Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> BBC Šerloka sērijas, Tavas mīļākās sērijas?
Tātad, kuras sērijas bija Tev saistošākās?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 11
Viesi nevar balsot. 
Andromeda
iesūtīt 20.07.2012 16:22
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Ja vēl neesi paspējis noskatīties šo Šerloka Holmsa versiju, tad, manuprāt, esi daudz pazaudējis. Ļauj man Tevi nedaudz iekārdināt. ^^

Ko Šerloks 21. gadsimtā? Tas taču visu saķengā!

Tiešām? Varbūt ir gluži pretēji - tas visu padara daudz, daudz labāku un aizraujošāku! Jā, man arī patīk vecie laiki, kad Londonas ielās vēl braukāja karietes un kungi valkāja cilindrus. Tomēr šis jaunais Šerloks nav pazaudējis daudz no oriģinālajiem stāstiem, jo tas tiek balstīts uz tiem.

Šeit reklāmrullīši no pirmās un otrās sezonas:

BBC Sherlock Season One Promo

BBC Sherlock Season Two Promo

BBC Šerloka veidotāji un rakstnieki Stīvens Mofats (Steven Moffat), Marks Gatis (Mark Gatiss) (abi darbojušies ap visiem zināmo, Doctor Who) un Stefens Tomsons (Stephen Thompson) ir absolūti Šerloka Holmsa fanāti un kā paši sevi dēvē geeks. Viņiem šis projekts ir kas vairāk par vienkāršu filmu veidošanu, tas ir viņu hobijs, līdz ar to viss ir nostrādāts līdz pēdējai detaļai.

BBC Šerloks ir īpašs ne tikai ar to, ka visa darbība notiek 21. gadsimtā, bet arī ar to, ka veidotāji vēlās parādīt un attēlot to, kā darbojas Šerloka Holmsa prāts, ar kādām acīm viņš lūkojas uz pasauli, kas manuprāt, vēl nav nekur citur tik izcili parādīts kā šeit.

Lūk, šeit Behind The Scenes no Šerloka, kur var iepazīties ar patiešām izcilo darbu aiz kameras (un tiešām daudz darba):

Sherlock - Behind The Scenes

Nemaz nerunājot par izcilajiem aktieriem, kas katrs savu tēlu atspēlē līdz pēdējam sīkumam un nežēlo savu dārgo laiku, lai viss tiktu kvalitatīvi paveikts. Piemēram, Benedikta monologi, kas ir jāizpilda zibenīgā ātrumā. Vienkārši fantastiski. grin.gif

Cheers,

Andromeda

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 20.07.2012 16:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 5)
Šerloks
iesūtīt 22.07.2012 19:54
Raksts #2


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.12
Kur: 221B



Vispār jau arī "The Hounds of Baskerville" ir izcila un pat varētu teikt nedaudz biedējoša. Fascinē mūzika caurumcaur.

Benedikts, manuprāt, ir labākais Šerloks Holmss, kādu es līdz šim esmu redzējis. Tā saku tāpēc, ka man reizēm ļoti kaitina cik stīvi vecākajās versijās viņš tiek attēlots, tik ļoti stīvs un garlaicīgs, es pat varētu teikt. Šeit gluži pretēji, parādīts cik dinamiska ir Šerloka domāšana. Benediktam tas izcili sanāk.

Doktors Vatsons (Martin Freeman) arī ļoti veiksmīgi iekrāso visas Vatsona personības īpašības.

Par Irene Adler, jāsaka diezgan intriģējoši! Skaista sieviete! Lūk, tāda sieviete visus vīriešu uz ceļiem noliktu savā priekšā. Ļoti spēcīgi. Patīk, ideja par dominetriksi. Nav brīnums, ka Holmsam galva iet uz īso viņas klātbūtnē.


Š.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 22.07.2012 20:47
Raksts #3


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



CITĀTS(Šerloks @ 22.07.2012 20:54) *
Par Irene Adler, jāsaka diezgan intriģējoši! Skaista sieviete! Lūk, tāda sieviete visus vīriešu uz ceļiem noliktu savā priekšā. Ļoti spēcīgi. Patīk, ideja par dominetriksi. Nav brīnums, ka Holmsam galva iet uz īso viņas klātbūtnē.


