Žanri: Drāma
Atlase

Daiļdarbi
Aiva
Čūska zālē

Tu esi Severuss Strups, un tev ir jāizdara izvēle...

Stāsts rakstīts otrajā personā.

Aiva
Ja vien tu man lūgtu...
Severuss Strups apcer tukšumu savā dzīvē un savas jūtas pret kādu jaunu raganu ar gariem kupliem matiem...
Fijusska
Tētis
Pēc Cūkkārpas: Rons un Harijs ir tiek nosūtīti uz Ameriku, lai mācītos par Auroriem. Rons pavada savu pēdējo nakti Anglijā ar Hermioni, un atgriežoties pēc diviem gadiem, viņš atrod Hermioni ar piecpadsmit mēnešus vecu mazuli…
Aiva
Tam nevajadzēja tā būt
Tam pilnīgi noteikti nevajadzēja tā būt.... Tā taču praktiski jau bija kļuvusi par Cūkkārpas tradīciju, ka katra mācību gada beigās Harijam bija jāstājas aci pret aci ar nāves draudiem. Protams, Rons un es, mēs arī vienmēr esam iesaistīti, bet tieši viņš ir tas, kam katru reizi jāpadara viss grūtākais un smagākais. Viņš galu galā ir tas, ko Lords Voldemorts nozvērējās nogalināt vēl šūpulī, un mēģināja to izdarīt katru gadu atkal un atkal. Un mēs visi ticējām, ka viņš ir tas, kuram būs lemts reiz nogalināt Tumsas Pavēlnieku.
helbaffy
Sakot ardievas
Siriuss Bleks atceras dienu, kad tika nogalināti Džeimss un Lilija Poteri.
resella
Zināt šo

Vienas nodaļas darbs jeb "one shot".

"Teorētiski, būdama gudra meitene, tu tiešām spēj būt muļķe."

Aiva
Tā gadās
"Tas nozīmē, ka tu vari būt ļoti loģiska," Luna nomurmināja, pavērsusi seju pret sauli, "un es varu būt mazliet ekscentriska, bet ja tev patīk zemesriekstu sviests uz baltmaizes grauzdiņa, tad mums abām ir kaut kas kopīgs."
Romija
Krāsu spēles uz trotuāru malām

Ko mums nozīmē krāsas, ko mēs sastopam ikdienā un pavisam neievērojamās lietās? Vai krāsa ir tikai gaismas vilnis vai arī liek viļņoties mūsu sajūtām un domām? Katram tās būs savādākas, bet te ir manējās.

Ļipa
Mirklis
Vai jums kādreiz ir gadījies pazust starp tagadni, pāgātni un nākotni?
Alfirin
Klusums
Dzīvā glezna
Aiva
Ardievas
Pēdējā kauja ir galā, un Džinija Vīzlija kaut ko meklē kaujas laukā; meklē Viņu. Tikai, kad viņa to ir atradusi, viņa saprot, ka viņai nāksies pateikt visskumjāko no vārdiem - ardievas. HP/DžV songfiks pēc Džeimsa Blanta 'Ar dievu, mans mīļais'
ils
Dārgā dienasgrāmata
Kā gan viņš kļuva par nodevēju? Varbūt viņš tādējādi atriebās? Interesanti, par ko...
Severina
Kad Voldemorta vairs nav
Voldemorts nav bijis tas lielākais ļaunums. Vai Harijam ir viegli būt varonim? Ko iesākt bez Dumidora? Kurā pusē ir Strups? Viss plūst un mainās, arī Cūkkārpai jāatjaunojas... Kurš to izdarīs?
ils
Turpinājumi! Turpinājumi!
Vienkārši gribējās mazliet pafantazēt.
Ika
Atraidītais
"Ir vieglāk viņu neieredzēt, kad viņš ir novērsies. Ja neskaties uz viņu tieši, ir iespējams sevi piemānīt ar domu, ka šis bērns ir tikai un vienīgi sava tēva dēls, tikai un vienīgi Džeimsa Potera pēcnācējs, ne tavas dārgās aizgājušās māsiņas atstātais mantojums." Tā domā Petūnija Dērslija par zēnu, ko uzaudzinājusi.
Seila
Un viņš devās tālāk...
Viņi visi aizgāja no viņa dzīves... tā kā lapas rudenī no kokiem krīt.
bengalaas
Mirušas meitenes, tas nav būtiski
Drako vēl kāds darbiņš paveicams