Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Veģmaks tātad, Lomu spēle nākošgad
Lia'angia
iesūtīt 02.12.2003 11:44
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tātad nedaudz sīkāk par Veģmaku (Wiedzmin). Tas ir Andžeja Sapkovska cikls par mutējušu cilvēku - cīnītāju pret briesmoņiem (nu, tādu fantasy specnazu). Pēc pirmajām divām šī cikla grāmatām nākošgad klubs Drakons rīko brīvdabas lomu spēli. sorcerer.gif
Uzreiz jāapbēdina visi galveno lomu kārotāji - grāmatas galveno personāžu spēlē nebūs. sad.gif Veģmaki būs labi ja 5 - 6, un tie būs cilvēki, kas vislabāk ( un droši apkārtējiem) prot cīnīties ar ierošiem, tātad 99%, ka neviens no šī foruma (un droši vien, ka arī LFFB) ne. Šī ir paredzēta Baltijas valstu spēle, būšot lietuviešu un, cik dzirdēju, igauņu komandas. (Pagājušo gadu kopā bija 250 spēlētāju) Tā kā gribētājiem jārēķinās ar vismaz vienas svešvalodas pārzināšanu, lai varētu sazināties ar apkārtējiem. getlost.gif
Nākamais - es nezinu, kādi vecuma ierobežojumi būs šajai spēlei, bet, ja pareizi atceros, līdz 16 gadiem ieroču nēsāšana netiek atļauta. Ņemot vērā, kāda ir drakonistu prasme apieties ar ieročiem, sirsnīgi neiesaku mēģināt apiet šos noteikumus.
Brīvdabas lomu spēles no datorspēlēm un kabineta RPG atšķiras ar to, ka tu vari tikai to, ko patiešām vari. Ja tu dzīvē neesi loku rokā turējis, tu nevarēsi būt elfs lokšāvējs. Izņēmums ir maģija, bet arī tad tev no galvas jāzina buramvārdi un vajadzīgie žesti, kā arī tev jābūt vajadzīgajiem komponentiem.
Tie, kurus iepriekšējie "ne" nav nobaidījuši, var lasīt tālāk. smile.gif
Patlaban es vācu komadu šai spēlei. Man padomā ir neliels zemnieku ciematiņš karalistes nomalē ar stingru teokrātiju (valda priesteri). Priesteru lomas jau ir aizņemtas. smile.gif Ja kāds izteiks vēlmi piebiedroties, pirmkārt, būs jāuzrāda rakstiska vecāku atļauja (ka šim kādam nav 16 gadi). Otrkārt, būs jāsagādā tērps - es varu palīdzēt ar padomu, bet par velti šūt nevienam neko netaisos. Treškārt, kja kāds no visa šī vēl nav nobijies un tāpat vēlas piedalīties, brīdinu - es noteikti pirms tam uzrīkošu kādu pārbaudes RPG sesiju ,lai paskatītos, kā šis cilvēks spēlē.
Kad nu esmu visus tā pamatīgi atbaidījusi no vēlmes piedalītes šajā spēlē, gaidu jautājumus par šo spēli un spēlēm vispār. grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Pirlipete
iesūtīt 05.12.2003 10:37
Raksts #2


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Nu textā tika teikts,ka nedrīkstūt jaunāks par 16.Bet ,je man vasarā būs tieši 16,ta es varēšu?Un uz cik dienām šitas pasākums būs?

Šo rakstu rediģēja Pirlipete: 05.12.2003 10:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 05.12.2003 11:20
Raksts #3


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tu drusciņ pārprati. Jaunākiem par 16 būs jābūt vecāku atļaujai un tie nevarēs izmantot ieročus. Spēlēt varēs.
Patlaban pat īsti nav zināms, kad spēle būs, kur nu vēl dienu skaitu. Domājams, ka dienas 3-4. Cik esmu lasījusi atsauksmes, parasti šādās spēlēs vairums spēlētaju poligonā (spēles vietā) sarodas ceturtdienas pēcpusdienā vai piektdien un sāk celt teltis, tempļus un vispār iekārtoties. Piektdien tiek pasludināts spēles sākums. Visi spēlē līdz svētdienas pusdienas laikam un tad sāk vāķīties prom un sakopj apkārtni - norok vai sadedzina atkritumus.
Bet ir tādi, kas spēlei pievienojas vēlāk, teiksim, sestdien no rīta - ir jau tādi briesmīgi priekšnieki, kas neļauj darbu kavēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 05.12.2003 11:22
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Es gan sapratu, ka var speeleet arii ja nav veel 16, bet tikai tad vajag vecaaku atllauju. Un veel bez speciaala kaujas prasmju sertifikaacijas eksaamena nokaartossanas klubaa Drakons nedriikstees speeleet par kareivi ar zobeniem (vai citiem ierocciem). Btw sertifikaacijas eksaamenu cik zinu var kaartot arii ja nav veel 16. Luuk.

