Piezīmes: Tulkojums
Atlase

Daiļdarbi
Aiva
Ko Tu gribi? Jauns!

Pēc neveiksmīgā laulību mēģinājuma, Akane beidzot pieliek visai saderināšanās lietai lielu treknu punktu. Tagad galīgi saīgušais Ranma ir uzgrūsts uz kakla vidējai no māsām Tendo, Nabiki. Lai nenonāktu pārējo ‘līgavu' krustugunīs, Nabiki nolemj palīdzēt Ranmam beidzot saprast, ko viņš pats vēlas sasniegt dzīvē (tīri lai samazinātu postu un izdevumus Tendo ģimenei, protams!). Varbūt ka nedēļas nogale ‘normālā' atmosfērā prom no parastā ‘ārprāta' nāks visiem par labu?

Tagad Nabiki ir iesprūdusi pašā ‘ārprāta' centrā kopā ar Ranmu, pūloties paveikt savas dzīves lielāko un ambiciozāko plānu - savest kārtībā Ranmas dzīvi. Tikai, Nabiki ir atklājusi, ka ir atļāvusies izdariet vienu lietu, ko pati sev bija nozvērējusies nekad un ne par kādu cenu neatļauties - ļāvusi sev iemīlēties Ranmā Saotomē. Tas vien jau ir ļoti slikti, bet kas gan ir Himura Tanaka, un kāpēc viņas interesēs ir panākt, lai Ranma iet skolā kā meitene?

Akacis
Gaidot Odiseju

Katru vakaru mūsu saimniece iet uz jūras krastu, apsēžas uz akmens un veras tālē. Gaida kuģi. Iesākumā es pat lavījos viņai nopakaļ, slēpos aiz lielā, baltā klintsbluķa un tīksminājos. Reti kurš vīrietis var palepoties ar šādu sievas uzticību.

Hermaine
Harijs Poters un Racionālās domāšanas metodes

Petūnija ir apprecējusi bioķīmiķi, tāpēc Harijs uzaug, bērnībā lasīdams grāmatas par zinātni un zinātnisko fantastiku. Tad pienāk vēstule no Cūkkārpas, kas paver jaunu pasauli ar neskaitāmām iespējām to izpētīt. Un rodas jauni draugi kā Hermione Grendžera, profesore Maksūra un profesors Drebelis...

Aiva
Skūpsts

“Un vispār, ko tu zini par skūpstīšanos?”
Nabiki samirkšķināja acis. “Es… esmu pietiekami daudz skūpstījusies.”
“Nosauc kaut vienu.” Ranma teju ieurbās ar acīm Nabiki. “Tu neko nezini vairāk par mani - ne par mīlestību, ne par skūpstīšanos. Varbūt ka tev ir bijis vairāk randiņu ar puišiem, bet viss, ko tev no viņiem vajadzēja, bija tikai nauda un dāvanas.”
“Nav tiesa! Es tev neesmu nekāda alkatīga maita, kas par naudu gatava uz visu! Man arī ir jūtas!”

Aiva
Ūdensšalts

Souns un Genma ir ieguvuši savā rīcībā muciņu ar ūdeni no ‘Noslīkušā iemīlējušos jauniešu pāra avota’, un plāno apliet ar to Ranmu un Akani, tikai, vai viņu kārtējais plāns ‘panākt ka dzimtas apvienojas’ neizgāžas kā ūdens izskalota pārbrauktuve… 

Aiva
Nepieķerta
"Labās meitenes prot visu to pašu, ko sliktās, tikai - labāk!"
Hermaine.
Aiva
Enģeļa acis
Ziemassvētki… Lēnā deja… Nabiki, Ranma, āmuļi. Ko gan vēl vairāk var vēlēties? Ups, varbūt es pārsteidzos… Ranma, Nabiki, labāk piesargieties…
Aiva
Pagātne
Ranmas un Nabiki pagātnē ir kāds noslēpums...
Aiva
Plāns B
Īss plāns vienai nedēļai, kas negaidīti izmainīja visu Ranmas mūžā.
Alternatīvais noslēgums.
UZMANĪBU! Lūgums lasīt tikai pēc tam, kad esat izlasījuši The Plan,
Aiva
Aizejošais laikmets
«Ieslodzītais Nr 1387 lūdz ierasties uz tikšanos savu dēlu, Kitu Vējriteni, pulksten divos pēcpusdienā...»
Aiva
Mazie baltie meli

Hermione nokrīt pa kāpnēm un sasit savu Laikgriezi, bla bla bla! IR JAU REDZĒTS! IR JAU LASĪTS! IR JAU PAT T-KREKLS TAM PAR GODU! Lasītāji droši vien ko tādu ir pieredzējuši miljoniem reižu. Kā būtu ar nelielu negaidītu pagriezienu tai klišejiskajā fanu sacerējumā? Un arī laika ceļojumu klišejās?

Aiva
Kaut kas, ko es nebiju plānojis
Joku sacerējums, bāzēts uz atsauksmēm, kas tika saņemtas FFML vēstuļu listē par The Plan, Tonbo sarakstīto Ranma ½ fanfiku
Aiva
Plāns

Īss plāns vienai nedēļai, kas negaidīti izmainīja visu Ranmas mūžā.

Aiva
Pazudušie
Nabiki Tendo patrāpās nepareizajā vietā neīstajā laikā... Bet Rjuouga gribēja tikai palīdzēt...
Aiva
Kā jau visi cilvēki

Nabiki ir kaut kas, ko Rjuougam vajag.

Aiva
Es esmu šeit, lai palīdzētu

Tik tālu nu mēs reiz esam. Esmu dzīvojis pārāk ilgi, pārāk bieži cietis sakāvi, un esmu zaudējis it visu, kas man reiz ir bijis svarīgs. Es lūdzu tikai vienu. Dodiet man vēl šo pēdējo iespēju. Dodiet man iespēju pielikt tam visam punktu. Punktu šai cīņai, kas vilkusies gadu tūkstošos. Dodiet man tās nāvi, kas pakļāva sev visu Pasauli ar savu Attīrīšanu. Dodiet man Sereniti.

Aiva
Gaismas stars tumsā

Ranma ar Nabiki nokļūst nelaimes gadījumā slēpošanas kūrortā un ir apmaldījušies kalnos. Par laimi, Ranma prot izdzīvot jebkuros apstākļos. Tikai - uguns kalnu namiņā izkausē arī Ledus Karalienes sirdi.

Aiva
Viena parasta vēlēšanās

Noguruši no mūžīgās ķildošanās abu bērnu starpā, Souns Tendo un Genma Saotome izlemj ķerties pie pēdējā līdzekļa - maģijas. Uzmeklējuši avotu, kur, pēc ticējuma, var piepildīties izteiktās vēlēšanās, viņi pasaka savu vēlēšanos: "Mēs vēlamies, lai mūsu bērni iemīlētos, un mūsu dzimtas beidzot savienotos."

Bet, būdami ne pārāk prātīgi, abi ir aizmirsuši, ka Tendo ir trīs meitas...

Akacis
Ceļš labirintā

Stāsts, kurš aizsākas ar minoru, bet izskan mažorā.

Akacis
Pajautā Kasandrai

Pametis pusis vai meitene? Nezini, kuru izvēlēties: alfa tēvaini vai labu draugu, kaut viņš nedaudz nūģis? Attiecībās iezadzies vēsums? Pajautā Kasandrai! Viņa zina, kā tev palīdzēt.