bengalaas
Informācija
Lietotājvārdsbengalaas
VārdsAnita
Daiļdarbos kopš10.11.2005
Recenzents
Saziņa
Foruma profils
Sazināties
Izlase [9]
 
Darbi autoram: bengalaas
bengalaas
Diļļu karaliene
Viņa dzīvoja, kā mācēja, un darīja, ko varēja. Iztika ar to, kas bija, izlikās noticam, sastrādāja muļķības un sodīja sevi pati. Kūlās kā vista pa pakulām, līdz... Laikam taču apnika.
bengalaas
Garais, melnais mētelis
Uzrakstīts, iedvesmojoties no dziesmas "The Man in The Long Black Coat". Nākotne, kurā triumfu guvis Voldemorts un par ko stāsta Hermiones māte. Šis nav priecīgs stāsts: neērtas tēmas, neskaidra morāle un nepatīkama emocionālā reakcija uz stresa situācijām. Pabeigts darbs.
bengalaas
Ceļš uz elli
Neatbildēta kaislība pārvēršas tumsā. Atriebība iznīcina ne tikai tās mērķi, bet arī pašus atriebējus. Kad tu pazaudē pats sevi, lai tikai iznīcinātu kādu cilvēku, facilis descensus averni. Viegls ir ceļš uz elli.
bengalaas
Atpakaļ dzīvē
Tā tas vienmēr ir bijis, ka Harijs ir tas, kurš izglābj pasauli, bet tad pienāk brīdis, kad nepietiek ar to vien, ka esi varonis. Pienāk brīdis, kad Harijs ir spiests uzmeklēt Drako Malfoja palīdzību un uzzināt šo to par viņa pagātni un tagadni. Laiks pēc Cūkkārpas beigšanas un padaudz netradicionālas maģijas.
bengalaas
Gramatikas ekspreskurss
Maksimāli lakoniski un skaidri izskaidrotas latvju gramatikas peripetijas, kas brīžiem tik ļoti mulsina jaunos un dažbrīd - arī pieredzējušos autorus un tulkus.
bengalaas
Sikspārņu nakts
Kājām gaisā apmesta pasaka, ko jau kopš bērnības neesam dzirdējuši citādi kā vien no uzvarētāju mutes. Un ja nu viņi meloja?
bengalaas
Pasaka par neticību

Kuri no mums var droši pacelt rociņu un patiesīgi atzīt, ka dzīvo ar pilnu krūti, ka nebaidās rītdienas, nebaidās vilšanās?

bengalaas
Kas ir eseja un ko tā ziemā ēd
Kas ir eseja, kāda tai struktūra un būtiskākās iezīmes
bengalaas
Daiļdarbu iesūtīšanas ceļvedis
Paskaidrojums tam, ko nozīmē visas detaļas, kas jānorāda, iesūtot savu darbu.
bengalaas
Mirušas meitenes, tas nav būtiski
Drako vēl kāds darbiņš paveicams
bengalaas
Nesaki ne vārda
Kad Harijs jau atkal nav viņu ievērojis, Džinnija dodas uz Jaunā gada balli ar Kolinu Krīviju. Bet ir kāds cits, kurš viņu ierauga jaunā gaismā un nolemj vienu mirkli mūžībā pavadīt kopā ar viņu. Mirkli, kas uz visiem laikiem varētu mainīt viņu viedokļus vienam par otru.
bengalaas
Visiem sveikt Dižo un Vareno Hariju Poteru

Humoristisks un tai pašā laikā mistisks stāsts, kas notiek kāda (vai kaut kā), kam nepatīk Harijs Poters, prātā. Daži ļoti sarkastiski brīži un mazliet atkārtošanas. Mīkla: kā redzes viedoklis tas ir?