstī ir krīze, īpaši attiecas uz studentiem. Un nav skaidrs, kam īsti tā bilde vajadzīga. Tā kā projektu varētu nākties drīzumā apglabāt. R.I.P.
silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 15.01.2009 20:57
Raksts #3


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Bildes nepieciešamība atklāsies spēles gaitā, Mattias.
Un nedaudz mīkstināšu noteikumus — bikšturiem nav obligāti jābūt jauniem.

Šo rakstu rediģēja Antaress: 15.01.2009 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 15.01.2009 21:02
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



jauni vai veci parasti skatā diži neatšķiras,lielāka problēma-kur lai tādus vispār rauj?
Ja vajadzīga tikai bilde,varbūt štrumbanus var vnk pataisīt dzeltenus ar kāda efekta palīdzību(protams saglabājot attēla kvalitāti)?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 15.01.2009 21:05
Raksts #5


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Nē, tad jau man pietiktu, lai jūs vienkārši sameklējat dzeltenu bikšturu attēlu internetā. Bikšturiem jābūt dzelteniem vai vismaz zelta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 15.01.2009 21:07
Raksts #6


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Paga, tad tu skaidrāk arī noprecizē.

Pēc pavediena pirmā posta izklausās, ka tu pieprasi, lai biedrs nofotografējas ar bikšturiem un atsūta tev bildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 15.01.2009 21:12
Raksts #7


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Tieši tā arī ir. Piebildīšu, ka bilde netiks publicēta nedz ATD pavedienā nedz citur.

Šo rakstu rediģēja Antaress: 15.01.2009 21:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 15.01.2009 21:13
Raksts #8


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Tad tev vajag biedru + bikšturus vai tikai bikšturus?

Ja spēlei vajag bikšturus, es vēl saprotu, bet kam tev biedra bildi, tu vismaz varētu paskaidrot. Prasība ir, maigi izsakoties, dīvaina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 15.01.2009 21:16
Raksts #9


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Biedru +bikšturus. wink.gif

CITĀTS(Antaress @ 15.01.2009 20:57) *
Bildes nepieciešamība atklāsies spēles gaitā, Mattias.


Šo rakstu rediģēja Antaress: 15.01.2009 21:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 15.01.2009 21:19
Raksts #10


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Vai vienā bildē?

Tas jau ož pēc privātas, biedru identificējošas informācijas pieprasīšanas, Antares. Vai tas nebija noteikumu pārkāpums?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 15.01.2009 21:24
Raksts #11


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Apspriediet šo jautājumu, lūdzams, pa PZ vai citā veidā un nepiesārņojiet pavedienu.


Pagaidām punkts par štrumbancēm paliek spēkā pēc GM ieskatiem, bet tuvākā laikā ir iespējama tā izņemšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 15.01.2009 21:27
Raksts #12


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Nu un kāpēc vienreiz nevarētu būt arī tādas pieteikšanās prasības?
Nekur jau nav teikts, ka biedram ir jābūt pilnībā redzamam! Var tak roku, kura tur dzeltenus bikšturus nofotogrāfēt, vai muguru vai matus utt. Galvenais punkts ir tas, ka biedrs tiešām vēlas piedalīties spēlē (nevis vienkārsi uzbliezt anketu, aiz nav ko darīt, sameklēt bildīti internetā un sākt SPAMot bet gatavs arī izpildīt kādu interesantu uzdevumu) un viņam ir interesanti sameklēt bikšturus, nofotogrāfēties un iesūtīt tā lai pašam jautri un GM arī! Tā jau gandrīz vesela māksla sanāk. Es uzskatu, ka tas ir labs veids kā dubultā veidā atlasīt spēlētājus un arī sagādāt materiālu spēlei, ja jau Antaress min, ka tas vēlāk būs svarīgi.
Turklāt tāpat arī nekur nav teikts, ka tiem ir jābūt dārgiem bikšturiem/štrumbantēm, ka tiem jābūt tava izmēra un tev mugurā. Da jebkur tirgū vai bērnu veikalā tādus var nopirkt! Un kaut vai hihas pēc padomājiet cik jauki tas būs, ka visos attiecīgajos veikalos spēles pieteikšanās laikā pēkšņi palielinās tieši dzelteno/zelta bikšturu nopirktais skaits! Tas jau gandrīz kā tāds mazais, klusais noslēpums, par ko pasmieties.

