Piezīmes: Sajauktas pasaules
Atlase

Daiļdarbi
jupiiters
Un līst klusi...

Pārdomu dzejolis

Niiki
Divas dzīves

Šis stāsts ir par kādu puisi, kas nokrizdams zaudē atmiņu un vairs neatceras, kas viņš īsti ir. Viņu moka murgi, kaut gan viņš nezina kuri ir tie murgi, bellato pasaule vai arī cilvēku pasaules, bet vai tie vispār ir murgi?

Janis777
Trīs Pasaules

Vai ir iespējams nosargāt savu zemi, pat tad, ja šķiet nav neviena pavediena kā to izdarīt. Palīdzība vienmēr ir blakus. Esi drošs un rīkojies!

silver knife
Tempest

Brāzmains ceļš, purvaina taka un dziļš akacis! Tāds ir varoņu liktenis!

Māre Spāre
Ģeniālā tauku smēre.
Gluži kā visām durvīm ir vajadzīga smēre, lai tās nečīkstētu, smēre ir vajadzīga arī cilvēkiem, lai to dzīvēm būtu jēga, lai viņi nenotiktu vienkāršas rotācijs, kuras beigās vienalga viss biedzas letāli.
Violettā Lelle
Un tā es nomiru
Es tā negribēju, tiešām, un es neesmu īsti pārliecināta, kāpēc tā sanāca.
Niiki
Kalcifera mājas noslēpumi.
Šis stāsts ir par trim meitenēm. Katrai ir savi noslēpumi, kurus nevienam nedrīkst atklāt. Kad sākas skola, sākas arī jautrība un briesmas. Neviens noslēpums nepaliek neatklāts.
Sfinksa ar uguns zobenu
Harijs Poters un pārsteigumu mudžeklis!
Daiļdarbs balstīts uz Raulingas jau uzrakstītajām grāmatām. Harijs ar draugiem ir pabeidzis priekšpēdējo mācību gadu. Dažādas likstas, piedzīvojumi un nepatikšanas sagaida draugus. Ko Harijs izvēlēsies? Apmeklēt skolu vai nogalināt lordu Voldemortu?Un tas nebūt nav viss.
Niiki
Cik savādi ir būt...

Šis stāsts ir par trim meitenēm, kuras dzīvo cita pasaulē. Kurā nemaz nav cilvēku, bet gan bellato, akerīdi un koras. Šīs rases savā starpā karo. Katrai meitenei, Fadetei, Ronellai, Loreincei ir sava dzīve, savi notikumi, sava situācija un savas briesmas. Meitenes savā starpā nav pazīstamas, bet nejauši satikušās. Šajā pasaulē notiek daudz brīnumu un mistikas…

Muzikants
Ne viss ir tā kā izskatās...
Uz Zemi tiek nosūtīti eņģeļi, lai izpildītu Dieva uzticēto misiju...
Muzikants
Atgriešanās
Vai jūs ticat paralēlām pasaulēm, spokiem, gariem, poltergeistiem? Ja vēl nē, tad izlasot šo vēstījumu, jūs savas domas noteikti mainīsiet.
munkss
Laiks un Tikai Tev

LAIKS


***


Nu Buddas līdz Kristum
Un atpakaļ
Iet Laiks
Tev un Man

munkss
Harlows
Stāsts par maniem suņiem, ģimeni, Rīgu un laiku ap mani
Dayasa
saules otrā pusē
Apdomā ko dari , jo tas skar ne tikai to kas notiek šaipus saules.
terapsina
Lilija citā atspulgā Riņķa stāsts

Ja iepazīstoties Džeimsam viņa nepatiktu?

attēls

Ja Lilija un Džeimss būtu auguši mainītās lomās un Evansa būtu tā, kas ķerstītu Poteru, vai viņi būtu savas dzīves beiguši kopā un no Voldemorta nežēlīgās rokas?

Ludiēna
Ceļš uz mūžību
Šis daiļdarbs ir par to, kas notiek pēc cilvēka nāves.
terapsina
Fēniksa atdzimšana.

Stāsts par Fēniksu, kas iemieso gaismu un cerību, lai cīnītos pret tumsu un bailēm. Stāsts par cīņu starp labo un ļauno.

~♥magic cat♥~
Džūlija Smita
Stāsts, kurš nedaudz atgādina grāmatas par Hariju Poteru, taču šoreiz - par kādu meiteni. Bet kas notiktu, ja viņi satiktos?
Northwatch
Strupa līgava

Reiz forumā bija meitene Chemistry girl. Tagad viņa ir Alchemy.

Viņai uznāca besis, es viņu centos iepriecināt. Pie reizes arī paņirgājoties par viņas niku. Tagad, pēc pāris gadiem es šo darbu atradu un secināju, ka tīri prikolīgs, kaut arī beigas ir sasteigtas un galu galā man nācās evakuēties uz Murmansku, patālāk no viņas :D Pagaidām skaitās pabeigts, taču, iespējams, kādreiz tiks uzrakstīts nopietnāks mīlasstāsts Strupam :D

Enjoy!

morrgana
Elēnas pieraksti
stast kā dzīvi manina tagatne un pagatne!!!