Žanri: Mistika
Atlase

Daiļdarbi
Saranda
Laika labirinti
Šis stāsts, kā jau viss, ko es rakstu, ir manas iekšējās pasaules atspoguļojums un pat visneparastākie no notikumiem ir balstīti uz reāliem pamatiem. Iespējams, ka simboliku pilnībā saprotu tikai es, bet katrs jau sapņojumus saprot pa savam, tāpēc lielas nozīmes tam nav. Kā arī, tas ir veltījums kādam draugam, kura klātbūtne mani ļoti iedvesmoja.
mindbound
Tik daudz ceļu
Tas ir stāsts. Tās ir manas un svešas atmiņas. Tās ir domas, pārdomas un izdomas, sajaukušās kopā, jo nevienam nav bijusi nedz vēlme, nedz vajadzība tās atšķetināt, un tā jau arī ir vislabāk - arī mūsu pasaule esot radusies no haosa. Tas ir veltījums. Visbeidzot - tie ir tikai fragmenti no vēl līdz galam netapuša veseluma, un neviens, mani pašu ieskaitot, nezina, vai un kad tam būs lemts tapt pabeigtam.
resella
Tu mainīji manas domas

„Tumšs Darbs”: Dažreiz tavs ienaidnieks ir tavs vienīgais draugs. Pārējais reizes viņš nebūt tāds nav. Kad tev nav pilnīgi neviena pie kā griezties, vai tu vari griezties pie tā, kurš teorētiski ir tā visa cēlonis? Vai arī viņš tad mēģinās un nostādīs tevi pret visu, kam tu ticēji?

Autors: AkashaTheKitty

Darbs: http://colouredgrey.contraveritas.com/viewstory.php?sid=5270
Cissi
Debesu zeme safrāna
Metene, kuras piedzīvojumi sākas pēc lidmašīnas avārijas. Viņa dodas bīstamā uzdevumā, un no viņas ir atkarīga pasaules nākotne.
munkss
Ak, Dievs, ja vien Tu esi..
Ak Dievs... Ak Dievs, ja vien Tu esi... Šī ir mana pēdējā lūgsna Tev.
munkss
Domas par Dievišķo

Domas par Dievišķo

Jautājumi Viņam un sev

Bizii van Dope
Par Sofiju Fortūnu iz Lervesas.

Sofija nāk no varenās, bet pagrimušās Fortūnu dzimtas. Viņa dzīvo pilsētā, kuru sauc par Lervesu, un meitene ienīst skolu un skolēnus, kurā iet. Viņa ir cienīta savu vienaudžu starpā, taču īstas draudzības meitenei ar viņiem nav, jo pārējie bērni pat baidās no bālās tumšmates. Taču te kādā dienā skolā ierodas jauna skolniece, un Sofija atrod ar viņu kopīgu valodu.

Un šī pazīšanās Sofiju aizved tālu prom no mājām, lai sastaptu Regīnas māsu, kas ir aizklejojusi tālu aiz Kresas tuksneša, pāri Utopjaigas jūrai uz svešu, tumšu zemi, kurā vairs palikuši tikai divi spēki. Ļaunais un ļaunais.

Kopā abas draudzenes sastop Utopjaigas jūras tumšāko pirātu, atbrīvo sešus ļaunos ģenerāļus, un tie piespiež meitenes palīdzēt sev, lai atgrieztos atpakaļ savā zemē un pabeigtu cīņu ar savu ļaunāko ienaidnieku.

Sofijas un Regīnas piedzīvojumi tumšajā pasaulē ir elpu aizraujoši, jo viņas stājas aci pret aci ar Melno un Rudo vilkaci, gudro kalnu šamani un pat melnajiem vienradžiem. Un tas vēl nemaz nav viss…

 

terapsina
Pusceļā uz nemirstību.

"Viņš, kam ir spēks, lai sakautu Tumsas Pavēlnieku," to nav izdarījis. Harijs Poters ir miris. Piecdesmit gadus vēlāk kā vientiešu, tā burvju sabiedrība ir ieslīgusi tumsā. Visi kalpo Lordam Voldemortam.

