Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Absolventi dzelteno štrumbanšu gaumē, [GM][PZP][gandrīz HP]
Beppo
iesūtīt 06.02.2009 23:45
Raksts #1


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Cūkkārpas Ekspresis — šoreiz gan saīsinātais sastāvs — nosvilpās un sāka braukt Londonas virzienā. Skolēni, nē, nu jau absloventi un pilntiesīgi burvju sabiedrības locekļi sēdēja kur nu kurais, bet pārsvarā tomēr kupejas bija pārpildītas un pa vienam vai diviem sēdēja tikai dažs labs iepriekšējā vakarā pārballējies jaunietis, kuram vilciena šūpošanās izraisīja vēlmi turēt pie deguna papīra maisiņu un kurš bija pietiekami neaptēsts vai pietiekami nemākulīgs, lai neattaptos savu pašsajūtu uzlabot ar zižļa palīdzību.

Taču vairumā kupeju valdīja jautra murdoņa. Daži apsprieda savus nākotnes plānus, daži kavējās atmiņās par skolas laiku, daži tenkoja par iepriekšējā vakara notikumiem… Tā tomēr bija jauka tradīcija braukt mājās ar vilcienu, gluži ka pirmajā skolas dienā. Nebija gan nekāds retums, ja kāds izvēlējās teleportēšanos vai Knakts autobusu, taču šie izlēcēji savu izvēli nepopularizēja un burvju sabiedrībā valdīja uzskats, ka visi svaigi izceptie absolventi sēžas vilcienā un brauc uz Londonu.

Labi, ka septiņus gadus Cūkkārpas un Raganības skolā nomācījušamies burvjiem un raganām smagu lāžu pārvietošana nebija problēma, citādi itin siltajā, kaut arī mākoņanajā laikā, viņi krietni iesvīstu.

Ir jūnijs, jūs esat nule kā no izlaiduma. Kupejas varat izvēlējušies paši, taču tie, kas tur jau sēž, drīkst arī pasūtīt jūs trīs mājas tālāk.

Šo rakstu rediģēja Antaress: 07.02.2009 00:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
20 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
~SweetIrony~
iesūtīt 08.02.2009 11:23
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Endija ievilka smago lādi kupejā un pati apsēdās. Viņai bija nojauta, ka mājupceļā nevienu sava torņa pārstāvi vairs nesatiks, bet meiteni visvairāk biedēja tas, ka pēc mācību beigšanas visi cūkkārpā iegūties draugi un skolasbiedri tā arī izklīdīs pa visu plašo maģijas pasauli un pazaudēs kontaktus.
Hm.. Nu ja tā padomā, man šķiet, ka bijām gan , atcerieties, kā mēs spriedām par torņiem, kuros būsim, ārprāc, cik mēs toreiz visi bijām mazi, nobijušies...
Endija ar smaidu sejā atbildēja.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 08.02.2009 11:53
Raksts #42


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Stefans viegli piekļāva meiteni sev klāt un turēja tā apskautu. Svāfas klātbūtne reibināja kā visstiprākās narkotikas. Tā lika aizmirst visu un visus, tādējādi atklātjot puiša pasaulei jaunas krāsas, skaņas un smaržas.
Noskūpstījis meitenes matus, viņš viegli pasmaidīja.
-Tikai atceries, ka es tevi brīdināju,-šoreiz tas tika teikts caur smaidu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ļipa
iesūtīt 08.02.2009 11:53
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.04
Kur: rasā
Draudzīgākais forumietis 2009



