Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāda jēga neskaitīt rakstus Caurajā katlā?
Axefekts
iesūtīt 16.07.2005 12:56
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



Es gribēju tikai pavaicāt: kāda jēga neskaitīt rakstus forumā Caurais Katls? tāpēc jau daudziem ir tik mazs rakstu skaits, jo pārsvarā raksta visi jau Caurajā katlā, nevis pārējos forumos! Piemēram man tagad rakstu skaits ir 23 ,lai gan kādus 80% no visiem saviem rakstiem esmu rakstījis forumā caurais katls! Ja tur skaitītu rakstus, tad man būtu kādi 70 vismaz!

???
Tātad: kāda jēga neskaitīt rakstus forumā Caurais Katls?????


blink_a.gif huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 5)
Farliner
iesūtīt 16.07.2005 13:02
Raksts #2


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Pavisam vienkārši - Caurajā Katlā tiek aplūkotas tēmas, kuras nav tieši saistītas ar Foruma pamatideju - Potara un GP apspriešanu. Tādēļ arī raksti tur netiek skaitīti, jo rakstu skaits šeit norāda uz forumieša aktivitāti tēmās, kas saistās ar HP un GP.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 16.07.2005 13:20
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Jo Caurais katls ir savā ziņā offtopic. Forums galvenokārt ir par Hariju Poteru un Gredzenu Pavēlnieku, nevis "kāds ir labākais IT provaiders?" vai "man baigi patīk štā dziesma!". Caurais Katls ir salīdzinoši mazāk moderēts, tāpēc spams tur tomēr ir novērojams vairāk nekā citās sadaļās. Lai biedri nespamotu vēl vairāk, tiek noņemta rakstu skaitīšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.: ARTANIS :.
iesūtīt 16.07.2005 13:30
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(Axefekts @ 16.07.2005 13:56)
pārsvarā raksta visi jau Caurajā katlā, nevis pārējos forumos!
Parsvara sis ir HP un GP nevis "citu tematu" forums, tapec ari ta.. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~Vanesa~
iesūtīt 16.07.2005 13:49
Raksts #5


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.04
Kur: Ledus valstība



CITĀTS(Goldberry @ 08.03.2004 20:28)
Tam ka netiek skaitiiti visi raksti ir vairaaki iemesli (*** shis gan nav gluzhi mans personiigias viedoklis)

Visupirms - peec iedejas te tiek skaitiiti tie iesuutiito rakstu skaits (vismaz tiiri teoreetiski taa tam vajadzeetu buut) noraada uz cilveeka pieredzi, jeb cik kompents vinjsh/a ir attieciibaa uz foruma teemu.

Protams, ka nebuut nav taa, ka visi CK vai Speelju pavedieniemi buutu tiiraas muljkjiibas un bezgaliigs offtopic/flood/Spam pereeklis. Diezgan daudzi no shiem pavedieniem ir pat ljoti jeedziigi (pienjemu, ka bez piemeeriem shoreiz var iztikt).

Kaa tiek iedaliiti svariigie un nesvariigiepavedieni? Peinjemu, ka visi zin kada ir shii foruma galvenaa teema (lai nebuutu neskaidtiibas - HP&GP graamatas, kaa apakashteemu var likt literatuuru vispaar). Taapeec arii raksti tiek skaitiiti tajaas foruma sadaljaas, kuraas tiek (vairaak vai mazaak) shii teema apspriesta. Protams taadejaadi rodas zinaama nelogjika - proti raksti tiek skaitiiti arii shajaas ( "Sveicinaats HP un GP forumaa") apakshsadaljaas, lai gan 3/4 no Cuukaarpas ekspresha pavedeiniem ir 2 - 12 vaardigi raksti, kas nu nepavisam nav par HP vai GP teemu. Es pienjemu, ka te raksti tiek skaitiiti taa vienkaarshaa iemesla deelj, ka parasti tie ir vieni no biedru pirmajiem rakstiem un visiem (ar retiem iznjeemumiem) saakumaa gribas peec iespeejas vairaak rakstus. Protams sho te "skaitiishanu" daudzo biedri izmanto tikai lai tiktu pie jauna titula, un tas degradee ideju par rakstu skaitiishanu vispaar, bet tas shoreiz nav galvenais.

Kaapeec raksti netiek skaitiiti Caurajaa katlaa? visupirms tas ir augstaak mineetais iemesls par foruma teemu. Veel viens noziimiigs iemesls ir Sarunas (ja nemlados shobriid jau 46.) ja mees taa draudziigi pareizinaatu ~1900 rakstiem katraa, mees iegusutam jauku apalju skaitli 87000 , kas kaa reiz ir 60% no visiem forumaa iesuutiitajiem rakstiem. Man liekas ka shis ir diezgan pamatots arguments, lai sho sadalju vispaar neskaitiitu.
*** Atvainojiet apreekjini ir stipiri vien aptuveni.

Ar speeleem (parastajaam nevis lomu) ir taa, ka lielaakaa dalja (ne visi) ir saliidzininoshi bezjeedziigi pavedieni un cilveeki to izmanotja lai ieguutu jaunus titulus.

Mans personigias viedoklis ir, ka rakstus vispaar nevajadzeetu skaitiit, vai arii, ja skaita rakstus nevajadzeetu rakstu skaitu izmanotot kaa vieniigo titulu likshanas/mainiishanas aspektu.


Pirms ko jautā izmanto iespēju meklēt. Par šo un vai līdzīgām tēmām ir daudz pavedienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axefekts
iesūtīt 17.07.2005 12:50
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 06.06.05



Ok nu man ir skaidrs, varat slēgt ciet tēmu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 01:08