Žanri: Piedzīvojumi
Atlase

Daiļdarbi
Eliitis
Varoņa dzīvesstāsts
Dzejolis par zēnu, kurš izdzīvoja.
~♥magic cat♥~
Džūlija Smita
Stāsts, kurš nedaudz atgādina grāmatas par Hariju Poteru, taču šoreiz - par kādu meiteni. Bet kas notiktu, ja viņi satiktos?
Hermione_1
Maģija un noslēpumi

Savādā, pat ļoti savādā situācijā satiekas divas meitenes. Viņas ir apjukušas, bet drīz saprot, kāpēc viņas atsūtītas uz šo savādo pasauli virs mākoņiem. Reiz te visi bija laimīgi, dārzi ziedēja un nesa augļus. Bet nu no tā palikušas vien ēnas.

bengalaas
Atpakaļ dzīvē
Tā tas vienmēr ir bijis, ka Harijs ir tas, kurš izglābj pasauli, bet tad pienāk brīdis, kad nepietiek ar to vien, ka esi varonis. Pienāk brīdis, kad Harijs ir spiests uzmeklēt Drako Malfoja palīdzību un uzzināt šo to par viņa pagātni un tagadni. Laiks pēc Cūkkārpas beigšanas un padaudz netradicionālas maģijas.
Bizii van Dope
Ledus pils 2

 Klejotāja Lidija Maglēra pēc tāliem ceļojumiem atkal ir atgriezusies sev tik pazīstamajā Bezvārda zemē, lai palūkotu kā šai pasaulei klājas pēc Nāves vīra, monarha karaļa Nashuriho, nāves. Bet tā vietā, lai ieraudzītu smaidīgus cilvēkus, Lidija sastop tikai bailes un nemieru.

 Nashuriho varbūt ir miris, bet viņa visvarenākais kalps Tumšais burvis Marlings, pēc nozušanas ēnās, ir atgriezies un ar niecīgu karaspēku plosa Bezvārda zemes tautas. 

 Lidija izlemj stāties pretī Tumšajam burvim, taču ar laiku saprot, ka iespējams viss ir daudz grūtāk, nekā tas izlikās sākumā. Marlings ir ļoti spēcīgs pretinieks un ne jau vien tikai tāpēc, ka ir talantīgs burvis. Šim varenajam vadonim piemīt kaut kas īpašs, tāpat kā katram no viņa vīriem.

 Ļaunums nekad nav bijis tāds.

 Zobu pret zobu, aci pret aci, prātu pret prātu! Kurš kuru?

Bizii van Dope
Biznesa magnāts


 Mia Arodorfa ir jauna, daudzsološa uzņēmēja ASV. Un veiksme liek viņai cīnīties par varu ar spējīgākajiem uzņēmējiem, un nonākt neceļos uzvaras dēļ.

 Vai tas ir tā vērts un cik bīstami tas ir to var noskaidrot lasot. 

Malduguns
Velnezera mistērija
Margo kopā ar ģimeni pārvācas uz jaunām mājām, nelielu ciematiņu. Meitene nav īpaši sabiedriska un bieži vien klaiņo viena. Pastaigājoties pa mežu, viņa atrod savādu ezeru, par kuru klīst baumas. Sala, kura atrodas ezerā esot nolādēta un no turienes neviens vēl nav atgriezies. Margo pievienojas kāds puisis, kurš sākumā šķiet iedomīgs vietējā populāro bariņa pārstāvis. Abi kopā viņi dodas uz salu...
Pavasara flirtā.
Santa - Lēto
Īpaša meitene, kura
mainās. Bet uz kuru pusi? Arī maģijas nokrāsa te pavīd. Viņa nemainās pēc īpašībām. Bet pēc piederības.
Sibilla
Uguns un ūdens
Šis ir stāsts par mīlestību starp diviem atšķirīgiem cilvēkiem. Stāstā būs gan romantika, gan maģija, gan arī piedzīvojumi.
Nimue
Nemirstības eliksīrs

Alķīmiķiem vienmēr bijuši divi lielie sapņi - sasniegt pilnību un pakļaut mūžību. Viens ceļš lika radīt ideālo cilvēku un pārvērst vienkāršos metālus zeltā. Otrs paģērēja nemirstības eliksīra noslēpuma atklāšanu.