Nezinu kā jums, man ideja patīk, tāpēc es nopirkšu štrumbantes, nofotografēšos (jā, ES noslēpumainais Slaktiņš) un piedalīšos spēlē. Viens spēlētājs Tev ir Antaress.
Bet pārējiem negatīviķiem novēlu:
Chill out dudes! Štrumbantes ir ar jums! cool2.gif

Piedod Pūķēn, uzskatiet šo kā manu pieteikumu spēlei pirms anketas iesūtīšanas

Šo rakstu rediģēja Massacre: 15.01.2009 21:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 15.01.2009 21:49
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Mierrīgi, tauta!
Mani "bikšturi" uztapa piecu minūšu laikā. Zelta bante, kniepadatas un īstu bikšturu slēdži. smile.gif Ceru, ka tagad publicētais nav komercnoslēpums! unsure_a.gif
Vārdu sakot - uz veikalu var neiet. Galvenais - gribēšana un nedaudz izdomas!
tongue.gif

Pūķēn! Neņam laukā prasību! Tas nav grūti izpildāms. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 16.01.2009 10:44
Raksts #14


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Gribēju painformēt, ka apsveru domu pieteikties, tomēr netaupiet man vietu, ja gadījumā tomēr neatrodu dzeltenas štrumbantes pa savai gaumei. smile.gif


Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 16.01.2009 15:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 16.01.2009 13:30
Raksts #15


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Paldies tiem, kuri jau ir iesūtījuši savas anketas. Tiem, kuri apsver piedalīšanos spēlē, — lai anketu neparādīšanās ATD pavedienā jūs nesatrauc, tās parādīsies, kad būs sasniegts kritiskais anketu skaits. Ja spēle tomēr netiks uzsākta, spēlētājiem nebūs nekādu ierobežojumu radītos tēlus izmantot citur, ja viņi to vēlēsies.

Atgādināšu, ka šīs spēles mērķauditorija ir cilvēki, kuriem šķiet jautri un interesanti sagādāt dzeltenas štrumbantes. Tie, kuriem šī spēle šķiet galīgs sviests — neviens jums pistoli pie deniņiem netur un spēlē piedalīties neliek.

Par dažu noteikumu punktu acīm redzamo subjektīvismu — protams, ka tie ir subjektīvi, un es nemaz nepretendēju uz objektivitāti. Spēlētāju latviešu valodas gramatikai jāatrodas manā komforta zonā (jā, es zinu, ka manas gramatikas zināšanas ir tālu no ideāla), un mana komforta zona ir atkarīga no mana garstāvokļa.

Tiem, kas uztraucas par savu privātumu, — netiek prasīts portfolio, kas satur foto pilnā augumā, peldkostīmā, portretu pretskatā un profilā, turklāt bildes ar dzeltenajām štrumbantēm pavedienā (un arī nekur citur) publicētas netiks.

Neaizmirstiet, ka, saskaņā ar lomu spēļu noteikumiem, jums ir jārada savi oriģināltēli, kuri nav pieminēti Dž. K. Roulingas grāmatās. Ja jūsu tēls ir kāda Roulingas tēla radinieks, pievērsiet uzmanību laikam, kurā notiek spēle, lai savstarpējā radniecība būtu ticama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 16.01.2009 17:51
Raksts #16


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



CITĀTS(Noteikumi)
Nav pieļaujama nekāda veida lamāšanās un biedru aizskaršana. Aizliegta apsaukāšanās, apvainošana, lamāšanās, apvainojošas piezīmes. Nav atļauta arī uz lamāšanos uzvedinošu piezīmju izteikšana.


