Žanri: Piedzīvojumi
Atlase

Daiļdarbi
Grendžera
Tā, kā varēja būt
Kā jau virsraksts tik daiļrunīgi paziņo, šis darbs ir par to, kā varēja būt. Voldemortam nebija horkrustu, Dumidors viņu pieveica vēl pirms Harija dzimšanas. Pīters Sīkaudzis nav nogājis no ceļa un gluži kā Remuss Vilksons un arī Siriuss Bleks regulāri dodas ciemos pie Džeimsa, Lilijas un viņu vecākā dēla Harija, kas uzsāk ceturto mācību gadu Cūkkārpā, kurā iepriekšējā gada beigās ir bijušas pamatīgas pārmaiņas skolotāju pulkā. Bet Džinnijas un Harija attiecības stabili iet uz augšu...
Janis777
Trīs Pasaules

Vai ir iespējams nosargāt savu zemi, pat tad, ja šķiet nav neviena pavediena kā to izdarīt. Palīdzība vienmēr ir blakus. Esi drošs un rīkojies!

Nefermerita
Miglaszeme: Tumsas kalni
Otrā grāmata sērijā Miglaszeme, kas gan vēl ir tikai tāds aizstājnosaukums, jo man liekas, ka to es vēl mainīšu, kad darbs tiks izdots uz papīra. Tas ir Miglas jūras turpinājums, kurā darbība norisinās jau ārpus Miglas jūras un galvenā varone Aiedra nonāk pavisam atšķirīgās vietās no mājām. Šī daļa atspoguļo jau tālāko posmu aiz bērnības un nebūs vairs tik naiva, jo arī Aiedra pamazām izaug no bērnības iedomām un drošības sajūtas, ko sniedz ģimene. Viņa nu ir palikusi kopā tikai ar brāli Aidri un dodas iepazīt pamatus zaudējušo, no svētības atteikušos pasauli.
Mazā meža dīvainīte
Pasaka par ceļu
Tāreja un Tverra ir divas lielvalstis, kas neko savā starpā nespēj sadalīt. Noguruši no nepārtrauktajiem kariem, desmit cilvēki trīs dažādos laikos cenšas to pārtraukt, bet senas tradīcijas sakņojas dziļi.
Nikolass
Spīgulīte
Mēdz teikt, ka mīlestība dzīvo pilnīgi visās vietās un pasaulēs. Arī zvaigznēm šis jēdziens nav nezināms, un stāstā tiek parādīts jaunas zvaigznītes Spīgulītes ceļš uz to.
Saranda
Cilvēks spogulī
Šis ir stāsts par mūžīgo - mūžīgiem meklējumiem, ceļojumiem savādās pasaulēs, mūžīgām pasakām, kurās stāstītais nav noticis nekad, un vienlaikus - arvien turpinās. Un vēl jau paliek neatbildēts jautājums - kam īsti pieder šīs pasakas un to varoņi, kas paši sev šķiet tik neapstrīdami īsti...
Violettā Lelle
Un tā es nomiru
Es tā negribēju, tiešām, un es neesmu īsti pārliecināta, kāpēc tā sanāca.
Nefermerita
Miglaszeme: Miglas jūra

Tas ir fantasy stila stāsts - veselas grāmatas garumā, daudzām nodaļām, kuras centīšos veiksmīgi visas pievienot.

Grāmata ir par kādu zemi, ko sauc par Plašajiem ūdeņiem. Tā sastāv no daudzām, daudzām salām, bet tās savukārt iekļauj Gigantiskais Tumsas kalnu gredzens, un ir tikai viena izeja uz ārpusē esošajiem Brīvajiem ūdeņiem - Rītausmas vārti. Plašie ūdeņi ir milzīga karaļvalsts, bet katrai salai ir arī vietējais karalis. Visi cilvēki, kas dzīvo tuvu biedējošajiem tumsas kalniem, kur nekas neaug un kur novērojama gan melna, gan sudrabaina migla, kur pazūd kuģi, tiek uzskatīti par dīvaiņiem un bīstamiem cilvēkiem, it sevišķi 3 Tumsas kalnos iestiepjošo jūru iedzīvotāji. Stāsts sākas vienā no šīm jūrām - Miglas jūrā, kur vienā mierā, gandrīz izolācijā no Plašajiem ūdeņiem dzīvo pavisam parasta tauta, bet kur ļoti neparastai mātei piedzimst vēl neparastāka meita. Šī pasaule mainās, zaudē daudz ko no savas pirmatnējās burvības, jo pienācis laiks, kad Miglaszeme - brīnumu pasaule, iegrimst zemē, lai dotu iespēju jaunajai pasaulei izvēlēties savu ceļu. Šādā biedējošā laikā ir piedzimusi galvenā varone, un viņa nav no tām, kas spētu palikt malā, kad notiek kaut kas tik liels un visaptverošs. Viņas ceļš ved pa visu Miglas jūru, un tālākajās grāmatās arī uz Plašajiem ūdeņiem, pa vidu ietverot vēl dīvainākas vietas, lai galu galā uzpeldētu Brīvajos ūdeņos. Šī daļa stāsta tieši par Miglas jūru, kas varētu arī simbolizēt daudzmaz drošo bērnību, kurā liels iespaids ir vecākiem un ģimenei, kā arī tradīcijām. Nākamajās grāmatās līdz galveno varoni mainīsies arī vide, vedot dažādos dzīves periodos un dažādās neparastās vietās.