Haha. Interesanti nesen redzēju vienu interviju ar Laru Pulveri, kur viņa teica, ka tad, kad filmējusies Irēnas lomā, tad esot jau gatavojusies fanu reakcijai, ka viņu nīdīšot par to, kā viņa pret viņu 'dievināto' Šerloku izturoties. Ironiski, ka tagad ir gluži pretēji. Viņa ir kļuvusi par 'Cumberbitches' elku. laughing.gif

Man atkal nežēlīgi patīk humors, kas caurstrāvo visas sērijas un cik gaumīgi viss ir izveidots. Tas tiešām ir meistardarbs, pēc manām domām.

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 23.07.2012 09:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 24.07.2012 13:53
Raksts #4


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Tātad, kāpēc "The Great Game" un "A Scandal In Belgravia"? Nu, jā, tieši Moriartija un Irēnes dēļ.

Bet vispārīgi runājot, nevaru teikt, ka būtu redzējusi visas ekranizējumu variācijas par Šerloku, bet jāsaka, ka no tām, ko esmu redzējusi, Šerloka un Vatsona saspēle un tēlu proporcijas šeit ir visprecīzākās. Lai paskaidrotu, ko es ar to domāju, būtu jāpiemin, kaut vai pēdējās filmas par Šerloku, kurās Vatsons.. ir kaut kas dīvains un galīgi ne pēc Vatsona.. gandrīz, ka Vatsons uzvedās vairāk pēc Šerloka un pats Šerloks ir vienkārši impulsīvs badass, kas kaut kā galīgi šķiet nepareizi.
Toties šeit, Martina Frīmana atspēlētais Vatsons ir tik izteiksmīgs tieši viņa neizteiksmīgumā ar visām tik spilgtajām apspiestajām un apslēptajām emocijām, ka skatīties tādu tēlojumu ir vienkārši bauda.
Un Maikrofts man jau nu arī dikti patīk. Tā kā pirmās sērijas iznāca skatīties ne tajā secībā, tad izpalika iespēja iekrist pieņēmumu slazdos un jau zināju, ka Maikrofts ir Maikrofts.

Par Moriartiju vispār.. aaa.. tur jāraksta atsevišķs stāsts - Moriartija sadaļā! xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dženeta
iesūtīt 10.09.2012 16:47
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 29.04.12
Kur: Dažas pēdas aiz horizonta
Drosminiece



Es te diezgan vecu pavedienu ceļu laukā bet nespēju atturēties.
Vislabāk patika ,,A scandal in Belgravia''. Es pat nezinu kā lai pasaka vārdos kā man ta sērija patika...
Vispār jau man patīk visas sērijas-katrā ir savs šarms!
Laikam mans mīļākais tēls ir Adlere! Nu labi, nevis laikam bet noteikti. Vēl ļoti patīk Maikrofts xD.gif

Brālis paziņoja ka esmu apmāta&traka ar Holmsu rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Vingrotāja: 10.09.2012 16:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 10.09.2012 20:40
Raksts #6


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



CITĀTS(Vingrotāja @ 10.09.2012 17:47) *
Es te diezgan vecu pavedienu ceļu laukā bet nespēju atturēties.
Vislabāk patika ,,A scandal in Belgravia''. Es pat nezinu kā lai pasaka vārdos kā man ta sērija patika...
Vispār jau man patīk visas sērijas-katrā ir savs šarms!
Laikam mans mīļākais tēls ir Adlere! Nu labi, nevis laikam bet noteikti. Vēl ļoti patīk Maikrofts xD.gif

Brālis paziņoja ka esmu apmāta&traka ar Holmsu rolleyes_a.gif



Apsveicu ar mērenu Šerloka kaiti. happy.gif

Nesen pārskatīju visas sērijas. Katreiz pamanu kādu neievērotu detaļu un tad ir atklāsme - ā, tad tā tur arī bij. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:22