Piezīmes: Tulkojums
Atlase

Daiļdarbi
SilverDove
Doktors Hauss
No seriāla ''Doktors Hauss'' pirmās sērijas. Viņa saruna ar Rebeku.
Seila
Alter ego
 Jūtīga mīlestība starp Drako un Džinniju. Drako meli Bleizai, kura viņā ir iemīlējusies. Bleizas pašnāvība: viņa nespēja tikt galā pati ar sevīm, ar savām jūtām, cīņa priekš viņas bija neizturama, bet viņa nebija garā vāja

Seila
Kas notiek, kad Roulinga vēlu vakarā skatās filmas...
Krosingouvers ar dažādiem mūzikliem.  Kas notiek, kad Roulinga vēlu vakarā skatās filmas...
Aiva
Baismīgais asais zobens. Otrā daļa: Salauztie
(Piezīme: Baismīgais asais zobens aprakstītie notikumi risinās aptuveni sešdesmit gadus pirms notikumiem, kas aprakstīti Saber Marionette J Again. Šajā stāstā neparādās neviens no minētās sērijas varoņiem, kā arī netiek izmantotas neviena no seriālā atainotajām darbības vietām Japonesā vai Gartlendā, lai gan ir pieminētas atsauces uz viena personāža agrāku klonu -- Jaunās Teksasas prezidentu Džoju -- , un vienā brīdi tiek pieminēta cita personāža uzfilmēta darbība. Visi stāsta notikumi norisinās Jaunajā Teksasā, un visas lokācijas un personāži Jaunajā Teksasā, izņenot Frenka Džoja klonu, ir oriģināli.

Saber Marionette J ir © un ® AnimeVillage.com * Satoru Akahori * Hiroshi Negishi * Tsukasa Kotobuki * Kadokawa Shoten * Bandai Visual * Sotsu Agency * TV Tokyo.)
Aiva
Monologs
Varbūt tu esi atnācis pateikt man, kāpēc mūsu dēls ir miris
resella
Viltīgās kāpnes

Hermione Grendžera un Drako Malfojs – trīs stundas ir ilgs laiks būt iesprūdušiem zem viltīgām un blēdīgām kāpnēm, pie tam trepes mūsdienās nav pietiekami ietilpīgas ...

Aiva
Ardievas muļķim
Remuss Vilksons ir tikai godīgs, kad ir jāsaka runa, kura nekad neizskanēs Siriusa Bleka bērēs.
Seila
Laika cilpa
Ja iekļūst laika cilpā no tās izeju atrast nav iespējams.
Aiva
Ar labiem nodomiem bruģēts ceļš
Dumidors jau daudzus gadus ir slepeni manipulējis ar Burvju Pasauli. Viņš to ir darījis vislabāko nodomu mudināts. Taču ne velti mēdz sacīt, ka ar labiem nodomiem ir bruģēts ceļš uz Elli...
Aiva
Gaisma
Vai nogalinot ienaidnieku, tu nenogalini arī daļu no sevis? Vai labais un ļaunais ir divas pretējas lietas, vai arī tikai viena veseluma divas puses, kuras šķir tikai viens sirdspuksts?
Veela
Lietas, ko tu par mani nezini.

Džinevra atklāj tev savas dzīves un dvēseles noslēpumus. Viņa nudien nav maza, vārga meitenīte...

(Pēc Jauktasiņu prinča)

pekene
Jautājumi
Severuss Strups pārdomā savu dzīvi. Kādēļ tā izvērtusies tieši šāda un kādēļ tā tik cieši saistīta ar Poteriem? Izskatās, ka ir tādi solījumi, kas, tāpat kā rētas, nekad pilnībā neaizmirstas.
Aiva
Jaunais Noass
Un teica Dievs Noasam...
Aiva
Brigthauka 16 baušļi
Derīgi padomi ceļojošu avantūristu grupai. Domāts lomu spēļu faniem. Lasīt ar dziļi nopietnu sejas izteiksmi. :P
Aiva
Hobita sindroms, jeb, vai spēlētāja tēlam ir jāmirst?
Lomu spēļu lielais jautājums - vai spēles vadītājam ir tiesības nogalināt spēlētāju tēlus?
nenuil
Hermiones spēle
Starp labo un ļauno ir smalka robeža, un Hermione ir abās pusēs. Viņa kā spiegs tēlo spiegu, un abu pušu piedāvājumi ir ļoti izdevīgi. Bet arī tas vēl nav viss, jo arī Drako Malfojs ir iejaukts, un ir noslēpumi, kurus labāk neatklāt.
Idril
Es atcerēšos tevi smejamies
Neilgi pēc Siriusa nāves, Remus uzraksta viņam vēstuli. Oneshoot.
Idril
Es Smiešos

„Sirius, tu esi mans labākais draugs un tā tālāk, bet man tev ir jāpasaka patiesība. Ja tu kādreiz vispār nomirsi, es smiešos tavās bērēs,”

„Nu tad uzmini šito, draudziņ, es arī smiešos tavās bērēs,”

esssiiite
Pēc visiem šiem gadiem
Lilija un Džeimss nekad nav apprecējušies. Viņiem abiem bijuši partneri, kas ir miruši. Nu viņu bērniem jābrauc uz Cūkkārpu, un viņi tiekas atkal. Vai viņi beidzot būs kopā, vai tomēr izlems, ka viņi vienkārši nav domāti viens otram?
Aiva
Atvadruna krietnam vīram
Kādus vārdus gan lai saka, kad krietns vīrs ir aizgājis mūžībā?