Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> aivvv stila lappusiite, just for fun
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.04.2006 20:03
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart cool.gif


taa kaa ssii ir pirmaa reize tad buussu diezgan visaptveross un vispaariigs turpmaak dariissu to cciitiigaak smile.gif


kaa visi ir pamaniijussi tad ir atnaacis pavasaris un llaudis to elpo jau ar pilnu kruuti kaa jau gadalaiku mainnai pieklaajoties ssobriid daudzi paardziivo pavasara depresiju un lai cik diivaini tas neliktos tas ir stiliigi ir stiliigi gan to paardziivot gan nepaardziivot pareizaak stiliigi ir runaat par to juss varat izcelties gan staastot cik lloti to paardziivojat un guut sapratni un draudziigu plecu gan arii uzsverot to ka juus nu tas galiigi neskar un teelot ""veeso"" varat arii par to pannirgaaties juusu draugiem tas sskkitiis interesanti vai varat vienkaarssi paarunaat to cik kuram iet gruuti ssajaa periodaa taa ir visnotall piennemama teema izejot teiksim uzpiipeet vai braucot sabiedriskajaa transportaa....

ssobriid jau diezgan vispaareeja un stabiila tendence latvijaa ir izcelt visu latgalisko ssobriid ir stiliigi klausiities muuziku latgallu valodaa iespraust savos izteicienos pa kaadam vaardam latgaliski (vai vismaz juusupraat latgaliski tongue.gif) ssobriid skatiities filmu parodijas latgallu valodaa ir daudz krutaak nekaa goblina versijas krieviski
varat noteiktiuzsveerti staastiit par saviem piedziivojumiem latgallu pusee vai ja jums taadu nav tad par savu draugu piedziivojumiem (...ziniet mana draudzene bija aizbraukusi uz latgali nu uz taadu riktiigi mazu miestinnu un zinniet kas tur ar vinnu notika......) un ja juus gadijumaa speeleejat contra strike tad noteikti nokaunieties ja jums veel nav latgallu versijas un juus nevarat metot granaatu dzirdeet ""ugons courumaa"" ierastaa fire in the hole vietaa laughing.gif un ""porodiit viseem kur voozzi ziimo""

apggeerbaa noteikti ietveriet gaissi zilo vai citus siltos zilaas kraasas tornnus jo gaissi zilaa kraasa ir ssii pavasara kraasa protams neaizmirstot ietvert arii paareejaas kraasinnas jo ir taccu pavasaris un vajag paliidzeet tam ieguut kraasu dazzaadiibu jo ielas veel kaadu briidi buus pietiekami peleekas lai buutu prieks redzeet spilgtas kraasas cilveeku apggeerbos ja to nav nekur citur

tas ssai pirmai reizei viss
izsakiet savas domas vai veelaties arii turpmaak izlasiit kas aivvv sakaams par aktuaalo stilaa
tad nju tiekamies peec nedeellas moni lobie drougi (ja vien nebuussu pilniibaa izsvilpts whistling.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Sindra
iesūtīt 20.04.2006 17:27
Raksts #41


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tu gan esi baigais asprātis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 20.04.2006 23:06
Raksts #42


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



hmm - man ir aizdomas, ka man nepiestāv spilgtas drēbes u tas nav patīkami ....

lai vaikā - what should I do?

un atgriežoties pie aktuālā jautājuma uz, ko arī kaspis grib rast atbildi - kā piesaistīt pretējo dz. ("jūtos nežēlīgi nemīlēta") ...

beztam, man liekas, ka ka melnā krāsa vienmēr bijusi modē (un tas nekas ka pāris idiņi izdomā gaitenos pompozi mest līkumu saukājot par nāvi smile.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 26.04.2006 17:50
Raksts #43


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



nu vienkaarshi gheniaals pavediens! grin.gif

nu tad nodomaaju, ka kaut ko stulbu jaapavaicaa!
(bet viss ko iedomaajos tieshaam stulbi skan!) grin.gif

nu piemeeram jautaajums par pavasara talkaam - iet vai nee un cik gan stiliigi tas ir un ko vilkt! grin.gif (protams es te par briivpraatiigajaam runaaju, jo obliaataas tak neviens neapmeklee! tongue.gif )

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laya
iesūtīt 26.04.2006 21:00
Raksts #44


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.06
Kur: virtualitātē



Taa varbuut nav mana dariishana, bet manupraat, uz talkaam ir jaaiet, it iipashi ja taas ir Pēdu talkas, jo ir iespeeja pa velti paeest un pa laikam paklausiities LV jauno grupu uztaashanos dziivajaa un protams mazliet sakopt apkaart esosho pasauli... whistling.gif
Un liidz shim es tur nevienu nestiliigu cilv. neesmu redzeejusi - stils ikdienishkjais, + cimdinjus (baltus) iedos pa velti... wink.gif
galvenais ir panjemt labi daudz draugu liidzi un tad jau visiem kopaa buus veel jautraak... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 26.04.2006 21:27
Raksts #45