Niiki
Kalcifera mājas noslēpumi.
Šis stāsts ir par trim meitenēm. Katrai ir savi noslēpumi, kurus nevienam nedrīkst atklāt. Kad sākas skola, sākas arī jautrība un briesmas. Neviens noslēpums nepaliek neatklāts.
Miervaldis Gotiņš
Milzu ķirbis
Agronomiska jauno laiku pasaka par to, kā panaivs zemnieks krīt par upuri tirgus blēžiem, un iekuļas vienā ķezā pēc otras.
Sfinksa ar uguns zobenu
Harijs Poters un pārsteigumu mudžeklis!
Daiļdarbs balstīts uz Raulingas jau uzrakstītajām grāmatām. Harijs ar draugiem ir pabeidzis priekšpēdējo mācību gadu. Dažādas likstas, piedzīvojumi un nepatikšanas sagaida draugus. Ko Harijs izvēlēsies? Apmeklēt skolu vai nogalināt lordu Voldemortu?Un tas nebūt nav viss.
novemberunge
F&S piedzīvojumi: metāla vasara
Freijs un Snorre dodas līdzi tēvu un grupas "Serpent Blaze" Eiropas vasaras turnejā. Tie paši vecie, labie un jau "F&S piedzīvojumos" kā arī intervijās iepazīties tēlie, tie paši vecie, labie (un ne tik labie) joki, jauni un svaigi piedzīvojumu un jauns un svaigs reitings!
Nikolass
Torssona
Varenie Torssonas meži slēpj sevī daudzas pagātnes leģendas, taču vietējie tās uzskata par patiesību. Miers tiek izjaukts, kad šeit ierodas miljonārs Meisons, kurš vēlas nocirst mežu un pārdot kokmateriālos. Taču viņš vēl nezina ar ko ir saskāries...
Muzikants
Kāda sunīša stāsts

     Pirmais svarīgākais un atbildīgākais darbs, ko es darīju, ienākot plašajā pasaulē, bija mammas pienīgākā pupa izbrīvēšana mazajai māsiņai. Lai arī vēl biju gluži akls, instinkti mani vadīja, un es, ar purnu pagrūdis nost augumā raženākos pirmdzimtos brāļus, uzmanīju, lai viņi nedara pāri manai mīļajai māšelei. Viņa taču vēl bija tik sīciņa...

Niiki
Cik savādi ir būt...

Šis stāsts ir par trim meitenēm, kuras dzīvo cita pasaulē. Kurā nemaz nav cilvēku, bet gan bellato, akerīdi un koras. Šīs rases savā starpā karo. Katrai meitenei, Fadetei, Ronellai, Loreincei ir sava dzīve, savi notikumi, sava situācija un savas briesmas. Meitenes savā starpā nav pazīstamas, bet nejauši satikušās. Šajā pasaulē notiek daudz brīnumu un mistikas…

morrgana
Pūķa pieskāriens.
Stāsts par ciešo draudzību starp pūķi un meiteni.
Muzikants
Liktenīgā tikšanās
Kā gan Liktenim tīk spēlēties ar mūsu dzīvēm! Jūsu uzmanībai piedāvāju stāstu par divu jauniešu neparasto tikšanos, drāmu stāsta vidū un... saprotama lieta - nobeigums kā pasakā.
Vējaslota
Pazemes princis
Septītās grāmatas turpinājums. Severuss Strups izdzīvojis. Kas notiek tālāk? Vidējā paaudze, jaunākā paaudze. Mazliet piedzīvojumu un romantikas... nāves dāvesti.
Alfirin
Ērkšķis
16. gadsimta beigu Spānija. Stāsts par grūtību pilnu ceļu uz laimi.
positiv denken
"Viena tikšanās vilcienā" jeb - HP fana tēls un būtība

...laiski iekārtojos pie loga, atvēru savu HP 7 jeb Nāves Dāvestus un sagatavojos 1 h garai baudai, pilnībā ieslēdzoties sevī, ierokoties tekstā un aizklīstot citā realitātē...

Bet tad pēkšņi - sajutu SKATIENU.

Jā, man jau bija nojauta, ka šis čalītis varētu būt tieši tikpat "jucis", cik es - kaut kādi zemapziņas signāli viņu nodeva.

Pēc kādiem 3 slepeniem acu uzmetieniem manā virzienā -  VIŅŠ ...