Žanri: Romantika
Atlase

Daiļdarbi
LamLover
Ex calce liberatus
Hermione Greindžera domāja, ka 22 gadu vecumā viņa ir piedzīvojusi visu. Hermione kļūdījās ļoti, ļoti reti. Šī bija viena no tām reizēm.
meradžoja
Vienradzis
Viņš nogrima jūrā, bet viņa dvēsele lidoja augšup uz zvaigznēm.
Grēkmeistars
Vīraks
Īss, smaržīgs pārdomu gabaliņš.
Titanija
Dvēseles pakļaušana
Un atkal mani uzveica... ar to pašu, ko vienmēr....
lady_in_red
Kad debesis brūk, (paliek tikai trāpīgākais?...)

Reizēm citiem no malas liekas, ka viņi redz un saprot labāk par mums. Bet, kuram ir taisnība - tiem citiem, kas visu vēro no malas, vai Tev, kas ir notikumos, kas sajūt visu to no sevis? Uz sevi.

Pateikt, par ko ir šis darbs, nevaru. Par to, kas ir tuvu. Cik tuvu? Tomēr kāds ir tas attālums, kas paliek? Starpā. Bet katram savs. Cik tālu ir starp Tevi un mani. Starp mani un viņu. Starp viņu un kādu citu.

Skaitļi ir relatīvi. Nomērīt nevar neko. Katram vērtību skala ir cita.

gremlins
Bogus.
Kas notiek, kad Zēnu vecākais Malfojs un Meiteņu vecākā Grendžera nokļūst 18 gadus tālā nākotnē... un satiek savus pusaugu bērnus.
nessie
Grifidori nesatiekas ar kraukļanagiem
Pēc tikšanās ar Čo, Harijs ir zvērējis nekad nesatikties ar kādu citu kraukļanagu, bet šķiet, ka viss mainīsies, kad viņš kopā ar Ronu un Hermioni ierodas Caurajā Katlā. Viņi dodas iepirkties un izklaidējas bārā, līdz satiek Čo un viņas draudzenes. Viena no viņām ir ieinteresējusi Hariju...
Shilze
Acīmredzot sāpīgi
Visi zin par Tonksas jūtām pret Remusu. Izņemot pašu Remusu.
Elony
Tikšanās, lai pateiktu visu
Pēc mēnesi ilgas šķiršanās, Harijs no jauna satiek Džinniju. Viņi tiekas, lai noskaidrotu savas patiesās jūtas un izlemtu - būt kopā un briesmās, vai šķirties uz mūžu. 
Shilze
Mans pirmais skūpsts ar Drako Malfoju
Kad es biju maziņa, es iedomājos, ka mans pirmais skūpsts būs ar Hariju Poteru... Nekad nebiju domājusi, ka mans pirmais skūpsts būs ar Drako Malfoju....
bengalaas
Ceļš uz elli
Neatbildēta kaislība pārvēršas tumsā. Atriebība iznīcina ne tikai tās mērķi, bet arī pašus atriebējus. Kad tu pazaudē pats sevi, lai tikai iznīcinātu kādu cilvēku, facilis descensus averni. Viegls ir ceļš uz elli.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Vienmēr tava
Džinnijai šis ir sestais gads Cūkkārpā. Harijs ir miris pagājušajā vasarā, bet arī Voldemorts ir iznīcināts. Skolā tiek izsludināts uzdevums - izmantojot segvārdu, sarakstīties ar kādu nezināmu personu no skolas. Lai gan tas sākas kā skolas uzdevums, viss izvēršas daudz savādāk...
Melnais Akvareļu Vienradzis
Nu? Kā tad gāja?
Noskanēja zvans, kas vēstīja par stundas sākumu. Gatis pārtrauca sarunu ar klasesbiedriem, kas vēljoprojām smējas par viņa tikko izstāstīto joku, paņēma savu šokolādes krāsas somu un devās iekšā vēstures kabinetā. Viņš piegāja pie sava galda, izņēma no somas grāmatas un palūkojās uz skolotāju, kas bija nostājies klases priekšā. Tajā brīdī puiša ķermeni caurstrāvoja šausmas.
Mēnestiņš
101 veids, kā iekarot Hermioni Grendžeru
Drako cenšas atgūt nepakļāvīgo Hermiones sirdi caur vēstulēm.
bengalaas
Atpakaļ dzīvē
Tā tas vienmēr ir bijis, ka Harijs ir tas, kurš izglābj pasauli, bet tad pienāk brīdis, kad nepietiek ar to vien, ka esi varonis. Pienāk brīdis, kad Harijs ir spiests uzmeklēt Drako Malfoja palīdzību un uzzināt šo to par viņa pagātni un tagadni. Laiks pēc Cūkkārpas beigšanas un padaudz netradicionālas maģijas.
Fijusska
Cīņa ar Likteni
Lilija Evansa un Džeimss Poters nav nekas vairāk kā kaitinošas paziņas viens otram. Bet kad viņu pasaule tiek apdraudēta, viņi iemācīsies, ka greizsirdība un traģēdija spēj savest viņus kopā, bet mīlestība viņus kopā turēs līdz mūža galam.
LC*
Kājām gaisā
Ir pierasts, ka Džeimss visu laiku sapņo par satikšanos ar Liliju Evansu un grib viņu pierunāt uz satikšanos. Nu viņi ir mainītās lomās - Lilija ir sapratusi, ka vēlas būt kopā ar Džeimsu, bet...Džeimss to vairs nevēlas.Laupītāju 7.gads Cūkkārpā.
nenuil
Viņi zog mūsu meitenes.
Harijs, Hermiones pierunāts, ir atgriezies skolā arī septītajā gadā, kur viņu gaida dažādi piedzīvojumi un tikšanās ar ceļotājiem laikā.
Malduguns
Velnezera mistērija
Margo kopā ar ģimeni pārvācas uz jaunām mājām, nelielu ciematiņu. Meitene nav īpaši sabiedriska un bieži vien klaiņo viena. Pastaigājoties pa mežu, viņa atrod savādu ezeru, par kuru klīst baumas. Sala, kura atrodas ezerā esot nolādēta un no turienes neviens vēl nav atgriezies. Margo pievienojas kāds puisis, kurš sākumā šķiet iedomīgs vietējā populāro bariņa pārstāvis. Abi kopā viņi dodas uz salu...
Mēnestiņš
Patiesā cieņā un mīlestībā
Kas notiek, kad divi cilvēki sākumā ienīst viens otru, bet galu galā iemīlas? Kas notiek, kad vislabākā Ziemassvētku dāvana ir tikai "pieņemama"? Kas notiek, kad atzīšanās ir notikusi, seši dzīves gadi ir izstāstīti divās vēstulēs? Dažkārt vēstule var mainīt visu...