CyberWar
Informācija
LietotājvārdsCyberWar
Vārds
Daiļdarbos kopš13.11.2008
Recenzents
Saziņa
Foruma profils
Sazināties
Izlase [0]
 
Darbi autoram: CyberWar
CyberWar
Sliktas derības
Īss stāsts par to, kāpēc armijā nevajag saderēt ar instruktoriem.
CyberWar
Skinheds
Īss stāsts par kāda ultranacionāli noskaņota vardarbīgi antisociāla jaunekļa piedzīvojumiem piektdienas vakarā.
CyberWar
DBG: Amnēzija

Kāda sieviete pamostas viesnīcas numurā ar līķi, bez atmiņām un ar policijas specvienību uz pēdām. Lai arī anonīms sabiedrotais palīdz viņai izbēgt, situāciju nepavisam nepadara patīkamāku arī citi ļaudis, kas viņu mēģina likvidēt.

Sekojiet šīs sievietes piedzīvojumiem savas patiesās identitātes un atmiņu meklējumos, kuros viņa ne reizi vien nonāks pie pārsteidzošiem atklājumiem.

CyberWar
Vikinga dienasgrāmata: No varjagiem līdz grieķiem
Sāga par kāda jauna vikinga un viņa draugu nedienām ceļā no varjagiem uz grieķiem.
CyberWar
DBG: Īsti kiborgi nekad neraud

"Veterāna stāsta" jauna un pilnīgi pārstrādāta versija, šoreiz no sidhu perspektīvas un papildināta ar DBG pasaulei neraksturīgu devu humora.

---

Hasdrubals Agemuss ir ļoti taisnprātīgs un apzinīgs sidhu jauneklis, kas vēlās sevi pierādīt karadienestā, lai iekarotu mīļotās meitenes sirdi un prestižu sabiedrības acīs. Viņš cer pēc mācībām tikt uzņemts kādā no Impērijas prestižajiem leģioniem, taču pēc incidenta mācībās, kurā iesaistīts arī tās novērot atbraucis ģenerālis, par sodu tiek ar biedriem nosūtīts dienēt uz nomaļu koloniju bez jebkādām izaugsmes cerībām.

Taču, kad nomaļo planētu sev iekāro skardži, Hasdrubalam ar kolēģiem rodas iespēja pierādīt, ka varoņi dienē ne tikai ar grieķu alfabēta burtiem apzīmētajos leģionos.

CyberWar
Miroņgalva

Darbība norisinās alternatīvā 90. gadu Latvijā - vēl drūmākā, vēl bezcerīgākā un vēl noziedzības apsēstākā nekā vēsturiski.

Ir 1992. gads. Latvijas pilsētās likums bieži vien vairs nevalda pat vārda pēc, un īstie noteicēji ir nežēlīgu noziedznieku bandas, kuru savstarpējo rēķinu kārtošana arvien nozīmē postu un ciešanas vienkāršajiem iedzīvotājiem. Varas iestādes pārsvarā ir vai nu pārāk korumpētas, vai pārāk iebiedētas, lai dotu pretsparu bandītiem, savukārt Zemessardze, uz kuru godīgie pilsoņi liek savas cerības, diemžēl nav pienācīgi ekipēta un sagatavota, lai iedibinātu kārtību.

Tomēr arī valsts iestādēs vēl atrodas ietekmīgi cilvēki, kas nav pārdevušies kriminālajai pasaulei un zaudējuši cerību. Pēc kārtējās bandītu sarīkotās apšaudes ar lieliem civiliedzīvotāju upuriem šo cilvēku pacietības mērs beidzot ir pilns, un tie nolemj ķerties pie radikāliem līdzekļiem. Dziļā slepenībā tiek atlasīta un izveidota elitāra kaujinieku vienība, kurai atļauts noziedzniekus apkarot ar viņu pašu metodēm. Ir dzimusi specvienība "Miroņgalva".

Taču būt "Miroņgalvas" kaujiniekam ir smags liktenis, jo bandīti nepavisam nedomā piekāpties bez cīņas, bet pašiem kaujiniekiem ir arī jātiek galā ar sekām no nemitīgās vardarbības, nežēlības un morāles normu pārkāpšanas, ar ko tie ikdienā saskarās. Bez tam, iespējams, ka pat viņu vadītāji un sabiedrotie nemaz nav tik nevainīgi, kā izskatās...

