Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Mans vārds ir Poters, Harijs Poters
ils
iesūtīt 10.08.2009 19:04
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Gan laikraksta Diena pielikums Sestdiena, gan United Press International ziņu lapa vēsta par Merilendas iedzīvotāju, 76 gadus veco pensionāru Hariju Poteru, kuram sava vārda dēļ nākas ciest no fanu uzbrukumiem.

"Jūs pat nevarat iedomāties, ko nozīmē, ja ir šāds vārds! Nupat, pirms 15 minūtēm, man zvanīja meitenes, aptuveni 13-14 gadu vecas, un visu laiku ķiķināja. Bet es taču nevaru būt rupjš! Vienkārši nevaru," stāsta amerikāņu pensionārs, kuram dīvainā kārtā ar slaveno Hariju Poteru kopīgs ir ne tikai vārds — pensionētajam Harijam arī uz pieres ir neliela rēta. "Tā Roulinga man ir parādā, es gan nezinu, cik," apgalvo vecais vīrs. Viņa telefons nemitīgi zvana ikreiz, kad iznāk Harija Potera grāmata vai filma.

Britu laikraksts The Sun gan ziņo, ka šis Harijs Poters nav vienīgais: Mērilendas štatā ir neskaitāmi iedzīvotāji, kuriem ir tādi paši vārdi kā Harija Potera grāmatu varoņiem. Bez pensionētā Harija, štatā ir vismaz vēl divi Hariji Poteri, sešpadsmit Hermiones, piecpadsmit Narcisas, trīspadsmit Strupi un trīs vīrieši vārdā Siriuss.

Šo rakstu rediģēja Kaķis: 11.08.2009 15:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 6)
ils
iesūtīt 10.08.2009 22:07
Raksts #2


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Pirms gadiem Izraēlā bija populārs "Harija Potera kaps". Kapsētā patiešām bija apglabāts kāds karavīrs vārdā Harijs Poters. Nav jau brīnums, jo vārds Harijs ir visai parasts un arī uzvārds Poters (tulkojumā - Podnieks) izplatīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 11.08.2009 01:03
Raksts #3


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Intereses pēc pagūglēju - ir arī Tomi Riddli.. grin.gif
Nabaga cilvēks. silent.gif
Apmeklē ne manu tīmekļa vietni
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Madafix
iesūtīt 11.08.2009 10:07
Raksts #4


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.09
Kur: Liepāja



Tam amerikānim tagad vismaz nav vairs garlaicīgi. laughing.gif Bet vispār viņš varētu arī piedzīt no Roulingas kādu apaļu summiņu par morālo kaitējumu, kā tas amīšiem tagad modē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 11.08.2009 11:46
Raksts #5


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Madafix @ 11.08.2009 11:07) *
Bet vispār viņš varētu arī piedzīt no Roulingas kādu apaļu summiņu par morālo kaitējumu, kā tas amīšiem tagad modē.

Es domāju, ka neizdotos, t.i. tiesa nelemtu par labu prasītājam, it īpaši ja Roulinga būtu saviem darbiem pievienojusi disklaimeri par to, ka visi personāži ir izdomāti un jebkura līdzīga ar reālām personām ir tikai nejauša sakritība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 11.08.2009 12:06
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Vārdu sakritības ir normāla lieta - pasaule ir varen plaša ar daudziem cilvēkiem visriņķī. Drīzāk - to zvanītāju rīcība ir pagalam nosodāma. Tādus/tādas jāizķer un jānosūta uz spaidu darbiem Antarktīdā. Tas, ka kāda grāmata vai filma akurāt patīk līdz prāta aptumsumam, nevienam vēl nav devusi tiesības traucēt jebkura cita cilvēka mājas un privātās dzīves mieru un kārtību.

Šo rakstu rediģēja mausns: 11.08.2009 12:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 11.08.2009 12:25
Raksts #7


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Roulinga šamējam neko nav nodarījusi. Toties Warner Brothers derētu atrauties. Pilnīgi nez rokas pieteikt autortiesības uz visiem daudz maz populāru grāmatu varoņu vārdiem, kas vēl ir brīvi, tad, ja WB gribēs tos pievākt, šiem būtu baigais aplauziens.
grin.gif

Bērnišķīgi, i know.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:51