Piezīmes: Tulkojums
Atlase

Daiļdarbi
nenuil
50 apvainojumi Drako Malfojam

One-shoot!!!

Autors: Sara4Harry

Tulkoja: _nenuiala_

Orģinālvaloda: angļu

Vai Hermione spēs izdomāt 50 apvainojumus Drako Malfojam???

Aiva
Seishunshiteimasu
"Viss ir vislabākajā kārtībā!" Jurija sarkastiski atbildēja. "Mēs atrodamies vietā kur uzturēties aizliegts. Man ir līdzi aizliegts deks, pilns ar aizliegtu programmatūru un tu staipi līdzi pistoli, kas, ja tu to vēl neesi sapratusi, arī ir ar likumu aizliegta rīcība. Vai tev kaut ko izsaka termins - uzbrukums ar nāvējošu ieroci? Kā ir ar glabāšanu? Ar gatavošanos pielietot, ar iepriekšēju nodomu? Mēs beigsim dzīvi cietumā!"
Aiva
X-Com: Pirmais citplanētiešu karš
Pērn bija ieradušies VIŅI. Citplanētieši. Atšķirībā no iepriekšējiem piecdesmit gadiem kas bija pilni ar neapstiprinātiem novērojumiem, miglainām fotogrāfijām un visādu ārprātīgo murgojumiem, šoreiz viņi ieradās atklāti. Viņi ieradās kuģos, kas bija pārāki par jebko, ko cilvēce spēja likt tiem pretī. Viņi grāva pilsētas un ciematus, nolaupīja mājlopus un cilvēkus. Bija ziņojumi par eksperimentiem ar drausmīgām sekām. Tas viss iedvesa šausmas vienkāršajos cilvēkos. Pūlis pieprasīja aizsardzību no savām valdībām. Kamēr valdības plānoja un ķildojās, uzbrukumi turpinājās.
Aiva
X-COM - Trīspadsmitais vads

‘Klausies puis, mēs neesam labākie no labākajiem. Mēs pat neesam labākie no sliktākajiem. Ja mēs patiešām esam Zemes pēdējā cerība, tad lai Dievs viņai žēlīgs. Vai tad tu vēl neesi ievērojis, kādi ir pārējie mūsu vīri? Džounss tik daudz ir šāvis no savas kuļmašīnas, ka viņam smadzenes sakūlušās sviestā, Žbovskis ir kurls kā miets, un Dolfs savukārt tikpat tups. Mēs divi esam vienīgie, kas te ir kaut ko vērti,’ lepni paziņoja kareivis, kas vēl pirms mirkļa sarāvies bija tupējis zem lidmašīnas rampas.

‘Svēta patiesība, tici man,’ apstiprināja šķielacis snaiperis.

Aiva
Tam nevajadzēja tā būt
Tam pilnīgi noteikti nevajadzēja tā būt.... Tā taču praktiski jau bija kļuvusi par Cūkkārpas tradīciju, ka katra mācību gada beigās Harijam bija jāstājas aci pret aci ar nāves draudiem. Protams, Rons un es, mēs arī vienmēr esam iesaistīti, bet tieši viņš ir tas, kam katru reizi jāpadara viss grūtākais un smagākais. Viņš galu galā ir tas, ko Lords Voldemorts nozvērējās nogalināt vēl šūpulī, un mēģināja to izdarīt katru gadu atkal un atkal. Un mēs visi ticējām, ka viņš ir tas, kuram būs lemts reiz nogalināt Tumsas Pavēlnieku.
helbaffy
Sakot ardievas
Siriuss Bleks atceras dienu, kad tika nogalināti Džeimss un Lilija Poteri.
Aiva
Septiņas anime fandoma fāzes
Daudzi anime fani savā fandoma dzīvē iziet cauri virknei pakāpju, līdzīgi Šekspīra septiņām dzīves fāzēm.
Aiva
Varoņa māte
Pīters Sīkaudzis nomira kā varonis. Tikai viņš nenomira. Kā tas ir - uzzināt par to pēc vairāk kā desmit gadiem? Grāmatā bija tikai viena frāze, ka "viens pirksts bija viss, ko viņi atnesa viņa mātei." No tā arī radās šis stāsts.
resella
Zināt šo

Vienas nodaļas darbs jeb "one shot".