Man kaa reizi buutu citi iebildumu. Kas attiecaas uz "stingro teokraatiju" un aiznnemtajaam priesteru vietaam. Bet, Liangia, kurss gan gribeetu pieteikties speeleet komandaa, kur spiid speeleet tikai kaut kaadu augsto priesteru kalpotaaju vai vispaar dzimtcilveeku? Diezgan nevienliidziigs sadaliijums. (Es vispaar passlaik veel ne uz ko nepiesakos) bet domaaju, ka man buutu gruuti kaadam visu laiku pakllauties. Pie tam, ja augsto priesteru lomu speeleetu konsekventi, tad kalpu apspiessana buutu visai nezzeeliiga sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 05.12.2003 11:35
Raksts #5


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Ok!Bet ja man ir 16 tad es varēšu izmantot ieročus?Un pirms tam ir iespējama kāda apmācība?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 05.12.2003 12:12
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Martins @ 05.12.2003 11:22)
Man kaa reizi buutu citi iebildumu. Kas attiecaas uz "stingro teokraatiju" un aiznnemtajaam priesteru vietaam. Bet, Liangia, kurss gan gribeetu pieteikties speeleet komandaa, kur spiid speeleet tikai kaut kaadu augsto priesteru kalpotaaju vai vispaar dzimtcilveeku? Diezgan nevienliidziigs sadaliijums. (Es vispaar passlaik veel ne uz ko nepiesakos) bet domaaju, ka man buutu gruuti kaadam visu laiku pakllauties. Pie tam, ja augsto priesteru lomu speeleetu konsekventi, tad kalpu apspiessana buutu visai nezzeeliiga sad.gif

Martin? Nepārspīlē! es tak drovu preisteri spēlēt netaisos! Kādi dzimtcilvēki - tas ir zemnieku ciems ar attiecīgi tāiem pašiem zemniekiem - priesteriem - mani un Avenalu. Un virsaiti, kas droši vien būs Gvarvins vai kāds cits pieredzējis spēlētājs, ja tāds pieteiksies. Turklāt, ja manu reliģiju nepieņems, tad tas būs pavisam vienkāršs ciems ar Meliteles templīti maziņu. Bez tam, tā kā ciems būs pakļauts karalim un pavisam mazs, par augstajiem priesteriem vispār nevar būt ne runas.
Bet tonis manam rakstam tik bargs, lai aizbaidītu visus "uh-kā-mēs-tūlīt-iesim-kauties" gribētājus, jo tādus es savā komandā negribu. Tādi var droši taisīt savu komandu un braukt uz spēli. Es esmu miermīlīga preisteriene. smile.gif Un komandu gribu miermīlīgu - zemnieki, tirgotāji, bārenīši - sērdienīši-intriganti, kas pavisam klusiņām ņemas ar izlūkošanu... wink.gif

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 05.12.2003 12:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pirlipete
iesūtīt 05.12.2003 12:38
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03
Kur: ???



Skaidrs!Neteikšu,ka izkaušanās ir mans galvenais mērķis!Neesu jau T///M!
Bet kāpēc tu neatbildēji uz manu jautājumu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 05.12.2003 12:52
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Apmācībai zobencīņās ap PZ piesakies pie Kedrika smile.gif Viņš to laipni piesolīja grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 05.12.2003 13:45
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu nezinu gan....man laikam cita izpratne...es ar lielāko prieku tēlošu kaut vai vienkāršu zemnieku un ķeršu tādu pašu kaifu no spēles kā jebkurš varenais priesteris vai n-tā līmeņa burvis....galvenais izdomāt jēdzīgu leģendu un no sirds iejusties tēlā...grin.gif whistling.gif mad.gif :blink: Un Lia`Langia....tev tie personāži tādi vienveidīgi......sad.gif Ar nepacietību gaidu to dažādošanos....smile.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 05.12.2003 13:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gildors
iesūtīt 05.12.2003 14:10
Raksts #10


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03
Kur: Vecpiebalga, Rīga, Liepāja un visur citur pa vidu.



