Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai esi kādreiz meditējis(-usi)?
Elepele
iesūtīt 02.08.2004 18:53
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Meditācija ir it kā ieiešana savā iekšējā pasaulē.... Vai esiet kādreiz mēģinājuši, vai tas ir izdevies? Pati esmu mēģinājusi, vajadzīga šausmīgi liela pacietība un ļoti jākoncentrējas. Bieži vien gadās, ka kāds tevi iztraucē. Man pat ir speciāla Ēģiptiešu akmens bumba (neatceros, kā tas akmens saucās), tā satur cilvēka enerģiju, tā domāta meditācijai. Kad paņem to rokās ,tad bumba ļoti ātri sasilst (lai gan iepriekš bijusi auksta :blink: ) un sāk izstarot to enerģiju. Tad ir baigi jauka sajūta. Bet atpakaļ pie tēmas- vai esiet meditējuši? Kā sanāca?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Boņa
iesūtīt 17.09.2004 15:10
Raksts #41


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



CITĀTS(Halina @ 17.09.2004 14:59)
Ar manām smadzenēm viss ir labi! getlost.gif Es atradu veidu, kā to izskaidrot- ir meditācijas nozare, kas māca iziet astrālā! whistling.gif

Nē, meditācija neko nemāca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 18.09.2004 14:55
Raksts #42


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Kas ir astraals, piedodiet? Un kas ir gariigaas energjijas straavojums? Izkalusaas peec kaukaa no Star Wars.

Vot arteriaalo spiedienu es saprotu. Eseedeejaa laikaa nedaudz cieshu no stresa un labpraat samazinaatu arteriaalo spiedienu. Varbuut kaads padaliitos ar kaadu tehnisku padomu, kaa medideet. Smieshanaas man iisti neder. Labaak kauko taadu klusu. savadaak liidzcilveeki var nesaoraast, ja es saaksu uzvesties kaa Doktors Haoss un deemoniski smieties savaa nodabaa. Es saprotu vajag mieriigi eerti seedeet elpot un varbuut koncentreeties uz kaadu objektu, varbuut mandalu, vai kaadu citu sarezgjitu ornamentu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 18.09.2004 18:14
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



CITĀTS
Kas ir astraals, piedodiet?

Daudzās foršās dimensijas un pasaules, kas paveras, kad cilvēka gars pamet ķermeni. Gars saka ķermenim: "Atā" un aiziet "astrālajā". Tur ir arī mūsu dimensija, tikai nedaudz modificēta.
CITĀTS
Un kas ir gariigaas energjijas straavojums? Izkalusaas peec kaukaa no Star Wars.

Ki = The Force. Apmēram tā ir. Garīgā enerģija, kas strāvo cilvēkos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 20.09.2004 00:06
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Ar citaam dimensijaam acimredzot tu domaa neviz to, ka bez parastaa platuma garuma, augstuma un laika astraala ir veel citas (uglums un figljums piemeeram), bet driizaak taadas dimensijas laa Doom (tu pastaigaajies mieriigi pa tehnadromu ar motorzaagji kjeshaa. peeksnji atveras VAARTI UZ CITU DIMENSIJU no kuriem izlien DZIIVIE MIRONJI, ELES IZDZIMUMI UN CITPLANEETIESHI).

Uzmaniigaak vajag ar terminiem (taadiem kaa dimensijas, energjija utt).

Ir dazjas fiziskas teorijas (vai tik taa nebija stiigu teorija), kur tiek pieljauts, ka ir 8 vai 27 (skaitljus es laikam jaucu. Kamazs varbuut labaak maacees pastaastiit) dimensijas. Bet ar kosmisko kugji tajaas neiebraukt. Esot paaraak "mazas". Neteiksu, ka es shito saprotu, bet kauko taadu Stiivena Hokinga graamataa esmu lasiijis. muusdienu zinaatniskaas teorijas ir daudz apbrinojamaakas un diivainaakas par jebkuru Nekronomikonu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 20.09.2004 17:31
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es esmu meditējusi divas reizes! grin.gif Kopā ar Halinu un Raine! Bija jautri! Nu, inčīgi, es domāju...
varētu pamēģināt arī turpmāk! Laikam, jau tas nomierina un palīdz viskautkam tur... es īsti neizprotu to jēgu, bet nu vienalga...kautvai prikola pēc, kamēr man aizleks, kapēc tā vajag.
P.S. Boņa, kapēc tu domā, ka tie raksti ko citi ir sarakstījuši par meditāciju, ir nepareizi? Tu vispār pats esi mēģinājis meditēt? Ja jā, tad laikam neko nedarot..vai arī guļot... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 20.09.2004 18:28
Raksts #46