"Teorētiski, būdama gudra meitene, tu tiešām spēj būt muļķe."

Lauriine
Padejo ar mani
Kas notiek, kad Hermiones dzīvē atkal parādās Harijs?! Vai tā šķietamā mīlestība starp Hermioni un Ronu tiešām pastāv vēl joprojām?
Aiva
X-Com: Viena diena ellē
Mērķis bija liels kuģis, bet lielākā daļa no manas triecienvienības pēc pēdējās kaujas, kuras laikā tika sagrābts neuzmanīgi transporta aizsniedzamības robežās nolaidies citplanētiešu drednauts, vai nu gulēja bāzes hospitālī, vai arī sešas pēdas zem zemes. Kaujas laikā veiksmīgi tika paralizēts un dzīvs saņemts gūstā citplanētiešu augstākais lauka komandieris (kopā ar tiem manas grupas locekļiem, kas gadījās paralizējošās bumbas sprādziena rādiusā). Tāpēc man neatlika nekas cits, kā sūtīt kaujā nepieredzējušu kapteini, divus snaiperus un veselu baru lielgabalgaļas (jauniesauktos). Tomēr, es jutos pārliecināts par veiksmi...
Aiva
Džemmets un Gadžita
Kad Disneja studija ir beigusi seriāla "Glābēji Čips un Deils" uzņemšanu, tās pieci galvenie varoņi ir palikuši bez darba un mēģina iekārtoties citā 'grauzēju' seriālā. Diemžēl, kādam rodas problēmas. Lielas problēmas...
Aiva
Tā gadās
"Tas nozīmē, ka tu vari būt ļoti loģiska," Luna nomurmināja, pavērsusi seju pret sauli, "un es varu būt mazliet ekscentriska, bet ja tev patīk zemesriekstu sviests uz baltmaizes grauzdiņa, tad mums abām ir kaut kas kopīgs."
Aiva
Pietiekami lai būtu sargenģelis
"Pat tad kad es vēl biju mazs, es biju lēns. Es sāku staigāt pāris mēnešus vēlāk nekā citi, un es pavadīju trīs pirmos savas dzīves gadus murminot kaut ko ko nesaprata neviens izņemot mani. Tas taču ir labi zināms fakts - Gregors Gouls ir muļķis."
Gouls vienmēr ir bijis lēns un neveikls. Varbūt pienācis laiks paskatīties, kāpēc?
Fijusska
Tam, kuru reiz es mīlēju
Viņas reakcija uz to, ka viņš neatzīst, ka mīl viņu. Pēc vēl vienas nakts izpriecām, tad pamešanas, viņa nolemj kaut ko darīt.
Aiva
Juras Laikmeta Pīle
Parodija par paši zināt ko
Aiva
Svētki
Galvenajās lomās - Pieci Briesmīgie,
tāpat piedalās vairāki citi slaveni Disneja Seriālu Nevaroņi.
Aiva
Nodevēja monologs
Tārpastis ir gļēva un savtīga žurka, vai ne? Viņš noteikti jums piekristu
Fijusska
Apvaldīt jūtas
"Viņa sāka satikties ar viņu septītajā gadā. Tad, kad viņš bija mazliet nolaidis tvaiku." Džeimss ir izmisis, vai viņš tiešām spēs mainīt sevi...dēļ meitenes? Nu...viņš mēģinās!
Fijusska
Siriuss Bleks… ekstra lieliskā aukle?!

Ja Siriuss Bleks septiņus gadus Cūkkārpā varēja tikt galā ar Severusu Strupu, tad pieskatot mazuli Hariju, viņa krustdēlu, uz vienu nedēļas nogali varētu būt pavisam viegli, vai ne? NEPAREIZI! Uzziniet, kas īsti notiek, kad Džeimss un Lilija atstāj Hariju krusttēva uzraudzībā.