Bet pat pašos tumšākajos laikos dzimst daži ideālisti, un bez pareģojuma, kas viņus vadītu, ceļas dumpis. Jūs varat sekot Lotijai Rovai, kamēr viņa atrod savu ceļu dumpības centrā un visa šī kara sirdī.

Izklausās iespaidīgi, vai ne?

terapsina
Fēniksa atdzimšana.

Stāsts par Fēniksu, kas iemieso gaismu un cerību, lai cīnītos pret tumsu un bailēm. Stāsts par cīņu starp labo un ļauno.

meradžoja
Vienradzis
Viņš nogrima jūrā, bet viņa dvēsele lidoja augšup uz zvaigznēm.
Grēkmeistars
Vīraks
Īss, smaržīgs pārdomu gabaliņš.
Aiva
Slīdeņa Kamasutra
Pēc gandrīz fatālas Harija un Drako sadursmes ar Tumšajām Zintīm, Profesore Maksūra nolemj sākt zināmas apmācības agrāk. Par skolotāju tiek iecelts Profesors Strups...
Hermione_1
Maģija un noslēpumi

Savādā, pat ļoti savādā situācijā satiekas divas meitenes. Viņas ir apjukušas, bet drīz saprot, kāpēc viņas atsūtītas uz šo savādo pasauli virs mākoņiem. Reiz te visi bija laimīgi, dārzi ziedēja un nesa augļus. Bet nu no tā palikušas vien ēnas.

Malduguns
Velnezera mistērija
Margo kopā ar ģimeni pārvācas uz jaunām mājām, nelielu ciematiņu. Meitene nav īpaši sabiedriska un bieži vien klaiņo viena. Pastaigājoties pa mežu, viņa atrod savādu ezeru, par kuru klīst baumas. Sala, kura atrodas ezerā esot nolādēta un no turienes neviens vēl nav atgriezies. Margo pievienojas kāds puisis, kurš sākumā šķiet iedomīgs vietējā populāro bariņa pārstāvis. Abi kopā viņi dodas uz salu...
Kira m.emo.ria
Septiņas dienas mīlestības tunelī.

banāli, bet tomēr - mīlestība.

Pavasara flirtā.
Santa - Lēto
Īpaša meitene, kura
mainās. Bet uz kuru pusi? Arī maģijas nokrāsa te pavīd. Viņa nemainās pēc īpašībām. Bet pēc piederības.
Sibilla
Uguns un ūdens
Šis ir stāsts par mīlestību starp diviem atšķirīgiem cilvēkiem. Stāstā būs gan romantika, gan maģija, gan arī piedzīvojumi.
bengalaas
Sikspārņu nakts
Kājām gaisā apmesta pasaka, ko jau kopš bērnības neesam dzirdējuši citādi kā vien no uzvarētāju mutes. Un ja nu viņi meloja?
Nimue
Nemirstības eliksīrs

Alķīmiķiem vienmēr bijuši divi lielie sapņi - sasniegt pilnību un pakļaut mūžību. Viens ceļš lika radīt ideālo cilvēku un pārvērst vienkāršos metālus zeltā. Otrs paģērēja nemirstības eliksīra noslēpuma atklāšanu.

Bet tā ir teorija. Kamēr šī - tikai tāda pasaka par sapņiem.

Mazliet par pūķiem, mazliet par princesēm, mazliet par bruņiniekiem, ļauniem burvjiem, reliģiskiem fanātiķiem un bordeļiem.

Par reitingu: R ir tikai kompromiss ar pašreizējo reitingu sistēmu, kas uzmanīgi iedala bērniem paredzētus/piemērotus darbus daudz sīkākās kategorijās, bet piedāvā tikai vienu kategoriju, ar ko apzīmēt visu, kas ir iecerēts kaut mazdrusciņ drūmāks par paši-ziniet-ko.

rudo lapu vilcēns
Maldugunis

"Cauri piemirkušajiem zariem spīd smalkas uguntiņas. Kas ieskatīsies pārāk cieši, to novedīs no ceļa. Bet varbūt kādam tā atgādinās kaut ko sen aizmirstu. Sapņa atspulgu realitātē."

Manas miniatūras un citi neliela formāta prozas darbi. Kā maldugunis, kas atblāzmo un pazūd, līdzko ievedušas purvā. Bet varbūt tur tikai žāvējas apraktā nauda?