Atsauksmes darbam: Īstā pasaule
Tev ir pieteikties, lai iesūtītu atsauksmi.
Hermaine

Kā reiz sen sen atpakaļ solīju - pārlasīšu kaut kad, kad uznāks tāda vēlme, un šī bija tā diena, kad man atkal bija sagribējies izlasīt tavu stāstu.

Šķiet, ka manīju, ka tiešām esi šur tur ko rediģējusi, jo iepriekš doma tik skaidri kopā nesaistījās, un šobrīd man ir sajūta tāda, ka tā sadaļa Vērtējums vienkārši nav piemērota tavam stāstam, jo aiz vērtējuma 10 vajadzētu būt arī vērtējumam "Ģeniāli" un tad varbūt ar to iesākumā pietiktu. :)

Vēlreiz varu apgalvot to, ka man ļoti, ļoti un vēlreiz ārkārtīgi ļoti patīk tas, ka tavi varoņi izmanto maģiju un patiešām dara to daudz. Visticamāk tieši šāda izskatītos maģijas pasaule, kad vara ir koncentrējusies kādas šķiras rokās. Jau tagad "vientieši" spēj savīt neticamas intrigas, bet ar visām maģiskajām izpausmēm, tām būtu jābūt prātam neaptveramām. Un ne jau vienkārši līmenī, ka kāds žurkas veidolā nodzīvojis padsmit gadus kā mīļzvēriņš burvju ģimenē.

Ja nu gadījumā notiek brīnums un tu šeit iegriezies, tad gribu, lai tu zini, ka tev vēl arvien šeit ir vismaz viena fane. 

  • Nodaļa 11 Māsas
  • 05.05.2019 19:20
  • starstarstarstarstar
Hermaine

Patiešām nopriecājos, kad ieraudzīju, ka šim darbam ir uzradusies jauna nodaļa!

Kā vienmēr darbs ir izcils un, sākot lasīt jauno nodaļu, nevarēju nepamanīt vēsturiskas intrigas, pašlabumu meklējošas shēmas un līdz sīkumiem izstrādātas detaļas; gandrīz vai kā Troņu spēlēs. :)

Pagaidām vienīgi (varbūt tas ir saistīts ar to, ka katru nākamo nodaļu lasu pēc kāda laika, nevis kā parasti grāmatā - vienu pēc otras; ja uznāks kāda milzīga garlaicība, domāju, ka ir vērts tavu stāstu pārlasīt no sākuma) ir mazliet grūti uztvert kopainu, tomēr stāsta virzība ir nojaušama un notikumi ir secīgi. Šeit gan bija drusku mazāk intrigas nekā iepriekš, tomēr nojaušu, ka vēl daudz kas šajā stāstā ir priekšā, tāpēc ar nepacietību gaidīšu turpinājumu!Autora atbilde: Ļoti novēlots paldies. Pēc tik ilga pārtraukuma grūti izlemt, vai turpināšu šo stāstu. Vispirms nedaudz izrediģēšu un tad skatīšos, vai ir vērts turpināt.

  • Nodaļa 11 Māsas
  • 05.09.2014 11:30
  • starstarstarstarstar
Tev ir pieteikties, lai iesūtītu atsauksmi.