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Neko nedarot, guļot, sēžot, braucot tramvajā, esot pie dabas. Mēģinājis? Jā, iespējams, varbūt. Es nezinu, vai to var nosaukt par meditāciju, laikam jau. Domāju, ka daudzi par meditāciju izsakās nepareizi, jo uzskata, ka meditācija ir kaut kāds aktīvs process kā piemēram Jõga vai telekinēze. Tā nav. Pati meditācija vispār neko nedod, tā palīdz tev pašam atrast.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 20.09.2004 18:33
Raksts #47


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



CITĀTS(Boņa @ 20.09.2004 18:28)
Neko nedarot, guļot, sēžot, braucot tramvajā, esot pie dabas. Mēģinājis? Jā, iespējams, varbūt. Es nezinu, vai to var nosaukt par meditāciju, laikam jau. Domāju, ka daudzi par meditāciju izsakās nepareizi, jo uzskata, ka meditācija ir kaut kāds aktīvs process kā piemēram Jõga vai telekinēze. Tā nav. Pati meditācija vispār neko nedod, tā palīdz tev pašam atrast.

A tad kāda jēga vispār no tādas meditācijas?? :blink: ja jau neko nedod....
kam tad tāda ir vajadzīga, pat ja neko nedarīšanai ir nosaukums???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 21.09.2004 15:55
Raksts #48


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(Immortal @ 20.09.2004 18:33)
CITĀTS(Boņa @ 20.09.2004 18:28)
Neko nedarot, guļot, sēžot, braucot tramvajā, esot pie dabas. Mēģinājis? Jā, iespējams, varbūt. Es nezinu, vai to var nosaukt par meditāciju, laikam jau. Domāju, ka daudzi par meditāciju izsakās nepareizi, jo uzskata, ka meditācija ir kaut kāds aktīvs process kā piemēram Jõga vai telekinēze. Tā nav. Pati meditācija vispār neko nedod, tā palīdz tev pašam atrast.

A tad kāda jēga vispār no tādas meditācijas?? :blink: ja jau neko nedod....
kam tad tāda ir vajadzīga, pat ja neko nedarīšanai ir nosaukums???

Traka esi? getlost.gif Nevajag blēņām...ha! Meditācija ir svarīga, ja saprot, ko tā spēj dot! Var nomierināt nervus, uzlabot pašajūtu! Vai arceries to vingrinājumu ar kura palīdzību mēs itkā uzņēnmām enerģiju no saules pašā rītā kad piecēlāmies? Un to, kurā aimetām prom nelabās sajūtas vakarā? Šitais reāli pālīdz vieglāk dzīvot! Vismaz mana dzīve, kopš es sāku meditēt ir krietni uzlabojusies! wink.gif Ja vēlies, es tev varu sīki visu pastāstīt kas un kā... wink.gif
Bet nevajag ticēt pa labi un pa kreisi! laughing.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 22.09.2004 12:58
Raksts #49


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu nevajag arī ar to lietu nodarboties tikai tāpatās vien, funa pēc! Citādi vēl var aizkūkoties tā, ka pēc tam atpakaļ nevar neviens šamanis sasaukt grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 22.09.2004 15:15
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Nē tak, meditācija neko ļaunu nevar nodarīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 22.09.2004 15:36
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Kāpēc Tu par to esi tik pārliecināts? Un ja nu var? Tas, ka Tu kaut ko neesi piedzīvojis, nenozīmē, ka tā nenotiek...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 22.09.2004 19:58
Raksts #52


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Mediteejis neesmu un domaaju, ka nekad neko taadu nedariishu. Neticu es par tiem gariem laukaa no kjermenja un atpakalj.

Es atbalstu vienkaarshu skrieshanu pa mezhu, labu guleeshanu un citu veidu relaxsaaciju. Neko citu man nevajag.

