Žanri: Detektīvs
Atlase

Daiļdarbi
the black rainbow
Melns, Pelēks, Balts
Kam uzticēties? Kuram uzticēties? Kurš ir labākais? Tas ir jānoskaidro. Trīs krāsu brāļu stāsti dzejoļu formātā.
Aiva
Paslēpt zem aizbāžņa nāvi

Bērnībā Hermione bija aizrāvusies ar Severusa Strupa pirmā gada runu, bet vai bija iespējams, ka viņam patiešām izdevās paslēpt zem aizbāžņa nāvi?

"Jūs atrodaties šeit, lai apgūtu mikstūru jaukšanas netveramo zinātni un precīzo mākslu... Es neceru, ka jūs jau šodien izpratīsiet lēni virstoša, vieglas dūmakas tīta katla skaistumu, šķidrumu maigo spēku, to, kā tie lavās pa dzīvas radības dzīslām, apburdami prātu, sapīdami sajūtas... Es spēju jums iemācīt, kā uzliet slavu, sabrūvēt godu, pat paslēpt zem aizbāžņa nāvi - ja vien jūs neesat tādi aitasgalvas, kādus man parasti nākas mācīt."

  • Severuss Strups, 1991.g 6. septembris

 

Aiva
Enģeļi Paradīzē

Tātad Netīrais Pār... Ahem!... Tātad Jaukie Enģeļi saņem jaunu uzdevumu - atrisināt terorisma problēmu uz Ksanadū planētas, kas ir slavena ar to, ka 99% ienākumu gūst no tūrisma.

Ksanadū cer tikt vaļā no čūskas paradīzē, bet vai Jauko Eņģeļu ierašanās viņiem nenozīmēs apokalipsi?

Miervaldis Gotiņš
Viņi netiks cauri 1: Buharkandas krīze
Kad fikcionālas PSRS republikas vadītājs sāk no sevis pārāk daudz iedomāties un diplomātiskie paņēmieni viņa pāraudzināšanai cieš neveiksmi, vārds, kā teiktu Majakovskis, tiek dots biedram Mauzerim.
CyberWar
Urlkāvis

Latviešu tautas leģendārais varonis, kā zināms, ir Lāčplēsis, taču kurš ir tās antivaronis? Daudzi pieminēs Kaupēnu, taču tikai retais zinās nosaukt cilvēku, kas pazīstams ar pseidonīmu Urlkāvis.

Uzņēmies soģa lomu, viņš kļuvis par noziedznieku ļaunāko murgu - un jo lielāks ir noziegums, jo briesmīgāks sods vainīgo gaida. Viņu vajā gan kriminālā pasaule, gan policija - bet ko par viņa paveikto saka sabiedrība?

Mazā meža dīvainīte
Pasaka par ceļu
Tāreja un Tverra ir divas lielvalstis, kas neko savā starpā nespēj sadalīt. Noguruši no nepārtrauktajiem kariem, desmit cilvēki trīs dažādos laikos cenšas to pārtraukt, bet senas tradīcijas sakņojas dziļi.
Miervaldis Gotiņš
Žēlsirdīgais samarietis
ASV, 21. gs. sākums (reālistiskas mūsdienas). Kara veterāns pieraduma pēc iesaistās sava bijušā klasesbiedra izpestīšanā no kārtējās ķezas, kurās nabags mēdz ieķēpāties visai regulāri un sistemātiski. Bet vai bija vērts? Atbildi uz šo jautājumu galvenais varonis meklēs visu turpmāko mūžu.
Sniega Rūķis
Saki man kad

Oriģināls: Tell Me When

Autors: InkySubstance

Emīlija, bēgot no kāda, nokļūst Venēcijā, kur sastopas ar Vespu un pārējiem. Bet kas notiks, kad meitenes vajātājs viņu atradīs?

Dis Covery
Riko Fetzels un jaunais Lords
Jaunais beļģis Riko ierodas Cūkkārpā, kur drīz pēc tam sākas karš starp Grifidoriem un Slīdeņiem. Vai Grifidori pārspēs izmanīgos, viltīgos un ļaunos Slīdeņus? Kurš ir nākamais Lords?
Aiva
Balu - zilo asiņu princis

Disneja studijas seriāla "Brīnumi Padebešos" vienas epizodes novelizācija