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



laughing.gif laughing.gif laughing.gif jefeniite man ir izraavusi vaardus no mutes (un es noteikti nesspikoju whistling.gif )

mans iknedeellas jaunumu pievedums ir klaat paldies ka esat noveerteejussi sso pavedienu gan pozitiivi gan negatiivi tas jebkuraa gadiijumaa mani priecee....


taatad taa kaa esam iesakkussi aktiivo sezonu un pabijussi pie dabas kruuts tad esam pamaniijussi ka netikai riiga bet arii lloti daudzas vietas briivaa dabaa ir pamatiigi piemeeslotas nnemot veeraa sso faktu ir iespeejam pacelt savu prestizzu dazzu cilveeku aciis respektiivi ja buusiet devussiess uz ssaadu talku tas buus dubuultsitiesns pirmkaart jau paliidzeesiet visu sakopt otrkaart...
ja esat dzzeks - ssaadaas talkaas vienmeer ir vairaak meitennu nekaa dzzeku tas vien jau ir to veerts lai padomaatu sarunas raisaas viegli un sapaziities ssaados pasaakumos nav nemazaako probleemu arii uzprasiit telefona nummuru nebuus gruuti smile.gif veel kaads aspekts ja juusu draudzene apgalvo ka esat slinnkkis vai paarak izlepis nekadneko nedarat un tamiliidziigas ""nenoliedzamas mullkkiibas"" tad ja aiziesiet uz ssaadu talku vai pat veel labaak vinnu uzaicinaasiet liiddzi un vienu dienu kaartiigi sannemsies pastraadat ticiet man vinna buus meema grin.gif
ja esat meitene - tad ssaada talka ir iistaakaa vieta kur mekleet tos ""tiessaam jaukos puissus"" jo vini uz taadaam iet w00t.gif
protams taa pie visa ir lloti veseliiga fiziskaa izklaide....
dreebes velciet vienkaarssas bet piegullossas lai izceltu juusu muskullus un fiziskaas formas


neaizmirstiet latvijas karoga kraasas un hokeja atriibuutiku tas mirklis tuvojaas kad muuseejie izies laukumaa un riiga buus pilna ar aarzemniekiem.....

njaa ssoreiz sanaaca taads iisinnss kaut arii laiku ieguuldiiju daudz bet nju apsolos ka naakamais buus garaaks smile.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 26.04.2006 21:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 26.04.2006 22:34
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



man ir nedaudz tāds savāds jautājums. kas būtu jādara,lai pēc iespējas vairāk šoketu visus tos pokemonus,krāsotas blondīnītes u.c. kādi tieši matu sakartojumi un krāsas ir ieteicami (matu ir daudz) ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 26.04.2006 23:42
Raksts #47


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



eee hmm zini tu esi pokemons smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 27.04.2006 22:34
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



nu nez vai.neredzu sev apkārt neko rozā,neko bikbok vai arī nedzirdu galvā blondas domas. ja jau tik grūti,tad labāk izvēlos "kā šokēt tantukus,lai viņas neprasa autobusā palaist apsēsties"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 03.05.2006 11:19
Raksts #49


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



heh, man baigi patīk viss šitais pasāciens. smile.gif Aivvv, tu esi baigais malacis. un visa tā ironija, kas te reizēm pavīd, piestāv šitajam. nu būsim tak reāli - reizēm žurnālos iesūtītās lasītāju vēstules ir tiiiiiik muļķīgas, un jautājumi atkārtojas piecas reizes katrā numurā..... silent.gif neskatoties uz to, reizēm gadās pa kādam sakarīgam cilvēkam, kam tiešām vajaga padomu, un tad nāk palīgā tāds Aivvv un pasaka, kas un kā labāk darāms. laughing.gif visnotaļ teicami.


tad nu tā, man izcilais jautājums būtu - ko darīt meitenei, ja mugurā svārki, bet zeķubiksēs tik tikko uzrauts caurums, sēžoties uz vecā skolas krēsla? kā izlīdzēties? neskries taču uz māju pārģērbties. whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 03.05.2006 17:52
Raksts #50


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



CITĀTS(Mēnestiņš @ 03.05.2006 12:19) [snapback]623601[/snapback]


tad nu tā, man izcilais jautājums būtu - ko darīt meitenei, ja mugurā svārki, bet zeķubiksēs tik tikko uzrauts caurums, sēžoties uz vecā skolas krēsla? kā izlīdzēties? neskries taču uz māju pārģērbties. whistling.gif



grin.gif grin.gif it kaa aivvv biezhi buutu maniits staigaajam zekjubiksees! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 05.05.2006 12:22
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



CITĀTS(jefeniite @ 03.05.2006 18:52) [snapback]623910[/snapback]

grin.gif grin.gif it kaa aivvv biezhi buutu maniits staigaajam zekjubiksees! grin.gif


bet joka pēc viņš varētu iedomāties, kā šādu problēmu atrisināt. ja jau stila lappusīte, tad jau nu vajadzētu par abiem dzimumiem kaut ko.... vai tad nē? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
muca
iesūtīt 09.05.2006 00:07
Raksts #52


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.05
Kur: Aizspogulija, bļin...