Un ja nu es izkljuustu no kjermenja un kaut kur apmaldos un netieku iekshaa, ko tad???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 23.09.2004 17:20
Raksts #53


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu par to atpakaļ netikšanu it kā klīst baigās baumas, kaut gan īstu piemēru neviens nosaukt nevar. Arī R.Munro raksta, ka tas viss esot fufelis. Lielākais cilvēka ienaidnieks jaunu pasaulū izzināšanā esot tikai viens un tam vārds ir BAILES. Kad tās izdodas pievārēt, tad bezmazvai visi`vārti uz jaunām un bezgala krāsainām realitātēm mums esot vaļā. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 23.09.2004 17:34
Raksts #54


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Yeah, sure, un tagad beerni, maaciisimies nebaidiities un tad vareesim ellot savos sapnnos uu tee tee....
nu nav taa, nav...
jaabuut garam mieriigam un taadam kas nebaidaas nevis virsapzinnai nebaidiities.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.09.2004 09:16
Raksts #55


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Northwatch @ 23.09.2004 17:34)
Yeah, sure, un tagad beerni, maaciisimies nebaidiities un tad vareesim ellot savos sapnnos uu tee tee....
nu nav taa, nav...
jaabuut garam mieriigam un taadam kas nebaidaas nevis virsapzinnai nebaidiities.

Saproti, nesagatavota cilvēka pirmā reakcija, kad viņš konstatē, ka plivinās pāris metrus virs "sevis" ir ārprātīga panika. Mierīgums iestājas pēc entajiem atkārtojumiem, kad droši izdevies atgriezties atpakaļ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Riame
iesūtīt 24.09.2004 10:58
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.04
Kur: Es esmu nekur, nekad un necikos...



esmu meditējusi... wink.gif palīdzēja... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 24.09.2004 14:39
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



CITĀTS(Kedriks @ 24.09.2004 10:16)
CITĀTS(Northwatch @ 23.09.2004 17:34)
Yeah, sure, un tagad beerni, maaciisimies nebaidiities un tad vareesim ellot savos sapnnos uu tee tee....
nu nav taa, nav...
jaabuut garam mieriigam un taadam kas nebaidaas nevis virsapzinnai nebaidiities.

Saproti, nesagatavota cilvēka pirmā reakcija, kad viņš konstatē, ka plivinās pāris metrus virs "sevis" ir ārprātīga panika. Mierīgums iestājas pēc entajiem atkārtojumiem, kad droši izdevies atgriezties atpakaļ.

Ja viņam tas sanāk pēkšņi, un cilvēks nav sagatavojies - iespējams.
Bet, ja cilvēks pats to mēģina un grib panākt - pārsvarā nav panikas, jo tas ir tas, ko viņš ir gaidījis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 24.09.2004 15:14
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



Meditēt vajag vienatnē. Es parasti meditēju: 1) Skatoties uz sveces liesmu; 2) Domāju par okeānu (sekoju elpošanai - tā atbilst iedomāto viļņu kustībai); 3) Iztēlojos, ka manī ieplūst krāsaina gaisma (piem zila - ja vēlos relaksēties, dzeltena - ja vēlos uzmundrināties); 4) Iztēlojos ,ka manī ir sveces liesma, kas sasilda mani un manu sirdi, pēc tam domās šo siltumu un gaismu dāvāju visiem un visai pasaulei; 5) Neko nedomāju un klausos relaksējošu mūziku; 6) Dejoju.
Tādi tad ir mani meditācijas veidi, kas palīdz uzlabot garīgo, tādējādi es aizmirstu par visām ikdienišķajām problēmām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 24.09.2004 15:18
Raksts #59


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Ja es ar meegjinaatu mediteet, es shaubos vai es kristu panikaa redzot savu kjermeni zem sevis. Vienmeer esmu gribeejis lidot un taa buutu vieniigaa iespeeja paplivinaaties pa gaisu.

Protams, es nezinu vai vispaar meditaacija speetu kaadam paliidzeet nonaakt astraalajaa un paceljot pa citaam dimensijaam vai veel kaut kur. Man vajag pieraadiijumus, kuriem es vareetu ticeet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 24.09.2004 15:24
Raksts #60


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu dodu 100 % ka tiem, kam tie motīvi nav iegūt šīs spējas lai palīdzētu citiem, bet lai ķertu jaunas interesantas sajūtas un palielītos draugiem - ne mārrutka neizdosies! Vai nav bijis tā, ka jo stipāk mēģini koncentrēties, jo ātrāk tas tēls peld prom? Tas pats ir ar to motivāciju. Kam jums tā lidināšanās? R.Munro tas sākās spontāni. Kāpēc, to viņš vēlāk atklāja, bet pagāja ilgs laiks, kamēr vecim nervi beidza plosīties pēc katras tādas reizes.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 24.09.2004 15:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:36