Žanri: Drāma
Atlase

Daiļdarbi
Mazā meža dīvainīte
Pasaka par ceļu
Tāreja un Tverra ir divas lielvalstis, kas neko savā starpā nespēj sadalīt. Noguruši no nepārtrauktajiem kariem, desmit cilvēki trīs dažādos laikos cenšas to pārtraukt, bet senas tradīcijas sakņojas dziļi.
novemberunge
Norvēģu šūpuļdziesmas

Šeit nav jāmeklē filozofija, pārpasaulība, patiesība, poēzija, sajūtas, emocijas, domas, atklāsmes, pamācības, pērles, akmeņi, žagari. Šeit nekas nav jāmeklē. Šeit JĀBŪT. Ja ne iekšā, tad vismaz blakus.

Violettā Lelle
Un tā es nomiru
Es tā negribēju, tiešām, un es neesmu īsti pārliecināta, kāpēc tā sanāca.
Nefermerita
Miglaszeme: Miglas jūra

Tas ir fantasy stila stāsts - veselas grāmatas garumā, daudzām nodaļām, kuras centīšos veiksmīgi visas pievienot.

Grāmata ir par kādu zemi, ko sauc par Plašajiem ūdeņiem. Tā sastāv no daudzām, daudzām salām, bet tās savukārt iekļauj Gigantiskais Tumsas kalnu gredzens, un ir tikai viena izeja uz ārpusē esošajiem Brīvajiem ūdeņiem - Rītausmas vārti. Plašie ūdeņi ir milzīga karaļvalsts, bet katrai salai ir arī vietējais karalis. Visi cilvēki, kas dzīvo tuvu biedējošajiem tumsas kalniem, kur nekas neaug un kur novērojama gan melna, gan sudrabaina migla, kur pazūd kuģi, tiek uzskatīti par dīvaiņiem un bīstamiem cilvēkiem, it sevišķi 3 Tumsas kalnos iestiepjošo jūru iedzīvotāji. Stāsts sākas vienā no šīm jūrām - Miglas jūrā, kur vienā mierā, gandrīz izolācijā no Plašajiem ūdeņiem dzīvo pavisam parasta tauta, bet kur ļoti neparastai mātei piedzimst vēl neparastāka meita. Šī pasaule mainās, zaudē daudz ko no savas pirmatnējās burvības, jo pienācis laiks, kad Miglaszeme - brīnumu pasaule, iegrimst zemē, lai dotu iespēju jaunajai pasaulei izvēlēties savu ceļu. Šādā biedējošā laikā ir piedzimusi galvenā varone, un viņa nav no tām, kas spētu palikt malā, kad notiek kaut kas tik liels un visaptverošs. Viņas ceļš ved pa visu Miglas jūru, un tālākajās grāmatās arī uz Plašajiem ūdeņiem, pa vidu ietverot vēl dīvainākas vietas, lai galu galā uzpeldētu Brīvajos ūdeņos. Šī daļa stāsta tieši par Miglas jūru, kas varētu arī simbolizēt daudzmaz drošo bērnību, kurā liels iespaids ir vecākiem un ģimenei, kā arī tradīcijām. Nākamajās grāmatās līdz galveno varoni mainīsies arī vide, vedot dažādos dzīves periodos un dažādās neparastās vietās.

Nikolass
Viņa vārds bija Jokdaris
kāda maza atradeņa bērnības stāsts...
universeZane
Lietot apbreibinošas vielas ir kaitīgi veselībai.
Dzejoļi par lietām, kuras nedrīkst lietot līdz 18 gadu vecumam.
novemberunge
F&S piedzīvojumi: metāla vasara
Freijs un Snorre dodas līdzi tēvu un grupas "Serpent Blaze" Eiropas vasaras turnejā. Tie paši vecie, labie un jau "F&S piedzīvojumos" kā arī intervijās iepazīties tēlie, tie paši vecie, labie (un ne tik labie) joki, jauni un svaigi piedzīvojumu un jauns un svaigs reitings!
desiree
Pirmā diena

Pirmais gads pēc Harija uzvaras pār Voldemortu.

 

Iwiijs
Bez Tevis nav Manis.

 Ir kara beigas.Hermione dodas uz kapsētu to kādam paziņot.

Muzikants
Pateikt, ka mīli...
     Šī aizkustinošā stāsta fragmentus es atradu kādas vecas avīzes driskās un, nedaudz to pielabojot, gala beigās sanāca tas, kas sanāca.
Sniega Rūķis
Vissaldākais grēks

Pēc Voldemorta uzvaras otrajā karā Vientiešu ģimenēs dzimušajiem nācās kļūt par Tīrasiņu vergiem un kalpiem, lai izdzīvotu. Pa šo laiku Hermione Grendžere ir iemācījusies pārvarēt savu lepnumu un patstāvību, strādājot ģimenēs, kur viņa tiek vērtēta zemāk par putekļiem. Viņai šķita, ka būs gana gatava šai ģimenei, kāda jau bija bijusi visām iepriekšējām. Tikai viņa nezināja, ka šī ir neviena cita kā Drako Malfoja ģimene. Vai Hermione spēs savaldīties, kad manīs sevi cīnāmies ar pašas aso mēli, atmostamies naidam... un arī kam citam?

Saranda
Laika labirinti
Šis stāsts, kā jau viss, ko es rakstu, ir manas iekšējās pasaules atspoguļojums un pat visneparastākie no notikumiem ir balstīti uz reāliem pamatiem. Iespējams, ka simboliku pilnībā saprotu tikai es, bet katrs jau sapņojumus saprot pa savam, tāpēc lielas nozīmes tam nav. Kā arī, tas ir veltījums kādam draugam, kura klātbūtne mani ļoti iedvesmoja.
Nikolass
Varoņa sirds

dzejolis par drosmi un sapni...

Nikolass
Čukstošā
pasaka par puķi un to, kā cilvēks spēc ticēt brīnumiem...
mindbound
Tik daudz ceļu
Tas ir stāsts. Tās ir manas un svešas atmiņas. Tās ir domas, pārdomas un izdomas, sajaukušās kopā, jo nevienam nav bijusi nedz vēlme, nedz vajadzība tās atšķetināt, un tā jau arī ir vislabāk - arī mūsu pasaule esot radusies no haosa. Tas ir veltījums. Visbeidzot - tie ir tikai fragmenti no vēl līdz galam netapuša veseluma, un neviens, mani pašu ieskaitot, nezina, vai un kad tam būs lemts tapt pabeigtam.
Alfirin
Ērkšķis
16. gadsimta beigu Spānija. Stāsts par grūtību pilnu ceļu uz laimi.
Niiki
Dzīve
Par realitāti
midnight_girl
Liktenīgā vasara
Pusgadu garš ieskats Annas dzīvē, no iemīlēšanās un tračiem festivālos līdz traģiskiem atgadījumiem un krasām pārmaiņām.
positiv denken
Atkal kāds miris...

Pārdomas par realitāti - tik daudzi mirst jauni (bieži vien izvēloties tieši PAŠNĀVĪBU)...

 

Klāra
Tuvāk pie tevis
Sāpes nejūtot, raujos tuvāk pie tevis...