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 07.04.2006 21:03) [snapback]605017[/snapback]
esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart
Labāk tu varētu katru nedēļu potēties pret ērču encifalītu un rīt aspirīnu - no tā tavaj veselībai būtu lielāks labums, forumam vairāk brīvas vietas NORMĀLIEM (a la Ila) pavedieniem, un man mazāk beša lasot tava kā džeka viegli murgaino, saraustīto un nestabilo skatījumu uz lietām, par kurām tev piedevām ir visai vājš, subjektīvs viedoklis. Būtu vismaz kāda no mūsu meitenēm šitādu uzņēmusies..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 09.05.2006 00:20
Raksts #53


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Piemēram Tu?
O jā, tad vismaz būtu iemesls ignorēt tādu pavedienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
muca
iesūtīt 09.05.2006 13:37
Raksts #54


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.05
Kur: Aizspogulija, bļin...



CITĀTS(Northwatch @ 09.05.2006 01:20) [snapback]626808[/snapback]
Piemēram Tu?
O jā, tad vismaz būtu iemesls ignorēt tādu pavedienu.
CITĀTS(Tavi procenti)
Inx - Brīdināts/a kad 02.05.2006 13:38 - Palielināta brīdinājuma pakāpe. - "Wiiii, spams!!!"
Nu, diemžēl ne tu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 09.05.2006 17:02
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



eu, nu kāpēc vajag apvainot? silent.gif man tīri labi patīk palasīt, ko tad džeks iesaka meitenēm un citiem puišiem, vispār pat ļoti. laughing.gif te bija tādā diezgan brīva atmosfēra, davai nevajag sabojāt, labi? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 10.05.2006 09:26
Raksts #56


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Pag, es shausmiigi gribeet uzinaat, ar ko Aivvv ir sliktaaks par kaadu no "muusu" meiteneem? Nee nopietni, mani tas shausmiigi ieintereseeja, buutu aarkaartiiigi laimiigs ja kaads man to paskaidrotu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 10.05.2006 09:54
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



vispār mani arī intresē ko iesākt ar saplēstām zeķubiksēm vcai citiem neparedzētie apģērba defektiem,piemēram dažādiem traipiem dažādās, dažkārt netais labākajās/vēlamākajās/nepatīkamākajās vietās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 10.05.2006 10:14
Raksts #58


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



redz Aivvv var kompetenti atbildēt arī uz tādiem jautājumiem, jo no pieredzes var salīdzināt zeķubikšu problēmu ar sev nesam radušos saplēsto bikšu problēmu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 10.05.2006 10:17
Raksts #59


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Un vispār, kurš teica, ka aivvv nav maskējusies meitene? :P Jo ar viņu taču vienmēr var parunāt nu tā, kā starp mums meitenēm runājot :D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 10.05.2006 21:18
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



CITĀTS(Mēnestiņš @ 03.05.2006 12:19) [snapback]623601[/snapback]

tad nu tā, man izcilais jautājums būtu - ko darīt meitenei, ja mugurā svārki, bet zeķubiksēs tik tikko uzrauts caurums, sēžoties uz vecā skolas krēsla? kā izlīdzēties? neskries taču uz māju pārģērbties. whistling.gif


Piedod, Aivvv, ka atbildēšu Tavā vietā, bet tā kā man ir bijuši šādi atgadījumi, zinu, kā rīkoties un vēlos informācijā padalīties ar citiem wink.gif
Tātad
1)ja caurums ir kaut kur zem svārkiem(respektīvi, nav redzams, kad stāvi vai sēdi), tad var izlīdzēties ar nagu laku(vislabāk caurspīdīgo), līmi vai smalku diegu. Ar nagu laku un līmi vajag caurumam apsmērēt apkārt, lai tas neizdomā izplīst lielāks, bet ar smalko diedziņu var viegli sašūt(vislabākais, ja diegs būtu tādā krāsā kā zeķubikses). Un tad ar tādu caurumu, kas ir nedaudz salabots, var turpināt ik dienas gaitas, nesatraucoties par saplēstajām zeķubiksēm.
2)ja caurums ir liels un redzams. Var, protams, rīkoties pēc pirmā principa, bet tas nebūtu smuki. Tāpēc šādā gadījumā es ieteiktu aizskriet uz tuvāko veikalu, kur var iegādāties jaunas zeķbikses. Nav jau viņas nemaz tik dārgas. Pašas lētākās maksā ~40-50 sant.
3)ja caurums liels vai mazs un nav pie rokas nekas ar ko to salabot, un ir silts laiks, ieteiktu tās vienkārši novilkt un izmest miskastē! Ļauj saulītei tikt klāt kājām! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:15