Nē, tev ir jāatrodas tieši vilcienā un jāizbauda ceļot prieks!
Galvenokārt laika jau tieši Efija bija tā, kura dēļ Kraukļnagu Endija atradās vilcienā nevis bija jau sen kā aizteleportējusies mājās. Vismaz tā labpatika domāt Efijas mazajam egoisma velniņam, kurš reti par kaut ko tīksminājās skaļi, bet tas nenozīmēja, ka tā kaut kur viņas sirdī nebija.
Tad jau laikam mēs esam tā braukušas bieži!
Kupeju piepildīja sirsnīgi, uzjautrināti smiekli. Kāds tur brīnums, ja viņas visas trīs šo septiņu gadu laikā (kraukļnadzes prāts teica, ka šis ir 14. brauciens) būtu braukušas vienā kupejā ne tikai šīs divas, jau pieminētās reizes.
Jā, es atceros! Un man toreiz bija šausmīgi bail, ka mani varētu vispār neiešķirot, jo pirms iekāpšanas vilcienā es nejauši uzgrūdos kādam vecāko gadu audzēknim un viņš nikni man uzšņāca, ka tādus nejaukus skuķus šķirmice ēdot pusdienās!
Jā, tas bija sanācis tāds nepatīkams brauciens, jo sevišķi, ja esi tāda, kas dažkārt spēj noticēt arī tam kam ticēt nevajadzētu.
Un tad vēl es atceros tos baisos stāstus par kalmāru, kurus man stāstīja kāda otrziemniece...
Kāpēc vienmēr gadījās kāds, kas vēlējās pabaidīt jaunos vēl nepieredzējušos pirmziemniekus?
Turklāt tā pļāpājot Efija pat nepamanīja, ka viņi bija sākuši braukt, kur nu vēl gaisa siltumu maiņas. Meitene tikai automātiski ietinās savā jakā.

Šo rakstu rediģēja Ļipa: 08.02.2009 11:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 08.02.2009 23:19
Raksts #44


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



"Protams, ka aizmirsīšu! Kādas gan tad būtu asās izjūtas, ja par tām viss jau būtu zināms?
Tikai neaizmirsti kāda man ģimene nāk komplektā..."
Svāfa pasmīnēja un saņēma Stefanu aiz rokas, pati apsēzdamās uz sola un novilkdama viņu sev blakus. Tagad meitene iekārtojās tā, lai būtu saritinājusies pēc iespējas tuvāk un joprojām Stefana skavās, kā arī uzbūra abiem plānu segu. Tā šķita omulīgāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 09.02.2009 12:42
Raksts #45


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



— Aludra, prieks iepazīties, — Mirabella nerimās smaidīt, pats draudzības iemiesojums.
— Kādi ir tavi nākotnes plāni? — meitene nevainīgi painteresējās.

Tikmēr bija palicies vēsāks. Mirabella nodrebinājās, bet tā kā bija pierasts pie Slīdeņa pazemes apartamentu vēsuma, tad meitene tikai pameta nu jau drūmu skatienu pa logu, vērojot lietuslāšu švīkas uz loga.
— Eh, un diena iesākās tik jauki, laikam jāpriecājas, ka mēs sēžam vilcienā.

Brīdi meitene turpināja skatīties pa logu, līdz piepeši domīgi paskatījās uz kraukļanadzi:
— Klau, Aludra, vai pa ceļam uz vai no Cūkkārpas tu kādreiz tiki ievērojusi sniegotas virsotnes?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laululintu
iesūtīt 09.02.2009 13:02
Raksts #46


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.06
Kur: ..after the sunrise..



Kopš vilciens bija sācis kustēt, Moda garlaikota klīda pa vilciena gaiteni, meklēdama kādu normālu, pazīstamu cilvēku, ar ko pavadīt laiku. Vai tiešām nāksies kontaktēties ar kādu nožēlojamu neveiksminieku no laukiem? Moda nepatikā nodrebinājās. Nav jau tā, ka viņa to nekad nedarītu, bet īpašu patiku tas meitenei nesagādāja. Taču beidzot Moda caur kādas kupejas puscaurspīdīgajām durvīm ieraduzīja, šķiet, pazīstamu stāvu. Viņa atvieglota iegāja kupejā, teikdama:
— Tad redz, kur tu esi, Mirabella. Kur tu pazudi? Es nekādīgi tevi nevarēju atrast.
Tad viņa pamanīja torņabiedrenes kupejas biedri.
— O, čau. Šķiet, ka mēs neesam pazīstamas. Esmu Moda no Slīdeņa. Liekas, ka tu mācījies Kraukļanagā?

Šo rakstu rediģēja Laululintu: 09.02.2009 13:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.02.2009 13:05
Raksts #47


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pēkšņi kļūstot vēsākam, Kraukļanadze mazlietiņ nodrebinājās.
- Brrr... negaiss būs vai sniegputenis?
Viņa mazlietiņ pabūrās, lai kupejā paliktu siltāks, pirms atbildēja:
- Vēl nezinu, neesmu nopietni domājusi, bet gan jau! Varbūt kādu firmu atvēršu, vai ko tādu, bet tu?