Bet tā ir teorija. Kamēr šī - tikai tāda pasaka par sapņiem.

Mazliet par pūķiem, mazliet par princesēm, mazliet par bruņiniekiem, ļauniem burvjiem, reliģiskiem fanātiķiem un bordeļiem.

Par reitingu: R ir tikai kompromiss ar pašreizējo reitingu sistēmu, kas uzmanīgi iedala bērniem paredzētus/piemērotus darbus daudz sīkākās kategorijās, bet piedāvā tikai vienu kategoriju, ar ko apzīmēt visu, kas ir iecerēts kaut mazdrusciņ drūmāks par paši-ziniet-ko.

Dis Covery
Riko Fetzels un jaunais Lords
Jaunais beļģis Riko ierodas Cūkkārpā, kur drīz pēc tam sākas karš starp Grifidoriem un Slīdeņiem. Vai Grifidori pārspēs izmanīgos, viltīgos un ļaunos Slīdeņus? Kurš ir nākamais Lords?
nenuil
Malfoja Poter-sapnis.
Kas notiek, kad Drako, Harijs, Hermione un Rons nonāk pavisam parastā vientiešu skolā?
morrgana
Elēnas pieraksti
stast kā dzīvi manina tagatne un pagatne!!!
rudo lapu vilcēns
Karalis

Kārtējais stāsts par cīņu starp labo un ļauno, par uzticību, draudzību, mīlestību un daudz ko citu, kas atrodams ikvienā stāstā.

Nosaukums vēl nav pilnīgs un iespējams mainīsies. Dēvējams arī par slima suņa murgiem.

Paplavskis3
Piedzīvojumi Fantāzijas zemē 1: Melnais burvis
Trīs draugi mistiskā veida nokļūst brīnumainajā Fantāzijas zemē un satiek draugus, lai cīnītos pret dižo, bet ļauno Melno burvi.
.kreizī.
Patiesībā...
 Šis ir stāsts par parastu 16-gadīgu meiteni Anniju.
Bizii van Dope
Saldie vasaras piedzīvojumi

 Priežu mežā, Dosteras pilsētā, Skuju ielā reiz dzīvoja kāda meitene vārdā Lorna. Kādu brīdi pēc ievākšanās jaunajās mājās meitene izlēma aiziet uz veikalu pēc kaut kā salda un garšīga. Bet pa ceļam viņa sastapa ne tikai draudzeni vien…Viņa iepazinās ar vēl neredzētiem un neprastiem Dosteras iemītniekiem, par kuriem parasti stāsta tikai pasakas. Un šie divi visai kriminālie Pūču feja un Trusīšu gariņš, kuri par sliktu izturēšanos pret saviem aizbilstamajiem ir atstādināti no amata, ieved meiteni Priežu meža nakts dzīvē, kurā var sastapt īstus spokus, ložņāt pa senām ķēniņu kapenēm un aplūkot Meža ķēniņu pamestās pilsētas drupas.

 Un piedzīvojumi Lornu negaida tikai iekš Priežu meža, bet arī ārpus tā. Senas, noslēpumainas pilis un cietokšņi, dzidrā Bergila jūra un skaisti puiši. Tie visi ir Lornas lielie vasaras piedzīvojums. 

Maijjinja
Vai dzīve nav brīnišķīga?
Braucu tramvajā. Vienā pusē zivju paviljons, otrā kanāls. Pirms kanāla marga, uz kuras lieliem burtiem krieviski uzkrāsots: „Jūlija, es tevi mīlu, un tu man esi vajadzīga!”
Claudia
Pusnakts skūpsts.
Kristīna ir jauna, vieglprātīga un brīvdomājoša meitene. Viņa ilgojas pēc sapratnes un uzmanības, ko viņai nesniedz ģimene un vēlas iepatikties sapņu puisim Mārtiņam. Kādu nakti kāds nepazīstams vīrietis izglābj Kristīnas dzīvību. Svešais labdaris rūpējas par meiteni un sargā viņu no visām briesmām. Viņam ir kupli, zeltaini mati un neparasts bālums. Ar laiku Kristīnai rodas aizdomas, ka viņš nav īsti cilvēcīgs..
Maijjinja
Stopējiens
Pagarš stāsts par piedzīvojumiem stopējot uz Āfrikas pusi 2005. gada vasaras nogalē