Es jau ar labprāt piedalītos, bet par to kaušanos...-melošu, ja teikšu, ka gribu visu laiku klanīties ugunskura priekšā un medīt iedomātus briežus. Un kāda jēga "nevainīgai izlūkošnai"?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 05.12.2003 14:26
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Kedriks @ 05.12.2003 13:45)
Un Lia`Langia....tev tie personāži tādi vienveidīgi......sad.gif Ar nepacietību gaidu to dažādošanos....smile.gif

Es jau arī labprāt dažādotos, bet LARPos tak nekas cic no manis lāga nesanāk - vai nu zemnieks, via priesteris. Tirgoties es neprotu, tur ma ni uz vietas apkāsīs, magu tur būs ļoti maz, karotāja no manis kā princese no sivēna... A uz elfiem mani nevelk. rolleyes_a.gif Any ideas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.12.2003 14:27
Raksts #12


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Bet no sivēniem labas princeses iznāk huh.gif !
Patrenējies būt karotāja. Tas ir jautri. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 05.12.2003 15:39
Raksts #13


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Lia'angia @ 05.12.2003 14:26)
CITĀTS(Kedriks @ 05.12.2003 13:45)
Un Lia`Langia....tev tie personāži tādi vienveidīgi......sad.gif Ar nepacietību gaidu to dažādošanos....smile.gif

Es jau arī labprāt dažādotos, bet LARPos tak nekas cic no manis lāga nesanāk - vai nu zemnieks, via priesteris. Tirgoties es neprotu, tur ma ni uz vietas apkāsīs, magu tur būs ļoti maz, karotāja no manis kā princese no sivēna... A uz elfiem mani nevelk. rolleyes_a.gif Any ideas?

Ku ko tāds negatīvisms??? Ja ir grūt, vajag spēt, STIPRAM būt, uzvarēt!!!! grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 05.12.2003 16:14
Raksts #14


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Northwatch @ 05.12.2003 14:27)
Bet no sivēniem labas princeses iznāk huh.gif !
Patrenējies būt karotāja. Tas ir jautri. smile.gif

Zini, nav gan. Vismaz man. Neciešu kādam sist, un vēl vairāk neciešu, ja sit mani. smile.gif Man labāk paaārstēt kādu, vai kādu indīti tējā iebērt... Nu tā, mierīgā garā. wink.gif Turklāt man ir viena nelāga īpašība - man galīgi nav acumēra. Tieši šā iemesla dēļ fizkultūras stundās bumbiņu mešana un citas precīzas nodarbes bija mans lāsts... sad.gif
Vispār es domāju, ka būtu labi uzspēlēt kādu bardu vai druīdu, bet to atkal var tikai galda RPG, jo, kā jau es teicu, LARPā jau tu vari tikai to, ko patiešām vari...
Starp citu, es jau visiem teicu, ka SL3 es būšu saimeniece bez maģijas pazīmēm. Lai buras citi, a es putru vārīšu un ar visiem škandalēšos. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.12.2003 17:36
Raksts #15


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Bet tu paņem līdzi kārtīgus kumelīšu tējas krājumus un ārstē citus no iesnām LARP laikā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 05.12.2003 17:48
Raksts #16


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Northwatch @ 05.12.2003 17:36)
Bet tu paņem līdzi kārtīgus kumelīšu tējas krājumus un ārstē citus no iesnām LARP laikā smile.gif

Tējas ir svēta lieta, kā nu bez tām! Vispār man bija līdzi arī aptieciņa, no kuras plāksteru krājumiem tikai druskas palika pāri - kādu pirkstu nobrāzt vai skabargu ievilkt jau ir viens mirklis... ohmy.gif Bet taisnība Kedrikam vien ir, es vienmēr kaut kādu priesteri tēloju. :blink: Tomēr esmu stingri nolēmusi, ka vismaz Veģmakā būšu vien tā pati pierastā priesteriene. Galu galā ,arī Farliners būs elfs, kas viņš parasti esot... Kaut gan manas un viņa spēles pieredzes nav pat salīdzināmas, kā jau elfam viņam iespēju daudz vairāk... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.12.2003 17:51
Raksts #17


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Nu bet nu kāpēc nekas cits? Tā aju nav tikai dauzīšanās ar kaut kādiem kokiem, tā ir prāta nodarbināšana arī, jādomā kā sitīsi, kur sitīsi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 05.12.2003 20:00
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



ai nu man tiesham boooring vispar domaju ka bus kas labaks.. gribeju but karotajs.. starp citu nesmu nekads neprasha.. ta ka, bet vel jau var padomat tongue.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 05.12.2003 20:06
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



Hei, shito jau vajag citā forumā rakstīt! getlost.gif

Šo rakstu rediģēja !Good_Charlotte_girl!: 05.12.2003 20:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.12.2003 20:12
Raksts #20


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Nebojā prieku GCG!
Un kas ta tev booooring, sātaniņ? Par warrior kļūt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 07:03