Piezīmes: Tulkojums
Atlase

Daiļdarbi
Fijusska
Siriuss Bleks… ekstra lieliskā aukle?!

Ja Siriuss Bleks septiņus gadus Cūkkārpā varēja tikt galā ar Severusu Strupu, tad pieskatot mazuli Hariju, viņa krustdēlu, uz vienu nedēļas nogali varētu būt pavisam viegli, vai ne? NEPAREIZI! Uzziniet, kas īsti notiek, kad Džeimss un Lilija atstāj Hariju krusttēva uzraudzībā.

Aiva
Mirt vai dzīvot
Viņš bija tikai mazs zēns...
Seila
Zvaigžņu kari. 3. epizode Atriebjot situs.
Kas notiktu, ja Zvaigžņu Karu fani pēc filmas izdomātu atstāstīt tās saturu no sava redzes viedokļa?
Fijusska
Eņģelis
Stāsts no Lilijas skatu punkta par dienu, kad viņa zaudēja Džeimsu un mira, lai aizsargātu Hariju. Viņa bija Džeimsa eņģelis, viņa bija Harija eņģelis. Es mīlu tevi, Harij. Es būšu tavs eņģelis, manu mazulīt. Es mīlu tevi. Tētis un es pieskatīsim tevi. Drīz es būšu ar tevi, Džeims, mans mīļais.
Hareki
Tikšanos gaidot
Laiks pēc Gredzena kara. Lotiriela ir dzirdējusi daudz nostāstus par jauno Rohānas karali un satraucas par ceļojumu uz Edorasu. Nabaga Eomeram neklājas labāk...

 

Aiva
Kāda Orka dienasgrāmata

Skatiens uz silmarilions notikumiem 'no otras puses'

Aiva
Ardievas
Pēdējā kauja ir galā, un Džinija Vīzlija kaut ko meklē kaujas laukā; meklē Viņu. Tikai, kad viņa to ir atradusi, viņa saprot, ka viņai nāksies pateikt visskumjāko no vārdiem - ardievas. HP/DžV songfiks pēc Džeimsa Blanta 'Ar dievu, mans mīļais'
Aiva
Karš Tumšā Purva pilī
Disneja seriālu un filmu nevaroņu līgas kārtējā sanāksme Tumšā Purva Pilī
ils
Kad mirušie putni dzied
– Pēc trīs dienām būs Ziemassvētki, – viņa sacīja. Datums kalendārā. Svētku etimoloģija bija pagaisusi, tomēr Vīzliju ģimene katru gadu svinēja tos. Tāpat kā miljoniem citu ģimeņu. Bez šaubām, uzkrājējos bija saglabāta informācija, bet pagaidām – vienkārši jāpriecājas par skuju rūgto smaržu, par sen izmirušā koka ar durstīgajām, lipīgajām lapām, ko rādīja hologramma, par spīdumu un mirgu. Un par sniegpārsliņām.
ils
Dārgā dienasgrāmata
Kā gan viņš kļuva par nodevēju? Varbūt viņš tādējādi atriebās? Interesanti, par ko...
Aiva
Tā ir tikai spēle
Kad Šīmuss piektajā mācību gadā iepazīstina grifidoriešus ar spēli "Pazeme un pūķi", Ronam rodas izdevība atklāt Hermionei savas jūtas pret viņu, atklāti nedeklarējot to visu pārējo klasesbiedru priekšā. Viņiem abiem gan nāksies atcerēties, ka tā ir tikai spēle. Bet vai patiesi?
ils
Turpinājumi! Turpinājumi!
Vienkārši gribējās mazliet pafantazēt.
eyedam
Šķirojot Fredu
Ir cilvēki, kurus iešķirot ir viegli, un ir tādi, kurus iešķirot ir daudz grūtāk. Un ir arī Freds Vīzlijs... Tātad... cik grūti gan varētu būt iešķirot viņu?
Ika
Atraidītais
"Ir vieglāk viņu neieredzēt, kad viņš ir novērsies. Ja neskaties uz viņu tieši, ir iespējams sevi piemānīt ar domu, ka šis bērns ir tikai un vienīgi sava tēva dēls, tikai un vienīgi Džeimsa Potera pēcnācējs, ne tavas dārgās aizgājušās māsiņas atstātais mantojums." Tā domā Petūnija Dērslija par zēnu, ko uzaudzinājusi.
ils
Glabāja Strupu
Glabāja Strupu, apraudāja, runāja par to, cik labs viņš bijis... Un redz, kas sanāca!
eyedam
Nesaņemtā vēstule
Tu klusībā domā, ka tev patiešām būtu vajadzējis mācīties Cūkkārpā. Tu sapņo, ka esi tāds pats burvis kā Harijs, Rons vai Hermione. Taču tu ne mirkli neuztver šos sapņus nopietni. Bet vajadzētu.
bengalaas
Mirušas meitenes, tas nav būtiski
Drako vēl kāds darbiņš paveicams
bengalaas
Nesaki ne vārda
Kad Harijs jau atkal nav viņu ievērojis, Džinnija dodas uz Jaunā gada balli ar Kolinu Krīviju. Bet ir kāds cits, kurš viņu ierauga jaunā gaismā un nolemj vienu mirkli mūžībā pavadīt kopā ar viņu. Mirkli, kas uz visiem laikiem varētu mainīt viņu viedokļus vienam par otru.
bengalaas
Visiem sveikt Dižo un Vareno Hariju Poteru

Humoristisks un tai pašā laikā mistisks stāsts, kas notiek kāda (vai kaut kā), kam nepatīk Harijs Poters, prātā. Daži ļoti sarkastiski brīži un mazliet atkārtošanas. Mīkla: kā redzes viedoklis tas ir?