novemberunge
Informācija
Lietotājvārdsnovemberunge
VārdsSanta
Daiļdarbos kopš15.03.2006
Recenzents
Saziņa
Foruma profils
Sazināties
Izlase [0]
 
Darbi autoram: novemberunge
novemberunge
Norvēģu šūpuļdziesmas

Šeit nav jāmeklē filozofija, pārpasaulība, patiesība, poēzija, sajūtas, emocijas, domas, atklāsmes, pamācības, pērles, akmeņi, žagari. Šeit nekas nav jāmeklē. Šeit JĀBŪT. Ja ne iekšā, tad vismaz blakus.

novemberunge
F&S piedzīvojumi: metāla vasara
Freijs un Snorre dodas līdzi tēvu un grupas "Serpent Blaze" Eiropas vasaras turnejā. Tie paši vecie, labie un jau "F&S piedzīvojumos" kā arī intervijās iepazīties tēlie, tie paši vecie, labie (un ne tik labie) joki, jauni un svaigi piedzīvojumu un jauns un svaigs reitings!
novemberunge
(Freija un Snorres) TELEFONS
Lietas, ko tu nekad negribētu teikt kādam telefoniski...
novemberunge
F&S piedzīvojumi: intervijas
Piedāvājam ieskatīties grupas "Serpent Blaze" dalībnieku personīgajā dzīvē.

Visiem 5 grupas biedriem Freija un Snorres apvienība uzdeva vienādus jautājumus, kam vajadzētu atkāt viņu krāsainās personības pirms iemetam jūs nākošajā stāstā, kur tie piedalīsies teju tikpat aktīvi kā galvenie varoņi.
novemberunge
F&S piedzīvojumi
Redaktora izvēle Sveiki un laipni lūgti daiļdarbā, kura apskati jūs, iespējams, nožēlosiet jau pēc piecām minūtēm.
Pirms jūs sākat lasīt šo utopijas un pusaudžu melnbaltā sekluma pilno (ne)darbu, man ir jāsaka, ka ar šo mēs, (ne)darba autores - Nirnaeth un Ironbird - nepretendējam ne uz uzslavām, ne kritiku. Tas, ko esam uzrakstījušas NAV jāuztver nopietni. Mēs to darījām, jo bija jautri, un tiem, kurus šādi sirsnīgi ievadvārdi vēl nav nobiedējuši, novēlam pasmieties. Ja ne par pašu stāstu, tad par mums.