CyberWar
DBG: Darbiņš Šērabadā
Īss stāsts par neveiksmīga algotņa neveiksmīgu uzdevumu.
CyberWar
DBG: Caurspīdīgs vājprāts
Tiem, kas lasījuši citus DBG sērijas darbus, jau būs pazīstama tiesnese Serēna Romāna ar visām viņas dīvainībām. Šajā stāstā atklāts vairāk par viņas pagātni un iemesliem, kas likuši viņai kļūt tādai.
CyberWar
Par kaķēnu, kas paslēpās zālē
Vēl viens stāsts par jauku, mazu miņķi, kam cilvēku pasaules konflikti bija vienaldzīgi. Balstīts uz patiesu atgadījumu.
CyberWar
Pasaka par Pūkumiņķi un Astesminci
Līdzība ar diviem simpātiskiem kaķīšiem galvenajās lomās.
CyberWar
B-komanda
Bounty Hunter ir privāts aģents, kas par atlīdzību notver meklēšanā esošus noziedzniekus. Kad bijušais specvienības kaujinieks Fēlikss Hess spiests atvaļināties no armijas, viņš ķeras pie iztikas pelnīšanas šādā veidā. Lai arī paradis strādāt viens, kādu dienu viņš saņem īpašu uzdevumu, kura dēļ viņam nākas savākt komandu, un dzimst otra slavenākā algotņu grupa pēc A-komandas.
CyberWar
DBG: Operācija "Ikonoklasts"
Jauns stāsts par tiesneses Serēnas Romānas un viņas mācekļu gaitām. Šoreiz viņiem uzdots iznīcināt kāda visā Federācijā populāra politiķa reputāciju.
CyberWar
DBG: Kauja pie Hadesa Vārtiem
Īss episks stāsts par vienu no vēstures lielākajām kaujām.
CyberWar
DBG: Vispārēja vēsture

Šis darbs palīdzēs tiem, kam radās jautājumi par notikumiem un procesiem DBG pasaulē.

CyberWar
DBG: Tiesas diena

Tiesnesis ir kas vairāk par Impērijas likuma kalpu. Tiesnesis ir kas vairāk arī par parastu pilsoni, kas izpilda savu pienākumu. Tiesnesis ir paša Imperatora gribas iemiesojums - Tiesnesis ir Viņa visuredzošā acs, Viņa visudzirdošā auss un Viņa visspēcīgā dūre. Tiesnesis ir Imperatora vārds un likums.

Šai stāstā sekojiet tiesneses Serēnas Romānas gaitām, izpildot Impērijas likumu 27. gadsimta stilā. Piebildīšu, ka šī tiesnese sagraus jūsu priekšstatus par šī amata specifiku un funkcijām - pārnestā un burtiskā nozīmē.

CyberWar
DBG: Nerātni stāsti zinātniskās fantastikas faniem

Lai arī 27. gadsimts varētu šķist kā drūms un bezcerīgs laikmets, kurā valda tikai karš un genocīds, tā nepavisam nav. Prom no frontes līnijām valda pavisam kas cits, proti, perverss sekss un stiprās narkotikas. Šoreiz bez rokenrola.

Sidhu ģenerālis Lūcijs Komnens ir pazīstams ne tikai kā izcils karavadonis, bet arī greznas dzīves un baudu mīļotājs. Tikko iecelts par nesen iekarotās planētas Samarkanda II pārvaldnieku, viņš nekavējas izmantot privilēģijas, ko sniedz viņa statuss. Lieki piebilst, ka vīrs ar varu aizvien bijis iekāres objekts ambiciozām dāmām, turklāt ne jau tikai sabiedriskajā stāvoklī līdzvērtīgajām.

---

Programmā piedāvāju arī paralēlus, ar DBG pasauli nesaistītus nerātnās fantastikas stāstus, kas ielīksmos ne viena vien jefīga un ne tik jefīga žanra fana acis...

CyberWar
DBG: Operācija "Veseris"

Ja jums šķiet, ka 21. gadsimtā klājas slikti, tad priecājieties, ka nepiedzīvosiet 27. gadsimtu. Karš, genocīds, nabadzība un posts ir šī laikmeta sinonīmi. Tumšajās Visuma dzīlēs valda nežēlīgi noziedznieki, korumpētas korporācijas un tirāni, kas liktu Staļinam un Hitleram izskatīties kā nepilngadīgiem huligāniem. Dzīvot šai laikā nozīmē nemitīgi gatavoties nāvei. Mirt šai laikā nozīmē būt dzīvo apskaustam. Piešķirt vērtību dzīvībai laikā, kad miljarda bojāeju ziņās piemin vien pāris rindiņās, spētu laikam tikai vājprātīgie.

Šī laikmeta karos nav varoņu un ļaundaru, tikai varmākas un vēl lielāki varmākas, kas vienlaikus ir arī upuri.

CyberWar
DBG: Mēra kuģis

Drūma futūristiska versija leģendai par Klīstošo Holandieti survival horror mērcītē. 

Mēra pieminēšana cilvēkos iedveš bailes jau daudzus gadsimtus. Arī 27. gadsimtā nekas nav mainījies, taču, kā to uzzinās kuģa "Vientuļā Zvaigzne" apkalpe, šai laikā pastāv arī ļaunākas sērgas par mēri...

CyberWar
DBG: Paldies par fikso
Jauns drūmajam 27. gadsimtam veltīts DBG sērijas īsais stāsts par drosmi un kaisli kādā rotā ar segvārdu "Bravo".
CyberWar
Plēsoņa
Uz "Predator" filmu sēriju balstīts fanstāsts.