Žanri: Drāma
Atlase

Daiļdarbi
Elony
Tikšanās, lai pateiktu visu
Pēc mēnesi ilgas šķiršanās, Harijs no jauna satiek Džinniju. Viņi tiekas, lai noskaidrotu savas patiesās jūtas un izlemtu - būt kopā un briesmās, vai šķirties uz mūžu. 
bengalaas
Garais, melnais mētelis
Uzrakstīts, iedvesmojoties no dziesmas "The Man in The Long Black Coat". Nākotne, kurā triumfu guvis Voldemorts un par ko stāsta Hermiones māte. Šis nav priecīgs stāsts: neērtas tēmas, neskaidra morāle un nepatīkama emocionālā reakcija uz stresa situācijām. Pabeigts darbs.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Nu? Kā tad gāja?
Noskanēja zvans, kas vēstīja par stundas sākumu. Gatis pārtrauca sarunu ar klasesbiedriem, kas vēljoprojām smējas par viņa tikko izstāstīto joku, paņēma savu šokolādes krāsas somu un devās iekšā vēstures kabinetā. Viņš piegāja pie sava galda, izņēma no somas grāmatas un palūkojās uz skolotāju, kas bija nostājies klases priekšā. Tajā brīdī puiša ķermeni caurstrāvoja šausmas.
bengalaas
Atpakaļ dzīvē
Tā tas vienmēr ir bijis, ka Harijs ir tas, kurš izglābj pasauli, bet tad pienāk brīdis, kad nepietiek ar to vien, ka esi varonis. Pienāk brīdis, kad Harijs ir spiests uzmeklēt Drako Malfoja palīdzību un uzzināt šo to par viņa pagātni un tagadni. Laiks pēc Cūkkārpas beigšanas un padaudz netradicionālas maģijas.
Fijusska
Cīņa ar Likteni
Lilija Evansa un Džeimss Poters nav nekas vairāk kā kaitinošas paziņas viens otram. Bet kad viņu pasaule tiek apdraudēta, viņi iemācīsies, ka greizsirdība un traģēdija spēj savest viņus kopā, bet mīlestība viņus kopā turēs līdz mūža galam.
Dinaer
Narkomāns
Ne tāda veida narkomāns. Ne tāda veida atkarība. Drusku citāda dzīve - dzīve kā balons adatas galā.
nenuil
Viņi zog mūsu meitenes.
Harijs, Hermiones pierunāts, ir atgriezies skolā arī septītajā gadā, kur viņu gaida dažādi piedzīvojumi un tikšanās ar ceļotājiem laikā.
LC*
Liktenīgā Nakts
Visiem ir zināmi 1981.gada 31.oktobra nakts notikumi.Bet ja nu Voldemorts Harija vecākus nebūtu nogalinajis uzreiz...
Pavasara flirtā.
Santa - Lēto
Īpaša meitene, kura
mainās. Bet uz kuru pusi? Arī maģijas nokrāsa te pavīd. Viņa nemainās pēc īpašībām. Bet pēc piederības.
Aiva
Patiesā puse
Kad viņam neizdevās nogalināt Dumidoru, Drako šķietami ir nonācis strupceļā. Notiek tūlīt pēc JP beigām
rudo lapu vilcēns
Maldugunis

"Cauri piemirkušajiem zariem spīd smalkas uguntiņas. Kas ieskatīsies pārāk cieši, to novedīs no ceļa. Bet varbūt kādam tā atgādinās kaut ko sen aizmirstu. Sapņa atspulgu realitātē."

Manas miniatūras un citi neliela formāta prozas darbi. Kā maldugunis, kas atblāzmo un pazūd, līdzko ievedušas purvā. Bet varbūt tur tikai žāvējas apraktā nauda?

nenuil
Ļauj sev krist
Lilijas un Džeimsa pēdējais gads Cūkkārpā. Pēdējā iespēja Džeimsam piesaistīt Lilijas uzmanību. Ko viņš izdomās šoreiz?
rudo lapu vilcēns
Karalis

Kārtējais stāsts par cīņu starp labo un ļauno, par uzticību, draudzību, mīlestību un daudz ko citu, kas atrodams ikvienā stāstā.

Nosaukums vēl nav pilnīgs un iespējams mainīsies. Dēvējams arī par slima suņa murgiem.

Aiva
Senās rētas
“Patiešām, mister Poter, jūsu stunda ar profesoru Strupu nevar jau būt galā," Minerva Maksūra uzstāja, caur piemiegtām acīm vērojot ārkārtīgi satraukto bērnu. Kas tur bija noticis? Viņa juta, ka iekšienē sāk vārīties dusmu katls. Nu pagaidi tikai, Severus...

Robu aizpildītājs "Fēniksa Ordenim", piesaistīts pie nodaļas "Strupa ļaunākās atmiņas " - sniedzot ieskatu mikstūru Meistara telpās pēc Potera nelūgtajiem atklājumiem domnīcā!

Almanahs
Tautas dzīslās rit nākotnes strauts
Patriotisks vēstījums ar sapņainu atbalsi par mūsu Latviju.
kendy.
Dzīves spēle

Par to cik svarīga ir dzīve..

Lieniite
Spožā dzīve

Vai tiešām stāsts sāksies un beigsies ar nāvi? Vai ikviens sekos viņas dzīvei līdzi it kā viņa būtu karaliene Elizabete?

earnella
Pagātnes ēnas nākotnes dimensijā
Pārdomas un tamlīdzīgi.
SilverDove
Doktors Hauss
No seriāla ''Doktors Hauss'' pirmās sērijas. Viņa saruna ar Rebeku.
Aiva
Ardievas muļķim
Remuss Vilksons ir tikai godīgs, kad ir jāsaka runa, kura nekad neizskanēs Siriusa Bleka bērēs.