Saruna pārtrūka, kad kupejā ienāca vēl viena meitene, kas stādījās priekšā kā Moda.
- Sveika! Kraukļanagā gan. Mani sauc Aludra.

- Kur? - meitene paskatījās pa logu.
- Sniegotas virsotnes? Būt nevar! Uz kurieni mūs ved? Kaut kā līdz šim nemanīju, ka mūs būtu veduši cauri kalniem.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 09.02.2009 13:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 09.02.2009 13:19
Raksts #48


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



— Čau, Moda! — Mirabella iesaucās ar savu vislabāko kā-es-tevi-priecājos-redzēt intonāciju.

— Tur, redzi! — Mirabella parādija ar roku pa logu kalnu virzienā, lai arī Aludra var apskatīties.
— Nē, nu sniegotas virsotnes Lielbritānijā var redzēt, bet es neatceros, ka tādas būtu redzējusi pa ceļam uz Cūkkārpu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laululintu
iesūtīt 09.02.2009 13:29
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.06
Kur: ..after the sunrise..



Moda, neprasīdama atļauju, ērti iekārtojās kupejas sēdeklī.
— Kalni? Aiz loga? Moda vienaldzīgā tonī apjautājās. Tu gribi teikt, ka vienmēr pa ceļam uz skolu pēti ainavu ārā? Meitene neticīgi vērsās pie Mirabellas. Mani jau nu gan tas absolūti neinteresē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.02.2009 13:30
Raksts #50


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Aludra brītiņu pētīja sniegotos kalnus tur, ārā. Tik balts sniegs kā viņas talārs gan tur nebija redzams.
- Dīvaini. Jums tā nešķiet?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 09.02.2009 13:30
Raksts #51


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Vai vienmēr meitenes bija cītīgi vērojušas apkārtni visu ceļu vai tomēr pavadījušas laiku lietderīgi, snaužot vai tērzējot? Kas gan varēja apgalvot, ka kalni iepriekšējās reizes nebija paslīdējuši garām nepamanīti? Tas pat bija pilnīgi iespējams, jo vilciens pagriezās pret kalniem ar pakaļgalu un nu vairs tie nebija redzami.

Sildīšanas burvestības nostrādāja, bet drīz vien kļuva atkal aukstāks. Vai burvestības zaudēja spēķu vai arī āra temperatūra vēl bija nokritusies? Kas to lai zin, kuru tas interesē, galvenais, bija auksti.

OOG: Jēziņ, Laululintu lasa manas domas. Tādi spēlētāji ir bīstami. xD.gif

Šo rakstu rediģēja Antaress: 09.02.2009 13:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 09.02.2009 13:42
Raksts #52


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



— Tevi tas varbūt neinteresē, bet tā tu palaid garām skaistas ainavas, — Mirabella noteica un tad piepeši spēji pielēca kājās.
— Merlins parāvis, te jau ir aukstāks pat nekā mūsu koptelpā! — vairāk sev noteikusi, Mirabella mantu lādē sadabūja savu vēsam laikam paredzēto apmetni un uzvilka to pāri zaļajai mantijai. Tad, nu jau ietinusies tajā, meitene atkal apsēdās.
— Tāks, un es biju domājusi, ka pasaulē sākas globālā sasilšana, liekas, ka drīzāk sākas globālā sasalšana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.02.2009 13:48
Raksts #53


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Aludra tikmēr pabūrās, lai uz loga rakstītos temperatūra, cik īsti auksts ir ārā. Ierīkojusi šo "termometru", viņa turpināja saviesīgo sarunu.
- Nē, drīzāk mēs braucam uz Ziemeļpolu. Vai Dienvidpolu.
Viņa pikti pablenza uz vilciena apkures ierīcēm.
- Apkure gan te nav kārtībā!
Un vēlreiz pabūrās, lai paliek siltāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 09.02.2009 15:06
Raksts #54


