Titanija
Informācija
LietotājvārdsTitanija
VārdsKristīne
Daiļdarbos kopš12.03.2007
Recenzents
Saziņa
Foruma profils
Sazināties
Izlase [12]
 
Daiļdarbu izlase
jauatkales
Slēptais nodoms
Hermione dodas uz Cūkkārpu ar kādu noslēpumu. Neviens, šķiet, pat nepamana, ka meitene ir mainījusies. Izņemot Malfoju...
Bizii van Dope
Par Sofiju Fortūnu iz Lervesas.

Sofija nāk no varenās, bet pagrimušās Fortūnu dzimtas. Viņa dzīvo pilsētā, kuru sauc par Lervesu, un meitene ienīst skolu un skolēnus, kurā iet. Viņa ir cienīta savu vienaudžu starpā, taču īstas draudzības meitenei ar viņiem nav, jo pārējie bērni pat baidās no bālās tumšmates. Taču te kādā dienā skolā ierodas jauna skolniece, un Sofija atrod ar viņu kopīgu valodu.

Un šī pazīšanās Sofiju aizved tālu prom no mājām, lai sastaptu Regīnas māsu, kas ir aizklejojusi tālu aiz Kresas tuksneša, pāri Utopjaigas jūrai uz svešu, tumšu zemi, kurā vairs palikuši tikai divi spēki. Ļaunais un ļaunais.

Kopā abas draudzenes sastop Utopjaigas jūras tumšāko pirātu, atbrīvo sešus ļaunos ģenerāļus, un tie piespiež meitenes palīdzēt sev, lai atgrieztos atpakaļ savā zemē un pabeigtu cīņu ar savu ļaunāko ienaidnieku.

Sofijas un Regīnas piedzīvojumi tumšajā pasaulē ir elpu aizraujoši, jo viņas stājas aci pret aci ar Melno un Rudo vilkaci, gudro kalnu šamani un pat melnajiem vienradžiem. Un tas vēl nemaz nav viss…

 

Bizii van Dope
Senās Ēģiptes priesteriene

Varenā Saules dinastija valda pār Ēģiptes zemi, kurā dzīvo arī Muna - zemnieku meita.

Šo meiteni Eģiptes dievi sūta uz Tēbām pie lielā valdnieka, lai viņa pasargātu faraonu no vēl nezināmām briesmām.

Kādi būs Munas piedzīvojumi, un no kā viņai ir jāpasargā faraons? Kas to lai zin…

Kaķurēgs
Laimē randiņu ar laupītāju
Kas notiek, kad Lilija piedalās konkursā ar izdomātu vārdu un laimē randiņu ar Džeimsu?
LC*
Kājām gaisā
Ir pierasts, ka Džeimss visu laiku sapņo par satikšanos ar Liliju Evansu un grib viņu pierunāt uz satikšanos. Nu viņi ir mainītās lomās - Lilija ir sapratusi, ka vēlas būt kopā ar Džeimsu, bet...Džeimss to vairs nevēlas.Laupītāju 7.gads Cūkkārpā.
Malduguns
Velnezera mistērija
Margo kopā ar ģimeni pārvācas uz jaunām mājām, nelielu ciematiņu. Meitene nav īpaši sabiedriska un bieži vien klaiņo viena. Pastaigājoties pa mežu, viņa atrod savādu ezeru, par kuru klīst baumas. Sala, kura atrodas ezerā esot nolādēta un no turienes neviens vēl nav atgriezies. Margo pievienojas kāds puisis, kurš sākumā šķiet iedomīgs vietējā populāro bariņa pārstāvis. Abi kopā viņi dodas uz salu...
Fijusska
101 Uzaicinājums satikties

101 Džeimsa mēģinājums uzaicināt Liliju uz randiņu, un, protams…viņas gudrās atbildes!

Fijusska
Naktīs visi kaķi melni

Džeimss satiek viņu tumsā. Viņš nezina, kas viņa ir.

Viņš vēlas to noskaidrot, bet notiek tādas lietas, kurām viņš nebija ticējis, ka tās jebkad varētu notikt!

nenuil
50 apvainojumi Drako Malfojam

One-shoot!!!

Autors: Sara4Harry

Tulkoja: _nenuiala_

Orģinālvaloda: angļu

Vai Hermione spēs izdomāt 50 apvainojumus Drako Malfojam???

Andza
Sānas Hronikas
Jaunais Heidoks pamet savu apspiesto zemi, lai atklātu pasauli pāri kalniem, kurā var pieredzēt savādo, tikai pasakās dzirdēto un kur viņš neizbēgami tiek ierauts notikumu virpulī.
Kagura
Pūķa dziesma

Labā mūžīgā cīņa ar Ļauno turpinās, tikai šoreiz tā ir ieguvusi jaunu veidolu. Stāsts par draudzību, uzticību un drosmi, izaugsmi un zaudējumu. Pasaule vairs nekad nebūs tāda kā agrāk.

"Viņa plosījās līdz spēku izsīkumam, taču dzelzs riņķi sienā nepakustējās ne par mata tiesu. Beigu beigās viņa pusnemaņā noslīga uz vēsās, mitrās un nelīdzenās grīdas un ļāva ķēdēm novilkt rokas zemē. Pār viņas vaigiem ritēja sviedri un asaras – izmisuma un bezpalīdzības asaras, tik sāļas kā jūras ūdens. Viņa nekad vairs neredzēs saules gaismu, nedzirdēs putnu priekpilnās, skanīgās himnas pavasarim un nejutīs maigo, spirgto maija vējiņu rotaļājamies matos un skūpstām vaigus. Viņa nekad neies pa balto, putekļaino celiņu uz mājām un neiebridīs upē, lai noskalotu smagumu no dienas darbos nogurušajām kājām. Viņa nekad neaizmigs un nepamodīsies. Nekad, nekad vairs. Loks bija noslēdzies."


bengalaas
Daiļdarbu iesūtīšanas ceļvedis
Paskaidrojums tam, ko nozīmē visas detaļas, kas jānorāda, iesūtot savu darbu.