Tā kā Mattiasa komentāru jūklī nepamanīju tādu informāciju, tad jautājums Antaresam: vai štrumbantēm obligāti jābūt personīgām vai drīkst būt arī aizlienētas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 16.01.2009 17:54
Raksts #17


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Sākotnēji gan bija doma, ka katram jābūt savām strumbantēm… Ehh, lai notiek — štrumbantes drīkst būt arī aizlienētas! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 18.01.2009 00:02
Raksts #18


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Biežākie pa PZ uzdotie jautājumi un dažas izmaiņas noteikumos.
  • Bikšturi nedrīkst būt citā krāsā un dzelteni pataisīti ar Photoshop vai tamlīdzīgi.
  • Varat nesatraukties, ja bikšturu fotografēšana neiet tik ātri, spēle nesāksies agrāk par februāra sākumu.
  • Tie, kuriem ir ārkārtīgi lieli iebildumi iesūtīt nofotografētus bikšturus ar savu roku, piemēram, drīkst iesūtīt bildes, kurās redzami bikšturi un lapiņa ar biedra niku kurbijkurnē.
  • Ja rodas kādas problēmas ar spēles noteikumu izpildi, bet spēlēt nu ļoti gribas, rakstiet PZ, var sarunāt ne nu gluži visu, bet daudz ko. Tiesa, tas atkarīgs no laika apstākļiem.


  • Šo rakstu rediģēja Antaress: 18.01.2009 00:09
    Go to the top of the page
     
    +Citēt rakstu
    Beppo
    iesūtīt 30.01.2009 16:59
    Raksts #19


    Sātana advokāts
    *****

    Grupa: Biedri
    Pievienojās: 08.11.06
    Ziedoņa māceklis



    Spēle sāksies 5. februāra pievakarē, ja vien man ķieģelis neuzkritīs uz galvas, mani nenolaupīs vergu tirgotāji vai mājās nepazudīs internets.

    Spēlētāji, kuru anketas ir apstiprinātas, laipni lūgti iepostot tās ATD pavedienā. Protams, bikšturu bilde nav jāposto.

    Joprojām spēlei var pieteikties, sūtot PZ man, taču brīdinu, ka nākamās nedēļas sākumā Antaress virtuālajā vidē nebūs sastopams, bet, ja pamanāt mani uz ielas, droši drīkst ķert mani aiz rokas un teikt "es gribu piedalīties štrumbanšu spēlē".
    Go to the top of the page
     
    +Citēt rakstu
    Džea
    iesūtīt 30.01.2009 18:41
    Raksts #20


    Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
    *****

    Grupa: Biedri
    Pievienojās: 23.08.04
    Kur: Tāpat neatradīsi



    Ar Antaress atļauju

    Vārds un uzvārds:Endija Šorēna
    Ģimene:Māte ir vientiese un strādā vientiešu apģērbu veikalā, tēvs daudz ceļo pa pasauli un cik nu Endijai ir zināms, tad tas ir saistībā ar Burvestību ministriju. Jaunākais brālis Džeiks mācās Cūkkārpā piekto gadu
    Izcelsme: Jauktasine.
    Dzimšanas datums: 29. februāris
    Izskats:. Vidēji gari, taisni burkānkrāsas mati. Pelēkzilas acis. Sejā reti kad ir redzams prieks un smaids. Kad mugurā nav mantija, tad visbiežāk velk tumšas krāsas apģērbu. Nepatīk nekas spilgts, vai gaišs (mati šajā gadījumā neskaitās )
    Attēls
    Tornis: Kraukļanags
    Reputācija un sekmes mācībās: Par Endiju nekas daudz nav dzirdēts. Ikdienā meitene ir ļoti klusa un maz runā ar citiem. Kā jau kraukļnags, mācās labi, tomēr nevarētu teikt, ka izcili.
    Raksturs:Endija ir no tiem, kuri ir klusi un nepamanāmi. Meitene necenšas nekur īpaši izcelties, vai kā savādāk sevi pierādīt. Pārsvarā runā tikai tad, ja kāds kaut ko pajautā. Maz iesaistās sarunās. Viņu ir ļoti grūti izprovicēt, taču ja tas izdodas, tad nereti cieš pretinieks. Jo, pat ja arī Endija ir klusa, viņa pieprot diezgan daudz burvestības un lāstus. Viņai nav daudz draugu. Bieži vien Endija ir sarkastiska, iespējams tas arī ir iemesls, kādēļ viņai nav īpaši daudz draugu. Daudz labrātāk meitene pavada laiku lasot kādu grāmatu.
    Go to the top of the page
     
    +Citēt rakstu

    6 Lapas V   1 2 3 > » 
    Closed TopicSākt jaunu pavedienu
    1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
    0 biedri:

     



    RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 21:18