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Stefans bija laimīgs. Viņš centās nesmaidīt no vienas auss līdz otrai, bet viegls smaids bija redzams tik un tā. Netipiski. Piekļāvis Svāfu sev tuvāk, viņš glāstīja meitenes matus un raudzījās kaut kur sev priekšā, ik pa laikam palūkodamies uz meiteni sev tik cieši blakus.
-Tas tik būs joks,-viņš nomurmināja, saņemdams Svāfas plaukstu savējā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 09.02.2009 15:17
Raksts #55


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Svāfa, par spīti visam - segai, Stefana siltumam, sildīšanas burvestībai un vispār tam, ka viņi atradās vilcienā-, nodrebinājās. Kāpēc te palika tik sasodīti auksts? Viņa palūkojās ārā pa logu, cenšoties saskatīt vai viņi gadījumā kļūdas pēc nav iebraukuši ne tur kur vajag, jo galu galā jūnijā, lai arī kāda vētra ārā, nekad nebija palicis tik auksts, it īpaši iekštelpās, kas šoreiz bija vilciens.

"Pavisam nopietns joks." viņa pasmaidīja, iztraucēta no savām pārdomām par aukstumu, kurš uz brīdi viņai bija licis aizmirst, ka viņai šobrīd ir ļoti, ļoti paveicies ar Stefanu. "Ja mēs nebūtu sākuši aloties, tad iedomājies, kas notiktu! Atklāt savas jūtas no attāluma un censties tās pavirzīt tālāk būtu ļoti sarežģīti." Svāfa nodrebinājās vēlreiz, bet šoreiz ne no aukstuma, bet biedējošās iespējamības, kas, paldies Merlinam, bija paslīdējusi garām. "Man šodien veicas." viņa apmierināti paziņoja un maigi noskūpstīja Stefana plaukstu. Viņa gan atļāvās smaidīt no vienas auss līdz otrai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.02.2009 15:21
Raksts #56


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Hmmm... - meitene brīdi domīgi skatījās te uz savu nūjiņu, te uz logu. Nē, man izlikās, viņa beigu beigās nosprieda.

- Ē... tad ko jūs gribējāt darīt tagad, pēc skolas beigšanas? - viņa, laipni smaidot, painteresējās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 09.02.2009 15:21
Raksts #57


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Stefans juta, ka Svāfa nodrebinās. Arī viņš bija ievērojis, ka kupejā vairs nav tik silti kā pirms brīža. Šoreiz apsildīšanas burvestību izmantoja viņš un piekļāva meiteni sev ciešāk klāt, jo pašam Stefanam vēl tik auksti nebija, viņš bija radis jandelēties apkārt plāni ģērbies.
-Es nedomāju, ka no attāluma tas jebkad būtu noticis,-puisis kļuva nedaudz nopietnāks.-Un par veiksmi es to gluži nenosauktu, par muļķību gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 09.02.2009 15:30
Raksts #58


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Svāfa nosodoši pašūpoja galvu un apsēdās Stefanam klēpī ar seju pret puisi, ignorējot kupejas aukstumu un segu, un sāka viņu skūpstīt gan uz lūpām, gan uz sejas, zoda, kakla, vienvārdsakot visur kur tika klāt.
"Tu šo tiešām uzskati par muļķību?" viņa caur skūpstiem pārjautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 09.02.2009 15:38
Raksts #59


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Stefans saņēma Svāfas plecus un uz mirkli centās apstādināt viņas jūtu uzplūdus.
-Tās viennozīmīgi ir ļoti patīkamas muļķības, Sfāva,-viņš sacīja un maigi noskūpstīja meitenes lūpas, iekļaudams skūpstā teju vai visu savu būtību. Pēc tam Stefans apskāva meiteni un pārlika pāri viņas pleciem segu.
-Nenosalsti,-puisis gādīgi sacīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 09.02.2009 16:37
Raksts #60


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



"Ļoti patīkamas." Svāfa nomurmināja pēc Stefana skūpsta un pieglaudās viņam. Šādi bija vēl siltāk un pār pleciem gādīgi pārliktā sega to nodrošināja.
"Es ceru, ka vēl aukstāks nepaliks. Savādāk būs jāvelk mugurā kaut kas siltāks un man to galīgi negribās." viņai tas nešķita jautri vasaras laikā vilkt nost savu kleitiņu un ģērbties siltākās drēbēs, lai pēc tam atklātu, ka stacijā ir silts un jauks, ka ceļš tikai tāds jocīgs pagadījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 04:07